HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DWV Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
DWV Da1 - Schuurman BZC Da3
zaterdag 29 januari 18:30

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZPC De Hof Da2718
2Piranha Da1818
3DOS Da1716
4VKC'03 Da1615
5NDD Da2812
6DWV Da1711
7Montferland Da1810
8WZC-De IJsel (SG) Da178
9De Mors Da178
10Schuurman BZC Da374
11EZC Da384
12Livo Da260
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janDWV Da118:30Schuurman BZC Da3
5 febPiranha Da116:15DWV Da1
12 febVKC'03 Da118:30DWV Da1
5 maaDWV Da118:30ZPC De Hof Da2
12 maaDWV Da117:00WZC-De IJsel (SG) Da1

Uitslagen

27 novWZC-De IJsel (SG) Da17 - 7DWV Da1
20 novDWV Da17 - 7DOS Da1
13 novZPC De Hof Da211 - 5DWV Da1
30 oktDWV Da17 - 17Piranha Da1
23 oktSchuurman BZC Da35 - 10DWV Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC De Hof Da2760118754332
2Piranha Da1860218805822
3DOS Da1751116553619
4VKC'03 Da1650115854441
5NDD Da2840412523913
6DWV Da17322115658-2
7Montferland Da183141050473
8WZC-De IJsel (SG) Da1722383556-21
9De Mors Da1722384249-7
10Schuurman BZC Da3711544361-18
11EZC Da3811644794-47
12Livo Da2600601752-35
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:00 DOS Da1 - EZC Da3Van Pallandtbad
29 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 - NDD Da2De Vijf Heuvels
29 jan 17:20 Livo Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1t Walfort
29 jan 17:45 De Mors Da1 - Montferland Da1De Koerbelt
29 jan 18:30 DWV Da1 - Schuurman BZC Da3Zwembad Den Helder
5 feb 16:00 De Mors Da1 - Livo Da2De Koerbelt
5 feb 16:15 Piranha Da1 - DWV Da1Het Slagman
5 feb 17:15 Montferland Da1 - VKC'03 Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
5 feb 18:20 NDD Da2 - DOS Da1Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 15:10 EZC Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1Het Slagman
6 feb 16:05 Schuurman BZC Da3 - ZPC De Hof Da2t Timpke
12 feb 16:00 DOS Da1 - Schuurman BZC Da3Van Pallandtbad
12 feb 16:30 De Mors Da1 - EZC Da3De Koerbelt
12 feb 17:45 Montferland Da1 - Livo Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
12 feb 18:00 ZPC De Hof Da2 - Piranha Da1De Vijf Heuvels
12 feb 18:30 VKC'03 Da1 - DWV Da1De Vlaskoel
19 feb 18:25 Montferland Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
26 feb 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Livo Da2Tijenraan
5 maa 17:05 NDD Da2 - De Mors Da1Sportcentrum Rozengaarde
5 maa 17:30 Livo Da2 - VKC'03 Da1t Walfort
5 maa 17:45 Schuurman BZC Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1t Timpke
5 maa 18:30 DWV Da1 - ZPC De Hof Da2Zwembad Den Helder
5 maa 19:30 Piranha Da1 - DOS Da1Het Slagman
6 maa 15:15 EZC Da3 - Montferland Da1Het Slagman
12 maa 17:00 DWV Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Zwembad Den Helder
12 maa 17:30 ZPC De Hof Da2 - Livo Da2De Vijf Heuvels
12 maa 18:30 VKC'03 Da1 - Piranha Da1De Vlaskoel
19 maa 15:45 De Mors Da1 - Schuurman BZC Da3De Koerbelt
19 maa 16:45 DOS Da1 - DWV Da1Van Pallandtbad
19 maa 17:15 Montferland Da1 - NDD Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
19 maa 17:30 Livo Da2 - EZC Da3t Walfort
19 maa 18:20 VKC'03 Da1 - ZPC De Hof Da2De Vlaskoel
19 maa 20:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Piranha Da1Tijenraan
26 maa 16:45 NDD Da2 - Livo Da2Sportcentrum Rozengaarde
26 maa 18:00 Piranha Da1 - De Mors Da1Het Slagman
26 maa 19:00 Schuurman BZC Da3 - Montferland Da1t Timpke
27 maa 15:00 ZPC De Hof Da2 - DOS Da1De Vijf Heuvels
27 maa 15:10 EZC Da3 - VKC'03 Da1Het Slagman
2 apr 16:30 De Mors Da1 - DWV Da1De Koerbelt
2 apr 18:00 Livo Da2 - Schuurman BZC Da3t Walfort
2 apr 18:25 Montferland Da1 - Piranha Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
2 apr 19:00 VKC'03 Da1 - DOS Da1De Vlaskoel
2 apr 20:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - ZPC De Hof Da2Tijenraan
3 apr 15:10 EZC Da3 - NDD Da2Het Slagman
9 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 - De Mors Da1De Vijf Heuvels
9 apr 17:00 DWV Da1 - Montferland Da1Zwembad Den Helder
9 apr 17:00 VKC'03 Da1 - NDD Da2De Vlaskoel
9 apr 17:15 Piranha Da1 - Livo Da2Het Slagman
9 apr 17:30 DOS Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Van Pallandtbad
9 apr 18:10 Schuurman BZC Da3 - EZC Da3t Timpke
16 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - NDD Da2Tijenraan
23 apr 15:30 De Mors Da1 - DOS Da1De Koerbelt
23 apr 17:05 EZC Da3 - Piranha Da1Het Slagman
23 apr 17:45 DWV Da1 - Livo Da2Zwembad Den Helder
23 apr 18:25 Montferland Da1 - ZPC De Hof Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
23 apr 20:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - VKC'03 Da1Tijenraan
24 apr 17:30 NDD Da2 - Schuurman BZC Da3Sportcentrum Rozengaarde
30 apr 18:30 VKC'03 Da1 - De Mors Da1De Vlaskoel
30 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Schuurman BZC Da3Tijenraan
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - DWV Da1 7 - 7
27 nov 19:00 Livo Da2 - NDD Da2 6 - 8
27 nov 17:55 Montferland Da1 - Schuurman BZC Da3 5 - 5
27 nov 17:15 De Mors Da1 - Piranha Da1 6 - 10
27 nov 16:30 VKC'03 Da1 - EZC Da3 20 - 10
21 nov 18:15 EZC Da3 - Livo Da2 7 - 6
20 nov 18:25 Piranha Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 10 - 3
20 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 - De Mors Da1 5 - 6
20 nov 17:45 NDD Da2 - Montferland Da1 6 - 3
20 nov 17:45 DWV Da1 - DOS Da1 7 - 7
20 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 - VKC'03 Da1 10 - 14
13 nov 18:00 VKC'03 Da1 - Livo Da2 22 - 1
13 nov 17:45 Montferland Da1 - EZC Da3 7 - 3
13 nov 17:15 De Mors Da1 - NDD Da2 3 - 7
13 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 - DWV Da1 11 - 5
13 nov 16:00 DOS Da1 - Piranha Da1 9 - 10
7 nov 14:15 Piranha Da1 - ZPC De Hof Da2 9 - 13
6 nov 20:35 EZC Da3 - De Mors Da1 10 - 10
6 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 - DOS Da1 8 - 9
6 nov 17:45 Livo Da2 - Montferland Da1 2 - 8
6 nov 17:30 NDD Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 12 - 3
30 okt 20:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - EZC Da3 4 - 3
30 okt 18:30 DWV Da1 - Piranha Da1 7 - 17
30 okt 18:30 VKC'03 Da1 - Montferland Da1 12 - 8
30 okt 18:00 ZPC De Hof Da2 - Schuurman BZC Da3 11 - 5
30 okt 16:00 DOS Da1 - NDD Da2 6 - 5
24 okt 14:30 EZC Da3 - DOS Da1 3 - 12
23 okt 18:30 Piranha Da1 - VKC'03 Da1 6 - 9
23 okt 17:45 Montferland Da1 - De Mors Da1 4 - 6
23 okt 17:30 Schuurman BZC Da3 - DWV Da1 5 - 10
23 okt 17:30 NDD Da2 - ZPC De Hof Da2 3 - 5
16 okt 18:15 EZC Da3 - DWV Da1 5 - 13
9 okt 18:30 Piranha Da1 - Schuurman BZC Da3 12 - 6
9 okt 18:00 ZPC De Hof Da2 - EZC Da3 22 - 6
9 okt 17:00 DWV Da1 - NDD Da2 7 - 6
9 okt 16:00 DOS Da1 - Livo Da2 4 - 1
3 okt 16:40 Schuurman BZC Da3 - VKC'03 Da1 9 - 8
2 okt 17:45 Livo Da2 - ZPC De Hof Da2 1 - 3
2 okt 17:15 Montferland Da1 - DOS Da1 2 - 8
2 okt 16:30 NDD Da2 - Piranha Da1 5 - 6
2 okt 16:30 De Mors Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 6 - 6
25 sep 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Mors Da1 7 - 5
18 sep 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Montferland Da1 5 - 13
 
 
De Mors Da1
 
DOS Da1
 
DWV Da1
 
EZC Da3
 
Livo Da2
 
Montferland ..
 
NDD Da2
 
Piranha Da1
 
Schuurman BZ..
 
VKC'03 Da1
 
WZC-De IJsel..
 
ZPC De Hof D..
 
De Mors Da1 23/42/412/25/229/13 - 76 - 1019/3?6 - 6?
DOS Da1? 19/329/14 - 1?6 - 59 - 1012/2?9/4?
DWV Da1?7 - 7 ?23/49/47 - 67 - 1729/1?12/35/3
EZC Da310 - 103 - 125 - 13 7 - 66/33/423/4?27/36/2?
Livo Da2???19/3 2 - 86 - 8?2/45/329/11 - 3
Montferland Da14 - 62 - 8?7 - 312/2 19/32/45 - 55/219/223/4
NDD Da25/35/2??26/36 - 3 5 - 624/4?12 - 33 - 5
Piranha Da126/35/35/2?9/4?? 12 - 66 - 910 - 39 - 13
Schuurman BZC Da35 - 68 - 95 - 109/4?26/3?? 9 - 85/36/2
VKC'03 Da130/42/412/220 - 1022 - 112 - 89/412/3? ?19/3
WZC-De IJsel (SG) Da17 - 5?7 - 74 - 326/25 - 1316/419/330/423/4 2/4
ZPC De Hof Da29/427/311 - 522 - 612/3?29/112/211 - 510 - 14?