HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

14 meiDe Reest BG125 - 0De IJsselmeeuwen BG1
7 meiDe IJsselmeeuwen BG12 - 32Aquapoldro BG1
9 aprSWOL 1894 BG118 - 2De IJsselmeeuwen BG1
2 aprDe IJsselmeeuwen BG10 - 7Proteus BG2
26 maaDeltasteur BG117 - 5De IJsselmeeuwen BG1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 18:15 De Reest BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 25 - 0
7 mei 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 32
23 apr 19:45 De Reest BG1 - SWOL 1894 BG1 16 - 5
23 apr 16:00 Proteus BG1 - Proteus BG2 4 - 5
9 apr 19:30 SWOL 1894 BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 18 - 2
9 apr 16:45 Proteus BG1 - De Reest BG1 2 - 19
9 apr 16:00 Deltasteur BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 19
2 apr 19:45 Aquapoldro BG1 - Proteus BG1 20 - 2
2 apr 18:30 De Reest BG1 - SWOL 1894 BG1 11 - 6
2 apr 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 - Proteus BG2 0 - 7
26 maa 17:45 De Reest BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 11
26 maa 16:00 Deltasteur BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 17 - 5
26 maa 16:00 Proteus BG2 - SWOL 1894 BG1 7 - 11
19 maa 18:10 SWOL 1894 BG1 - Aquapoldro BG1 6 - 28
19 maa 17:30 Proteus BG2 - Deltasteur BG1 4 - 10
19 maa 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 - Proteus BG1 3 - 10
12 maa 17:45 SWOL 1894 BG1 - Deltasteur BG1 4 - 12
19 feb 19:00 Aquapoldro BG1 - Proteus BG2 16 - 2
5 feb 18:15 De Reest BG1 - Deltasteur BG1 23 - 6
5 feb 18:15 Proteus BG1 - SWOL 1894 BG1 12 - 11
5 feb 17:30 Proteus BG2 - Aquapoldro BG1 0 - 17
29 jan 19:30 De Reest BG1 - Proteus BG1 27 - 1
27 nov 19:00 De Reest BG1 - Proteus BG2 27 - 1
27 nov 19:00 Aquapoldro BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 27 - 2
20 nov 17:30 SWOL 1894 BG1 - Proteus BG1 11 - 4
13 nov 19:40 SWOL 1894 BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 17 - 2
13 nov 19:00 Aquapoldro BG1 - Deltasteur BG1 15 - 1
13 nov 16:45 Proteus BG1 - De Reest BG1 3 - 15
6 nov 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 - Proteus BG2 3 - 11
30 okt 18:00 De Reest BG1 - Aquapoldro BG1 5 - 10
30 okt 17:30 Proteus BG2 - SWOL 1894 BG1 10 - 20
23 okt 16:45 Proteus BG2 - Deltasteur BG1 3 - 9
16 okt 18:15 Aquapoldro BG1 - Proteus BG1 19 - 1
16 okt 16:00 Deltasteur BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 14 - 2
9 okt 20:25 De Reest BG1 - Deltasteur BG1 15 - 7
9 okt 18:15 SWOL 1894 BG1 - Aquapoldro BG1 2 - 20
9 okt 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 - Proteus BG1 2 - 11
3 okt 16:00 Proteus BG1 - Proteus BG2 5 - 3
2 okt 18:00 De Reest BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 30 - 4
2 okt 16:00 Deltasteur BG1 - SWOL 1894 BG1 11 - 5
25 sep 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 - Aquapoldro BG1 1 - 29
25 sep 16:45 Proteus BG2 - De Reest BG1 3 - 15
25 sep 16:40 Deltasteur BG1 - Proteus BG1 8 - 5
18 sep 17:30 Proteus BG1 - SWOL 1894 BG1 7 - 13
18 sep 16:00 Deltasteur BG1 - De Reest BG1 8 - 18