HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

OZV EG1 (Gemengd-E <11)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprZVL-1886 Center EG33 - 11OZV EG1
9 aprOZV EG15 - 3De Plas EG1
2 aprZ&PC De Gouwe EG20 - 7OZV EG1
26 maaOZV EG118 - 0WZC (SG) EG1
19 maaOZV EG15 - 3NieMo Barracuda EG1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 17:50 De Reigers (SG) EG1 - NieMo Barracuda EG1 6 - 5
23 apr 17:15 Z&PC De Gouwe EG2 - BZ&PC EG1 1 - 6
23 apr 16:30 ZVL-1886 Center EG3 - OZV EG1 3 - 11
23 apr 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 - WZC (SG) EG1 16 - 2
9 apr 17:50 De Reigers (SG) EG1 - Zwemvereniging Westland EG1 8 - 8
9 apr 17:30 OZV EG1 - De Plas EG1 5 - 3
9 apr 15:30 BZ&PC EG1 - WZC (SG) EG1 9 - 10
9 apr 14:15 ZVL-1886 Center EG1 - ZVL-1886 Center EG3 12 - 4
2 apr 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 - BZ&PC EG1 7 - 5
2 apr 16:45 Z&PC De Gouwe EG2 - OZV EG1 0 - 7
2 apr 16:00 De Plas EG1 - ZVL-1886 Center EG1 3 - 2
2 apr 14:55 ZVL-1886 Center EG3 - NieMo Barracuda EG1 3 - 11
26 maa 19:05 De Reigers (SG) EG1 - ZVL-1886 Center EG3 14 - 1
26 maa 17:30 OZV EG1 - WZC (SG) EG1 18 - 0
26 maa 14:15 ZVL-1886 Center EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 14 - 0
20 maa 16:15 Z&PC De Gouwe EG2 - De Plas EG1 2 - 14
19 maa 17:30 OZV EG1 - NieMo Barracuda EG1 5 - 3
19 maa 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 - ZVL-1886 Center EG1 4 - 5
12 maa 16:45 Z&PC De Gouwe EG2 - NieMo Barracuda EG1 1 - 14
12 maa 16:10 WZC (SG) EG1 - ZVL-1886 Center EG1 3 - 19
12 maa 16:00 De Plas EG1 - De Reigers (SG) EG1 3 - 3
12 maa 14:30 BZ&PC EG1 - OZV EG1 1 - 11
12 feb 17:50 De Reigers (SG) EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 12 - 7
12 feb 16:00 NieMo Barracuda EG1 - WZC (SG) EG1 12 - 6
12 feb 15:10 ZVL-1886 Center EG1 - BZ&PC EG1 15 - 1
12 feb 14:30 ZVL-1886 Center EG3 - Zwemvereniging Westland EG1 1 - 12
5 feb 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 - OZV EG1 10 - 6
5 feb 16:00 De Plas EG1 - ZVL-1886 Center EG3 10 - 2
5 feb 15:35 WZC (SG) EG1 - De Reigers (SG) EG1 3 - 15
5 feb 13:30 BZ&PC EG1 - NieMo Barracuda EG1 7 - 7
30 jan 16:15 Z&PC De Gouwe EG2 - ZVL-1886 Center EG3 10 - 1
29 jan 17:30 OZV EG1 - ZVL-1886 Center EG1 4 - 4
29 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 - De Plas EG1 2 - 5
29 jan 14:00 BZ&PC EG1 - De Reigers (SG) EG1 7 - 8
27 nov 17:30 OZV EG1 - ZVL-1886 Center EG3 19 - 0
27 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 - De Reigers (SG) EG1 10 - 10
27 nov 14:40 WZC (SG) EG1 - Zwemvereniging Westland EG1 2 - 12
27 nov 14:00 BZ&PC EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 6 - 5
20 nov 16:35 WZC (SG) EG1 - BZ&PC EG1 4 - 8
20 nov 16:35 ZVL-1886 Center EG3 - ZVL-1886 Center EG1 1 - 9
20 nov 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 - De Reigers (SG) EG1 5 - 8
13 nov 17:30 OZV EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 13 - 2
13 nov 16:30 ZVL-1886 Center EG1 - De Plas EG1 5 - 4
13 nov 16:00 NieMo Barracuda EG1 - ZVL-1886 Center EG3 18 - 1
13 nov 13:00 BZ&PC EG1 - Zwemvereniging Westland EG1 7 - 6
6 nov 17:10 ZVL-1886 Center EG3 - De Reigers (SG) EG1 6 - 20
6 nov 16:45 Z&PC De Gouwe EG2 - ZVL-1886 Center EG1 1 - 17
6 nov 16:05 WZC (SG) EG1 - OZV EG1 5 - 15
6 nov 16:00 De Plas EG1 - NieMo Barracuda EG1 11 - 8
30 okt 17:50 De Reigers (SG) EG1 - De Plas EG1 7 - 7
30 okt 17:30 OZV EG1 - BZ&PC EG1 10 - 7
30 okt 16:35 ZVL-1886 Center EG1 - WZC (SG) EG1 17 - 2
30 okt 16:00 NieMo Barracuda EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 15 - 4
16 okt 16:00 De Plas EG1 - OZV EG1 5 - 7
10 okt 16:15 Z&PC De Gouwe EG2 - De Reigers (SG) EG1 3 - 11
9 okt 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 - ZVL-1886 Center EG3 19 - 2
9 okt 15:15 BZ&PC EG1 - ZVL-1886 Center EG1 1 - 17
9 okt 15:10 WZC (SG) EG1 - NieMo Barracuda EG1 5 - 7
2 okt 17:50 De Reigers (SG) EG1 - WZC (SG) EG1 15 - 5
2 okt 17:30 OZV EG1 - Zwemvereniging Westland EG1 13 - 11
2 okt 16:00 NieMo Barracuda EG1 - BZ&PC EG1 11 - 8
25 sep 17:50 De Reigers (SG) EG1 - OZV EG1 6 - 5
25 sep 17:10 ZVL-1886 Center EG3 - BZ&PC EG1 3 - 19
25 sep 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 10 - 1
25 sep 16:00 De Plas EG1 - WZC (SG) EG1 13 - 1
25 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 - ZVL-1886 Center EG1 2 - 17
18 sep 16:20 WZC (SG) EG1 - Z&PC De Gouwe EG2 2 - 5
18 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 - Zwemvereniging Westland EG1 7 - 7
18 sep 14:15 ZVL-1886 Center EG1 - De Reigers (SG) EG1 17 - 2
11 sep 14:10 ZVL-1886 Center EG3 - De Plas EG1 2 - 16