HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
MNC Dordrecht EG1 - SVH EG*3
zaterdag 29 januari 14:45
Sportboulevard Dordrecht

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1ZPB H&L Productions EG1824
2De Kempvis EG1718
3ZZ&PC De Devel EG1818
4MNC Dordrecht EG1615
5ZVS EG1715
6SVH EG1712
7Z&PC Rotterdam EG286
8d'ELFT EG186
9SVH EG 386
10Poseidon'56 EG 196
11MNC Dordrecht EG380
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janMNC Dordrecht EG114:45SVH EG*3
5 febSVH EG*314:25MNC Dordrecht EG3
12 febPoseidon'56 EG117:00SVH EG*3
12 maaSVH EG*314:25ZPB H&L Productions EG1
19 maaZ&PC Rotterdam/de Lansingh EG217:30SVH EG*3

Uitslagen

27 novSVH EG114 - 1SVH EG*3
20 novSVH EG*32 - 14De Kempvis EG*1
13 novZZ&PC De Devel EG*115 - 4SVH EG*3
6 novSVH EG*31 - 8d'ELFT EG1
30 oktZPB H&L Productions EG124 - 0SVH EG*3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPB H&L Productions EG18800241429133
2De Kempvis EG1760118872166
3ZZ&PC De Devel EG1860218714823
4MNC Dordrecht EG1650115801664
5ZVS EG1750215713734
6SVH EG1740312773047
7Z&PC Rotterdam EG2820663393-60
8d'ELFT EG1820663863-25
9SVH EG 38206631107-76
10Poseidon'56 EG 19207630104-74
11MNC Dordrecht EG38008010142-132
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - MNC Dordrecht EG3Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 13:45 SVH EG1 - d'ELFT EG1Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 14:45 MNC Dordrecht EG1 - SVH EG*3Sportboulevard
29 jan 16:00 ZZ&PC De Devel EG*1 - De Kempvis EG*1De Hoge Devel B.V.
29 jan 17:00 ZVS EG*1 - Poseidon'56 EG1De Wellen
5 feb 13:45 SVH EG1 - ZZ&PC De Devel EG*1Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 14:15 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - Poseidon'56 EG1Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 14:25 SVH EG*3 - MNC Dordrecht EG3Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:00 ZVS EG*1 - ZPB H&L Productions EG1De Wellen
6 feb 14:00 MNC Dordrecht EG1 - De Kempvis EG*1Sportboulevard
12 feb 13:15 ZPB H&L Productions EG1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 14:35 De Kempvis EG*1 - SVH EG1Rivièrabad
12 feb 14:45 MNC Dordrecht EG3 - MNC Dordrecht EG1Sportboulevard
12 feb 16:00 d'ELFT EG1 - ZVS EG*1Kerkpolder
12 feb 17:00 Poseidon'56 EG1 - SVH EG*3De Fakkel
12 maa 14:15 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - d'ELFT EG1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 14:25 SVH EG*3 - ZPB H&L Productions EG1Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 16:45 MNC Dordrecht EG3 - Poseidon'56 EG1Sportboulevard
12 maa 16:45 MNC Dordrecht EG1 - SVH EG1Sportboulevard
12 maa 17:00 ZVS EG*1 - ZZ&PC De Devel EG*1De Wellen
19 maa 13:30 De Kempvis EG*1 - d'ELFT EG1Rivièrabad
19 maa 15:40 ZZ&PC De Devel EG*1 - MNC Dordrecht EG1De Hoge Devel B.V.
19 maa 17:00 ZVS EG*1 - MNC Dordrecht EG3De Wellen
19 maa 17:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - SVH EG*3Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 18:50 SVH EG1 - ZPB H&L Productions EG1Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG1 - MNC Dordrecht EG3Inge de Bruijn Zwembad
26 maa 15:35 De Kempvis EG*1 - ZVS EG*1Rivièrabad
26 maa 15:40 d'ELFT EG1 - SVH EG*3Kerkpolder
26 maa 16:30 ZZ&PC De Devel EG*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2De Hoge Devel B.V.
26 maa 17:00 Poseidon'56 EG1 - MNC Dordrecht EG1De Fakkel
2 apr 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - De Kempvis EG*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 apr 13:45 SVH EG*3 - ZZ&PC De Devel EG*1Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 17:00 ZVS EG*1 - SVH EG1De Wellen
2 apr 17:00 Poseidon'56 EG1 - ZPB H&L Productions EG1De Fakkel
2 apr 17:15 MNC Dordrecht EG3 - d'ELFT EG1Sportboulevard
9 apr 14:15 De Kempvis EG*1 - SVH EG*3Rivièrabad
9 apr 14:25 SVH EG1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 15:40 d'ELFT EG1 - Poseidon'56 EG1Kerkpolder
9 apr 16:45 ZPB H&L Productions EG1 - MNC Dordrecht EG1Inge de Bruijn Zwembad
9 apr 17:05 ZZ&PC De Devel EG*1 - MNC Dordrecht EG3De Hoge Devel B.V.
23 apr 13:15 ZPB H&L Productions EG1 - d'ELFT EG1Inge de Bruijn Zwembad
23 apr 14:25 SVH EG*3 - SVH EG1Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 17:00 Poseidon'56 EG1 - ZZ&PC De Devel EG*1De Fakkel
24 apr 13:30 MNC Dordrecht EG3 - De Kempvis EG*1Sportboulevard
24 apr 14:15 MNC Dordrecht EG1 - ZVS EG*1Sportboulevard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:00 De Kempvis EG*1 - MNC Dordrecht EG3 22 - 1
27 nov 17:00 ZVS EG*1 - MNC Dordrecht EG1 5 - 9
27 nov 16:00 d'ELFT EG1 - ZPB H&L Productions EG1 1 - 13
27 nov 16:00 ZZ&PC De Devel EG*1 - Poseidon'56 EG1 12 - 1
27 nov 13:45 SVH EG1 - SVH EG*3 14 - 1
20 nov 17:00 Poseidon'56 EG1 - d'ELFT EG1 7 - 6
20 nov 16:45 MNC Dordrecht EG3 - ZZ&PC De Devel EG*1 1 - 16
20 nov 14:15 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - SVH EG1 3 - 15
20 nov 13:45 SVH EG*3 - De Kempvis EG*1 2 - 14
13 nov 17:30 SVH EG1 - ZVS EG*1 5 - 8
13 nov 16:00 d'ELFT EG1 - MNC Dordrecht EG3 15 - 0
13 nov 16:00 ZZ&PC De Devel EG*1 - SVH EG*3 15 - 4
13 nov 14:55 De Kempvis EG*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 21 - 2
13 nov 13:15 ZPB H&L Productions EG1 - Poseidon'56 EG1 21 - 0
6 nov 14:45 MNC Dordrecht EG3 - ZPB H&L Productions EG1 1 - 27
6 nov 14:45 MNC Dordrecht EG1 - Poseidon'56 EG1 11 - 1
6 nov 13:45 SVH EG*3 - d'ELFT EG1 1 - 8
6 nov 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - ZZ&PC De Devel EG*1 6 - 9
30 okt 17:00 Poseidon'56 EG1 - MNC Dordrecht EG3 10 - 4
30 okt 16:00 ZZ&PC De Devel EG*1 - ZVS EG*1 6 - 9
30 okt 15:30 d'ELFT EG1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 1 - 8
30 okt 13:15 ZPB H&L Productions EG1 - SVH EG*3 24 - 0
9 okt 18:10 SVH EG1 - De Kempvis EG*1 4 - 8
9 okt 17:30 SVH EG*3 - Poseidon'56 EG1 10 - 9
9 okt 17:00 ZVS EG*1 - d'ELFT EG1 11 - 2
9 okt 14:45 MNC Dordrecht EG1 - MNC Dordrecht EG3 23 - 2
9 okt 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 - ZPB H&L Productions EG1 1 - 19
3 okt 14:00 MNC Dordrecht EG3 - SVH EG*3 1 - 13
2 okt 17:30 Poseidon'56 EG1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 0 - 10
2 okt 16:15 De Kempvis EG*1 - MNC Dordrecht EG1 6 - 3
2 okt 16:00 ZZ&PC De Devel EG*1 - SVH EG1 8 - 7
2 okt 13:15 ZPB H&L Productions EG1 - ZVS EG*1 12 - 4
26 sep 14:00 MNC Dordrecht EG1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 16 - 0
25 sep 17:40 d'ELFT EG1 - ZZ&PC De Devel EG*1 3 - 5
25 sep 17:00 Poseidon'56 EG1 - SVH EG1 2 - 16
25 sep 16:45 ZPB H&L Productions EG1 - De Kempvis EG*1 9 - 2
25 sep 13:15 SVH EG*3 - ZVS EG*1 0 - 22
18 sep 17:00 ZVS EG*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 12 - 3
18 sep 16:00 ZZ&PC De Devel EG*1 - ZPB H&L Productions EG1 0 - 17
18 sep 15:55 d'ELFT EG1 - MNC Dordrecht EG1 2 - 18
18 sep 15:45 De Kempvis EG*1 - Poseidon'56 EG1 14 - 0
18 sep 13:15 SVH EG1 - MNC Dordrecht EG3 16 - 0
 
 
De Kempvis E..
 
d'ELFT EG1
 
MNC Dordrech..
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
SVH EG*3
 
SVH EG1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVS EG*1
 
ZZ&PC De Dev..
 
De Kempvis EG*1 19/36 - 322 - 114 - 09/412/221 - 2?26/3?
d'ELFT EG1? 2 - 1815 - 09/426/3?1 - 81 - 1312/23 - 5
MNC Dordrecht EG16/2? 23 - 211 - 129/112/316 - 0?24/4?
MNC Dordrecht EG324/42/412/2 12/31 - 13??1 - 27?1 - 16
Poseidon'56 EG 1?7 - 626/310 - 4 12/22 - 160 - 102/4?23/4
SVH EG*32 - 141 - 8?5/210 - 9 23/4?12/30 - 222/4
SVH EG14 - 829/1?16 - 0?14 - 1 9/420/35 - 85/2
Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG22/412/3?29/15/219/33 - 15 1 - 19?6 - 9
ZPB H&L Productions EG19 - 223/49/426/321 - 024 - 0?12/2 12 - 4?
ZVS EG*1?11 - 25 - 919/329/1?2/412 - 35/2 12/3
ZZ&PC De Devel EG*129/1?19/39/412 - 115 - 48 - 726/30 - 176 - 9