HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Ham EG2 (Gemengd-E <11)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

24 aprDe Dolfijn EG18 - 7De Ham EG2
9 aprDe Ham EG27 - 6KZC EG1
26 maaVZV EG14 - 10De Ham EG2
19 maaDe Ham EG20 - 13Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2
12 maaSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG27 - 3De Ham EG2
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 apr 18:45 DWT EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 3 - 18
24 apr 14:15 De Dolfijn EG1 - De Ham EG2 8 - 7
23 apr 18:45 DWT EG1 - VZV EG1 2 - 12
23 apr 16:30 AquaWaarD EG1 - DAW EG1 12 - 1
9 apr 16:20 DAW EG1 - De Dolfijn EG1 4 - 13
9 apr 15:20 VZV EG1 - AquaWaarD EG1 1 - 11
9 apr 14:30 De Ham EG2 - KZC EG1 7 - 6
2 apr 18:45 DWT EG1 - DAW EG1 1 - 18
2 apr 16:30 AquaWaarD EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 8 - 1
2 apr 14:15 De Dolfijn EG1 - VZV EG1 5 - 4
26 maa 18:45 DWT EG1 - AquaWaarD EG1 2 - 18
26 maa 17:20 VZV EG1 - De Ham EG2 4 - 10
26 maa 16:20 DAW EG1 - KZC EG1 15 - 6
19 maa 18:00 KZC EG1 - AquaWaarD EG1 1 - 5
19 maa 17:00 DAW EG1 - VZV EG1 8 - 8
19 maa 16:30 De Dolfijn EG1 - DWT EG1 7 - 2
19 maa 14:30 De Ham EG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 0 - 13
12 maa 18:45 DWT EG1 - De Dolfijn EG1 4 - 23
12 maa 18:30 AquaWaarD EG1 - KZC EG1 20 - 1
12 maa 15:20 VZV EG1 - DAW EG1 11 - 15
12 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 - De Ham EG2 7 - 3
5 maa 14:00 De Dolfijn EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 8 - 9
12 feb 16:30 DAW EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 7 - 15
12 feb 16:30 KZC EG1 - VZV EG1 0 - 16
12 feb 14:30 De Ham EG2 - DWT EG1 4 - 1
12 feb 14:15 De Dolfijn EG1 - AquaWaarD EG1 7 - 6
5 feb 18:40 DWT EG1 - DAW EG1 5 - 10
5 feb 17:00 KZC EG1 - De Dolfijn EG1 12 - 5
5 feb 16:30 AquaWaarD EG1 - De Ham EG2 12 - 0
5 feb 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 - VZV EG1 5 - 1
30 jan 15:20 VZV EG1 - DWT EG1 23 - 5
29 jan 17:00 DAW EG1 - AquaWaarD EG1 3 - 11
29 jan 14:30 De Ham EG2 - De Dolfijn EG1 6 - 8
29 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 - KZC EG1 23 - 2
27 nov 18:30 De Dolfijn EG1 - DWT EG1 9 - 4
27 nov 17:30 KZC EG1 - AquaWaarD EG1 5 - 14
27 nov 16:30 DAW EG1 - VZV EG1 14 - 2
27 nov 14:10 De Ham EG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 2 - 11
21 nov 16:30 DWT EG1 - De Ham EG2 3 - 8
21 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 - DAW EG1 9 - 6
20 nov 16:20 VZV EG1 - KZC EG1 8 - 4
13 nov 16:30 DAW EG1 - DWT EG1 4 - 8
13 nov 15:20 VZV EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 2 - 13
13 nov 15:15 De Dolfijn EG1 - KZC EG1 13 - 3
13 nov 14:10 De Ham EG2 - AquaWaarD EG1 5 - 13
6 nov 18:40 DWT EG1 - VZV EG1 2 - 13
6 nov 17:30 AquaWaarD EG1 - DAW EG1 5 - 2
6 nov 16:00 KZC EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 7 - 9
6 nov 15:40 De Dolfijn EG1 - De Ham EG2 8 - 5
30 okt 17:20 VZV EG1 - AquaWaarD EG1 2 - 12
30 okt 16:30 DAW EG1 - De Dolfijn EG1 5 - 7
30 okt 14:10 De Ham EG2 - KZC EG1 7 - 10
30 okt 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 - DWT EG1 15 - 1
9 okt 16:50 De Dolfijn EG1 - VZV EG1 9 - 7
9 okt 16:45 AquaWaarD EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 8 - 0
9 okt 16:00 KZC EG1 - DWT EG1 10 - 0
9 okt 14:10 De Ham EG2 - DAW EG1 5 - 10
3 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 - De Dolfijn EG1 3 - 6
2 okt 18:45 DWT EG1 - AquaWaarD EG1 0 - 14
2 okt 17:20 VZV EG1 - De Ham EG2 7 - 6
2 okt 16:30 DAW EG1 - KZC EG1 8 - 7
26 sep 17:45 AquaWaarD EG1 - De Dolfijn EG1 7 - 4
25 sep 18:45 DWT EG1 - De Ham EG2 2 - 11
25 sep 17:20 VZV EG1 - KZC EG1 6 - 12
25 sep 16:30 DAW EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 7 - 11
18 sep 17:30 AquaWaarD EG1 - De Ham EG2 12 - 0
18 sep 17:30 KZC EG1 - DWT EG1 11 - 3
18 sep 17:20 VZV EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 7 - 13