HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprProteus Da124 - 5De IJsselmeeuwen Da1
9 aprDe IJsselmeeuwen Da14 - 11Schuurman BZC Da2
3 aprAqua-Novio'94 Da120 - 4De IJsselmeeuwen Da1
5 maaDe IJsselmeeuwen Da15 - 7Hydrofiel Da1
12 febENC Arnhem (SG) Da214 - 5De IJsselmeeuwen Da1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 16:45 Proteus Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 24 - 5
23 apr 14:05 Hydrofiel Da1 - Thetis Da1 7 - 8
9 apr 19:30 DWK Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 7 - 8
9 apr 19:00 ENC Arnhem (SG) Da2 - Hydrofiel Da1 18 - 9
9 apr 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 - Schuurman BZC Da2 4 - 11
3 apr 17:30 Aqua-Novio'94 Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 20 - 4
2 apr 20:15 SWOL 1894 Da3 - DWK Da1 10 - 18
2 apr 19:30 Hydrofiel Da1 - Nunspeet Da1 10 - 16
2 apr 16:15 Schuurman BZC Da2 - Proteus Da1 5 - 5
26 maa 18:00 Schuurman BZC Da2 - Thetis Da1 15 - 4
26 maa 16:45 Proteus Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 18 - 7
19 maa 19:05 Hydrofiel Da1 - DWK Da1 2 - 5
19 maa 18:30 SWOL 1894 Da3 - Proteus Da1 8 - 12
19 maa 16:30 Thetis Da1 - Nunspeet Da1 5 - 13
19 maa 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 - Schuurman BZC Da2 10 - 7
12 maa 16:55 Schuurman BZC Da2 - DWK Da1 5 - 14
12 maa 16:30 Thetis Da1 - Proteus Da1 7 - 8
5 maa 19:30 ENC Arnhem (SG) Da2 - DWK Da1 6 - 5
5 maa 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 - Hydrofiel Da1 5 - 7
5 maa 18:00 Nunspeet Da1 - Proteus Da1 13 - 11
12 feb 18:45 Nunspeet Da1 - DWK Da1 15 - 9
12 feb 18:40 ENC Arnhem (SG) Da2 - De IJsselmeeuwen Da1 14 - 5
12 feb 18:30 Hydrofiel Da1 - Proteus Da1 6 - 27
5 feb 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - Nunspeet Da1 4 - 19
5 feb 17:10 Schuurman BZC Da2 - Hydrofiel Da1 7 - 5
29 jan 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - SWOL 1894 Da3 8 - 14
27 nov 19:40 ENC Arnhem (SG) Da2 - Nunspeet Da1 12 - 8
27 nov 19:00 Thetis Da1 - Schuurman BZC Da2 6 - 7
27 nov 18:00 SWOL 1894 Da3 - De IJsselmeeuwen Da1 11 - 6
27 nov 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 - Proteus Da1 6 - 10
20 nov 19:00 DWK Da1 - Hydrofiel Da1 9 - 9
20 nov 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - Thetis Da1 4 - 11
20 nov 17:15 Schuurman BZC Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 8 - 5
20 nov 16:45 Proteus Da1 - SWOL 1894 Da3 7 - 11
13 nov 20:25 SWOL 1894 Da3 - Schuurman BZC Da2 6 - 6
13 nov 19:00 DWK Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 9 - 10
13 nov 16:35 Thetis Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 12 - 14
13 nov 14:05 Hydrofiel Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 13 - 9
6 nov 20:00 Proteus Da1 - Hydrofiel Da1 18 - 9
6 nov 19:30 DWK Da1 - Nunspeet Da1 8 - 11
6 nov 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 8 - 14
30 okt 19:00 Thetis Da1 - SWOL 1894 Da3 10 - 10
30 okt 18:45 ENC Arnhem (SG) Da2 - Proteus Da1 8 - 16
30 okt 17:50 Nunspeet Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 20 - 4
30 okt 17:25 Hydrofiel Da1 - Schuurman BZC Da2 6 - 12
24 okt 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 - Hydrofiel Da1 13 - 3
23 okt 19:00 DWK Da1 - Thetis Da1 10 - 8
23 okt 17:30 Proteus Da1 - Nunspeet Da1 9 - 14
23 okt 16:30 Schuurman BZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da2 9 - 6
16 okt 18:00 DWK Da1 - Schuurman BZC Da2 3 - 8
16 okt 17:50 Nunspeet Da1 - Thetis Da1 12 - 11
10 okt 16:30 Hydrofiel Da1 - SWOL 1894 Da3 7 - 10
9 okt 20:50 ENC Arnhem (SG) Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 14 - 13
9 okt 19:00 DWK Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 17 - 7
2 okt 20:00 Proteus Da1 - DWK Da1 11 - 7
2 okt 18:55 SWOL 1894 Da3 - ENC Arnhem (SG) Da2 12 - 10
2 okt 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 - Nunspeet Da1 10 - 10
25 sep 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - Proteus Da1 6 - 15
18 sep 19:30 Nunspeet Da1 - Hydrofiel Da1 14 - 8