HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Deltasteur Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Deltasteur Da1 - De Breuly Da1
zaterdag 8 januari 17:25

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquapoldro Da1616
2Proteus Da2615
3Deltasteur Da1513
4Flevo Da1612
5Triton Putten Da1510
6De Houtrib Da189
7De Breuly Da167
8RZC/EZZ (SG) Da166
9EZPC Da186
10PFC Rheden Da184
11De Rijn Da262
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 janDeltasteur Da117:25De Breuly Da1
15 janTriton Putten Da117:30Deltasteur Da1
29 janPFC Rheden Da117:45Deltasteur Da1
12 febRZC/EZZ (SG) Da118:30Deltasteur Da1
19 febDeltasteur Da116:00De Houtrib Da1

Uitslagen

13 novEZPC Da18 - 8Deltasteur Da1
6 novDeltasteur Da17 - 3RZC/EZZ (SG) Da1
23 oktDeltasteur Da18 - 3PFC Rheden Da1
16 oktDe Houtrib Da15 - 6Deltasteur Da1
2 oktDeltasteur Da17 - 5Triton Putten Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquapoldro Da1651016572928
2Proteus Da2650115534013
3Deltasteur Da1541013362412
4Flevo Da1640212422715
5Triton Putten Da153111020182
6De Houtrib Da1830594147-6
7De Breuly Da1621372934-5
8RZC/EZZ (SG) Da16204640364
9EZPC Da1813465161-10
10PFC Rheden Da1811643458-24
11De Rijn Da2602423059-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 Triton Putten Da1 - De Rijn Da2Bosbad Putten
1 jan 00:00 EZPC Da1 - Flevo Da1De Helster
8 jan 17:25 Deltasteur Da1 - De Breuly Da1Zwembad De Steur
8 jan 18:00 De Houtrib Da1 - EZPC Da1De Koploper
8 jan 18:15 Triton Putten Da1 - Aquapoldro Da1Bosbad Putten
8 jan 18:45 PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Biljoenbad
8 jan 19:30 Flevo Da1 - Proteus Da2Jaap van der Krol Bad
15 jan 17:30 Triton Putten Da1 - Deltasteur Da1Bosbad Putten
15 jan 17:45 De Breuly Da1 - Proteus Da2Lentebad
15 jan 18:00 De Houtrib Da1 - Aquapoldro Da1De Koploper
15 jan 18:45 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1Biljoenbad
15 jan 19:55 De Rijn Da2 - Flevo Da1Sportfondsenbad De Bongerd
22 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2MFC Doelum
22 jan 19:00 Proteus Da2 - Triton Putten Da1De Schaeck
22 jan 19:30 Flevo Da1 - De Breuly Da1Jaap van der Krol Bad
22 jan 19:45 Aquapoldro Da1 - PFC Rheden Da1Sprenkelaar
29 jan 17:45 PFC Rheden Da1 - Deltasteur Da1Biljoenbad
29 jan 18:00 De Houtrib Da1 - Proteus Da2De Koploper
29 jan 18:25 De Rijn Da2 - De Breuly Da1Sportfondsenbad De Bongerd
29 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
29 jan 19:20 Triton Putten Da1 - Flevo Da1Bosbad Putten
5 feb 17:30 Triton Putten Da1 - De Breuly Da1Bosbad Putten
5 feb 19:00 Aquapoldro Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Sprenkelaar
5 feb 19:45 Proteus Da2 - PFC Rheden Da1De Schaeck
5 feb 20:15 Flevo Da1 - De Houtrib Da1Jaap van der Krol Bad
12 feb 17:45 De Breuly Da1 - De Houtrib Da1Lentebad
12 feb 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Deltasteur Da1MFC Doelum
12 feb 18:45 PFC Rheden Da1 - Flevo Da1Biljoenbad
12 feb 20:00 De Rijn Da2 - Triton Putten Da1Sportfondsenbad De Bongerd
19 feb 16:00 Deltasteur Da1 - De Houtrib Da1Zwembad De Steur
19 feb 17:00 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportfondsenbad De Bongerd
19 feb 19:30 Flevo Da1 - Deltasteur Da1Jaap van der Krol Bad
5 maa 16:00 Deltasteur Da1 - EZPC Da1Zwembad De Steur
5 maa 17:30 Proteus Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De Schaeck
5 maa 17:45 PFC Rheden Da1 - De Breuly Da1Biljoenbad
5 maa 19:00 Triton Putten Da1 - De Houtrib Da1Bosbad Putten
5 maa 19:45 Aquapoldro Da1 - De Rijn Da2Sprenkelaar
12 maa 16:55 De Breuly Da1 - Triton Putten Da1Lentebad
12 maa 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Flevo Da1MFC Doelum
12 maa 19:15 De Rijn Da2 - Deltasteur Da1Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 19:30 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1De Helster
19 maa 16:00 Deltasteur Da1 - Aquapoldro Da1Zwembad De Steur
19 maa 18:30 PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1Biljoenbad
19 maa 20:15 EZPC Da1 - Proteus Da2De Helster
20 maa 16:30 De Rijn Da2 - De Houtrib Da1Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:25 Deltasteur Da1 - De Rijn Da2Zwembad De Steur
26 maa 17:30 Proteus Da2 - Aquapoldro Da1De Schaeck
26 maa 18:00 De Houtrib Da1 - PFC Rheden Da1De Koploper
26 maa 18:45 Flevo Da1 - EZPC Da1Jaap van der Krol Bad
26 maa 18:55 De Breuly Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Lentebad
2 apr 17:30 Deltasteur Da1 - Proteus Da2Zwembad De Steur
2 apr 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Triton Putten Da1MFC Doelum
2 apr 18:40 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 20:15 EZPC Da1 - De Breuly Da1De Helster
2 apr 20:30 Aquapoldro Da1 - Flevo Da1Sprenkelaar
9 apr 17:45 De Houtrib Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1De Koploper
9 apr 18:45 De Rijn Da2 - Proteus Da2Sportfondsenbad De Bongerd
9 apr 19:00 Triton Putten Da1 - EZPC Da1Bosbad Putten
9 apr 20:10 De Breuly Da1 - Aquapoldro Da1Lentebad
16 apr 17:00 RZC/EZZ (SG) Da1 - Aquapoldro Da1MFC Doelum
23 apr 17:30 Proteus Da2 - Flevo Da1De Schaeck
23 apr 18:15 Aquapoldro Da1 - Triton Putten Da1Sprenkelaar
23 apr 18:25 De Breuly Da1 - Deltasteur Da1Lentebad
23 apr 20:15 EZPC Da1 - De Houtrib Da1De Helster
7 mei 19:00 Aquapoldro Da1 - Deltasteur Da1Sprenkelaar
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:45 Aquapoldro Da1 - Proteus Da2 13 - 8
27 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Breuly Da1 5 - 6
20 nov 20:15 Flevo Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 3
20 nov 18:45 De Houtrib Da1 - De Rijn Da2 9 - 3
20 nov 17:30 Proteus Da2 - EZPC Da1 10 - 8
13 nov 21:20 De Rijn Da2 - Aquapoldro Da1 3 - 11
13 nov 19:30 EZPC Da1 - Deltasteur Da1 8 - 8
13 nov 18:00 De Houtrib Da1 - Triton Putten Da1 2 - 4
13 nov 17:45 De Breuly Da1 - PFC Rheden Da1 4 - 2
6 nov 20:30 Aquapoldro Da1 - EZPC Da1 8 - 5
6 nov 20:30 Flevo Da1 - PFC Rheden Da1 5 - 6
6 nov 18:45 De Houtrib Da1 - De Breuly Da1 5 - 3
6 nov 18:10 Deltasteur Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 7 - 3
31 okt 17:15 De Rijn Da2 - EZPC Da1 6 - 6
30 okt 18:00 De Houtrib Da1 - Flevo Da1 4 - 6
30 okt 18:00 PFC Rheden Da1 - Proteus Da2 5 - 10
23 okt 19:30 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1 6 - 14
23 okt 19:00 Flevo Da1 - Triton Putten Da1 2 - 3
23 okt 18:30 De Breuly Da1 - De Rijn Da2 7 - 7
23 okt 18:15 Proteus Da2 - De Houtrib Da1 10 - 5
23 okt 16:40 Deltasteur Da1 - PFC Rheden Da1 8 - 3
16 okt 20:15 De Houtrib Da1 - Deltasteur Da1 5 - 6
16 okt 19:30 EZPC Da1 - Aquapoldro Da1 5 - 5
16 okt 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - Proteus Da2 6 - 7
16 okt 17:30 Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1 4 - 4
9 okt 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2 10 - 6
9 okt 18:45 PFC Rheden Da1 - Aquapoldro Da1 4 - 11
9 okt 17:40 De Breuly Da1 - Flevo Da1 6 - 7
2 okt 20:45 Proteus Da2 - De Breuly Da1 8 - 3
2 okt 20:00 Flevo Da1 - De Rijn Da2 16 - 5
2 okt 19:45 Aquapoldro Da1 - De Houtrib Da1 9 - 4
2 okt 16:45 Deltasteur Da1 - Triton Putten Da1 7 - 5
30 sep 20:00 EZPC Da1 - Triton Putten Da1 3 - 4
25 sep 19:30 PFC Rheden Da1 - De Houtrib Da1 6 - 7
18 sep 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1 9 - 4
 
 
Aquapoldro D..
 
De Breuly Da..
 
De Houtrib D..
 
De Rijn Da2
 
Deltasteur D..
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
PFC Rheden D..
 
Proteus Da2
 
RZC/EZZ (SG)..
 
Triton Putte..
 
Aquapoldro Da1 ?9 - 45/37/58 - 52/422/113 - 85/223/4
De Breuly Da19/4 12/27 - 723/4?6 - 74 - 215/126/312/3
De Houtrib Da115/15 - 3 9 - 35 - 68/14 - 626/329/19/42 - 4
De Rijn Da23 - 1129/120/3 12/36 - 615/12/49/419/212/2
Deltasteur Da119/38/119/226/3 5/3?8 - 32/47 - 37 - 5
EZPC Da15 - 52/423/410 - 68 - 8 1/112/319/36 - 143 - 4
Flevo Da1?22/15/216 - 519/226/3 5 - 68/16 - 32 - 3
PFC Rheden Da14 - 115/36 - 7?29/115/112/2 5 - 108/119/3
Proteus Da226/38 - 310 - 5??10 - 823/45/2 5/322/1
RZC/EZZ (SG) Da116/45 - 6?22/112/229/112/39 - 46 - 7 2/4
Triton Putten Da18/15/25/31/115/19/429/14 - 4??