HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Grunte H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Proteus H4 - De Grunte H3
zaterdag 6 november 20:45
De Schaeck Twello

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1VZ&PC H326
2Aquapoldro H436
3WZC-De IJsel (SG) H326
4ZVV H226
5WZC-De IJsel (SG) H423
6De Zandstuve H123
7De Zandstuve H210
8De Grunte H330
9Proteus H430
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novProteus H420:45De Grunte H3
20 novDe Zandstuve H115:00De Grunte H3
27 novDe Grunte H317:25Aquapoldro H4
4 decDe Grunte H320:15VZ&PC H3
11 decDe Zandstuve H220:00De Grunte H3

Uitslagen

9 oktZVV H211 - 8De Grunte H3
25 sepDe Grunte H33 - 8WZC-De IJsel (SG) H4
18 sepWZC-De IJsel (SG) H38 - 3De Grunte H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZ&PC H32200621912
2Aquapoldro H43201628199
3WZC-De IJsel (SG) H3220061688
4ZVV H22200623194
5WZC-De IJsel (SG) H42101319154
6De Zandstuve H12101318171
7De Zandstuve H210010213-11
8De Grunte H3300301427-13
9Proteus H4300301327-14
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 15:00 De Zandstuve H1 - WZC-De IJsel (SG) H3De Stamper
30 okt 15:45 De Zandstuve H2 - VZ&PC H3De Stamper
6 nov 19:30 VZ&PC H3 - WZC-De IJsel (SG) H4De Stamper
6 nov 20:15 ZVV H2 - Aquapoldro H4Koekoek
6 nov 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Zandstuve H2Tijenraan
6 nov 20:45 Proteus H4 - De Grunte H3De Schaeck
13 nov 17:45 De Zandstuve H1 - Proteus H4De Stamper
13 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De Scheg
20 nov 15:00 De Zandstuve H1 - De Grunte H3De Stamper
20 nov 18:15 Proteus H4 - De Zandstuve H2De Schaeck
20 nov 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - ZVV H2Tijenraan
27 nov 17:00 De Zandstuve H2 - De Zandstuve H1De Stamper
27 nov 17:25 De Grunte H3 - Aquapoldro H4De Slag
27 nov 19:15 ZVV H2 - VZ&PC H3Koekoek
4 dec 20:15 De Grunte H3 - VZ&PC H3De Slag
11 dec 16:30 VZ&PC H3 - Aquapoldro H4De Stamper
11 dec 19:15 De Zandstuve H1 - WZC-De IJsel (SG) H4De Stamper
11 dec 20:00 De Zandstuve H2 - De Grunte H3De Stamper
11 dec 20:30 Proteus H4 - ZVV H2De Schaeck
18 dec 15:45 VZ&PC H3 - De Grunte H3De Stamper
18 dec 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Zandstuve H2De Scheg
18 dec 20:30 ZVV H2 - De Zandstuve H1Koekoek
18 dec 20:30 Aquapoldro H4 - WZC-De IJsel (SG) H3Sprenkelaar
1 jan 00:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - Aquapoldro H4De Scheg
8 jan 19:00 De Zandstuve H2 - ZVV H2De Stamper
15 jan 18:15 Proteus H4 - Aquapoldro H4De Schaeck
15 jan 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - ZVV H2De Scheg
22 jan 18:45 VZ&PC H3 - Proteus H4De Stamper
22 jan 21:15 Aquapoldro H4 - De Zandstuve H1Sprenkelaar
29 jan 14:15 De Zandstuve H1 - VZ&PC H3De Stamper
29 jan 15:00 De Zandstuve H2 - Aquapoldro H4De Stamper
29 jan 19:40 De Grunte H3 - ZVV H2De Slag
5 feb 17:15 VZ&PC H3 - De Zandstuve H2De Stamper
5 feb 21:25 Aquapoldro H4 - WZC-De IJsel (SG) H4Sprenkelaar
12 feb 14:15 De Zandstuve H2 - WZC-De IJsel (SG) H3De Stamper
12 feb 17:55 De Grunte H3 - Proteus H4De Slag
12 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - VZ&PC H3De Scheg
12 feb 19:45 Aquapoldro H4 - ZVV H2Sprenkelaar
19 feb 17:30 Proteus H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De Schaeck
26 feb 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - WZC-De IJsel (SG) H4Tijenraan
5 maa 17:15 VZ&PC H3 - ZVV H2De Stamper
5 maa 18:15 Proteus H4 - De Zandstuve H1De Schaeck
12 maa 19:45 De Grunte H3 - WZC-De IJsel (SG) H3De Slag
12 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - Proteus H4De Scheg
19 maa 16:30 De Grunte H3 - De Zandstuve H1De Slag
19 maa 18:00 De Zandstuve H2 - Proteus H4De Stamper
19 maa 19:45 ZVV H2 - WZC-De IJsel (SG) H3Koekoek
26 maa 18:15 Proteus H4 - WZC-De IJsel (SG) H4De Schaeck
26 maa 18:45 De Zandstuve H1 - De Zandstuve H2De Stamper
26 maa 19:00 Aquapoldro H4 - De Grunte H3Sprenkelaar
2 apr 17:00 De Grunte H3 - De Zandstuve H2De Slag
2 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Zandstuve H1De Scheg
2 apr 20:30 ZVV H2 - Proteus H4Koekoek
2 apr 21:15 Aquapoldro H4 - VZ&PC H3Sprenkelaar
9 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - Aquapoldro H4Tijenraan
9 apr 20:15 De Zandstuve H1 - ZVV H2De Stamper
9 apr 21:00 De Zandstuve H2 - WZC-De IJsel (SG) H4De Stamper
16 apr 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Zandstuve H1Tijenraan
23 apr 15:45 VZ&PC H3 - WZC-De IJsel (SG) H3De Stamper
23 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Grunte H3De Scheg
23 apr 19:30 ZVV H2 - De Zandstuve H2Koekoek
30 apr 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - VZ&PC H3Tijenraan
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 okt 14:15 VZ&PC H3 - De Zandstuve H1 10 - 6
9 okt 20:15 ZVV H2 - De Grunte H3 11 - 8
9 okt 17:30 Proteus H4 - VZ&PC H3 3 - 11
9 okt 16:15 De Zandstuve H1 - Aquapoldro H4 12 - 7
2 okt 21:15 Aquapoldro H4 - Proteus H4 8 - 5
2 okt 20:30 ZVV H2 - WZC-De IJsel (SG) H4 12 - 11
25 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - Proteus H4 8 - 5
25 sep 19:45 Aquapoldro H4 - De Zandstuve H2 13 - 2
25 sep 17:00 De Grunte H3 - WZC-De IJsel (SG) H4 3 - 8
18 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Grunte H3 8 - 3
 
 
Aquapoldro H..
 
De Grunte H3
 
De Zandstuve..
 
De Zandstuve..
 
Proteus H4
 
VZ&PC H3
 
WZC-De IJsel..
 
WZC-De IJsel..
 
ZVV H2
 
Aquapoldro H4 26/322/113 - 28 - 52/418/125/212/2
De Grunte H327/11 19/32/412/24/1212/33 - 829/1
De Zandstuve H112 - 720/11 26/313/1129/130/1011/129/4
De Zandstuve H229/111/1227/11 19/330/1012/29/48/1
Proteus H415/16/115/320/11 3 - 1119/226/311/12
VZ&PC H311/1218/1210 - 65/222/1 23/46/115/3
WZC-De IJsel (SG) H39/48 - 316/46/118 - 530/4 26/220/11
WZC-De IJsel (SG) H41/123/42/418/1212/312/213/11 15/1
ZVV H26/1111 - 818/1223/42/427/1119/312 - 11