HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Livo H3 (Heren)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

26 maaNDD H26 - 6Livo H3
19 maaLivo H317 - 8Losser H2
12 febOZ&PC H39 - 12Livo H3
29 janDWV H218 - 10Livo H3
27 novLivo H38 - 8NDD H2
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 17:45 OZ&PC H3 - De Veene H2 6 - 6
16 apr 19:15 De Veene H2 - Losser H2 11 - 6
10 apr 15:15 EZC H3 - OZ&PC H3 8 - 7
9 apr 19:00 De Dinkel H1 - Losser H2 16 - 10
2 apr 21:15 OZ&PC H3 - ZPC De Hof H2 9 - 3
2 apr 17:45 DWV H2 - De Veene H2 8 - 7
2 apr 17:10 Losser H2 - NDD H2 7 - 5
27 maa 13:40 EZC H3 - DWV H2 4 - 7
26 maa 17:30 NDD H2 - Livo H3 6 - 6
19 maa 18:15 Livo H3 - Losser H2 17 - 8
19 maa 17:30 OZ&PC H3 - NDD H2 6 - 6
19 maa 17:00 De Berkelduikers H1 - EZC H3 9 - 21
12 maa 19:30 ZPC De Hof H2 - De Dinkel H1 6 - 8
12 maa 16:15 DWV H2 - NDD H2 19 - 2
6 maa 14:30 EZC H3 - De Veene H2 8 - 6
5 maa 17:20 Losser H2 - OZ&PC H3 5 - 8
12 feb 18:45 ZPC De Hof H2 - EZC H3 15 - 6
12 feb 18:00 OZ&PC H3 - Livo H3 9 - 12
12 feb 17:00 De Berkelduikers H1 - De Dinkel H1 11 - 19
5 feb 18:15 De Dinkel H1 - De Veene H2 6 - 9
5 feb 18:00 Losser H2 - DWV H2 8 - 12
5 feb 17:00 ZPC De Hof H2 - OZ&PC H3 6 - 6
29 jan 18:15 De Veene H2 - NDD H2 11 - 4
29 jan 17:45 DWV H2 - Livo H3 18 - 10
27 nov 20:15 OZ&PC H3 - De Dinkel H1 4 - 8
27 nov 19:45 Livo H3 - NDD H2 8 - 8
27 nov 17:00 DWV H2 - EZC H3 17 - 5
20 nov 18:45 ZPC De Hof H2 - DWV H2 8 - 9
20 nov 18:30 NDD H2 - OZ&PC H3 4 - 5
20 nov 18:10 Losser H2 - Livo H3 8 - 8
13 nov 19:30 De Dinkel H1 - DWV H2 10 - 2
13 nov 19:00 De Veene H2 - EZC H3 12 - 7
13 nov 17:45 De Berkelduikers H1 - ZPC De Hof H2 10 - 10
13 nov 17:10 OZ&PC H3 - Losser H2 8 - 6
6 nov 19:15 De Dinkel H1 - De Berkelduikers H1 14 - 5
6 nov 18:30 Livo H3 - OZ&PC H3 7 - 5
6 nov 18:15 NDD H2 - DWV H2 5 - 8
6 nov 17:30 ZPC De Hof H2 - De Veene H2 3 - 11
31 okt 14:55 EZC H3 - ZPC De Hof H2 9 - 6
30 okt 18:30 NDD H2 - De Berkelduikers H1 7 - 7
30 okt 18:15 De Veene H2 - De Dinkel H1 11 - 4
30 okt 17:45 DWV H2 - Losser H2 12 - 5
23 okt 19:00 De Dinkel H1 - EZC H3 17 - 6
23 okt 18:15 NDD H2 - De Veene H2 3 - 8
23 okt 17:45 Livo H3 - DWV H2 2 - 10
23 okt 17:20 Losser H2 - De Berkelduikers H1 10 - 4
9 okt 19:15 De Dinkel H1 - ZPC De Hof H2 10 - 10
9 okt 18:00 Livo H3 - De Berkelduikers H1 6 - 3
9 okt 17:00 EZC H3 - NDD H2 5 - 6
9 okt 16:15 DWV H2 - OZ&PC H3 10 - 2
2 okt 19:30 NDD H2 - ZPC De Hof H2 8 - 5
2 okt 18:30 Livo H3 - De Veene H2 8 - 7
2 okt 18:30 De Berkelduikers H1 - OZ&PC H3 6 - 6
2 okt 16:30 Losser H2 - EZC H3 7 - 3
25 sep 19:15 De Veene H2 - ZPC De Hof H2 7 - 5