HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Neptunia'24 H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Orca H2919
2SGHA H3818
3Middelsé-Skelp (SG) H1718
4Aqua'68 H1818
5De Reest H2815
6DraGor (SG) H2812
7De Walvisch H2912
8WSG ESTA (SG) H389
9Ritola-Zwemmen en Waterpolo H177
10De Granaet H156
11Neptunia'24 H293
12TriVia H483
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janNeptunia'24 H219:30Aqua'68 H1
5 febNeptunia'24 H219:20De Reest H2
12 febDe Walvisch H216:00Neptunia'24 H2
12 maaTriVia H3 op verzoek per 11-09-"2114:45Neptunia'24 H2
19 maaNeptunia'24 H220:15Middelsé-Skelp (SG) H1

Uitslagen

27 novNeptunia'24 H27 - 12Orca H2
20 novNeptunia'24 H23 - 11DraGor (SG) H2
13 novNeptunia'24 H23 - 13SGHA H3
7 novWSG ESTA (SG) H312 - 6Neptunia'24 H2
30 oktNeptunia'24 H213 - 6TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Orca H29612191187543
2SGHA H3860218997029
3Middelsé-Skelp (SG) H1760118785325
4Aqua'68 H1860218877017
5De Reest H2850315826715
6DraGor (SG) H2840412725913
7De Walvisch H29405127375-2
8WSG ESTA (SG) H3830596778-11
9Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1721475982-23
10De Granaet H1520364167-26
11Neptunia'24 H2910835488-34
12TriVia H4810734793-46
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 12:45 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - Orca H2Helperbad
29 jan 17:00 SGHA H3 - De Granaet H1Sportstad Heerenveen BV
29 jan 18:00 De Walvisch H2 - De Reest H2HIS/ Willem Alexander Bad
29 jan 19:15 DraGor (SG) H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1De Welle
29 jan 19:30 Neptunia'24 H2 - Aqua'68 H1Zwem- en recreatiebad It Rak
30 jan 16:30 WSG ESTA (SG) H3 - Middelsé-Skelp (SG) H1Pagedal
5 feb 17:00 De Granaet H1 - DraGor (SG) H2Tolhuisbad
5 feb 18:15 SGHA H3 - Middelsé-Skelp (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
5 feb 19:20 Neptunia'24 H2 - De Reest H2Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 21:00 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - De Walvisch H2Helperbad
6 feb 16:30 WSG ESTA (SG) H3 - Aqua'68 H1Pagedal
6 feb 18:45 Orca H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1De Blauwe Golf
12 feb 16:00 De Walvisch H2 - Neptunia'24 H2HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 17:00 De Granaet H1 - Orca H2Tolhuisbad
12 feb 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 - DraGor (SG) H2It Gryn
12 feb 19:30 De Reest H2 - WSG ESTA (SG) H3Bad Hesselingen
12 feb 20:00 Aqua'68 H1 - SGHA H3De Bonte Wever
13 feb 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21Aqualaren
5 maa 17:00 De Granaet H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Tolhuisbad
5 maa 20:30 DraGor (SG) H2 - Middelsé-Skelp (SG) H1De Welle
12 maa 14:45 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - Neptunia'24 H2Helperbad
12 maa 18:00 SGHA H3 - De Reest H2Sportstad Heerenveen BV
12 maa 18:05 Orca H2 - Middelsé-Skelp (SG) H1De Blauwe Golf
12 maa 18:15 DraGor (SG) H2 - Aqua'68 H1De Welle
13 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Granaet H1Aqualaren
19 maa 11:45 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - De Reest H2Helperbad
19 maa 15:05 De Walvisch H2 - Aqua'68 H1HIS/ Willem Alexander Bad
19 maa 20:15 Neptunia'24 H2 - Middelsé-Skelp (SG) H1Zwem- en recreatiebad It Rak
19 maa 20:15 SGHA H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Sportstad Heerenveen BV
19 maa 20:45 Orca H2 - DraGor (SG) H2De Blauwe Golf
20 maa 16:30 WSG ESTA (SG) H3 - De Granaet H1Pagedal
26 maa 17:00 De Granaet H1 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21Tolhuisbad
26 maa 17:45 De Walvisch H2 - SGHA H3HIS/ Willem Alexander Bad
26 maa 18:40 Neptunia'24 H2 - WSG ESTA (SG) H3Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1It Gryn
26 maa 19:25 De Reest H2 - DraGor (SG) H2Bad Hesselingen
26 maa 20:05 Aqua'68 H1 - Orca H2De Bonte Wever
2 apr 17:00 De Granaet H1 - Middelsé-Skelp (SG) H1Tolhuisbad
2 apr 17:15 DraGor (SG) H2 - De Walvisch H2De Welle
2 apr 18:00 SGHA H3 - Neptunia'24 H2Sportstad Heerenveen BV
2 apr 20:00 Orca H2 - De Reest H2De Blauwe Golf
3 apr 15:45 WSG ESTA (SG) H3 - De Walvisch H2Pagedal
3 apr 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - Aqua'68 H1Aqualaren
9 apr 15:05 De Walvisch H2 - Orca H2HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21It Gryn
9 apr 19:25 De Reest H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Bad Hesselingen
9 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H3 - SGHA H3Aquarena
9 apr 20:15 DraGor (SG) H2 - Neptunia'24 H2De Welle
9 apr 20:20 Aqua'68 H1 - De Granaet H1De Bonte Wever
16 apr 19:30 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - WSG ESTA (SG) H3Helperbad
23 apr 17:00 De Granaet H1 - De Reest H2Tolhuisbad
23 apr 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 - Aqua'68 H1It Gryn
23 apr 19:00 Orca H2 - Neptunia'24 H2De Blauwe Golf
23 apr 19:15 DraGor (SG) H2 - WSG ESTA (SG) H3De Welle
23 apr 21:00 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - SGHA H3Helperbad
24 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Walvisch H2Aqualaren
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H3 - DraGor (SG) H2 10 - 8
28 nov 15:00 SGHA H3 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 20 - 8
27 nov 19:15 Aqua'68 H1 - Middelsé-Skelp (SG) H1 12 - 9
27 nov 19:15 Neptunia'24 H2 - Orca H2 7 - 12
27 nov 15:05 De Walvisch H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1 15 - 7
21 nov 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Reest H2 9 - 17
20 nov 21:00 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - Middelsé-Skelp (SG) H1 4 - 16
20 nov 19:00 Orca H2 - De Walvisch H2 12 - 6
20 nov 17:30 Neptunia'24 H2 - DraGor (SG) H2 3 - 11
13 nov 20:15 Neptunia'24 H2 - SGHA H3 3 - 13
13 nov 20:15 Aqua'68 H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1 12 - 7
13 nov 19:50 De Reest H2 - Orca H2 7 - 12
13 nov 19:45 De Walvisch H2 - DraGor (SG) H2 2 - 11
13 nov 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 - De Granaet H1 14 - 7
13 nov 18:45 WSG ESTA (SG) H3 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 11 - 3
7 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H3 - Neptunia'24 H2 12 - 6
7 nov 13:15 SGHA H3 - De Walvisch H2 12 - 10
6 nov 19:15 DraGor (SG) H2 - De Reest H2 3 - 10
6 nov 17:00 Orca H2 - Aqua'68 H1 12 - 7
30 okt 20:10 Aqua'68 H1 - DraGor (SG) H2 10 - 8
30 okt 19:40 De Reest H2 - SGHA H3 13 - 9
30 okt 18:35 Neptunia'24 H2 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 13 - 6
30 okt 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 - Orca H2 9 - 8
30 okt 16:00 De Walvisch H2 - WSG ESTA (SG) H3 10 - 7
23 okt 18:00 SGHA H3 - Aqua'68 H1 11 - 7
16 okt 20:15 Aqua'68 H1 - De Reest H2 13 - 11
10 okt 16:30 WSG ESTA (SG) H3 - De Reest H2 5 - 9
9 okt 21:50 Orca H2 - De Granaet H1 24 - 10
9 okt 19:30 Neptunia'24 H2 - De Walvisch H2 4 - 7
9 okt 14:15 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - Ritola-Zwemmen en Wa H1 10 - 5
3 okt 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - Orca H2 12 - 12
2 okt 19:15 DraGor (SG) H2 - De Granaet H1 17 - 6
2 okt 18:45 De Reest H2 - Neptunia'24 H2 8 - 5
2 okt 18:15 Aqua'68 H1 - WSG ESTA (SG) H3 16 - 8
2 okt 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 - SGHA H3 11 - 9
2 okt 16:00 De Walvisch H2 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 11 - 7
26 sep 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - WSG ESTA (SG) H3 11 - 9
25 sep 21:45 Orca H2 - SGHA H3 11 - 12
25 sep 21:00 TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 - DraGor (SG) H2 5 - 7
25 sep 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 - De Walvisch H2 8 - 6
25 sep 17:00 De Granaet H1 - Neptunia'24 H2 11 - 6
19 sep 16:30 WSG ESTA (SG) H3 - Orca H2 5 - 15
19 sep 16:00 SGHA H3 - DraGor (SG) H2 13 - 7
18 sep 19:30 De Reest H2 - Middelsé-Skelp (SG) H1 7 - 11
18 sep 19:15 Aqua'68 H1 - TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 10 - 4
18 sep 18:00 Neptunia'24 H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1 7 - 8
18 sep 15:05 De Walvisch H2 - De Granaet H1 6 - 7
 
 
Aqua'68 H1
 
De Granaet H..
 
De Reest H2
 
De Walvisch ..
 
DraGor (SG) ..
 
Middelsé-Ske..
 
Neptunia'24 ..
 
Orca H2
 
Ritola-Zwemm..
 
SGHA H3
 
TriVia H3 op..
 
WSG ESTA (SG..
 
Aqua'68 H1 9/413 - 11?10 - 812 - 9?26/312 - 712/210 - 416 - 8
De Granaet H1? 23/4?5/22/411 - 612/25/3?26/3?
De Reest H2?? ?26/37 - 118 - 57 - 129/413 - 9?12/2
De Walvisch H219/36 - 729/1 2 - 11?12/29/415 - 726/311 - 710 - 7
DraGor (SG) H212/317 - 63 - 102/4 5/39/4?29/1??23/4
Middelsé-Skelp (SG) H123/414 - 7?8 - 612/2 ?9 - 826/311 - 99/4?
Neptunia'24 H229/1?5/24 - 73 - 1119/3 7 - 127 - 83 - 1313 - 626/3
Orca H212 - 724 - 102/412 - 619/312/323/4 6/211 - 12??
Ritola-Zwemmen en Waterpolo H13/413/39 - 1724/4???12 - 12 ?13/211 - 9
SGHA H311 - 729/112/312 - 1013 - 75/22/4?19/3 20 - 8?
TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21??19/35/25 - 74 - 1612/329/110 - 523/4 16/4
WSG ESTA (SG) H36/220/35 - 93/410 - 830/112 - 65 - 15?9/411 - 3