HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Ham H4 (Heren Reserve)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprDe Ham H45 - 5Oceanus H3
9 aprDJK-ZAR H27 - 6De Ham H4
2 aprDe Ham H48 - 14Watervlo H2
26 maaDAW H210 - 10De Ham H4
19 maaHZC de Robben H213 - 3De Ham H4
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:40 DAW H2 - Watervlo H2 8 - 29
23 apr 19:20 JAWS Amsterdam H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 7 - 7
23 apr 18:40 De Ham H4 - Oceanus H3 5 - 5
23 apr 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DJK-ZAR H2 7 - 8
9 apr 21:00 DWT H2 - JAWS Amsterdam H2 7 - 6
9 apr 20:35 DAW H2 - Het Y H3 18 - 7
9 apr 19:00 DJK-ZAR H2 - De Ham H4 7 - 6
9 apr 19:00 Watervlo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 15 - 6
9 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - HZC de Robben H2 5 - 9
2 apr 19:40 Het Y H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 10 - 8
2 apr 19:00 De Ham H4 - Watervlo H2 8 - 14
2 apr 18:00 JAWS Amsterdam H2 - Oceanus H3 9 - 5
2 apr 17:45 HZC de Robben H2 - DWT H2 16 - 5
2 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DAW H2 9 - 8
26 maa 21:35 DWT H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 7 - 13
26 maa 20:25 DAW H2 - De Ham H4 10 - 10
26 maa 18:15 DJK-ZAR H2 - JAWS Amsterdam H2 4 - 9
26 maa 17:00 Oceanus H3 - HZC de Robben H2 6 - 18
26 maa 14:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Het Y H3 15 - 5
19 maa 21:45 Het Y H3 - DJK-ZAR H2 13 - 5
19 maa 19:45 DWT H2 - DAW H2 3 - 6
19 maa 19:15 Oceanus H3 - Watervlo H2 4 - 14
19 maa 18:30 HZC de Robben H2 - De Ham H4 13 - 3
12 maa 19:45 De Ham H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 9 - 11
12 maa 19:00 DJK-ZAR H2 - HZC de Robben H2 11 - 10
12 maa 18:45 Het Y H3 - DWT H2 9 - 6
12 maa 17:15 JAWS Amsterdam H2 - Watervlo H2 7 - 11
19 feb 18:45 DWT H2 - De Ham H4 8 - 2
19 feb 18:45 Het Y H3 - HZC de Robben H2 8 - 10
19 feb 16:15 Oceanus H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 4 - 11
13 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DWT H2 4 - 5
12 feb 20:55 De Ham H4 - Het Y H3 16 - 7
12 feb 20:30 DAW H2 - JAWS Amsterdam H2 9 - 11
12 feb 19:00 DJK-ZAR H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 5 - 6
5 feb 20:25 Het Y H3 - Oceanus H3 3 - 10
5 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - Watervlo H2 13 - 11
5 feb 18:00 JAWS Amsterdam H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 8 - 9
29 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - DAW H2 17 - 7
29 jan 19:20 JAWS Amsterdam H2 - De Ham H4 9 - 12
29 jan 18:30 HZC de Robben H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 15 - 12
27 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - JAWS Amsterdam H2 14 - 8
27 nov 19:30 HZC de Robben H2 - Het Y H3 14 - 11
27 nov 19:00 DJK-ZAR H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 9 - 8
27 nov 16:45 Oceanus H3 - De Ham H4 6 - 8
20 nov 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Watervlo H2 9 - 22
20 nov 20:10 Het Y H3 - DAW H2 10 - 12
20 nov 19:30 HZC de Robben H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 10 - 9
20 nov 16:45 JAWS Amsterdam H2 - DWT H2 5 - 8
20 nov 16:30 De Ham H4 - DJK-ZAR H2 10 - 11
13 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 - Het Y H3 15 - 3
13 nov 20:10 DWT H2 - HZC de Robben H2 10 - 20
13 nov 19:55 DAW H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 8 - 14
13 nov 17:45 Oceanus H3 - JAWS Amsterdam H2 8 - 10
13 nov 16:30 Watervlo H2 - De Ham H4 10 - 9
7 nov 15:30 De Ham H4 - DAW H2 9 - 4
6 nov 20:35 Zwemvereniging Utrecht H2 - DWT H2 10 - 3
6 nov 19:30 HZC de Robben H2 - Oceanus H3 17 - 7
6 nov 18:45 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 7 - 3
6 nov 18:05 JAWS Amsterdam H2 - DJK-ZAR H2 5 - 7
30 okt 20:10 DWT H2 - Het Y H3 11 - 8
30 okt 18:30 HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H2 20 - 8
30 okt 18:30 Watervlo H2 - JAWS Amsterdam H2 16 - 8
30 okt 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - De Ham H4 5 - 4
23 okt 13:45 Oceanus H3 - DWT H2 5 - 10
16 okt 17:30 Oceanus H3 - Het Y H3 9 - 7
9 okt 21:10 DWT H2 - Oceanus H3 7 - 4
9 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - DJK-ZAR H2 6 - 7
9 okt 19:30 JAWS Amsterdam H2 - DAW H2 15 - 9
9 okt 18:30 HZC de Robben H2 - Watervlo H2 8 - 11
9 okt 18:00 Het Y H3 - De Ham H4 6 - 10
2 okt 20:30 Watervlo H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 10 - 9
2 okt 20:00 DAW H2 - HZC de Robben H2 8 - 14
2 okt 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - JAWS Amsterdam H2 10 - 9
2 okt 19:00 DJK-ZAR H2 - DWT H2 6 - 3
25 sep 20:15 Het Y H3 - JAWS Amsterdam H2 9 - 8
25 sep 20:10 DAW H2 - Oceanus H3 9 - 4
25 sep 19:30 Watervlo H2 - DJK-ZAR H2 16 - 6
25 sep 17:15 De Ham H4 - Zwemvereniging Utrecht H2 9 - 6
18 sep 18:30 Watervlo H2 - Het Y H3 15 - 6
18 sep 18:30 HZC de Robben H2 - JAWS Amsterdam H2 21 - 7
18 sep 17:30 DJK-ZAR H2 - DAW H2 7 - 8
18 sep 16:15 Oceanus H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 6 - 5