HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:
OZ&PC BG1 - De Grunte BG1
zaterdag 1 januari 00:00
Vondersweijde Oldenzaal

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1De Mors BG1816
2OZ&PC BG1513
3Losser BG1713
4ZPC De Hof BG 1713
5WS Twente BG1510
6Het Ravijn BG159
7De Grunte BG 159
8VZ&PC BG176
9De Dinkel BG194
10EZC BG 160
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
1 janOZ&PC BG100:00De Grunte BG1
15 janDe Dinkel BG118:00De Grunte BG1
22 janDe Grunte BG117:55De Mors BG1
29 janEZC BG117:45De Grunte BG1
12 maaDe Grunte BG117:15VZ&PC BG1

Uitslagen

13 novVZ&PC BG13 - 10De Grunte BG1
6 novZPC De Hof BG119 - 5De Grunte BG1
2 oktDe Grunte BG111 - 2EZC BG1
25 sepDe Mors BG19 - 5De Grunte BG1
18 sepDe Grunte BG18 - 2De Dinkel BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Mors BG1851216784236
2OZ&PC BG1541013722745
3Losser BG1741213795524
4ZPC De Hof BG 1741213715912
5WS Twente BG1531110463016
6Het Ravijn BG15302939327
7De Grunte BG 15302939354
8VZ&PC BG1720563381-48
9De Dinkel BG1911743698-62
10EZC BG 1600602559-34
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 EZC BG1 - Losser BG1Het Slagman
1 jan 00:00 OZ&PC BG1 - De Grunte BG1Vondersweijde
8 jan 15:45 VZ&PC BG1 - Het Ravijn BG1De Stamper
15 jan 17:10 Losser BG1 - VZ&PC BG1Brilmansdennen
15 jan 18:00 De Dinkel BG1 - De Grunte BG1Dorper Esch
15 jan 18:15 Het Ravijn BG1 - WS Twente BG1Het Ravijn
16 jan 15:00 ZPC De Hof BG1 - OZ&PC BG1De Vijf Heuvels
22 jan 15:45 OZ&PC BG1 - Het Ravijn BG1Vondersweijde
22 jan 17:30 WS Twente BG1 - Losser BG1Twentebad
22 jan 17:55 De Grunte BG1 - De Mors BG1De Slag
29 jan 16:00 ZPC De Hof BG1 - Het Ravijn BG1De Vijf Heuvels
29 jan 16:15 De Mors BG1 - VZ&PC BG1De Koerbelt
29 jan 17:10 Losser BG1 - OZ&PC BG1Brilmansdennen
29 jan 17:45 EZC BG1 - De Grunte BG1Het Slagman
29 jan 18:30 De Dinkel BG1 - WS Twente BG1Dorper Esch
5 feb 15:45 VZ&PC BG1 - EZC BG1De Stamper
5 feb 17:30 WS Twente BG1 - De Mors BG1Twentebad
5 feb 17:45 OZ&PC BG1 - De Dinkel BG1Vondersweijde
6 feb 17:20 Het Ravijn BG1 - Losser BG1Het Ravijn
12 feb 15:45 De Mors BG1 - OZ&PC BG1De Koerbelt
12 feb 17:15 ZPC De Hof BG1 - Losser BG1De Vijf Heuvels
12 feb 17:15 EZC BG1 - WS Twente BG1Het Slagman
12 feb 17:45 De Dinkel BG1 - Het Ravijn BG1Dorper Esch
19 feb 14:00 Het Ravijn BG1 - De Mors BG1Het Ravijn
19 feb 17:15 OZ&PC BG1 - EZC BG1Vondersweijde
19 feb 17:20 Losser BG1 - De Dinkel BG1Brilmansdennen
5 maa 15:45 VZ&PC BG1 - De Dinkel BG1De Stamper
12 maa 15:45 De Mors BG1 - Losser BG1De Koerbelt
12 maa 16:45 ZPC De Hof BG1 - De Dinkel BG1De Vijf Heuvels
12 maa 17:15 De Grunte BG1 - VZ&PC BG1De Slag
12 maa 17:45 EZC BG1 - Het Ravijn BG1Het Slagman
19 maa 15:00 VZ&PC BG1 - ZPC De Hof BG1De Stamper
19 maa 16:30 Losser BG1 - EZC BG1Brilmansdennen
19 maa 17:45 De Dinkel BG1 - De Mors BG1Dorper Esch
19 maa 18:15 WS Twente BG1 - De Grunte BG1Twentebad
26 maa 15:45 VZ&PC BG1 - WS Twente BG1De Stamper
26 maa 17:30 ZPC De Hof BG1 - De Mors BG1De Vijf Heuvels
26 maa 18:55 De Grunte BG1 - OZ&PC BG1De Slag
27 maa 14:25 EZC BG1 - De Dinkel BG1Het Slagman
2 apr 15:45 De Mors BG1 - EZC BG1De Koerbelt
2 apr 16:35 Het Ravijn BG1 - De Grunte BG1Het Ravijn
2 apr 18:30 OZ&PC BG1 - VZ&PC BG1Vondersweijde
3 apr 15:45 ZPC De Hof BG1 - WS Twente BG1De Vijf Heuvels
9 apr 17:10 De Grunte BG1 - Losser BG1De Slag
9 apr 17:30 WS Twente BG1 - OZ&PC BG1Twentebad
10 apr 14:30 EZC BG1 - ZPC De Hof BG1Het Slagman
23 apr 15:00 Het Ravijn BG1 - OZ&PC BG1Het Ravijn
23 apr 18:25 De Grunte BG1 - ZPC De Hof BG1De Slag
7 mei 17:30 WS Twente BG1 - Het Ravijn BG1Twentebad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:45 De Dinkel BG1 - EZC BG1 8 - 4
27 nov 17:30 WS Twente BG1 - VZ&PC BG1 7 - 4
27 nov 16:30 De Mors BG1 - ZPC De Hof BG1 5 - 6
20 nov 16:30 De Mors BG1 - De Dinkel BG1 11 - 1
20 nov 16:00 ZPC De Hof BG1 - VZ&PC BG1 18 - 3
13 nov 17:15 De Dinkel BG1 - ZPC De Hof BG1 7 - 7
13 nov 15:45 Losser BG1 - De Mors BG1 4 - 10
13 nov 15:45 VZ&PC BG1 - De Grunte BG1 3 - 10
13 nov 12:45 Het Ravijn BG1 - EZC BG1 7 - 6
6 nov 18:30 De Dinkel BG1 - Losser BG1 4 - 17
6 nov 17:45 EZC BG1 - OZ&PC BG1 3 - 13
6 nov 16:30 De Mors BG1 - Het Ravijn BG1 11 - 4
6 nov 16:00 ZPC De Hof BG1 - De Grunte BG1 19 - 5
30 okt 17:45 OZ&PC BG1 - De Mors BG1 14 - 5
30 okt 17:30 WS Twente BG1 - EZC BG1 10 - 5
30 okt 16:30 Losser BG1 - ZPC De Hof BG1 16 - 8
30 okt 15:15 Het Ravijn BG1 - De Dinkel BG1 15 - 3
16 okt 16:30 Losser BG1 - Het Ravijn BG1 5 - 10
9 okt 17:45 EZC BG1 - VZ&PC BG1 5 - 10
9 okt 17:45 De Dinkel BG1 - OZ&PC BG1 6 - 18
9 okt 15:45 De Mors BG1 - WS Twente BG1 7 - 7
2 okt 17:30 WS Twente BG1 - De Dinkel BG1 12 - 2
2 okt 17:10 De Grunte BG1 - EZC BG1 11 - 2
2 okt 16:15 OZ&PC BG1 - Losser BG1 7 - 7
2 okt 15:00 VZ&PC BG1 - De Mors BG1 1 - 20
25 sep 18:15 De Dinkel BG1 - VZ&PC BG1 3 - 6
25 sep 16:45 Het Ravijn BG1 - ZPC De Hof BG1 3 - 7
25 sep 16:30 Losser BG1 - WS Twente BG1 12 - 10
25 sep 16:30 De Mors BG1 - De Grunte BG1 9 - 5
18 sep 19:30 VZ&PC BG1 - Losser BG1 6 - 18
18 sep 18:25 De Grunte BG1 - De Dinkel BG1 8 - 2
18 sep 17:10 OZ&PC BG1 - ZPC De Hof BG1 20 - 6
 
 
De Dinkel BG..
 
De Grunte BG..
 
De Mors BG1
 
EZC BG 1
 
Het Ravijn B..
 
Losser BG1
 
OZ&PC BG1
 
VZ&PC BG1
 
WS Twente BG..
 
ZPC De Hof B..
 
De Dinkel BG1 15/119/38 - 412/24 - 176 - 183 - 629/17 - 7
De Grunte BG 18 - 2 22/111 - 2?9/426/312/3?23/4
De Mors BG111 - 19 - 5 2/411 - 412/312/229/17 - 75 - 6
EZC BG 127/329/1? 12/31/13 - 135 - 1012/210/4
Het Ravijn BG115 - 32/419/27 - 6 6/223/4?15/13 - 7
Losser BG119/2?4 - 1019/35 - 10 29/115/112 - 1016 - 8
OZ&PC BG15/21/114 - 519/222/17 - 7 2/4?20 - 6
VZ&PC BG15/33 - 101 - 205/28/16 - 18? 26/319/3
WS Twente BG112 - 219/35/210 - 57/522/19/47 - 4 ?
ZPC De Hof BG 112/319 - 526/3?29/112/216/118 - 33/4