HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
WS Twente CG1 - De Grunte CG1
zaterdag 6 november 18:15
Twentebad Hengelo ov

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1EZC CG139
2De Mors CG149
3OZ&PC CG149
4WS Twente CG126
5VZ&PC CG136
6De Veene CG 136
7Losser CG120
8De Grunte CG 120
9VKC'03 CG130
10De Dinkel 5CG140
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novWS Twente CG118:15De Grunte CG1
13 novVZ&PC CG115:00De Grunte CG1
27 novDe Veene CG117:30De Grunte CG1
4 decDe Grunte CG117:00EZC CG1
11 decDe Grunte CG116:30De Dinkel CG1

Uitslagen

2 oktDe Grunte CG18 - 14OZ&PC CG1
18 sepDe Grunte CG14 - 26De Mors CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZC CG13300964955
2De Mors CG143019612437
3OZ&PC CG143019573126
4WS Twente CG122006301317
5VZ&PC CG132016421725
6De Veene CG 132016431924
7Losser CG1200201533-18
8De Grunte CG 1200201240-28
9VKC'03 CG130030192-91
10De Dinkel 5CG1400401461-47
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 16:30 VKC'03 CG1 - WS Twente CG1De Vlaskoel
30 okt 18:00 De Dinkel CG1 - De Mors CG1Dorper Esch
31 okt 14:10 EZC CG1 - OZ&PC CG1Het Slagman
6 nov 15:45 De Mors CG1 - VKC'03 CG1De Koerbelt
6 nov 17:00 OZ&PC CG1 - De Veene CG1Vondersweijde
6 nov 17:10 Losser CG1 - VZ&PC CG1Brilmansdennen
6 nov 18:15 WS Twente CG1 - De Grunte CG1Twentebad
13 nov 15:00 VZ&PC CG1 - De Grunte CG1De Stamper
13 nov 16:30 De Mors CG1 - WS Twente CG1De Koerbelt
13 nov 16:30 VKC'03 CG1 - De Dinkel CG1De Vlaskoel
13 nov 17:00 EZC CG1 - Losser CG1Het Slagman
20 nov 16:30 Losser CG1 - De Veene CG1Brilmansdennen
20 nov 17:00 OZ&PC CG1 - VKC'03 CG1Vondersweijde
20 nov 18:15 WS Twente CG1 - VZ&PC CG1Twentebad
27 nov 15:45 De Mors CG1 - OZ&PC CG1De Koerbelt
27 nov 17:30 De Veene CG1 - De Grunte CG1Het Sportpark
27 nov 18:00 EZC CG1 - VZ&PC CG1Het Slagman
27 nov 18:00 De Dinkel CG1 - Losser CG1Dorper Esch
4 dec 17:00 De Grunte CG1 - EZC CG1De Slag
11 dec 14:15 VZ&PC CG1 - De Veene CG1De Stamper
11 dec 16:30 De Grunte CG1 - De Dinkel CG1De Slag
11 dec 16:45 EZC CG1 - WS Twente CG1Het Slagman
11 dec 17:10 Losser CG1 - VKC'03 CG1Brilmansdennen
18 dec 15:45 De Mors CG1 - Losser CG1De Koerbelt
18 dec 17:15 VKC'03 CG1 - De Grunte CG1De Vlaskoel
18 dec 17:30 WS Twente CG1 - OZ&PC CG1Twentebad
18 dec 18:00 De Dinkel CG1 - VZ&PC CG1Dorper Esch
18 dec 18:50 De Veene CG1 - EZC CG1Het Sportpark
1 jan 00:00 De Grunte CG1 - Losser CG1De Slag
8 jan 15:00 VZ&PC CG1 - De Dinkel CG1De Stamper
15 jan 15:45 De Mors CG1 - De Grunte CG1De Koerbelt
15 jan 16:30 VKC'03 CG1 - VZ&PC CG1De Vlaskoel
15 jan 17:15 De Dinkel CG1 - EZC CG1Dorper Esch
15 jan 18:15 WS Twente CG1 - De Veene CG1t Wooldrik
22 jan 16:30 Losser CG1 - OZ&PC CG1Brilmansdennen
22 jan 17:00 EZC CG1 - VKC'03 CG1Het Slagman
22 jan 17:10 De Grunte CG1 - WS Twente CG1De Slag
22 jan 18:00 VZ&PC CG1 - De Mors CG1De Stamper
22 jan 18:05 De Veene CG1 - De Dinkel CG1Het Sportpark
29 jan 15:30 De Mors CG1 - EZC CG1De Koerbelt
29 jan 16:30 VKC'03 CG1 - De Veene CG1De Vlaskoel
29 jan 17:30 WS Twente CG1 - De Dinkel CG1t Wooldrik
29 jan 18:15 OZ&PC CG1 - De Grunte CG1Vondersweijde
5 feb 15:00 VZ&PC CG1 - OZ&PC CG1De Stamper
5 feb 17:10 Losser CG1 - WS Twente CG1Brilmansdennen
5 feb 17:30 De Dinkel CG1 - VKC'03 CG1Dorper Esch
12 feb 15:00 De Mors CG1 - De Dinkel CG1De Koerbelt
12 feb 17:15 OZ&PC CG1 - EZC CG1Vondersweijde
12 feb 17:30 Losser CG1 - De Grunte CG1Brilmansdennen
12 feb 18:15 WS Twente CG1 - VKC'03 CG1t Wooldrik
19 feb 16:30 Losser CG1 - EZC CG1Brilmansdennen
19 feb 17:30 VKC'03 CG1 - De Mors CG1De Vlaskoel
19 feb 18:20 De Veene CG1 - OZ&PC CG1Het Sportpark
5 maa 15:00 VZ&PC CG1 - Losser CG1De Stamper
12 maa 15:15 OZ&PC CG1 - De Dinkel CG1Vondersweijde
12 maa 16:30 De Grunte CG1 - VZ&PC CG1De Slag
12 maa 17:30 WS Twente CG1 - De Mors CG1Twentebad
19 maa 14:15 VZ&PC CG1 - WS Twente CG1De Stamper
19 maa 17:15 EZC CG1 - De Grunte CG1Het Slagman
19 maa 17:25 VKC'03 CG1 - OZ&PC CG1De Vlaskoel
19 maa 18:40 De Veene CG1 - Losser CG1Het Sportpark
26 maa 15:00 VZ&PC CG1 - EZC CG1De Stamper
26 maa 16:30 OZ&PC CG1 - De Mors CG1Vondersweijde
26 maa 16:30 Losser CG1 - De Dinkel CG1Brilmansdennen
26 maa 18:10 De Grunte CG1 - De Veene CG1De Slag
2 apr 17:00 VKC'03 CG1 - Losser CG1De Vlaskoel
2 apr 17:30 De Dinkel CG1 - De Grunte CG1Dorper Esch
2 apr 18:15 WS Twente CG1 - EZC CG1Twentebad
2 apr 18:20 De Veene CG1 - VZ&PC CG1Het Sportpark
9 apr 16:30 Losser CG1 - De Mors CG1Brilmansdennen
9 apr 16:30 OZ&PC CG1 - WS Twente CG1Vondersweijde
9 apr 19:05 EZC CG1 - De Veene CG1Het Slagman
23 apr 17:40 De Grunte CG1 - VKC'03 CG1De Slag
23 apr 18:15 De Veene CG1 - WS Twente CG1Het Sportpark
14 mei 17:20 De Veene CG1 - De Mors CG1Het Sportpark
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 okt 18:15 De Dinkel CG1 - OZ&PC CG1 3 - 23
9 okt 18:15 WS Twente CG1 - Losser CG1 17 - 7
9 okt 17:45 OZ&PC CG1 - VZ&PC CG1 4 - 12
9 okt 15:00 De Mors CG1 - De Veene CG1 15 - 5
2 okt 18:20 De Veene CG1 - VKC'03 CG1 28 - 0
2 okt 18:00 De Dinkel CG1 - WS Twente CG1 6 - 13
2 okt 17:55 De Grunte CG1 - OZ&PC CG1 8 - 14
2 okt 14:10 EZC CG1 - De Mors CG1 11 - 7
26 sep 18:30 OZ&PC CG1 - Losser CG1 16 - 8
25 sep 17:30 De Dinkel CG1 - De Veene CG1 4 - 10
25 sep 16:30 VKC'03 CG1 - EZC CG1 1 - 38
25 sep 15:45 De Mors CG1 - VZ&PC CG1 13 - 4
18 sep 18:45 VZ&PC CG1 - VKC'03 CG1 26 - 0
18 sep 17:40 EZC CG1 - De Dinkel CG1 15 - 1
18 sep 17:40 De Grunte CG1 - De Mors CG1 4 - 26
 
 
De Dinkel 5C..
 
De Grunte CG..
 
De Mors CG1
 
De Veene CG ..
 
EZC CG1
 
Losser CG1
 
OZ&PC CG1
 
VKC'03 CG1
 
VZ&PC CG1
 
WS Twente CG..
 
De Dinkel 5CG1 2/430/104 - 1015/127/113 - 235/218/126 - 13
De Grunte CG 111/12 4 - 2626/34/121/18 - 1423/412/322/1
De Mors CG112/215/1 15 - 529/118/1227/116/1113 - 413/11
De Veene CG 122/127/1114/5 18/1219/319/228 - 02/423/4
EZC CG115 - 119/311 - 79/4 13/1131/1022/127/1111/12
Losser CG126/312/29/420/1119/2 22/111/126/115/2
OZ&PC CG112/329/126/36/1112/216 - 8 20/114 - 129/4
VKC'03 CG113/1118/1219/229/11 - 382/419/3 15/130/10
VZ&PC CG18/113/1122/111/1226/35/35/226 - 0 19/3
WS Twente CG129/16/1112/315/12/417 - 718/1212/220/11