HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DWV H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DWV H2 - Livo H3
zaterdag 29 januari 17:45

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1DWV H2718
2De Veene H2615
3De Dinkel H1613
4Livo H3611
5NDD H278
6OZ&PC H367
7Losser H257
8De Berkelduikers H163
9EZC H363
10ZPC De Hof H272
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janDWV H217:45Livo H3
5 febLosser H218:00DWV H2
5 maaDWV H217:45De Dinkel H1
12 maaDWV H216:15NDD H2
27 maaEZC H313:40DWV H2

Uitslagen

27 novDWV H217 - 5EZC H3
20 novZPC De Hof H28 - 9DWV H2
13 novDe Dinkel H110 - 2DWV H2
6 novNDD H25 - 8DWV H2
30 oktDWV H212 - 5Losser H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DWV H2760118683731
2De Veene H2650115563026
3De Dinkel H1641113633825
4Livo H36321113941-2
5NDD H2722384146-5
6OZ&PC H3621373041-11
7Losser H25212736351
8De Berkelduikers H1603333553-18
9EZC H3610533565-30
10ZPC De Hof H2702524764-17
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:00 EZC H3 - De Dinkel H1Het Slagman
29 jan 17:45 DWV H2 - Livo H3Zwembad Den Helder
29 jan 17:45 De Berkelduikers H1 - Losser H2De Beemd
29 jan 18:15 De Veene H2 - NDD H2Het Sportpark
5 feb 17:00 ZPC De Hof H2 - OZ&PC H3De Vijf Heuvels
5 feb 17:00 De Berkelduikers H1 - NDD H2De Beemd
5 feb 18:00 Losser H2 - DWV H2Brilmansdennen
5 feb 18:15 De Dinkel H1 - De Veene H2Dorper Esch
12 feb 18:00 OZ&PC H3 - Livo H3Vondersweijde
12 feb 18:30 De Berkelduikers H1 - De Dinkel H1De Beemd
12 feb 19:30 ZPC De Hof H2 - EZC H3De Vijf Heuvels
19 feb 19:20 De Veene H2 - OZ&PC H3Het Sportpark
5 maa 17:20 Losser H2 - OZ&PC H3Brilmansdennen
5 maa 17:45 DWV H2 - De Dinkel H1Zwembad Den Helder
5 maa 18:45 ZPC De Hof H2 - De Berkelduikers H1De Vijf Heuvels
6 maa 14:30 EZC H3 - De Veene H2Het Slagman
12 maa 16:15 DWV H2 - NDD H2Zwembad Den Helder
12 maa 19:30 ZPC De Hof H2 - De Dinkel H1De Vijf Heuvels
19 maa 17:00 De Berkelduikers H1 - EZC H3De Beemd
19 maa 17:30 OZ&PC H3 - NDD H2Vondersweijde
19 maa 18:15 Livo H3 - Losser H2t Walfort
26 maa 17:30 NDD H2 - Livo H3Sportcentrum Rozengaarde
26 maa 18:20 De Veene H2 - De Berkelduikers H1Het Sportpark
26 maa 19:00 De Dinkel H1 - OZ&PC H3Dorper Esch
27 maa 13:40 EZC H3 - DWV H2Het Slagman
2 apr 17:10 Losser H2 - NDD H2Brilmansdennen
2 apr 17:45 DWV H2 - De Veene H2Zwembad Den Helder
2 apr 18:45 Livo H3 - De Dinkel H1t Walfort
2 apr 21:15 OZ&PC H3 - ZPC De Hof H2Vondersweijde
9 apr 16:15 DWV H2 - De Berkelduikers H1Zwembad Den Helder
9 apr 19:00 De Dinkel H1 - Losser H2Dorper Esch
9 apr 19:15 ZPC De Hof H2 - Livo H3De Vijf Heuvels
10 apr 15:15 EZC H3 - OZ&PC H3Het Slagman
16 apr 19:15 De Veene H2 - Losser H2Het Sportpark
23 apr 17:00 DWV H2 - ZPC De Hof H2Zwembad Den Helder
23 apr 18:00 OZ&PC H3 - De Veene H2Vondersweijde
23 apr 18:45 Livo H3 - EZC H3t Walfort
24 apr 18:15 NDD H2 - De Dinkel H1Sportcentrum Rozengaarde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:15 OZ&PC H3 - De Dinkel H1 4 - 8
27 nov 19:45 Livo H3 - NDD H2 8 - 8
27 nov 17:00 DWV H2 - EZC H3 17 - 5
20 nov 18:45 ZPC De Hof H2 - DWV H2 8 - 9
20 nov 18:30 NDD H2 - OZ&PC H3 4 - 5
20 nov 18:10 Losser H2 - Livo H3 8 - 8
13 nov 19:30 De Dinkel H1 - DWV H2 10 - 2
13 nov 19:00 De Veene H2 - EZC H3 12 - 7
13 nov 17:45 De Berkelduikers H1 - ZPC De Hof H2 10 - 10
13 nov 17:10 OZ&PC H3 - Losser H2 8 - 6
6 nov 19:15 De Dinkel H1 - De Berkelduikers H1 14 - 5
6 nov 18:30 Livo H3 - OZ&PC H3 7 - 5
6 nov 18:15 NDD H2 - DWV H2 5 - 8
6 nov 17:30 ZPC De Hof H2 - De Veene H2 3 - 11
31 okt 14:55 EZC H3 - ZPC De Hof H2 9 - 6
30 okt 18:30 NDD H2 - De Berkelduikers H1 7 - 7
30 okt 18:15 De Veene H2 - De Dinkel H1 11 - 4
30 okt 17:45 DWV H2 - Losser H2 12 - 5
23 okt 19:00 De Dinkel H1 - EZC H3 17 - 6
23 okt 18:15 NDD H2 - De Veene H2 3 - 8
23 okt 17:45 Livo H3 - DWV H2 2 - 10
23 okt 17:20 Losser H2 - De Berkelduikers H1 10 - 4
9 okt 19:15 De Dinkel H1 - ZPC De Hof H2 10 - 10
9 okt 18:00 Livo H3 - De Berkelduikers H1 6 - 3
9 okt 17:00 EZC H3 - NDD H2 5 - 6
9 okt 16:15 DWV H2 - OZ&PC H3 10 - 2
2 okt 19:30 NDD H2 - ZPC De Hof H2 8 - 5
2 okt 18:30 De Berkelduikers H1 - OZ&PC H3 6 - 6
2 okt 18:30 Livo H3 - De Veene H2 8 - 7
2 okt 16:30 Losser H2 - EZC H3 7 - 3
25 sep 19:15 De Veene H2 - ZPC De Hof H2 7 - 5
 
 
De Berkeldui..
 
De Dinkel H1
 
De Veene H2
 
DWV H2
 
EZC H3
 
Livo H3
 
Losser H2
 
NDD H2
 
OZ&PC H3
 
ZPC De Hof H..
 
De Berkelduikers H1 12/2??19/3?29/15/26 - 610 - 10
De Dinkel H114 - 5 5/210 - 217 - 6?9/4?26/310 - 10
De Veene H226/311 - 4 ?12 - 7?16/429/119/27 - 5
DWV H29/45/32/4 17 - 529/112 - 512/310 - 223/4
EZC H3?29/16/327/3 ??5 - 610/49 - 6
Livo H36 - 32/48 - 72 - 1023/4 19/38 - 87 - 5?
Losser H210 - 4??5/27 - 38 - 8 2/45/3?
NDD H27 - 724/43 - 85 - 8?26/3? 4 - 58 - 5
OZ&PC H3?4 - 823/4??12/28 - 619/3 2/4
ZPC De Hof H25/312/33 - 118 - 912/29/4??5/2