HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC Rotterdam BM 149
2Z&PC De Gouwe BM126
3WIDEX GZC DONK CM126
4ZVL-1886 Center CM236
5ZVVS BM123
6Waterpolo Residentie (SG) BM110
7NieMo Barracuda BM130
8MNC Dordrecht CM130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktWaterpolo Residentie (SG) BM117:00ZVVS/Westland/Delft BM1
14 novWIDEX GZC DONK CM116:10ZVVS/Westland/Delft BM1
20 novZVVS/Westland/Delft BM118:15Z&PC De Gouwe BM1
27 novZVL-1886 Tetteroo BM314:15ZVVS/Westland/Delft BM1
18 decMNC Dordrecht CM116:15ZVVS/Westland/Delft BM1

Uitslagen

9 oktZVVS/Westland/Delft BM110 - 11Z&PC Rotterdam BM*1
25 sepZVVS/Westland/Delft BM19 - 5NieMo Barracuda BM*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC Rotterdam BM 143019462620
2Z&PC De Gouwe BM12200634430
3WIDEX GZC DONK CM12200629821
4ZVL-1886 Center CM2320162123-2
5ZVVS BM12101319163
6Waterpolo Residentie (SG) BM110010313-10
7NieMo Barracuda BM130030935-26
8MNC Dordrecht CM130030844-36
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 - MNC Dordrecht CM1De Sniep
31 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - ZVVS/Westland/Delft BM1Overbosch
6 nov 14:40 WIDEX GZC DONK CM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Groenhovenbad
6 nov 14:55 Z&PC Rotterdam BM*1 - Z&PC De Gouwe BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 nov 16:10 WIDEX GZC DONK CM1 - ZVVS/Westland/Delft BM1Groenhovenbad
14 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3Zuiderparkbad
20 nov 16:45 NieMo Barracuda BM*1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Polderbad
20 nov 18:05 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - WIDEX GZC DONK CM1De Zijl
20 nov 18:15 ZVVS/Westland/Delft BM1 - Z&PC De Gouwe BM1De Kulk
27 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - ZVVS/Westland/Delft BM1Vijf Meibad
27 nov 16:05 WIDEX GZC DONK CM1 - NieMo Barracuda BM*1Groenhovenbad
28 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - MNC Dordrecht CM1Zuiderparkbad
11 dec 15:40 Z&PC Rotterdam BM*1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 dec 17:30 NieMo Barracuda BM*1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3Polderbad
11 dec 18:45 MNC Dordrecht CM1 - WIDEX GZC DONK CM1Sportboulevard
18 dec 14:55 Z&PC Rotterdam BM*1 - NieMo Barracuda BM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 dec 16:15 MNC Dordrecht CM1 - ZVVS/Westland/Delft BM1Sportboulevard
18 dec 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 - WIDEX GZC DONK CM1De Sniep
15 jan 17:30 NieMo Barracuda BM*1 - ZVVS/Westland/Delft BM1Polderbad
15 jan 19:50 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - MNC Dordrecht CM1De Zijl
16 jan 15:30 WIDEX GZC DONK CM1 - Z&PC Rotterdam BM*1Groenhovenbad
22 jan 17:30 Z&PC De Gouwe BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1De Sniep
23 jan 17:00 MNC Dordrecht CM1 - NieMo Barracuda BM*1Sportboulevard
23 jan 18:00 Z&PC Rotterdam BM*1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 17:30 NieMo Barracuda BM*1 - Z&PC Rotterdam BM*1Polderbad
30 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 - Z&PC De Gouwe BM1Groenhovenbad
30 jan 18:25 ZVVS/Westland/Delft BM1 - MNC Dordrecht CM1De Kulk
5 feb 18:50 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - Z&PC De Gouwe BM1Vijf Meibad
6 feb 16:15 MNC Dordrecht CM1 - Z&PC Rotterdam BM*1Sportboulevard
12 feb 15:40 Z&PC Rotterdam BM*1 - ZVVS/Westland/Delft BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 feb 17:45 Z&PC De Gouwe BM1 - NieMo Barracuda BM*1De Sniep
12 maa 17:30 MNC Dordrecht CM1 - Z&PC De Gouwe BM1Sportboulevard
12 maa 18:45 ZVVS/Westland/Delft BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Kerkpolder
19 maa 17:30 NieMo Barracuda BM*1 - MNC Dordrecht CM1Polderbad
19 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - Z&PC Rotterdam BM*1De Zijl
20 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - Z&PC De Gouwe BM1Zuiderparkbad
26 maa 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 - Z&PC Rotterdam BM*1De Sniep
27 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - WIDEX GZC DONK CM1Zuiderparkbad
2 apr 17:50 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Vijf Meibad
2 apr 18:15 ZVVS/Westland/Delft BM1 - WIDEX GZC DONK CM1De Kulk
9 apr 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3Groenhovenbad
9 apr 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 - ZVVS/Westland/Delft BM1De Sniep
10 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - NieMo Barracuda BM*1Zuiderparkbad
23 apr 16:45 NieMo Barracuda BM*1 - WIDEX GZC DONK CM1Polderbad
23 apr 17:30 ZVVS/Westland/Delft BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3De Kulk
24 apr 15:45 MNC Dordrecht CM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Sportboulevard
 
 
MNC Dordrech..
 
NieMo Barrac..
 
Waterpolo Re..
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS/Westlan..
 
MNC Dordrecht CM1 23/124/411/1212/36/25 - 1118/12
NieMo Barracuda BM*119/3 20/1123/42 - 1829/111/1215/1
Waterpolo Residentie (SG) BM128/1110/4 27/320/33 - 1314/1131/10
WIDEX GZC DONK CM117 - 227/116/11 30/116/19/414/11
Z&PC De Gouwe BM130/1012/222/118/12 26/316 - 29/4
Z&PC Rotterdam BM*116 - 118/1211/126 - 126/11 23/112/2
ZVL-1886 Tetteroo BM315/18 - 22/420/115/219/3 27/11
ZVVS/Westland/Delft BM130/19 - 512/32/420/1110 - 1123/4