HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Waterwolf H1 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Waterwolf H11739
2ZV De Zaan H61631
3Aquafit H11629
4KZC H21725
5DJK-ZAR H31725
6WZ&PC Purmerend H11625
7AquaWaarD H11625
8ZV De Zaan H51524
9VZV H31713
10MSV-Zeemacht H11512
11West-Friesland (SG) H2167
uitgebreide stand »

Uitslagen

24 aprDe Waterwolf H111 - 7KZC H2
9 aprWZ&PC Purmerend H12 - 4De Waterwolf H1
2 aprDe Waterwolf H111 - 9AquaWaarD H1
26 maaVZV H37 - 11De Waterwolf H1
19 maaMSV-Zeemacht H16 - 8De Waterwolf H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Waterwolf H11712323914010931
2ZV De Zaan H616943311239627
3Aquafit H116853291207842
4KZC H2178182512310815
5DJK-ZAR H317746251341322
6WZ&PC Purmerend H11681725816615
7AquaWaarD H1168172514212616
8ZV De Zaan H515735241191109
9VZV H317411213106151-45
10MSV-Zeemacht H11540111273135-62
11West-Friesland (SG) H2162113779129-50
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 apr 18:35 DJK-ZAR H3 - KZC H2 6 - 12
24 apr 17:25 De Waterwolf H1 - KZC H2 11 - 7
23 apr 19:00 MSV-Zeemacht H1 - West-Friesland (SG) H2 9 - 6
23 apr 18:45 Aquafit H1 - AquaWaarD H1 10 - 3
23 apr 18:15 DJK-ZAR H3 - WZ&PC Purmerend H1 4 - 4
23 apr 15:00 ZV De Zaan H5 - VZV H3 15 - 8
9 apr 20:50 West-Friesland (SG) H2 - ZV De Zaan H6 6 - 7
9 apr 19:45 WZ&PC Purmerend H1 - De Waterwolf H1 2 - 4
9 apr 19:45 KZC H2 - MSV-Zeemacht H1 10 - 4
9 apr 17:30 VZV H3 - Aquafit H1 7 - 6
9 apr 17:30 AquaWaarD H1 - DJK-ZAR H3 8 - 13
2 apr 19:00 DJK-ZAR H3 - VZV H3 7 - 5
2 apr 18:15 De Waterwolf H1 - AquaWaarD H1 11 - 9
2 apr 18:00 Aquafit H1 - ZV De Zaan H5 7 - 5
2 apr 17:30 MSV-Zeemacht H1 - WZ&PC Purmerend H1 3 - 7
2 apr 17:15 ZV De Zaan H6 - KZC H2 8 - 6
26 maa 19:30 VZV H3 - De Waterwolf H1 7 - 11
26 maa 19:30 WZ&PC Purmerend H1 - ZV De Zaan H6 4 - 6
26 maa 19:25 KZC H2 - West-Friesland (SG) H2 13 - 5
26 maa 19:00 ZV De Zaan H5 - DJK-ZAR H3 18 - 9
19 maa 20:35 West-Friesland (SG) H2 - Aquafit H1 3 - 7
19 maa 19:45 WZ&PC Purmerend H1 - VZV H3 6 - 4
19 maa 19:25 KZC H2 - ZV De Zaan H5 7 - 9
19 maa 18:30 MSV-Zeemacht H1 - De Waterwolf H1 6 - 8
19 maa 17:40 ZV De Zaan H6 - DJK-ZAR H3 11 - 8
12 maa 19:50 West-Friesland (SG) H2 - WZ&PC Purmerend H1 1 - 6
12 maa 18:30 ZV De Zaan H6 - AquaWaarD H1 7 - 14
12 maa 18:20 De Waterwolf H1 - ZV De Zaan H5 8 - 3
12 maa 18:15 MSV-Zeemacht H1 - VZV H3 6 - 9
12 maa 18:15 DJK-ZAR H3 - Aquafit H1 6 - 8
5 maa 19:00 De Waterwolf H1 - WZ&PC Purmerend H1 6 - 5
12 feb 19:30 WZ&PC Purmerend H1 - KZC H2 6 - 3
12 feb 18:45 Aquafit H1 - De Waterwolf H1 5 - 5
12 feb 17:30 AquaWaarD H1 - West-Friesland (SG) H2 12 - 5
12 feb 16:55 VZV H3 - ZV De Zaan H6 5 - 7
5 feb 20:50 West-Friesland (SG) H2 - VZV H3 7 - 10
5 feb 19:55 KZC H2 - AquaWaarD H1 8 - 5
5 feb 18:50 De Waterwolf H1 - DJK-ZAR H3 10 - 10
5 feb 18:15 MSV-Zeemacht H1 - Aquafit H1 5 - 4
5 feb 18:10 ZV De Zaan H6 - ZV De Zaan H5 12 - 5
29 jan 20:50 West-Friesland (SG) H2 - ZV De Zaan H5 5 - 8
29 jan 20:25 WZ&PC Purmerend H1 - AquaWaarD H1 10 - 7
29 jan 19:15 MSV-Zeemacht H1 - DJK-ZAR H3 8 - 9
29 jan 18:40 KZC H2 - VZV H3 4 - 8
29 jan 14:45 ZV De Zaan H6 - Aquafit H1 4 - 4
27 nov 21:35 West-Friesland (SG) H2 - MSV-Zeemacht H1 3 - 5
27 nov 20:20 KZC H2 - De Waterwolf H1 6 - 9
27 nov 19:55 VZV H3 - ZV De Zaan H5 9 - 12
27 nov 19:30 WZ&PC Purmerend H1 - DJK-ZAR H3 3 - 4
27 nov 16:30 AquaWaarD H1 - Aquafit H1 9 - 9
20 nov 20:40 ZV De Zaan H6 - West-Friesland (SG) H2 4 - 7
20 nov 18:15 DJK-ZAR H3 - AquaWaarD H1 10 - 4
20 nov 18:00 Aquafit H1 - VZV H3 9 - 3
20 nov 17:30 MSV-Zeemacht H1 - KZC H2 3 - 13
13 nov 20:00 WZ&PC Purmerend H1 - MSV-Zeemacht H1 7 - 0
13 nov 19:25 KZC H2 - ZV De Zaan H6 7 - 7
13 nov 18:15 ZV De Zaan H5 - Aquafit H1 3 - 3
13 nov 17:30 VZV H3 - DJK-ZAR H3 5 - 11
13 nov 16:30 AquaWaarD H1 - De Waterwolf H1 6 - 8
6 nov 20:35 West-Friesland (SG) H2 - KZC H2 5 - 3
6 nov 19:00 MSV-Zeemacht H1 - AquaWaarD H1 4 - 15
6 nov 19:00 DJK-ZAR H3 - ZV De Zaan H5 7 - 7
6 nov 18:50 De Waterwolf H1 - VZV H3 16 - 4
6 nov 17:45 ZV De Zaan H6 - WZ&PC Purmerend H1 5 - 4
30 okt 19:30 VZV H3 - MSV-Zeemacht H1 4 - 7
30 okt 19:10 ZV De Zaan H5 - De Waterwolf H1 9 - 7
30 okt 18:45 WZ&PC Purmerend H1 - West-Friesland (SG) H2 9 - 2
30 okt 18:00 Aquafit H1 - DJK-ZAR H3 10 - 10
30 okt 16:45 AquaWaarD H1 - ZV De Zaan H6 10 - 6
9 okt 20:35 West-Friesland (SG) H2 - AquaWaarD H1 6 - 11
9 okt 19:40 KZC H2 - WZ&PC Purmerend H1 6 - 3
9 okt 18:20 De Waterwolf H1 - Aquafit H1 4 - 12
9 okt 17:30 MSV-Zeemacht H1 - ZV De Zaan H5 8 - 11
9 okt 15:35 ZV De Zaan H6 - VZV H3 11 - 3
2 okt 19:30 VZV H3 - West-Friesland (SG) H2 8 - 8
2 okt 18:15 AquaWaarD H1 - KZC H2 9 - 5
2 okt 18:00 Aquafit H1 - MSV-Zeemacht H1 12 - 3
2 okt 17:30 DJK-ZAR H3 - De Waterwolf H1 6 - 8
2 okt 17:20 ZV De Zaan H5 - ZV De Zaan H6 5 - 5
25 sep 19:05 VZV H3 - AquaWaarD H1 7 - 8
25 sep 18:55 De Waterwolf H1 - ZV De Zaan H6 6 - 6
25 sep 18:00 Aquafit H1 - KZC H2 5 - 6
25 sep 17:30 DJK-ZAR H3 - West-Friesland (SG) H2 9 - 4
25 sep 15:35 ZV De Zaan H5 - WZ&PC Purmerend H1 2 - 3
18 sep 20:35 West-Friesland (SG) H2 - De Waterwolf H1 6 - 8
18 sep 19:45 MSV-Zeemacht H1 - ZV De Zaan H6 2 - 17
18 sep 18:55 KZC H2 - DJK-ZAR H3 7 - 5
18 sep 18:45 WZ&PC Purmerend H1 - Aquafit H1 2 - 9
18 sep 18:10 AquaWaarD H1 - ZV De Zaan H5 12 - 7
 
 
Aquafit H1
 
AquaWaarD H1
 
De Waterwolf..
 
DJK-ZAR H3
 
KZC H2
 
MSV-Zeemacht..
 
VZV H3
 
West-Friesla..
 
WZ&PC Purmer..
 
ZV De Zaan H..
 
ZV De Zaan H..
 
Aquafit H1 10 - 35 - 510 - 105 - 612 - 39 - 3??7 - 5?
AquaWaarD H19 - 9 6 - 88 - 139 - 5??12 - 5?12 - 710 - 6
De Waterwolf H14 - 1211 - 9 10 - 1011 - 7?16 - 4?6 - 58 - 36 - 6
DJK-ZAR H36 - 810 - 46 - 8 6 - 12?7 - 59 - 44 - 47 - 7?
KZC H2?8 - 56 - 97 - 5 10 - 44 - 813 - 56 - 37 - 97 - 7
MSV-Zeemacht H15 - 44 - 156 - 88 - 93 - 13 6 - 99 - 63 - 78 - 112 - 17
VZV H37 - 67 - 87 - 115 - 11?4 - 7 8 - 8?9 - 125 - 7
West-Friesland (SG) H23 - 76 - 116 - 8?5 - 33 - 57 - 10 1 - 65 - 86 - 7
WZ&PC Purmerend H12 - 910 - 72 - 43 - 46 - 37 - 06 - 49 - 2 ?4 - 6
ZV De Zaan H53 - 3?9 - 718 - 9??15 - 8?2 - 3 5 - 5
ZV De Zaan H64 - 47 - 14?11 - 88 - 6?11 - 34 - 75 - 412 - 5