HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Aqua-Novio'94 H4 (Heren)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprAqua-Novio'94 H412 - 12RZC H1
2 aprAqua-Novio'94 H42 - 7Flevo H4
26 maaPFC Rheden H26 - 13Aqua-Novio'94 H4
19 maaAqua-Novio'94 H415 - 3Thetis H2
5 maaAqua-Novio'94 H415 - 4ENC Arnhem (SG) H4
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:30 PFC Rheden H2 - Flevo H4 5 - 7
23 apr 16:45 TZC-Vahalis H1 - ENC Arnhem (SG) H4 6 - 7
23 apr 15:55 Aqua-Novio'94 H4 - RZC H1 12 - 12
9 apr 16:25 ENC Arnhem (SG) H4 - PFC Rheden H2 6 - 5
2 apr 21:45 EZPC H2 - ENC Arnhem (SG) H4 9 - 11
2 apr 20:00 Flevo H3 - RZC H1 19 - 9
2 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H4 - Flevo H4 2 - 7
2 apr 15:00 Thetis H2 - PFC Rheden H2 5 - 8
26 maa 19:45 PFC Rheden H2 - Aqua-Novio'94 H4 6 - 13
26 maa 19:30 Flevo H4 - EZPC H2 19 - 2
26 maa 19:00 Thetis H2 - ENC Arnhem (SG) H4 8 - 10
26 maa 18:30 RZC H1 - TZC-Vahalis H1 10 - 8
19 maa 19:15 Flevo H3 - Flevo H4 15 - 9
19 maa 17:25 Aqua-Novio'94 H4 - Thetis H2 15 - 3
12 maa 19:15 RZC H1 - EZPC H2 5 - 6
5 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H4 - ENC Arnhem (SG) H4 15 - 4
19 feb 18:00 Flevo H3 - PFC Rheden H2 7 - 7
19 feb 16:00 TZC-Vahalis H1 - Flevo H4 7 - 12
12 feb 15:55 ENC Arnhem (SG) H4 - RZC H1 14 - 6
5 feb 19:30 Flevo H3 - Aqua-Novio'94 H4 9 - 6
5 feb 16:35 Thetis H2 - TZC-Vahalis H1 7 - 11
29 jan 19:30 PFC Rheden H2 - ENC Arnhem (SG) H4 6 - 7
29 jan 17:45 RZC H1 - Flevo H4 11 - 16
29 jan 16:45 TZC-Vahalis H1 - Aqua-Novio'94 H4 1 - 4
27 nov 18:55 ENC Arnhem (SG) H4 - Thetis H2 12 - 10
27 nov 16:45 TZC-Vahalis H1 - RZC H1 9 - 9
27 nov 14:50 Aqua-Novio'94 H4 - PFC Rheden H2 5 - 3
20 nov 19:45 PFC Rheden H2 - EZPC H2 12 - 5
20 nov 19:30 Flevo H4 - Flevo H3 8 - 10
20 nov 16:30 Thetis H2 - Aqua-Novio'94 H4 5 - 12
13 nov 20:15 EZPC H2 - Thetis H2 11 - 9
13 nov 18:15 TZC-Vahalis H1 - PFC Rheden H2 5 - 5
13 nov 15:45 ENC Arnhem (SG) H4 - Aqua-Novio'94 H4 8 - 6
6 nov 19:45 PFC Rheden H2 - TZC-Vahalis H1 4 - 9
6 nov 17:45 RZC H1 - ENC Arnhem (SG) H4 8 - 8
6 nov 17:30 Aqua-Novio'94 H4 - EZPC H2 17 - 3
6 nov 15:45 Thetis H2 - Flevo H3 7 - 7
30 okt 18:00 ENC Arnhem (SG) H4 - EZPC H2 12 - 5
30 okt 16:00 TZC-Vahalis H1 - Thetis H2 12 - 7
30 okt 14:05 Aqua-Novio'94 H4 - Flevo H3 11 - 6
24 okt 16:30 Aqua-Novio'94 H4 - TZC-Vahalis H1 11 - 6
23 okt 20:15 EZPC H2 - Flevo H3 9 - 13
23 okt 19:45 Flevo H4 - RZC H1 18 - 12
16 okt 20:15 EZPC H2 - TZC-Vahalis H1 11 - 7
16 okt 18:30 RZC H1 - PFC Rheden H2 7 - 7
9 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) H4 - Flevo H3 5 - 2
2 okt 19:30 EZPC H2 - PFC Rheden H2 9 - 11
2 okt 19:15 Flevo H4 - ENC Arnhem (SG) H4 6 - 8
2 okt 18:30 Flevo H3 - TZC-Vahalis H1 10 - 5
2 okt 16:35 Thetis H2 - RZC H1 7 - 10
25 sep 18:45 TZC-Vahalis H1 - EZPC H2 6 - 5
18 sep 21:00 EZPC H2 - Aqua-Novio'94 H4 10 - 10