HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Grunte H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Schuurman BZC H6 - De Grunte H2
zaterdag 30 oktober 17:30
t Timpke Borculo

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1EZC H426
2De Grunte H226
3Schuurman BZC H636
4VKC'03 H210
5Schuurman BZC H510
6WS Twente H510
7Scholtenhagen H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktSchuurman BZC H617:30De Grunte H2
20 novScholtenhagen H118:15De Grunte H2
27 novVKC'03 H217:30De Grunte H2
4 decDe Grunte H219:30Schuurman BZC H5
11 decDe Grunte H218:00EZC H4

Uitslagen

2 oktDe Grunte H211 - 9VKC'03 H2
18 sepDe Grunte H216 - 4WS Twente H5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZC H42200629623
2De Grunte H222006271314
3Schuurman BZC H63201628262
4VKC'03 H210010911-2
5Schuurman BZC H510010914-5
6WS Twente H510010416-12
7Scholtenhagen H120020727-20
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 okt 19:45 Scholtenhagen H1 - Schuurman BZC H5De Wilder
30 okt 17:30 VKC'03 H2 - Scholtenhagen H1De Vlaskoel
30 okt 17:30 Schuurman BZC H6 - De Grunte H2t Timpke
31 okt 15:40 EZC H4 - Schuurman BZC H5Het Slagman
6 nov 19:45 Scholtenhagen H1 - Schuurman BZC H6De Wilder
6 nov 20:45 WS Twente H5 - VKC'03 H2Twentebad
7 nov 16:50 Schuurman BZC H5 - Scholtenhagen H1t Timpke
13 nov 18:30 Schuurman BZC H5 - VKC'03 H2t Timpke
13 nov 19:15 Schuurman BZC H6 - WS Twente H5t Timpke
20 nov 18:15 Scholtenhagen H1 - De Grunte H2De Wilder
20 nov 18:30 VKC'03 H2 - Schuurman BZC H6De Vlaskoel
20 nov 20:45 WS Twente H5 - EZC H4Twentebad
27 nov 17:30 VKC'03 H2 - De Grunte H2De Vlaskoel
27 nov 20:30 WS Twente H5 - Scholtenhagen H1t Wooldrik
28 nov 16:50 Schuurman BZC H6 - EZC H4t Timpke
4 dec 19:30 De Grunte H2 - Schuurman BZC H5De Slag
11 dec 18:00 De Grunte H2 - EZC H4De Slag
12 dec 17:15 Schuurman BZC H5 - WS Twente H5t Timpke
18 dec 18:15 WS Twente H5 - De Grunte H2t Wooldrik
18 dec 19:15 Schuurman BZC H6 - Schuurman BZC H5t Timpke
18 dec 19:30 Scholtenhagen H1 - EZC H4De Wilder
8 jan 17:15 EZC H4 - De Grunte H2Het Slagman
15 jan 19:00 Scholtenhagen H1 - VKC'03 H2De Wilder
16 jan 16:45 Schuurman BZC H5 - EZC H4t Timpke
22 jan 18:15 Scholtenhagen H1 - De Grunte H2De Wilder
22 jan 18:25 VKC'03 H2 - WS Twente H5De Vlaskoel
29 jan 17:40 De Grunte H2 - Scholtenhagen H1De Slag
29 jan 18:30 VKC'03 H2 - Schuurman BZC H5De Vlaskoel
29 jan 19:45 WS Twente H5 - Schuurman BZC H6t Wooldrik
5 feb 18:15 Scholtenhagen H1 - WS Twente H5De Wilder
6 feb 15:55 EZC H4 - WS Twente H5Het Slagman
6 feb 17:05 Schuurman BZC H5 - De Grunte H2t Timpke
6 feb 17:50 Schuurman BZC H6 - VKC'03 H2t Timpke
12 feb 17:10 De Grunte H2 - VKC'03 H2De Slag
12 feb 18:45 EZC H4 - Schuurman BZC H6Het Slagman
5 maa 18:30 VKC'03 H2 - EZC H4De Vlaskoel
5 maa 19:00 WS Twente H5 - Schuurman BZC H5Twentebad
5 maa 19:00 WS Twente H5 - Schuurman BZC H5Twentebad
5 maa 19:30 Schuurman BZC H6 - Scholtenhagen H1t Timpke
12 maa 17:55 Schuurman BZC H5 - Schuurman BZC H6t Timpke
12 maa 18:00 De Grunte H2 - WS Twente H5De Slag
19 maa 16:30 VKC'03 H2 - Scholtenhagen H1De Vlaskoel
19 maa 18:30 Schuurman BZC H6 - De Grunte H2t Timpke
19 maa 18:45 EZC H4 - Schuurman BZC H5Het Slagman
26 maa 19:40 De Grunte H2 - Schuurman BZC H6De Slag
27 maa 16:50 EZC H4 - VKC'03 H2Het Slagman
27 maa 19:45 Scholtenhagen H1 - WS Twente H5De Wilder
2 apr 17:30 WS Twente H5 - VKC'03 H2t Wooldrik
2 apr 17:45 De Grunte H2 - EZC H4De Slag
2 apr 18:55 Schuurman BZC H5 - Scholtenhagen H1t Timpke
9 apr 18:55 Schuurman BZC H5 - VKC'03 H2t Timpke
9 apr 19:40 Schuurman BZC H6 - WS Twente H5t Timpke
9 apr 19:50 EZC H4 - Scholtenhagen H1Het Slagman
23 apr 17:30 VKC'03 H2 - Schuurman BZC H6De Vlaskoel
23 apr 18:15 WS Twente H5 - EZC H4t Wooldrik
23 apr 19:10 De Grunte H2 - Schuurman BZC H5De Slag
30 apr 17:30 VKC'03 H2 - EZC H4De Vlaskoel
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 okt 19:05 Schuurman BZC H5 - Schuurman BZC H6 9 - 14
16 okt 18:45 Scholtenhagen H1 - EZC H4 2 - 17
10 okt 16:45 Schuurman BZC H6 - Scholtenhagen H1 10 - 5
2 okt 18:40 De Grunte H2 - VKC'03 H2 11 - 9
2 okt 15:50 EZC H4 - Schuurman BZC H6 12 - 4
18 sep 20:10 De Grunte H2 - WS Twente H5 16 - 4
 
 
De Grunte H2
 
EZC H4
 
Scholtenhage..
 
Schuurman BZ..
 
Schuurman BZ..
 
VKC'03 H2
 
WS Twente H5
 
De Grunte H2 11/1229/14/1226/311 - 916 - 4
EZC H48/1 9/431/1012 - 427/36/2
Scholtenhagen H120/112 - 17 23/106/1115/15/2
Schuurman BZC H56/216/17/11 9 - 1413/1112/12
Schuurman BZC H630/1028/1110 - 518/12 6/213/11
VKC'03 H227/115/330/1029/120/11 22/1
WS Twente H518/1220/1127/115/329/16/11