HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Grunte H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Grunte H1 - Piranha H1
zaterdag 4 december 18:00
De Slag Hardenberg

Stand 1e klasse (oost) A

  Team Gespeeld Punten
1Aquapoldro H1719
2De Woelwaters H1818
3Proteus H1716
4Losser H1713
5Hydrofiel H1813
6De Houtrib H189
7Piranha H179
8WWV Winterswijk H177
9De Grunte H176
10PFC Rheden H184
11Natare H163
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
4 decDe Grunte H118:00Piranha H1
11 decNatare H119:00De Grunte H1
8 janDe Houtrib H119:45De Grunte H1
15 janWWV Winterswijk H117:45De Grunte H1
22 janDe Grunte H118:40Aquapoldro H1

Uitslagen

27 novDe Grunte H17 - 9PFC Rheden H1
20 novLosser H18 - 6De Grunte H1
30 oktDe Woelwaters H114 - 11De Grunte H1
9 oktAquapoldro H112 - 10De Grunte H1
2 oktDe Grunte H19 - 7WWV Winterswijk H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquapoldro H1761019915932
2De Woelwaters H186021877734
3Proteus H1751116975245
4Losser H174121357516
5Hydrofiel H1841313726012
6De Houtrib H1830597786-9
7Piranha H17304962539
8WWV Winterswijk H1721475374-21
9De Grunte H1720565867-9
10PFC Rheden H1811646090-30
11Natare H1610532665-39
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
4 dec 18:00 De Grunte H1 - Piranha H1De Slag
11 dec 18:45 De Houtrib H1 - De Woelwaters H1De Koploper
11 dec 18:45 WWV Winterswijk H1 - Hydrofiel H1Jaspers
11 dec 19:00 PFC Rheden H1 - Losser H1Biljoenbad
11 dec 19:00 Natare H1 - De Grunte H1t Walfort
11 dec 19:55 Piranha H1 - Proteus H1Het Slagman
18 dec 16:55 Hydrofiel H1 - Aquapoldro H1Sportf.bad Nijmegen-West
18 dec 19:10 Losser H1 - Natare H1Brilmansdennen
18 dec 19:30 De Woelwaters H1 - WWV Winterswijk H1Sportcentrum De Sijpel
19 dec 18:15 Proteus H1 - De Houtrib H1De Schaeck
8 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 - Proteus H1Jaspers
8 jan 18:45 Natare H1 - PFC Rheden H1t Walfort
8 jan 19:45 Aquapoldro H1 - De Woelwaters H1Sprenkelaar
8 jan 19:45 De Houtrib H1 - De Grunte H1De Koploper
8 jan 20:15 Piranha H1 - Losser H1Het Slagman
15 jan 15:05 Natare H1 - Aquapoldro H1t Walfort
15 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 - De Grunte H1Jaspers
15 jan 19:30 Hydrofiel H1 - De Woelwaters H1Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 19:45 De Houtrib H1 - Losser H1De Koploper
22 jan 18:15 PFC Rheden H1 - De Houtrib H1Biljoenbad
22 jan 18:15 Natare H1 - Piranha H1t Walfort
22 jan 18:40 De Grunte H1 - Aquapoldro H1De Slag
22 jan 19:45 Proteus H1 - Hydrofiel H1De Schaeck
22 jan 20:00 Losser H1 - WWV Winterswijk H1Brilmansdennen
29 jan 13:15 Hydrofiel H1 - De Grunte H1Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 18:30 PFC Rheden H1 - WWV Winterswijk H1Biljoenbad
29 jan 18:45 De Woelwaters H1 - Proteus H1Sportcentrum De Sijpel
29 jan 18:45 De Houtrib H1 - Natare H1De Koploper
29 jan 20:30 Aquapoldro H1 - Losser H1Sprenkelaar
5 feb 17:00 Piranha H1 - De Houtrib H1Het Slagman
5 feb 18:50 Losser H1 - Hydrofiel H1Brilmansdennen
5 feb 19:10 Natare H1 - WWV Winterswijk H1t Walfort
5 feb 19:45 Aquapoldro H1 - PFC Rheden H1Sprenkelaar
12 feb 18:00 De Woelwaters H1 - Losser H1Sportcentrum De Sijpel
12 feb 18:45 WWV Winterswijk H1 - Piranha H1Jaspers
12 feb 20:30 Aquapoldro H1 - Natare H1Sprenkelaar
12 feb 20:30 Hydrofiel H1 - PFC Rheden H1Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 20:45 Proteus H1 - De Grunte H1De Schaeck
19 feb 19:45 Aquapoldro H1 - Proteus H1Sprenkelaar
5 maa 18:10 Losser H1 - Proteus H1Brilmansdennen
5 maa 18:30 PFC Rheden H1 - De Woelwaters H1Biljoenbad
5 maa 18:45 Piranha H1 - Aquapoldro H1Het Slagman
5 maa 19:00 Natare H1 - Hydrofiel H1t Walfort
5 maa 20:00 De Houtrib H1 - WWV Winterswijk H1De Koploper
12 maa 18:45 De Grunte H1 - De Woelwaters H1De Slag
12 maa 19:45 Aquapoldro H1 - De Houtrib H1Sprenkelaar
12 maa 20:35 Piranha H1 - PFC Rheden H1Het Slagman
19 maa 17:15 De Grunte H1 - Losser H1De Slag
19 maa 18:45 De Woelwaters H1 - Natare H1Sportcentrum De Sijpel
19 maa 19:00 Proteus H1 - PFC Rheden H1De Schaeck
20 maa 15:30 Hydrofiel H1 - Piranha H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 17:20 Natare H1 - Proteus H1t Walfort
26 maa 17:55 WWV Winterswijk H1 - Aquapoldro H1Jaspers
26 maa 18:45 De Houtrib H1 - Hydrofiel H1De Koploper
26 maa 18:45 PFC Rheden H1 - De Grunte H1Biljoenbad
26 maa 19:30 Piranha H1 - De Woelwaters H1Het Slagman
2 apr 18:00 Losser H1 - PFC Rheden H1Brilmansdennen
2 apr 18:30 De Grunte H1 - Natare H1De Slag
2 apr 19:45 Proteus H1 - Piranha H1De Schaeck
3 apr 20:00 Hydrofiel H1 - WWV Winterswijk H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 apr 16:15 Piranha H1 - De Grunte H1Het Slagman
9 apr 17:30 Natare H1 - Losser H1t Walfort
9 apr 17:55 WWV Winterswijk H1 - De Woelwaters H1Jaspers
9 apr 19:45 Aquapoldro H1 - Hydrofiel H1Sprenkelaar
9 apr 20:15 De Houtrib H1 - Proteus H1De Koploper
23 apr 16:30 Losser H1 - Piranha H1Brilmansdennen
23 apr 18:15 Proteus H1 - WWV Winterswijk H1De Schaeck
23 apr 18:30 PFC Rheden H1 - Natare H1Biljoenbad
23 apr 19:30 De Woelwaters H1 - Aquapoldro H1Sportcentrum De Sijpel
23 apr 19:55 De Grunte H1 - De Houtrib H1De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:30 Aquapoldro H1 - WWV Winterswijk H1 15 - 5
27 nov 18:45 De Woelwaters H1 - Piranha H1 8 - 5
27 nov 18:20 Hydrofiel H1 - De Houtrib H1 15 - 6
27 nov 18:15 Proteus H1 - Natare H1 19 - 4
27 nov 18:10 De Grunte H1 - PFC Rheden H1 7 - 9
20 nov 20:15 De Houtrib H1 - Aquapoldro H1 9 - 15
20 nov 19:10 Piranha H1 - Hydrofiel H1 8 - 9
20 nov 19:00 Losser H1 - De Grunte H1 8 - 6
20 nov 19:00 Natare H1 - De Woelwaters H1 6 - 14
20 nov 18:45 PFC Rheden H1 - Proteus H1 6 - 16
13 nov 20:30 Aquapoldro H1 - Piranha H1 14 - 8
13 nov 18:45 WWV Winterswijk H1 - De Houtrib H1 12 - 11
13 nov 18:45 De Woelwaters H1 - PFC Rheden H1 7 - 4
13 nov 18:15 Proteus H1 - Losser H1 7 - 10
13 nov 13:15 Hydrofiel H1 - Natare H1 9 - 3
7 nov 15:00 Piranha H1 - WWV Winterswijk H1 16 - 6
6 nov 18:50 Losser H1 - De Woelwaters H1 8 - 6
6 nov 18:45 PFC Rheden H1 - Hydrofiel H1 5 - 10
30 okt 18:45 De Woelwaters H1 - De Grunte H1 14 - 11
30 okt 18:45 De Houtrib H1 - Piranha H1 8 - 7
30 okt 18:45 PFC Rheden H1 - Aquapoldro H1 6 - 13
30 okt 18:45 WWV Winterswijk H1 - Natare H1 6 - 8
30 okt 18:15 Hydrofiel H1 - Losser H1 5 - 5
23 okt 19:15 Natare H1 - De Houtrib H1 4 - 9
23 okt 19:00 Proteus H1 - De Woelwaters H1 22 - 6
23 okt 18:10 Losser H1 - Aquapoldro H1 10 - 11
16 okt 19:15 De Houtrib H1 - PFC Rheden H1 17 - 13
10 okt 17:30 Hydrofiel H1 - Proteus H1 8 - 12
9 okt 20:00 Piranha H1 - Natare H1 8 - 1
9 okt 19:45 Aquapoldro H1 - De Grunte H1 12 - 10
9 okt 18:45 WWV Winterswijk H1 - Losser H1 7 - 5
3 okt 17:30 Proteus H1 - Aquapoldro H1 11 - 11
2 okt 19:25 De Grunte H1 - WWV Winterswijk H1 9 - 7
2 okt 18:20 Losser H1 - De Houtrib H1 11 - 9
2 okt 18:15 PFC Rheden H1 - Piranha H1 7 - 10
2 okt 18:00 De Woelwaters H1 - Hydrofiel H1 13 - 9
25 sep 18:45 De Woelwaters H1 - De Houtrib H1 9 - 8
25 sep 18:00 WWV Winterswijk H1 - PFC Rheden H1 10 - 10
25 sep 17:45 De Grunte H1 - Proteus H1 7 - 10
18 sep 19:10 De Grunte H1 - Hydrofiel H1 8 - 7
 
 
Aquapoldro H..
 
De Grunte H1
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Hydrofiel H1
 
Losser H1
 
Natare H1
 
PFC Rheden H..
 
Piranha H1
 
Proteus H1
 
WWV Wintersw..
 
Aquapoldro H1 12 - 1012/38/19/429/112/25/214 - 819/215 - 5
De Grunte H122/1 23/412/38 - 719/32/47 - 94/127 - 109 - 7
De Houtrib H19 - 158/1 11/1226/315/129/117 - 138 - 79/45/3
De Woelwaters H123/414 - 119 - 8 13 - 912/219/37 - 48 - 529/118/12
Hydrofiel H118/1229/115 - 615/1 5 - 59 - 312/220/38 - 123/4
Losser H110 - 118 - 611 - 98 - 65/2 18/122/423/45/322/1
Natare H115/111/124 - 96 - 145/39/4 8/122/126/35/2
PFC Rheden H16 - 1326/322/15/35 - 1011/1223/4 7 - 106 - 1629/1
Piranha H15/39/45/226/38 - 98/18 - 112/3 11/1216 - 6
Proteus H111 - 1112/219/1222 - 622/17 - 1019 - 419/32/4 23/4
WWV Winterswijk H126/315/112 - 119/411/127 - 56 - 810 - 1012/28/1