HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Ham DG2 (Gemengd-D <13)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprHZC de Robben DG110 - 8De Ham DG2
9 aprDe Ham DG21 - 10AquaWaarD DG1
2 aprZPCH DG112 - 2De Ham DG2
26 maaDe Ham DG210 - 4UZSC DG2
12 maaAquarijn DG116 - 1De Ham DG2
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 18:15 ZPCH DG1 - Aquarijn DG1 4 - 13
23 apr 18:05 HZC de Robben DG1 - De Ham DG2 10 - 8
23 apr 17:40 KZC DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 10 - 8
23 apr 17:10 AquaWaarD DG1 - UZSC DG2 8 - 8
23 apr 15:20 VZV DG1 - De Otters Het Gooi DG1 4 - 16
19 apr 18:15 De Otters Het Gooi DG1 - UZSC DG2 16 - 0
9 apr 18:55 De Otters Het Gooi DG1 - HZC de Robben DG1 9 - 2
9 apr 16:45 Aquarijn DG1 - KZC DG1 9 - 6
9 apr 16:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - VZV DG1 7 - 2
9 apr 15:30 UZSC DG2 - ZPCH DG1 2 - 12
9 apr 15:20 De Ham DG2 - AquaWaarD DG1 1 - 10
2 apr 18:15 ZPCH DG1 - De Ham DG2 12 - 2
2 apr 17:20 VZV DG1 - KZC DG1 6 - 10
2 apr 17:10 AquaWaarD DG1 - De Otters Het Gooi DG1 10 - 3
2 apr 15:30 Aquarijn DG1 - UZSC DG2 11 - 3
2 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - HZC de Robben DG1 1 - 19
26 maa 18:55 De Otters Het Gooi DG1 - ZPCH DG1 8 - 3
26 maa 18:00 VZV DG1 - Aquarijn DG1 2 - 7
26 maa 16:30 KZC DG1 - HZC de Robben DG1 5 - 12
26 maa 15:20 De Ham DG2 - UZSC DG2 10 - 4
26 maa 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - AquaWaarD DG1 7 - 16
12 maa 19:10 AquaWaarD DG1 - KZC DG1 16 - 1
12 maa 17:50 HZC de Robben DG1 - VZV DG1 11 - 6
12 maa 17:00 ZPCH DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 20 - 2
12 maa 16:00 Aquarijn DG1 - De Ham DG2 16 - 1
12 maa 15:30 UZSC DG2 - De Otters Het Gooi DG1 0 - 23
13 feb 16:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - UZSC DG2 10 - 5
12 feb 18:55 De Otters Het Gooi DG1 - De Ham DG2 23 - 0
12 feb 18:20 HZC de Robben DG1 - Aquarijn DG1 2 - 9
12 feb 17:10 KZC DG1 - ZPCH DG1 3 - 10
12 feb 15:20 VZV DG1 - AquaWaarD DG1 2 - 24
6 feb 15:15 UZSC DG2 - KZC DG1 4 - 12
5 feb 17:40 ZPCH DG1 - VZV DG1 8 - 4
5 feb 17:10 AquaWaarD DG1 - HZC de Robben DG1 7 - 0
5 feb 15:30 Aquarijn DG1 - De Otters Het Gooi DG1 5 - 7
5 feb 15:20 De Ham DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 9 - 7
30 jan 16:00 VZV DG1 - UZSC DG2 9 - 8
29 jan 16:30 KZC DG1 - De Ham DG2 11 - 5
29 jan 16:30 AquaWaarD DG1 - Aquarijn DG1 6 - 7
28 nov 15:00 UZSC DG2 - Aquarijn DG1 1 - 18
27 nov 18:55 De Otters Het Gooi DG1 - AquaWaarD DG1 12 - 5
27 nov 18:10 KZC DG1 - VZV DG1 12 - 3
27 nov 17:20 HZC de Robben DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 10 - 6
27 nov 15:00 De Ham DG2 - ZPCH DG1 0 - 10
20 nov 18:05 HZC de Robben DG1 - KZC DG1 11 - 4
20 nov 17:10 AquaWaarD DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 12 - 0
20 nov 17:10 ZPCH DG1 - De Otters Het Gooi DG1 4 - 7
20 nov 16:45 Aquarijn DG1 - VZV DG1 13 - 3
13 nov 16:30 KZC DG1 - AquaWaarD DG1 7 - 13
13 nov 16:00 VZV DG1 - HZC de Robben DG1 5 - 15
13 nov 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - ZPCH DG1 7 - 13
13 nov 15:00 De Ham DG2 - Aquarijn DG1 1 - 12
7 nov 15:15 UZSC DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 6 - 13
6 nov 18:15 ZPCH DG1 - KZC DG1 17 - 5
6 nov 18:10 AquaWaarD DG1 - VZV DG1 12 - 2
6 nov 15:45 Aquarijn DG1 - HZC de Robben DG1 16 - 4
6 nov 14:15 De Ham DG2 - De Otters Het Gooi DG1 3 - 15
30 okt 18:55 De Otters Het Gooi DG1 - Aquarijn DG1 6 - 0
30 okt 18:00 KZC DG1 - UZSC DG2 14 - 8
30 okt 18:00 VZV DG1 - ZPCH DG1 7 - 22
30 okt 17:05 HZC de Robben DG1 - AquaWaarD DG1 8 - 9
30 okt 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - De Ham DG2 14 - 9
9 okt 18:15 De Otters Het Gooi DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 24 - 0
9 okt 17:55 ZPCH DG1 - HZC de Robben DG1 8 - 6
9 okt 16:15 UZSC DG2 - VZV DG1 7 - 5
9 okt 16:00 Aquarijn DG1 - AquaWaarD DG1 3 - 10
9 okt 15:00 De Ham DG2 - KZC DG1 6 - 10
3 okt 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Aquarijn DG1 5 - 16
2 okt 18:00 VZV DG1 - De Ham DG2 3 - 10
2 okt 17:30 AquaWaarD DG1 - ZPCH DG1 5 - 5
2 okt 17:20 HZC de Robben DG1 - UZSC DG2 30 - 1
2 okt 16:30 KZC DG1 - De Otters Het Gooi DG1 2 - 18
26 sep 15:15 UZSC DG2 - De Ham DG2 8 - 5