HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:
ZVVS/Westland/Delft BM1 - MNC Dordrecht CM1
zondag 30 januari 18:25
De Kulk Vlaardingen

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1WIDEX GZC DONK CM1618
2Z&PC De Gouwe BM1515
3Z&PC Rotterdam BM 159
4ZVVS BM169
5ZVL-1886 Center CM269
6NieMo Barracuda BM153
7MNC Dordrecht CM140
8Waterpolo Residentie (SG) BM150
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janZVVS/Westland/Delft BM118:25MNC Dordrecht CM1
12 febZ&PC Rotterdam BM*115:40ZVVS/Westland/Delft BM1
12 maaZVVS/Westland/Delft BM118:45Waterpolo Residentie (SG) BM1
2 aprZVVS/Westland/Delft BM118:15WIDEX GZC DONK CM1
9 aprZ&PC De Gouwe BM117:15ZVVS/Westland/Delft BM1

Uitslagen

27 novZVL-1886 Tetteroo BM36 - 9ZVVS/Westland/Delft BM1
20 novZVVS/Westland/Delft BM14 - 11Z&PC De Gouwe BM1
14 novWIDEX GZC DONK CM19 - 6ZVVS/Westland/Delft BM1
31 oktWaterpolo Residentie (SG) BM16 - 14ZVVS/Westland/Delft BM1
9 oktZVVS/Westland/Delft BM110 - 11Z&PC Rotterdam BM*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WIDEX GZC DONK CM1660018732251
2Z&PC De Gouwe BM1550015951481
3Z&PC Rotterdam BM 1530294953-4
4ZVVS BM16303952484
5ZVL-1886 Center CM26303944413
6NieMo Barracuda BM1510432054-34
7MNC Dordrecht CM1400401167-56
8Waterpolo Residentie (SG) BM1500501863-45
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:30 NieMo Barracuda BM*1 - Z&PC Rotterdam BM*1Polderbad
30 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 - Z&PC De Gouwe BM1Groenhovenbad
30 jan 18:25 ZVVS/Westland/Delft BM1 - MNC Dordrecht CM1De Kulk
5 feb 18:50 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - Z&PC De Gouwe BM1Vijf Meibad
6 feb 16:15 MNC Dordrecht CM1 - Z&PC Rotterdam BM*1Sportboulevard
12 feb 15:40 Z&PC Rotterdam BM*1 - ZVVS/Westland/Delft BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 feb 17:45 Z&PC De Gouwe BM1 - NieMo Barracuda BM*1De Sniep
12 maa 17:30 MNC Dordrecht CM1 - Z&PC De Gouwe BM1Sportboulevard
12 maa 18:45 ZVVS/Westland/Delft BM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Kerkpolder
19 maa 17:30 NieMo Barracuda BM*1 - MNC Dordrecht CM1Polderbad
19 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - Z&PC Rotterdam BM*1De Zijl
20 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - Z&PC De Gouwe BM1Zuiderparkbad
26 maa 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 - Z&PC Rotterdam BM*1De Sniep
27 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - WIDEX GZC DONK CM1Zuiderparkbad
2 apr 17:50 ZVL-1886 Tetteroo BM3 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Vijf Meibad
2 apr 18:15 ZVVS/Westland/Delft BM1 - WIDEX GZC DONK CM1De Kulk
9 apr 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3Groenhovenbad
9 apr 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 - ZVVS/Westland/Delft BM1De Sniep
10 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) BM1 - NieMo Barracuda BM*1Zuiderparkbad
23 apr 16:45 NieMo Barracuda BM*1 - WIDEX GZC DONK CM1Polderbad
23 apr 17:30 ZVVS/Westland/Delft BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM3De Kulk
24 apr 15:45 MNC Dordrecht CM1 - Waterpolo Residentie (SG) BM1Sportboulevard
 
 
MNC Dordrech..
 
NieMo Barrac..
 
Waterpolo Re..
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS/Westlan..
 
MNC Dordrecht CM1 ?24/4?12/36/25 - 11?
NieMo Barracuda BM*119/3 9 - 523/42 - 1829/1??
Waterpolo Residentie (SG) BM1?10/4 27/320/33 - 132 - 136 - 14
WIDEX GZC DONK CM117 - 214 - 214 - 2 30/1?9/49 - 6
Z&PC De Gouwe BM123 - 312/2?? 26/316 - 29/4
Z&PC Rotterdam BM*116 - 1??6 - 123 - 27 ?12/2
ZVL-1886 Tetteroo BM3?8 - 22/44 - 75/219/3 6 - 9
ZVVS/Westland/Delft BM130/19 - 512/32/44 - 1110 - 1123/4