HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Neptunia'24 H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Azuro H2925
2WSG Westergo (SG) H1921
3Orca H4819
4TriVia H5719
5WSG ESTA (SG) H4610
6Ritola-Zwemmen en Waterpolo H279
7DraGor (SG) H387
8GZVW H286
9Neptunia'24 H384
10De Plons H153
11De Walvisch H383
12Moby Dick H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janNeptunia'24 H320:30GZVW H2
5 febNeptunia'24 H320:15WSG Westergo (SG) H1
12 febDe Plons H120:05Neptunia'24 H3
12 maaTriVia H515:45Neptunia'24 H3
19 maaNeptunia'24 H321:15Azuro H2

Uitslagen

27 novNeptunia'24 H32 - 21Orca H4
20 novNeptunia'24 H314 - 14DraGor (SG) H3
13 novNeptunia'24 H35 - 13WSG ESTA (SG) H4
30 oktNeptunia'24 H33 - 13TriVia H5
9 oktNeptunia'24 H35 - 0De Plons H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Azuro H29810251296366
2WSG Westergo (SG) H19702211427270
3Orca H48611191174671
4TriVia H5761019903852
5WSG ESTA (SG) H4631210635112
6Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2730494899-51
7DraGor (SG) H3821576488-24
8GZVW H2820663791-54
9Neptunia'24 H3811644992-43
10De Plons H1510434859-11
11De Walvisch H38107361117-56
12Moby Dick H1300301345-32
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 11:45 TriVia H5 - Orca H4Helperbad
29 jan 17:45 De Plons H1 - WSG Westergo (SG) H1Sportcomplex De Swaneburg
29 jan 20:15 DraGor (SG) H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2De Welle
29 jan 20:30 Neptunia'24 H3 - GZVW H2Zwem- en recreatiebad It Rak
30 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - De Walvisch H3Pagedal
5 feb 15:45 TriVia H5 - De Plons H1Helperbad
5 feb 15:55 De Walvisch H3 - DraGor (SG) H3HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 17:45 Orca H4 - Ritola-Zwemmen en Wa H2De Blauwe Golf
5 feb 20:15 Neptunia'24 H3 - WSG Westergo (SG) H1Zwem- en recreatiebad It Rak
6 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - Azuro H2Pagedal
12 feb 15:05 De Walvisch H3 - Orca H4HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 18:15 DraGor (SG) H3 - Azuro H2De Welle
12 feb 20:05 De Plons H1 - Neptunia'24 H3Sportcomplex De Swaneburg
13 feb 15:30 GZVW H2 - WSG ESTA (SG) H4De Watertoren
13 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - TriVia H5Aqualaren
27 feb 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - De Walvisch H3Aqualaren
12 maa 15:45 TriVia H5 - Neptunia'24 H3Helperbad
12 maa 19:15 DraGor (SG) H3 - GZVW H2De Welle
12 maa 21:00 Orca H4 - Azuro H2De Blauwe Golf
13 maa 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - WSG Westergo (SG) H1Pagedal
19 maa 12:45 TriVia H5 - WSG Westergo (SG) H1Helperbad
19 maa 17:45 De Plons H1 - GZVW H2Sportcomplex De Swaneburg
19 maa 18:30 Orca H4 - DraGor (SG) H3De Blauwe Golf
19 maa 21:15 Neptunia'24 H3 - Azuro H2Zwem- en recreatiebad It Rak
20 maa 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Pagedal
26 maa 15:05 De Walvisch H3 - TriVia H5HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 20:00 De Plons H1 - WSG ESTA (SG) H4Sportcomplex De Swaneburg
27 maa 15:30 GZVW H2 - Orca H4De Watertoren
27 maa 17:30 WSG Westergo (SG) H1 - DraGor (SG) H3Recreatiebad Bloemketerp
2 apr 16:05 De Walvisch H3 - Azuro H2HIS/ Willem Alexander Bad
2 apr 18:15 DraGor (SG) H3 - De Plons H1De Welle
2 apr 22:00 Orca H4 - WSG Westergo (SG) H1De Blauwe Golf
3 apr 16:45 WSG ESTA (SG) H4 - Neptunia'24 H3Pagedal
3 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - GZVW H2Aqualaren
9 apr 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Vitaloo
9 apr 19:15 DraGor (SG) H3 - Neptunia'24 H3De Welle
9 apr 20:05 De Plons H1 - Orca H4Sportcomplex De Swaneburg
10 apr 13:30 Azuro H2 - TriVia H5Dubbelslag
10 apr 15:30 GZVW H2 - De Walvisch H3De Watertoren
16 apr 14:15 TriVia H5 - Moby Dick H1Helperbad
17 apr 15:30 Azuro H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2Dubbelslag
23 apr 15:05 De Walvisch H3 - WSG Westergo (SG) H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 15:45 TriVia H5 - WSG ESTA (SG) H4Helperbad
23 apr 20:00 Orca H4 - Neptunia'24 H3De Blauwe Golf
24 apr 15:30 Azuro H2 - GZVW H2Dubbelslag
24 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - De Plons H1Aqualaren
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:30 GZVW H2 - Azuro H2 1 - 13
27 nov 21:05 Neptunia'24 H3 - Orca H4 2 - 21
27 nov 20:00 WSG Westergo (SG) H1 - De Walvisch H3 14 - 12
21 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - WSG Westergo (SG) H1 8 - 24
20 nov 19:30 Neptunia'24 H3 - DraGor (SG) H3 14 - 14
20 nov 15:45 TriVia H5 - Azuro H2 7 - 7
14 nov 15:30 GZVW H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 5 - 7
14 nov 13:30 Azuro H2 - De Walvisch H3 23 - 9
13 nov 21:05 Neptunia'24 H3 - WSG ESTA (SG) H4 5 - 13
13 nov 20:00 De Plons H1 - DraGor (SG) H3 12 - 13
13 nov 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Orca H4 9 - 14
7 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Azuro H2 6 - 19
6 nov 20:15 DraGor (SG) H3 - WSG Westergo (SG) H1 5 - 19
6 nov 20:15 Orca H4 - GZVW H2 17 - 3
6 nov 15:45 TriVia H5 - De Walvisch H3 13 - 10
31 okt 15:30 GZVW H2 - DraGor (SG) H3 7 - 6
31 okt 13:30 Azuro H2 - Orca H4 11 - 8
30 okt 20:30 Neptunia'24 H3 - TriVia H5 3 - 13
30 okt 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H4 16 - 3
30 okt 15:05 De Walvisch H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 8 - 9
24 okt 13:30 Azuro H2 - WSG ESTA (SG) H4 14 - 11
10 okt 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - GZVW H2 17 - 4
10 okt 13:30 Azuro H2 - DraGor (SG) H3 6 - 5
9 okt 20:30 Neptunia'24 H3 - De Plons H1 5 - 0
9 okt 18:45 Moby Dick H1 - WSG Westergo (SG) H1 3 - 25
9 okt 18:45 Orca H4 - De Walvisch H3 20 - 5
9 okt 13:15 TriVia H5 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 18 - 4
3 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 - Orca H4 6 - 18
3 okt 15:30 GZVW H2 - Moby Dick H1 8 - 7
2 okt 19:55 De Plons H1 - TriVia H5 6 - 13
2 okt 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Neptunia'24 H3 16 - 9
2 okt 17:15 DraGor (SG) H3 - De Walvisch H3 12 - 5
26 sep 15:30 GZVW H2 - WSG Westergo (SG) H1 5 - 11
26 sep 13:30 Azuro H2 - De Plons H1 23 - 8
25 sep 18:45 Orca H4 - WSG ESTA (SG) H4 7 - 7
25 sep 16:05 De Walvisch H3 - Neptunia'24 H3 7 - 4
25 sep 15:45 TriVia H5 - DraGor (SG) H3 13 - 4
19 sep 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - DraGor (SG) H3 12 - 5
19 sep 15:30 GZVW H2 - TriVia H5 4 - 13
18 sep 20:00 Neptunia'24 H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 7 - 8
18 sep 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Azuro H2 8 - 13
18 sep 18:45 De Plons H1 - De Walvisch H3 22 - 5
18 sep 16:45 Moby Dick H1 - Orca H4 3 - 12
 
 
Azuro H2
 
De Plons H1
 
De Walvisch ..
 
DraGor (SG) ..
 
GZVW H2
 
Moby Dick H1
 
Neptunia'24 ..
 
Orca H4
 
Ritola-Zwemm..
 
TriVia H5
 
WSG ESTA (SG..
 
WSG Westergo..
 
Azuro H2 23 - 823 - 96 - 524/4??11 - 817/410/414 - 11?
De Plons H1? 22 - 512 - 1319/3?12/29/4?6 - 1326/329/1
De Walvisch H32/4? 5/2??7 - 412/28 - 926/3?23/4
DraGor (SG) H312/22/412 - 5 12/3?9/4?29/1??5 - 19
GZVW H21 - 13?10/47 - 6 8 - 7?27/35 - 74 - 1313/25 - 11
Moby Dick H1????? ?3 - 12???3 - 25
Neptunia'24 H319/35 - 0?14 - 1429/1? 2 - 217 - 83 - 135 - 135/2
Orca H412/3?20 - 519/317 - 3?23/4 5/2?7 - 72/4
Ritola-Zwemmen en Waterpolo H26 - 1924/427/2?3/4??6 - 18 13/2?8 - 24
TriVia H57 - 75/213 - 1013 - 4?16/412/329/118 - 4 23/419/3
WSG ESTA (SG) H46/2?30/112 - 517 - 4?3/4?20/3? 13/3
WSG Westergo (SG) H18 - 13?14 - 1227/3??16 - 99 - 149/4?16 - 3