HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Triton Putten Da1 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

9 aprTriton Putten Da15 - 5EZPC Da1
2 aprRZC/EZZ (SG) Da16 - 4Triton Putten Da1
19 maaPFC Rheden Da11 - 5Triton Putten Da1
12 maaDe Breuly Da14 - 2Triton Putten Da1
5 maaTriton Putten Da14 - 2De Houtrib Da1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:15 EZPC Da1 - De Houtrib Da1 13 - 4
23 apr 17:30 Proteus Da2 - Flevo Da1 8 - 10
16 apr 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aquapoldro Da1 4 - 7
9 apr 20:10 De Breuly Da1 - Aquapoldro Da1 5 - 11
9 apr 18:45 De Rijn Da2 - Proteus Da2 8 - 19
9 apr 18:15 Triton Putten Da1 - EZPC Da1 5 - 5
9 apr 17:45 De Houtrib Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 3 - 1
2 apr 20:30 Aquapoldro Da1 - Flevo Da1 8 - 6
2 apr 20:15 EZPC Da1 - De Breuly Da1 5 - 4
2 apr 18:40 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1 9 - 6
2 apr 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Triton Putten Da1 6 - 4
26 maa 18:55 De Breuly Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 7
26 maa 18:45 Flevo Da1 - EZPC Da1 4 - 5
26 maa 17:30 Proteus Da2 - Aquapoldro Da1 4 - 5
19 maa 20:15 EZPC Da1 - Proteus Da2 7 - 3
19 maa 18:30 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1 1 - 5
12 maa 19:30 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1 9 - 5
12 maa 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Flevo Da1 7 - 2
12 maa 16:55 De Breuly Da1 - Triton Putten Da1 4 - 2
5 maa 19:45 Aquapoldro Da1 - De Rijn Da2 15 - 1
5 maa 19:00 Triton Putten Da1 - De Houtrib Da1 4 - 2
5 maa 17:45 PFC Rheden Da1 - De Breuly Da1 8 - 4
19 feb 17:00 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 13
12 feb 17:45 De Breuly Da1 - De Houtrib Da1 6 - 2
5 feb 20:15 Flevo Da1 - De Houtrib Da1 3 - 5
5 feb 18:15 Aquapoldro Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 9 - 2
5 feb 17:30 Triton Putten Da1 - De Breuly Da1 6 - 3
29 jan 19:20 Triton Putten Da1 - Flevo Da1 8 - 8
29 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1 13 - 5
29 jan 18:25 De Rijn Da2 - De Breuly Da1 3 - 12
29 jan 18:00 De Houtrib Da1 - Proteus Da2 2 - 7
27 nov 19:45 Aquapoldro Da1 - Proteus Da2 13 - 8
27 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Breuly Da1 5 - 6
20 nov 20:15 Flevo Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 3
20 nov 18:45 De Houtrib Da1 - De Rijn Da2 9 - 3
20 nov 17:30 Proteus Da2 - EZPC Da1 10 - 8
13 nov 21:20 De Rijn Da2 - Aquapoldro Da1 3 - 11
13 nov 19:30 EZPC Da1 - Deltasteur Da1 8 - 8
13 nov 18:00 De Houtrib Da1 - Triton Putten Da1 2 - 4
13 nov 17:45 De Breuly Da1 - PFC Rheden Da1 4 - 2
6 nov 20:30 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1 5 - 6
6 nov 20:30 Aquapoldro Da1 - EZPC Da1 8 - 5
6 nov 18:45 De Houtrib Da1 - De Breuly Da1 5 - 3
6 nov 18:10 Deltasteur Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 3
31 okt 17:15 De Rijn Da2 - EZPC Da1 6 - 6
30 okt 18:00 De Houtrib Da1 - Flevo Da1 4 - 6
30 okt 18:00 PFC Rheden Da1 - Proteus Da2 5 - 10
23 okt 19:30 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 14
23 okt 19:00 Flevo Da1 - Triton Putten Da1 2 - 3
23 okt 18:30 De Breuly Da1 - De Rijn Da2 7 - 7
23 okt 18:15 Proteus Da2 - De Houtrib Da1 10 - 5
23 okt 16:40 Deltasteur Da1 - PFC Rheden Da1 8 - 3
16 okt 20:15 De Houtrib Da1 - Deltasteur Da1 5 - 6
16 okt 19:30 EZPC Da1 - Aquapoldro Da1 5 - 5
16 okt 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Proteus Da2 6 - 7
16 okt 17:30 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1 4 - 4
9 okt 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2 10 - 6
9 okt 18:45 PFC Rheden Da1 - Aquapoldro Da1 4 - 11
9 okt 17:40 De Breuly Da1 - Flevo Da1 6 - 7
2 okt 20:45 Proteus Da2 - De Breuly Da1 8 - 3
2 okt 20:00 Flevo Da1 - De Rijn Da2 16 - 5
2 okt 19:45 Aquapoldro Da1 - De Houtrib Da1 9 - 4
2 okt 16:45 Deltasteur Da1 - Triton Putten Da1 7 - 5
30 sep 20:00 EZPC Da1 - Triton Putten Da1 3 - 4
25 sep 19:30 PFC Rheden Da1 - De Houtrib Da1 6 - 7
18 sep 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1 9 - 4