HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Azuro H2 - WSG ESTA (SG) H4
zondag 24 oktober 13:30
Dubbelslag Delfzijl

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1TriVia H5412
2Orca H4410
3Azuro H239
4WSG Westergo (SG) H149
5WSG ESTA (SG) H437
6Neptunia'24 H333
7Ritola-Zwemmen en Waterpolo H233
8DraGor (SG) H343
9GZVW H243
10De Plons H143
11Moby Dick H130
12De Walvisch H330
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 oktAzuro H213:30WSG ESTA (SG) H4
30 oktWSG Westergo (SG) H119:00WSG ESTA (SG) H4
7 novWSG ESTA (SG) H416:45De Plons H1
13 novNeptunia'24 H321:05WSG ESTA (SG) H4
28 novWSG ESTA (SG) H417:45TriVia H5

Uitslagen

10 oktWSG ESTA (SG) H417 - 4GZVW H2
25 sepOrca H47 - 7WSG ESTA (SG) H4
19 sepWSG ESTA (SG) H412 - 5DraGor (SG) H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia H5440012571839
2Orca H4431010572136
3Azuro H233009422121
4WSG Westergo (SG) H143019603030
5WSG ESTA (SG) H432107361620
6Neptunia'24 H3310232124-3
7Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2310231843-25
8DraGor (SG) H3410332636-10
9GZVW H2410332148-27
10De Plons H1410333646-10
11Moby Dick H1300301345-32
12De Walvisch H3300301554-39
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 13:30 Azuro H2 - WSG ESTA (SG) H4Dubbelslag
30 okt 15:05 De Walvisch H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2HIS/ Willem Alexander Bad
30 okt 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H4Vitaloo
30 okt 20:30 Neptunia'24 H3 - TriVia H5Zwem- en recreatiebad It Rak
31 okt 13:30 Azuro H2 - Orca H4Dubbelslag
31 okt 15:30 GZVW H2 - DraGor (SG) H3De Watertoren
6 nov 15:45 TriVia H5 - De Walvisch H3Helperbad
6 nov 19:15 DraGor (SG) H3 - WSG Westergo (SG) H1De Welle
6 nov 20:15 Orca H4 - GZVW H2De Blauwe Golf
7 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H4 - De Plons H1Pagedal
7 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Azuro H2Aqualaren
13 nov 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Orca H4Recreatiebad Bloemketerp
13 nov 20:00 De Plons H1 - DraGor (SG) H3Sportcomplex De Swaneburg
13 nov 21:05 Neptunia'24 H3 - WSG ESTA (SG) H4Zwem- en recreatiebad It Rak
14 nov 13:30 Azuro H2 - De Walvisch H3Dubbelslag
14 nov 15:30 GZVW H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2De Watertoren
20 nov 15:05 De Walvisch H3 - GZVW H2HIS/ Willem Alexander Bad
20 nov 15:45 TriVia H5 - Azuro H2Helperbad
20 nov 19:30 Neptunia'24 H3 - DraGor (SG) H3Zwem- en recreatiebad It Rak
21 nov 18:30 Orca H4 - De Plons H1De Blauwe Golf
21 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - WSG Westergo (SG) H1Aqualaren
27 nov 19:05 De Plons H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Sportcomplex De Swaneburg
27 nov 20:00 WSG Westergo (SG) H1 - De Walvisch H3Vitaloo
27 nov 21:05 Neptunia'24 H3 - Orca H4Zwem- en recreatiebad It Rak
28 nov 15:30 GZVW H2 - Azuro H2De Watertoren
28 nov 17:45 WSG ESTA (SG) H4 - TriVia H5Pagedal
4 dec 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - De Plons H1Recreatiebad Bloemketerp
11 dec 15:05 De Walvisch H3 - De Plons H1HIS/ Willem Alexander Bad
11 dec 16:45 TriVia H5 - GZVW H2Helperbad
11 dec 18:15 DraGor (SG) H3 - WSG ESTA (SG) H4De Welle
12 dec 13:30 Azuro H2 - WSG Westergo (SG) H1Dubbelslag
12 dec 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Neptunia'24 H3Aqualaren
18 dec 15:05 De Walvisch H3 - WSG ESTA (SG) H4HIS/ Willem Alexander Bad
18 dec 18:30 Orca H4 - TriVia H5De Blauwe Golf
19 dec 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - DraGor (SG) H3Aqualaren
30 dec 00:05 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Moby Dick H1Aqualaren
30 dec 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - Moby Dick H1Pagedal
30 dec 16:55 Moby Dick H1 - TriVia H5Sportcomplex De Swaneburg
30 dec 18:45 Moby Dick H1 - DraGor (SG) H3Sportcomplex De Swaneburg
30 dec 18:45 Moby Dick H1 - Neptunia'24 H3Sportcomplex De Swaneburg
30 dec 19:15 Orca H4 - Moby Dick H1De Blauwe Golf
30 dec 19:50 De Plons H1 - Moby Dick H1Sportcomplex De Swaneburg
31 dec 00:01 GZVW H2 - Neptunia'24 H3De Watertoren
9 jan 13:30 Azuro H2 - Moby Dick H1Dubbelslag
15 jan 16:50 Moby Dick H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Sportcomplex De Swaneburg
15 jan 19:15 DraGor (SG) H3 - TriVia H5De Welle
15 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H4 - Orca H4Aquarena
15 jan 19:55 De Plons H1 - Azuro H2Sportcomplex De Swaneburg
15 jan 20:00 WSG Westergo (SG) H1 - GZVW H2Vitaloo
15 jan 20:15 Neptunia'24 H3 - De Walvisch H3Zwem- en recreatiebad It Rak
22 jan 15:05 De Walvisch H3 - Moby Dick H1HIS/ Willem Alexander Bad
22 jan 17:15 DraGor (SG) H3 - Orca H4De Welle
22 jan 21:00 WSG Westergo (SG) H1 - TriVia H5Recreatiebad Bloemketerp
23 jan 13:30 Azuro H2 - Neptunia'24 H3Dubbelslag
23 jan 15:30 GZVW H2 - De Plons H1De Watertoren
23 jan 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - WSG ESTA (SG) H4Aqualaren
29 jan 11:45 TriVia H5 - Orca H4Helperbad
29 jan 17:45 De Plons H1 - WSG Westergo (SG) H1Sportcomplex De Swaneburg
29 jan 18:45 Moby Dick H1 - Azuro H2Sportcomplex De Swaneburg
29 jan 20:15 DraGor (SG) H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2De Welle
29 jan 20:30 Neptunia'24 H3 - GZVW H2Zwem- en recreatiebad It Rak
30 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - De Walvisch H3Pagedal
5 feb 15:45 TriVia H5 - De Plons H1Helperbad
5 feb 17:45 Orca H4 - Ritola-Zwemmen en Wa H2De Blauwe Golf
5 feb 18:45 Moby Dick H1 - GZVW H2Sportcomplex De Swaneburg
5 feb 19:00 De Walvisch H3 - DraGor (SG) H3HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 20:15 Neptunia'24 H3 - WSG Westergo (SG) H1Zwem- en recreatiebad It Rak
6 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - Azuro H2Pagedal
12 feb 15:05 De Walvisch H3 - Orca H4HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 18:15 DraGor (SG) H3 - Azuro H2De Welle
12 feb 20:00 WSG Westergo (SG) H1 - Moby Dick H1Vitaloo
12 feb 20:05 De Plons H1 - Neptunia'24 H3Sportcomplex De Swaneburg
13 feb 15:30 GZVW H2 - WSG ESTA (SG) H4De Watertoren
13 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - TriVia H5Aqualaren
27 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - De Walvisch H3Aqualaren
12 maa 15:45 TriVia H5 - Neptunia'24 H3Helperbad
12 maa 19:00 Moby Dick H1 - De Plons H1Sportcomplex De Swaneburg
12 maa 19:15 DraGor (SG) H3 - GZVW H2De Welle
12 maa 21:00 Orca H4 - Azuro H2De Blauwe Golf
13 maa 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - WSG Westergo (SG) H1Pagedal
19 maa 12:45 TriVia H5 - WSG Westergo (SG) H1Helperbad
19 maa 17:45 De Plons H1 - GZVW H2Sportcomplex De Swaneburg
19 maa 18:30 Orca H4 - DraGor (SG) H3De Blauwe Golf
19 maa 18:45 Moby Dick H1 - De Walvisch H3Sportcomplex De Swaneburg
19 maa 21:15 Neptunia'24 H3 - Azuro H2Zwem- en recreatiebad It Rak
20 maa 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Pagedal
26 maa 15:05 De Walvisch H3 - TriVia H5HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 19:40 Neptunia'24 H3 - Moby Dick H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 20:00 De Plons H1 - WSG ESTA (SG) H4Sportcomplex De Swaneburg
27 maa 15:30 GZVW H2 - Orca H4De Watertoren
27 maa 17:30 WSG Westergo (SG) H1 - DraGor (SG) H3Recreatiebad Bloemketerp
2 apr 16:05 De Walvisch H3 - Azuro H2HIS/ Willem Alexander Bad
2 apr 18:15 DraGor (SG) H3 - De Plons H1De Welle
2 apr 22:00 Orca H4 - WSG Westergo (SG) H1De Blauwe Golf
3 apr 16:45 WSG ESTA (SG) H4 - Neptunia'24 H3Pagedal
3 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - GZVW H2Aqualaren
9 apr 17:55 Moby Dick H1 - WSG ESTA (SG) H4Sportcomplex De Swaneburg
9 apr 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Vitaloo
9 apr 19:15 DraGor (SG) H3 - Neptunia'24 H3De Welle
9 apr 20:05 De Plons H1 - Orca H4Sportcomplex De Swaneburg
10 apr 13:30 Azuro H2 - TriVia H5Dubbelslag
10 apr 15:30 GZVW H2 - De Walvisch H3De Watertoren
16 apr 14:15 TriVia H5 - Moby Dick H1Helperbad
17 apr 15:30 Azuro H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Dubbelslag
23 apr 15:05 De Walvisch H3 - WSG Westergo (SG) H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 15:45 TriVia H5 - WSG ESTA (SG) H4Helperbad
23 apr 18:15 DraGor (SG) H3 - Moby Dick H1De Welle
23 apr 20:00 Orca H4 - Neptunia'24 H3De Blauwe Golf
24 apr 15:30 Azuro H2 - GZVW H2Dubbelslag
24 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - De Plons H1Aqualaren
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - GZVW H2 17 - 4
10 okt 13:30 Azuro H2 - DraGor (SG) H3 6 - 5
9 okt 20:30 Neptunia'24 H3 - De Plons H1 5 - 0
9 okt 18:45 Moby Dick H1 - WSG Westergo (SG) H1 3 - 25
9 okt 18:45 Orca H4 - De Walvisch H3 20 - 5
9 okt 13:15 TriVia H5 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 18 - 4
3 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Orca H4 6 - 18
3 okt 15:30 GZVW H2 - Moby Dick H1 8 - 7
2 okt 19:55 De Plons H1 - TriVia H5 6 - 13
2 okt 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Neptunia'24 H3 16 - 9
2 okt 17:15 DraGor (SG) H3 - De Walvisch H3 12 - 5
26 sep 15:30 GZVW H2 - WSG Westergo (SG) H1 5 - 11
26 sep 13:30 Azuro H2 - De Plons H1 23 - 8
25 sep 18:45 Orca H4 - WSG ESTA (SG) H4 7 - 7
25 sep 15:45 TriVia H5 - DraGor (SG) H3 13 - 4
19 sep 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - DraGor (SG) H3 12 - 5
19 sep 15:30 GZVW H2 - TriVia H5 4 - 13
18 sep 20:00 Neptunia'24 H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 7 - 8
18 sep 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Azuro H2 8 - 13
18 sep 18:45 De Plons H1 - De Walvisch H3 22 - 5
18 sep 16:45 Moby Dick H1 - Orca H4 3 - 12
 
 
Azuro H2
 
De Plons H1
 
De Walvisch ..
 
DraGor (SG) ..
 
GZVW H2
 
Moby Dick H1
 
Neptunia'24 ..
 
Orca H4
 
Ritola-Zwemm..
 
TriVia H5
 
WSG ESTA (SG..
 
WSG Westergo..
 
Azuro H2 23 - 814/116 - 524/49/123/131/1017/410/424/1012/12
De Plons H115/1 22 - 513/1119/330/1212/29/427/116 - 1326/329/1
De Walvisch H32/411/12 5/220/1122/1?12/230/1026/318/1223/4
DraGor (SG) H312/22/412 - 5 12/323/49/422/129/115/111/126/11
GZVW H228/1123/110/431/10 8 - 731/1227/314/114 - 1313/25 - 11
Moby Dick H129/112/319/330/125/2 30/123 - 1215/130/129/43 - 25
Neptunia'24 H319/35 - 015/120/1129/126/3 27/117 - 830/1013/115/2
Orca H412/321/1120 - 519/36/1130/1223/4 5/218/127 - 72/4
Ritola-Zwemmen en Waterpolo H27/1124/427/219/123/430/1212/126 - 18 13/223/121/11
TriVia H520/115/26/1113 - 411/1216/412/329/118 - 4 23/419/3
WSG ESTA (SG) H46/27/1130/112 - 517 - 430/123/415/120/328/11 13/3
WSG Westergo (SG) H18 - 134/1227/1127/315/112/216 - 913/119/422/130/10