HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
ZVL-1886 Center EG2 - AZC EG*1
zaterdag 29 januari 14:15

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC De Gouwe EG1721
2AZC EG1721
3Katwijk EG1615
4Alkemade EG1715
5ZVL-1886 Center EG269
6Vivax EG 179
7Sassenheim EG176
8WZC (SG) EG273
9Aquadraat (SG) EG160
10NZ&PC EG180
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janZVL-1886 Center EG214:15AZC EG*1
5 febAZC EG*114:30Katwijk EG1
12 febNZ&PC EG115:20AZC EG*1
20 maaDe Gouwe EG*116:55AZC EG*1
26 maaSassenheim EG117:00AZC EG*1

Uitslagen

27 novAlkemade EG*15 - 11AZC EG*1
21 novAZC EG*114 - 5Aquadraat (SG) EG1
13 novVivax EG*11 - 10AZC EG*1
7 novAZC EG*17 - 4Sassenheim EG1
9 oktAZC EG*115 - 1NZ&PC EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC De Gouwe EG17700211746168
2AZC EG1770021802357
3Katwijk EG1650115712348
4Alkemade EG1750215705218
5ZVL-1886 Center EG2630392556-31
6Vivax EG 1730496173-12
7Sassenheim EG1720564569-24
8WZC (SG) EG2710632386-63
9Aquadraat (SG) EG1610502192-71
10NZ&PC EG18008015105-90
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 14:15 ZVL-1886 Center EG2 - AZC EG*1Vijf Meibad
29 jan 16:30 Aquadraat (SG) EG1 - Vivax EG*1De Does
29 jan 16:35 WZC EG*2 - NZ&PC EG1De Veur
29 jan 16:40 De Gouwe EG*1 - Katwijk EG1De Sniep
30 jan 14:45 Alkemade EG*1 - Sassenheim EG1De Tweesprong
5 feb 14:30 AZC EG*1 - Katwijk EG1AquaRijn
5 feb 16:30 ZVL-1886 Center EG2 - Aquadraat (SG) EG1De Zijl
5 feb 16:45 De Gouwe EG*1 - NZ&PC EG1De Sniep
6 feb 14:45 Alkemade EG*1 - Vivax EG*1De Tweesprong
12 feb 13:05 Katwijk EG1 - ZVL-1886 Center EG2Aquamar
12 feb 15:20 NZ&PC EG1 - AZC EG*1Binnenzee
12 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - Alkemade EG*1De Does
12 feb 17:00 Sassenheim EG1 - WZC EG*2Wasbeek
5 maa 17:30 Alkemade EG*1 - Katwijk EG1De Tweesprong
12 maa 14:55 ZVL-1886 Center EG2 - Alkemade EG*1Vijf Meibad
12 maa 15:50 Katwijk EG1 - NZ&PC EG1Aquamar
12 maa 16:50 WZC EG*2 - Vivax EG*1De Veur
13 maa 16:15 De Gouwe EG*1 - Sassenheim EG1De Sniep
19 maa 09:45 WZC EG*2 - Katwijk EG1De Veur
19 maa 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - Sassenheim EG1De Does
19 maa 17:50 ZVL-1886 Center EG2 - Vivax EG*1De Zijl
20 maa 16:55 De Gouwe EG*1 - AZC EG*1De Sniep
26 maa 15:20 NZ&PC EG1 - ZVL-1886 Center EG2Binnenzee
26 maa 16:30 Aquadraat (SG) EG1 - WZC EG*2De Does
26 maa 17:00 Sassenheim EG1 - AZC EG*1Wasbeek
26 maa 17:30 Vivax EG*1 - De Gouwe EG*1Poelmeer
2 apr 14:50 AZC EG*1 - Vivax EG*1AquaRijn
2 apr 16:20 WZC EG*2 - Alkemade EG*1De Veur
2 apr 16:50 Katwijk EG1 - Sassenheim EG1Aquamar
2 apr 17:25 De Gouwe EG*1 - Aquadraat (SG) EG1De Sniep
9 apr 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - AZC EG*1De Does
9 apr 17:00 Sassenheim EG1 - NZ&PC EG1Wasbeek
9 apr 17:30 Alkemade EG*1 - De Gouwe EG*1De Tweesprong
9 apr 17:30 Vivax EG*1 - Katwijk EG1Poelmeer
23 apr 13:20 Katwijk EG1 - Aquadraat (SG) EG1Aquamar
23 apr 15:20 NZ&PC EG1 - Vivax EG*1Binnenzee
23 apr 16:15 AZC EG*1 - Alkemade EG*1AquaRijn
23 apr 17:10 ZVL-1886 Center EG2 - WZC EG*2De Zijl
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:30 Vivax EG*1 - NZ&PC EG1 15 - 8
27 nov 17:30 Alkemade EG*1 - AZC EG*1 5 - 11
27 nov 16:30 Aquadraat (SG) EG1 - Katwijk EG1 1 - 21
27 nov 15:20 WZC EG*2 - ZVL-1886 Center EG2 4 - 7
21 nov 14:00 AZC EG*1 - Aquadraat (SG) EG1 14 - 5
20 nov 16:45 De Gouwe EG*1 - Alkemade EG*1 26 - 1
20 nov 16:30 Katwijk EG1 - Vivax EG*1 9 - 5
20 nov 15:20 NZ&PC EG1 - Sassenheim EG1 1 - 14
14 nov 15:00 Alkemade EG*1 - WZC EG*2 14 - 3
13 nov 17:30 Vivax EG*1 - AZC EG*1 1 - 10
13 nov 17:00 Sassenheim EG1 - Katwijk EG1 6 - 12
13 nov 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - De Gouwe EG*1 1 - 31
7 nov 14:00 AZC EG*1 - Sassenheim EG1 7 - 4
6 nov 17:25 De Gouwe EG*1 - Vivax EG*1 26 - 1
6 nov 16:30 ZVL-1886 Center EG2 - NZ&PC EG1 7 - 1
6 nov 15:25 WZC EG*2 - Aquadraat (SG) EG1 10 - 5
30 okt 17:30 Alkemade EG*1 - ZVL-1886 Center EG2 16 - 1
30 okt 17:30 Vivax EG*1 - WZC EG*2 17 - 4
30 okt 17:00 Sassenheim EG1 - De Gouwe EG*1 2 - 26
30 okt 15:20 NZ&PC EG1 - Katwijk EG1 1 - 13
9 okt 17:30 Alkemade EG*1 - Aquadraat (SG) EG1 14 - 3
9 okt 16:20 ZVL-1886 Center EG2 - Katwijk EG1 2 - 10
9 okt 15:50 WZC EG*2 - Sassenheim EG1 1 - 8
9 okt 15:40 AZC EG*1 - NZ&PC EG1 15 - 1
2 okt 17:30 Vivax EG*1 - Alkemade EG*1 7 - 11
2 okt 15:20 NZ&PC EG1 - De Gouwe EG*1 0 - 26
2 okt 13:30 Katwijk EG1 - AZC EG*1 6 - 8
26 sep 16:00 Sassenheim EG1 - Vivax EG*1 5 - 15
25 sep 16:30 ZVL-1886 Center EG2 - De Gouwe EG*1 1 - 19
25 sep 15:30 AZC EG*1 - WZC EG*2 15 - 1
25 sep 15:20 NZ&PC EG1 - Alkemade EG*1 1 - 9
18 sep 17:00 Sassenheim EG1 - ZVL-1886 Center EG2 6 - 7
18 sep 15:40 WZC EG*2 - De Gouwe EG*1 0 - 20
18 sep 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - NZ&PC EG1 6 - 2
 
 
Alkemade EG*..
 
Aquadraat (S..
 
AZC EG*1
 
De Gouwe EG*..
 
Katwijk EG1
 
NZ&PC EG1
 
Sassenheim E..
 
Vivax EG*1
 
WZC EG*2
 
ZVL-1886 Cen..
 
Alkemade EG*1 14 - 35 - 119/45/3?30/16/214 - 316 - 1
Aquadraat (SG) EG112/2 9/41 - 311 - 216 - 219/329/126/3?
AZC EG*123/414 - 5 ?5/215 - 17 - 42/415 - 1?
De Gouwe EG*126 - 12/420/3 29/15/213/326 - 1??
Katwijk EG1?23/46 - 8? 12/32/49 - 5?12/2
NZ&PC EG11 - 9?12/20 - 261 - 13 1 - 1423/4?26/3
Sassenheim EG1??26/32 - 266 - 129/4 5 - 1512/26 - 7
Vivax EG*17 - 11?1 - 1026/39/415 - 8? 17 - 4?
WZC EG*22/410 - 5?0 - 2019/329/11 - 812/3 4 - 7
ZVL-1886 Center EG212/35/229/11 - 192 - 107 - 1?19/323/4