HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT Da21648
2DAW Da11845
3KZC Da11837
4UZSC Da41624
5Watervlo Da11624
6West-Friesland (SG) Da11724
7De Ham Da31719
8Oceanus Da11518
9ZV Haerlem Da21215
10DWT Da11713
11VZV Da2179
12De Meeuwen Diemen Da1159
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da220 - 4VZV Da2
10 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da212 - 2DWT Da1
2 aprWatervlo Da13 - 16Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2
26 maaWest-Friesland (SG) Da17 - 17Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2
19 maaSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da217 - 5DAW Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT Da21616004823770167
2DAW Da11815034516311251
3KZC Da11812153717210765
4UZSC Da4168082412511114
5Watervlo Da11673624110118-8
6West-Friesland (SG) Da1177372413411420
7De Ham Da317611019116158-42
8Oceanus Da11553718113130-17
9ZV Haerlem Da2125071574118-44
10DWT Da11741121386127-41
11VZV Da2173014998188-90
12De Meeuwen Diemen Da1153012974149-75
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:25 De Meeuwen Diemen Da1 - UZSC Da4 6 - 12
23 apr 19:50 KZC Da1 - ZV Haerlem Da2 21 - 4
23 apr 19:40 DAW Da1 - De Ham Da3 6 - 5
23 apr 19:00 Watervlo Da1 - DWT Da1 8 - 8
23 apr 16:45 Oceanus Da1 - West-Friesland (SG) Da1 7 - 7
23 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - VZV Da2 20 - 4
10 apr 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - DWT Da1 12 - 2
10 apr 14:45 De Ham Da3 - KZC Da1 7 - 11
9 apr 20:35 De Meeuwen Diemen Da1 - Watervlo Da1 4 - 11
9 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da1 - VZV Da2 13 - 5
9 apr 17:15 UZSC Da4 - DAW Da1 4 - 9
2 apr 20:50 DWT Da1 - West-Friesland (SG) Da1 3 - 7
2 apr 19:30 DAW Da1 - De Meeuwen Diemen Da1 11 - 4
2 apr 18:45 KZC Da1 - UZSC Da4 9 - 5
2 apr 18:30 Watervlo Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 3 - 16
2 apr 17:00 Oceanus Da1 - De Ham Da3 9 - 9
26 maa 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 - KZC Da1 4 - 12
26 maa 20:30 De Ham Da3 - VZV Da2 10 - 4
26 maa 19:50 West-Friesland (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 7 - 17
26 maa 19:30 UZSC Da4 - Oceanus Da1 11 - 4
26 maa 19:20 DAW Da1 - Watervlo Da1 4 - 5
19 maa 21:20 West-Friesland (SG) Da1 - De Meeuwen Diemen Da1 12 - 4
19 maa 19:45 ZV Haerlem Da2 - UZSC Da4 7 - 5
19 maa 18:45 DWT Da1 - KZC Da1 6 - 11
19 maa 18:30 Watervlo Da1 - De Ham Da3 8 - 10
19 maa 18:15 Oceanus Da1 - VZV Da2 10 - 5
19 maa 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - DAW Da1 17 - 5
12 maa 20:55 DWT Da1 - De Ham Da3 10 - 5
12 maa 19:30 KZC Da1 - DAW Da1 8 - 2
12 maa 19:00 Watervlo Da1 - West-Friesland (SG) Da1 5 - 5
12 maa 17:30 VZV Da2 - UZSC Da4 6 - 9
19 feb 16:15 UZSC Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 6 - 12
19 feb 15:45 De Ham Da3 - De Meeuwen Diemen Da1 7 - 3
12 feb 19:55 De Ham Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 4 - 15
12 feb 19:50 De Meeuwen Diemen Da1 - VZV Da2 7 - 13
12 feb 19:20 DAW Da1 - Oceanus Da1 7 - 3
12 feb 19:20 KZC Da1 - Watervlo Da1 8 - 3
12 feb 19:00 ZV Haerlem Da2 - West-Friesland (SG) Da1 8 - 3
12 feb 18:05 UZSC Da4 - DWT Da1 9 - 6
5 feb 20:45 DWT Da1 - De Meeuwen Diemen Da1 6 - 3
5 feb 17:50 VZV Da2 - DAW Da1 2 - 19
5 feb 17:00 Oceanus Da1 - KZC Da1 11 - 8
30 jan 17:30 VZV Da2 - KZC Da1 4 - 6
29 jan 19:50 ZV Haerlem Da2 - De Ham Da3 10 - 6
29 jan 19:50 West-Friesland (SG) Da1 - UZSC Da4 7 - 8
29 jan 19:30 Watervlo Da1 - Oceanus Da1 7 - 5
29 jan 18:45 DWT Da1 - DAW Da1 4 - 10
29 jan 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - De Meeuwen Diemen Da1 16 - 4
27 nov 20:40 VZV Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 4 - 24
27 nov 20:35 De Ham Da3 - DAW Da1 5 - 10
27 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 - Oceanus Da1 6 - 6
27 nov 19:45 ZV Haerlem Da2 - KZC Da1 8 - 5
27 nov 19:30 DWT Da1 - Watervlo Da1 2 - 11
20 nov 20:30 KZC Da1 - De Ham Da3 14 - 7
20 nov 20:20 VZV Da2 - West-Friesland (SG) Da1 8 - 6
20 nov 20:20 DAW Da1 - UZSC Da4 7 - 6
20 nov 20:15 DWT Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 4 - 9
13 nov 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 - DAW Da1 5 - 10
13 nov 20:10 De Ham Da3 - Oceanus Da1 13 - 10
13 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 - DWT Da1 12 - 1
13 nov 19:45 ZV Haerlem Da2 - VZV Da2 6 - 3
13 nov 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - Watervlo Da1 13 - 4
13 nov 16:15 UZSC Da4 - KZC Da1 5 - 15
6 nov 20:50 DWT Da1 - ZV Haerlem Da2 14 - 1
6 nov 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - West-Friesland (SG) Da1 12 - 5
6 nov 18:30 Watervlo Da1 - DAW Da1 7 - 10
6 nov 18:10 KZC Da1 - De Meeuwen Diemen Da1 12 - 2
6 nov 17:50 VZV Da2 - De Ham Da3 8 - 9
6 nov 16:45 Oceanus Da1 - UZSC Da4 9 - 8
30 okt 20:45 ZV Haerlem Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 9 - 11
30 okt 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 - Oceanus Da1 4 - 15
30 okt 20:35 West-Friesland (SG) Da1 - Watervlo Da1 5 - 6
30 okt 20:00 DAW Da1 - KZC Da1 9 - 7
30 okt 18:00 De Ham Da3 - DWT Da1 8 - 6
30 okt 16:15 UZSC Da4 - VZV Da2 11 - 4
16 okt 18:30 Oceanus Da1 - DAW Da1 8 - 12
9 okt 21:20 West-Friesland (SG) Da1 - ZV Haerlem Da2 18 - 3
9 okt 20:10 DWT Da1 - UZSC Da4 2 - 0
9 okt 18:30 Watervlo Da1 - KZC Da1 6 - 6
9 okt 17:55 VZV Da2 - De Meeuwen Diemen Da1 6 - 8
9 okt 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 - De Ham Da3 12 - 2
3 okt 15:30 De Ham Da3 - West-Friesland (SG) Da1 5 - 6
2 okt 20:10 KZC Da1 - Oceanus Da1 9 - 5
2 okt 19:50 De Meeuwen Diemen Da1 - DWT Da1 4 - 2
2 okt 19:45 ZV Haerlem Da2 - Watervlo Da1 5 - 10
2 okt 18:55 DAW Da1 - VZV Da2 12 - 6
25 sep 19:35 De Meeuwen Diemen Da1 - ZV Haerlem Da2 12 - 4
25 sep 19:00 DAW Da1 - West-Friesland (SG) Da1 10 - 7
25 sep 18:45 KZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 4 - 11
25 sep 18:30 Watervlo Da1 - VZV Da2 12 - 7
25 sep 16:45 Oceanus Da1 - DWT Da1 8 - 4
25 sep 16:15 UZSC Da4 - De Ham Da3 16 - 4
18 sep 21:20 West-Friesland (SG) Da1 - KZC Da1 8 - 6
18 sep 20:05 ZV Haerlem Da2 - DAW Da1 9 - 10
18 sep 19:25 DWT Da1 - VZV Da2 6 - 9
18 sep 18:30 UZSC Da4 - Watervlo Da1 10 - 4
18 sep 18:00 Oceanus Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 3 - 20
 
 
DAW Da1
 
De Ham Da3
 
De Meeuwen D..
 
DWT Da1
 
KZC Da1
 
Oceanus Da1
 
Schoonderbee..
 
UZSC Da4
 
VZV Da2
 
Watervlo Da1
 
West-Friesla..
 
ZV Haerlem D..
 
DAW Da1 6 - 511 - 4?9 - 77 - 3?7 - 612 - 64 - 510 - 7?
De Ham Da35 - 10 7 - 38 - 67 - 1113 - 104 - 15?10 - 4?5 - 6?
De Meeuwen Diemen Da15 - 10? 4 - 24 - 124 - 15?6 - 127 - 134 - 11?12 - 4
DWT Da14 - 1010 - 56 - 3 6 - 11?4 - 92 - 06 - 92 - 113 - 714 - 1
KZC Da18 - 214 - 712 - 2? 9 - 54 - 119 - 5?8 - 3?21 - 4
Oceanus Da18 - 129 - 9?8 - 411 - 8 3 - 209 - 810 - 5?7 - 7?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da217 - 512 - 216 - 412 - 2?? ?20 - 413 - 412 - 5?
UZSC Da44 - 916 - 4?9 - 65 - 1511 - 46 - 12 11 - 410 - 4??
VZV Da22 - 198 - 96 - 8?4 - 6?4 - 246 - 9 ?8 - 6?
Watervlo Da17 - 108 - 10?8 - 86 - 67 - 53 - 16?12 - 7 5 - 5?
West-Friesland (SG) Da1??12 - 412 - 18 - 66 - 67 - 177 - 813 - 55 - 6 18 - 3
ZV Haerlem Da29 - 1010 - 6??8 - 5?9 - 117 - 56 - 35 - 108 - 3