HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
VZ&PC EG1 - De Grunte EG1
zaterdag 27 november 14:15
De Stamper Vriezenveen

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Grunte EG139
2VZ&PC 5EG113
3Het Ravijn 5EG113
4EZC 5EG123
5ZPC De Hof 5EG110
6De Mors EG120
7Het Ravijn 5EG220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 novVZ&PC EG114:15De Grunte EG1
11 decEZC EG116:15De Grunte EG1
15 janZPC De Hof EG118:00De Grunte EG1
22 janHet Ravijn EG214:00De Grunte EG1
29 janDe Grunte EG116:30De Mors EG1

Uitslagen

2 oktDe Mors EG13 - 11De Grunte EG1
25 sepDe Grunte EG117 - 0Het Ravijn EG2
18 sepDe Grunte EG19 - 1ZPC De Hof EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Grunte EG13300937433
2VZ&PC 5EG11100314113
3Het Ravijn 5EG11100314212
4EZC 5EG121013716-9
5ZPC De Hof 5EG11001019-8
6De Mors EG120020517-12
7Het Ravijn 5EG220020231-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 16:30 ZPC De Hof EG1 - VZ&PC EG1De Vijf Heuvels
31 okt 13:00 EZC EG1 - Het Ravijn EG1Het Slagman
6 nov 13:15 Het Ravijn EG1 - ZPC De Hof EG1Het Ravijn
6 nov 13:45 Het Ravijn EG2 - EZC EG1Het Ravijn
6 nov 18:00 VZ&PC EG1 - De Mors EG1De Stamper
13 nov 15:00 De Mors EG1 - Het Ravijn EG1De Koerbelt
13 nov 16:00 ZPC De Hof EG1 - Het Ravijn EG2De Vijf Heuvels
20 nov 16:30 Het Ravijn EG2 - De Mors EG1Het Ravijn
21 nov 17:00 EZC EG1 - ZPC De Hof EG1Het Slagman
27 nov 14:15 VZ&PC EG1 - De Grunte EG1De Stamper
11 dec 14:00 Het Ravijn EG1 - VZ&PC EG1Het Ravijn
11 dec 16:15 EZC EG1 - De Grunte EG1Het Slagman
18 dec 14:15 VZ&PC EG1 - Het Ravijn EG2De Stamper
18 dec 16:00 ZPC De Hof EG1 - EZC EG1De Vijf Heuvels
15 jan 15:00 De Mors EG1 - EZC EG1De Koerbelt
15 jan 16:00 Het Ravijn EG1 - Het Ravijn EG2Het Ravijn
15 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 - De Grunte EG1De Vijf Heuvels
22 jan 14:00 Het Ravijn EG2 - De Grunte EG1Het Ravijn
29 jan 16:30 De Grunte EG1 - De Mors EG1De Slag
12 feb 13:30 Het Ravijn EG1 - EZC EG1Het Ravijn
20 feb 16:55 EZC EG1 - Het Ravijn EG2Het Slagman
5 maa 15:00 De Mors EG1 - VZ&PC EG1De Koerbelt
5 maa 18:00 ZPC De Hof EG1 - Het Ravijn EG1De Vijf Heuvels
12 maa 14:00 Het Ravijn EG1 - De Mors EG1Het Ravijn
12 maa 14:35 Het Ravijn EG2 - ZPC De Hof EG1Het Ravijn
12 maa 17:15 EZC EG1 - VZ&PC EG1Het Slagman
19 maa 15:00 De Mors EG1 - Het Ravijn EG2De Koerbelt
26 maa 16:00 ZPC De Hof EG1 - De Mors EG1De Vijf Heuvels
26 maa 17:00 De Grunte EG1 - VZ&PC EG1De Slag
2 apr 14:15 VZ&PC EG1 - Het Ravijn EG1De Stamper
2 apr 16:30 De Grunte EG1 - EZC EG1De Slag
9 apr 14:00 Het Ravijn EG1 - De Grunte EG1Het Ravijn
9 apr 14:30 Het Ravijn EG2 - VZ&PC EG1Het Ravijn
9 apr 16:30 De Mors EG1 - ZPC De Hof EG1De Koerbelt
23 apr 14:15 VZ&PC EG1 - ZPC De Hof EG1De Stamper
23 apr 16:30 De Grunte EG1 - Het Ravijn EG1De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 okt 14:15 VZ&PC EG1 - EZC EG1 14 - 1
2 okt 15:00 De Mors EG1 - De Grunte EG1 3 - 11
25 sep 16:30 De Grunte EG1 - Het Ravijn EG2 17 - 0
18 sep 16:30 EZC EG1 - De Mors EG1 6 - 2
18 sep 16:30 De Grunte EG1 - ZPC De Hof EG1 9 - 1
18 sep 15:00 Het Ravijn EG2 - Het Ravijn EG1 2 - 14
 
 
De Grunte EG..
 
De Mors EG1
 
EZC 5EG1
 
Het Ravijn 5..
 
Het Ravijn 5..
 
VZ&PC 5EG1
 
ZPC De Hof 5..
 
De Grunte EG1 29/12/423/417 - 026/39 - 1
De Mors EG13 - 11 15/113/1119/35/39/4
EZC 5EG111/126 - 2 31/1020/212/321/11
Het Ravijn 5EG19/412/312/2 15/111/126/11
Het Ravijn 5EG222/120/116/112 - 14 9/412/3
VZ&PC 5EG127/116/1114 - 12/418/12 23/4
ZPC De Hof 5EG115/126/318/125/313/1130/10