HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Nunspeet Da11231
2Proteus Da11431
3Schuurman BZC Da21226
4ENC Arnhem (SG) Da21021
5SWOL 1894 Da3917
6Aqua-Novio'94 Da11016
7DWK Da11316
8Thetis Da1107
9Hydrofiel Da 1147
10De IJsselmeeuwen Da1140
uitgebreide stand »

Uitslagen

9 aprDWK Da17 - 8Aqua-Novio'94 Da1
3 aprAqua-Novio'94 Da120 - 4De IJsselmeeuwen Da1
26 maaProteus Da118 - 7Aqua-Novio'94 Da1
19 maaAqua-Novio'94 Da110 - 7Schuurman BZC Da2
27 novAqua-Novio'94 Da16 - 10Proteus Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Nunspeet Da11210113116510164
2Proteus Da11410133119111279
3Schuurman BZC Da212822261007426
4ENC Arnhem (SG) Da210703211129418
5SWOL 1894 Da395221792848
6Aqua-Novio'94 Da110514161069313
7DWK Da1135171612111011
8Thetis Da110217782100-18
9Hydrofiel Da 11421117101171-70
10De IJsselmeeuwen Da1140014079210-131
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 16:45 Proteus Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 24 - 5
23 apr 14:05 Hydrofiel Da1 - Thetis Da1 7 - 8
9 apr 19:30 DWK Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 7 - 8
9 apr 19:00 ENC Arnhem (SG) Da2 - Hydrofiel Da1 18 - 9
9 apr 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 - Schuurman BZC Da2 4 - 11
3 apr 17:30 Aqua-Novio'94 Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 20 - 4
2 apr 20:15 SWOL 1894 Da3 - DWK Da1 10 - 18
2 apr 19:30 Hydrofiel Da1 - Nunspeet Da1 10 - 16
2 apr 16:15 Schuurman BZC Da2 - Proteus Da1 5 - 5
26 maa 18:00 Schuurman BZC Da2 - Thetis Da1 15 - 4
26 maa 16:45 Proteus Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 18 - 7
19 maa 19:05 Hydrofiel Da1 - DWK Da1 2 - 5
19 maa 18:30 SWOL 1894 Da3 - Proteus Da1 8 - 12
19 maa 16:30 Thetis Da1 - Nunspeet Da1 5 - 13
19 maa 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 - Schuurman BZC Da2 10 - 7
12 maa 16:55 Schuurman BZC Da2 - DWK Da1 5 - 14
12 maa 16:30 Thetis Da1 - Proteus Da1 7 - 8
5 maa 19:30 ENC Arnhem (SG) Da2 - DWK Da1 6 - 5
5 maa 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 - Hydrofiel Da1 5 - 7
5 maa 18:00 Nunspeet Da1 - Proteus Da1 13 - 11
12 feb 18:45 Nunspeet Da1 - DWK Da1 15 - 9
12 feb 18:40 ENC Arnhem (SG) Da2 - De IJsselmeeuwen Da1 14 - 5
12 feb 18:30 Hydrofiel Da1 - Proteus Da1 6 - 27
5 feb 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - Nunspeet Da1 4 - 19
5 feb 17:10 Schuurman BZC Da2 - Hydrofiel Da1 7 - 5
29 jan 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - SWOL 1894 Da3 8 - 14
27 nov 19:40 ENC Arnhem (SG) Da2 - Nunspeet Da1 12 - 8
27 nov 19:00 Thetis Da1 - Schuurman BZC Da2 6 - 7
27 nov 18:00 SWOL 1894 Da3 - De IJsselmeeuwen Da1 11 - 6
27 nov 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 - Proteus Da1 6 - 10
20 nov 19:00 DWK Da1 - Hydrofiel Da1 9 - 9
20 nov 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - Thetis Da1 4 - 11
20 nov 17:15 Schuurman BZC Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 8 - 5
20 nov 16:45 Proteus Da1 - SWOL 1894 Da3 7 - 11
13 nov 20:25 SWOL 1894 Da3 - Schuurman BZC Da2 6 - 6
13 nov 19:00 DWK Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 9 - 10
13 nov 16:35 Thetis Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 12 - 14
13 nov 14:05 Hydrofiel Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 13 - 9
6 nov 20:00 Proteus Da1 - Hydrofiel Da1 18 - 9
6 nov 19:30 DWK Da1 - Nunspeet Da1 8 - 11
6 nov 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 8 - 14
30 okt 19:00 Thetis Da1 - SWOL 1894 Da3 10 - 10
30 okt 18:45 ENC Arnhem (SG) Da2 - Proteus Da1 8 - 16
30 okt 17:50 Nunspeet Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 20 - 4
30 okt 17:25 Hydrofiel Da1 - Schuurman BZC Da2 6 - 12
24 okt 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 - Hydrofiel Da1 13 - 3
23 okt 19:00 DWK Da1 - Thetis Da1 10 - 8
23 okt 17:30 Proteus Da1 - Nunspeet Da1 9 - 14
23 okt 16:30 Schuurman BZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da2 9 - 6
16 okt 18:00 DWK Da1 - Schuurman BZC Da2 3 - 8
16 okt 17:50 Nunspeet Da1 - Thetis Da1 12 - 11
10 okt 16:30 Hydrofiel Da1 - SWOL 1894 Da3 7 - 10
9 okt 20:50 ENC Arnhem (SG) Da2 - Aqua-Novio'94 Da1 14 - 13
9 okt 19:00 DWK Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 17 - 7
2 okt 20:00 Proteus Da1 - DWK Da1 11 - 7
2 okt 18:55 SWOL 1894 Da3 - ENC Arnhem (SG) Da2 12 - 10
2 okt 15:40 Aqua-Novio'94 Da1 - Nunspeet Da1 10 - 10
25 sep 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 - Proteus Da1 6 - 15
18 sep 19:30 Nunspeet Da1 - Hydrofiel Da1 14 - 8
 
 
Aqua-Novio'9..
 
De IJsselmee..
 
DWK Da1
 
ENC Arnhem (..
 
Hydrofiel Da..
 
Nunspeet Da1
 
Proteus Da1
 
Schuurman BZ..
 
SWOL 1894 Da..
 
Thetis Da1
 
Aqua-Novio'94 Da1 20 - 4??13 - 310 - 106 - 1010 - 7??
De IJsselmeeuwen Da1? ?8 - 145 - 74 - 196 - 154 - 118 - 144 - 11
DWK Da17 - 817 - 7 9 - 109 - 98 - 11?3 - 8?10 - 8
ENC Arnhem (SG) Da214 - 1314 - 56 - 5 18 - 912 - 88 - 16???
Hydrofiel Da 1?13 - 92 - 5? 10 - 166 - 276 - 127 - 107 - 8
Nunspeet Da1?20 - 415 - 9?14 - 8 13 - 11??12 - 11
Proteus Da118 - 724 - 511 - 7?18 - 99 - 14 ?7 - 11?
Schuurman BZC Da28 - 5?5 - 149 - 67 - 5?5 - 5 ?15 - 4
SWOL 1894 Da3?11 - 610 - 1812 - 10??8 - 126 - 6 ?
Thetis Da112 - 14????5 - 137 - 86 - 710 - 10