HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11)

Stand 2e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1SCOMZeehondDuck (SG) EG11334
2ZPS EG11432
3Z&PC Rotterdam EG11230
4ZVVS EG11327
5BZC EG11321
6SVH EG 21418
7De Kempvis EG21316
8ZPB H&L Productions EG21412
9SVH EG4149
10MNC Dordrecht EG2140
uitgebreide stand »

Uitslagen

9 aprZ&PC Rotterdam/de Lansingh EG*12 - 3SCOMZeehondDuck EG*1
2 aprSVH EG*21 - 16Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1
26 maaZ&PC Rotterdam/de Lansingh EG*117 - 5MNC Dordrecht EG*2
20 maaSVH EG41 - 14Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1
12 febZ&PC Rotterdam/de Lansingh EG*19 - 1ZPB H&L Productions EG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SCOMZeehondDuck (SG) EG1131111341183385
2ZPS EG114102232924844
3Z&PC Rotterdam EG11210023013821117
4ZVVS EG113904271276958
5BZC EG113706217476-2
6SVH EG 214608187684-8
7De Kempvis EG21351716917120
8ZPB H&L Productions EG21440101249116-67
9SVH EG4143011944136-92
10MNC Dordrecht EG2140014034189-155
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 13:30 MNC Dordrecht EG*2 - De Kempvis EG2 3 - 18
23 apr 15:50 ZPS EG*1 - ZPB H&L Productions EG2 5 - 4
23 apr 14:30 SCOMZeehondDuck EG*1 - BZC EG*1 14 - 2
23 apr 13:45 SVH EG*2 - SVH EG4 6 - 4
9 apr 15:30 BZC EG*1 - SVH EG*2 9 - 6
9 apr 15:00 ZVVS EG1 - ZPB H&L Productions EG2 14 - 1
9 apr 14:15 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - SCOMZeehondDuck EG*1 2 - 3
9 apr 13:45 SVH EG4 - MNC Dordrecht EG*2 8 - 5
2 apr 17:15 MNC Dordrecht EG*2 - BZC EG*1 2 - 13
2 apr 15:05 ZPS EG*1 - ZVVS EG1 8 - 6
2 apr 14:25 SVH EG*2 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 1 - 16
2 apr 13:15 ZPB H&L Productions EG2 - De Kempvis EG2 7 - 6
26 maa 16:15 De Kempvis EG2 - ZVVS EG1 8 - 11
26 maa 14:30 SCOMZeehondDuck EG*1 - ZPS EG*1 3 - 3
26 maa 13:45 SVH EG4 - ZPB H&L Productions EG2 5 - 2
26 maa 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - MNC Dordrecht EG*2 17 - 5
20 maa 18:10 SVH EG4 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 1 - 14
19 maa 16:35 ZPS EG*1 - BZC EG*1 7 - 1
19 maa 15:30 ZVVS EG1 - SCOMZeehondDuck EG*1 3 - 11
19 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG2 - SVH EG*2 1 - 11
12 maa 15:50 ZPS EG*1 - De Kempvis EG2 6 - 6
12 maa 14:45 ZVVS EG1 - SVH EG4 17 - 2
12 maa 13:45 SVH EG*2 - SCOMZeehondDuck EG*1 3 - 8
12 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG2 - BZC EG*1 1 - 4
12 feb 17:00 BZC EG*1 - ZVVS EG1 13 - 6
12 feb 14:30 SCOMZeehondDuck EG*1 - MNC Dordrecht EG*2 15 - 1
12 feb 14:25 SVH EG4 - De Kempvis EG2 4 - 13
12 feb 13:45 SVH EG*2 - ZPS EG*1 4 - 5
12 feb 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - ZPB H&L Productions EG2 9 - 1
6 feb 14:00 MNC Dordrecht EG*2 - SVH EG*2 3 - 8
5 feb 16:35 ZPS EG*1 - SVH EG4 10 - 2
5 feb 13:45 De Kempvis EG2 - BZC EG*1 3 - 4
29 jan 14:25 SVH EG4 - BZC EG*1 2 - 9
27 nov 16:20 De Kempvis EG2 - MNC Dordrecht EG*2 10 - 2
27 nov 15:45 BZC EG*1 - SCOMZeehondDuck EG*1 2 - 4
27 nov 14:25 SVH EG4 - SVH EG*2 3 - 7
27 nov 13:15 ZPB H&L Productions EG2 - ZPS EG*1 2 - 10
21 nov 14:00 MNC Dordrecht EG*2 - SVH EG4 4 - 7
20 nov 14:30 SCOMZeehondDuck EG*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 2 - 7
20 nov 13:15 ZPB H&L Productions EG2 - ZVVS EG1 2 - 12
13 nov 15:30 BZC EG*1 - MNC Dordrecht EG*2 11 - 2
13 nov 14:15 De Kempvis EG2 - ZPB H&L Productions EG2 11 - 3
13 nov 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - SVH EG*2 12 - 0
13 nov 13:20 ZVVS EG1 - ZPS EG*1 4 - 6
7 nov 16:15 ZPB H&L Productions EG2 - SVH EG4 9 - 4
6 nov 16:50 ZVVS EG1 - De Kempvis EG2 8 - 5
6 nov 15:30 MNC Dordrecht EG*2 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 0 - 15
6 nov 15:05 ZPS EG*1 - SCOMZeehondDuck EG*1 3 - 4
30 okt 16:00 BZC EG*1 - ZPB H&L Productions EG2 4 - 6
30 okt 14:30 SCOMZeehondDuck EG*1 - SVH EG*2 10 - 3
30 okt 14:20 De Kempvis EG2 - ZPS EG*1 0 - 6
9 okt 15:05 ZPS EG*1 - SVH EG*2 5 - 4
9 okt 15:00 De Kempvis EG2 - SVH EG4 9 - 1
9 okt 14:45 MNC Dordrecht EG*2 - SCOMZeehondDuck EG*1 2 - 18
9 okt 14:20 ZVVS EG1 - BZC EG*1 9 - 1
9 okt 13:15 ZPB H&L Productions EG2 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 0 - 18
2 okt 17:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - ZVVS EG1 6 - 7
2 okt 13:55 SVH EG4 - ZPS EG*1 0 - 18
2 okt 13:15 SVH EG*2 - MNC Dordrecht EG*2 16 - 0
26 sep 14:00 MNC Dordrecht EG*2 - ZPB H&L Productions EG2 3 - 10
25 sep 14:30 SCOMZeehondDuck EG*1 - De Kempvis EG2 13 - 1
25 sep 14:15 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - BZC EG*1 14 - 1
25 sep 13:55 SVH EG*2 - ZVVS EG1 4 - 7
18 sep 17:30 ZVVS EG1 - MNC Dordrecht EG*2 23 - 2
18 sep 17:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 - ZPS EG*1 8 - 0
18 sep 16:25 De Kempvis EG2 - SVH EG*2 1 - 3
18 sep 13:55 SVH EG4 - SCOMZeehondDuck EG*1 1 - 13
 
 
BZC EG*1
 
De Kempvis E..
 
MNC Dordrech..
 
SCOMZeehondD..
 
SVH EG*2
 
SVH EG4
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPS EG*1
 
ZVVS EG1
 
BZC EG*1 ?11 - 22 - 49 - 6??4 - 6?13 - 6
De Kempvis EG23 - 4 10 - 2?1 - 39 - 1?11 - 30 - 68 - 11
MNC Dordrecht EG*22 - 133 - 18 2 - 183 - 84 - 70 - 153 - 10??
SCOMZeehondDuck EG*114 - 213 - 115 - 1 10 - 3?2 - 7?3 - 3?
SVH EG*2??16 - 03 - 8 6 - 41 - 16?4 - 54 - 7
SVH EG42 - 94 - 138 - 51 - 133 - 7 1 - 145 - 20 - 18?
Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*114 - 1?17 - 52 - 312 - 0? 9 - 18 - 06 - 7
ZPB H&L Productions EG21 - 47 - 6??1 - 119 - 40 - 18 2 - 102 - 12
ZPS EG*17 - 16 - 6?3 - 45 - 410 - 2?5 - 4 8 - 6
ZVVS EG19 - 18 - 523 - 23 - 11?17 - 2?14 - 14 - 6