HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

OZV H3 (Heren)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprOZV H311 - 11WZC (SG) H8
9 aprPoseidon'56 H34 - 10OZV H3
19 maaOZV H313 - 4BZC H4
12 maaOZV H36 - 15De Kempvis H5
19 febOZV H39 - 10ZPB H&L Productions H8
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 18:00 OZV H3 - WZC (SG) H8 11 - 11
23 apr 18:00 Poseidon'56 H3 - MNC Dordrecht H10 7 - 22
23 apr 17:30 Wiekslag H5 - ZPB H&L Productions H8 5 - 14
9 apr 19:55 ZPB H&L Productions H8 - Z&PC De Gouwe H6 7 - 7
9 apr 19:00 Poseidon'56 H3 - OZV H3 4 - 10
9 apr 17:00 BZC H4 - De Kempvis H5 13 - 13
2 apr 19:15 WZC (SG) H8 - ZPB H&L Productions H8 7 - 7
2 apr 14:15 De Kempvis H5 - MNC Dordrecht H10 11 - 7
27 maa 15:45 MNC Dordrecht H10 - Wiekslag H5 1 - 8
26 maa 20:15 BZC H4 - Z&PC De Gouwe H6 5 - 3
26 maa 18:00 Poseidon'56 H3 - De Kempvis H5 2 - 16
19 maa 19:05 ZPB H&L Productions H8 - Poseidon'56 H3 14 - 1
19 maa 18:10 OZV H3 - BZC H4 13 - 4
19 maa 17:30 Z&PC De Gouwe H6 - Wiekslag H5 4 - 4
12 maa 21:15 WZC (SG) H8 - BZC H4 6 - 0
12 maa 19:00 OZV H3 - De Kempvis H5 6 - 15
12 maa 18:10 Z&PC De Gouwe H6 - MNC Dordrecht H10 1 - 9
19 feb 18:15 OZV H3 - ZPB H&L Productions H8 9 - 10
12 feb 19:35 De Kempvis H5 - OZV H3 7 - 12
12 feb 18:00 Poseidon'56 H3 - Z&PC De Gouwe H6 1 - 9
12 feb 17:45 MNC Dordrecht H10 - WZC (SG) H8 4 - 12
5 feb 20:05 ZPB H&L Productions H8 - BZC H4 6 - 8
5 feb 16:45 Wiekslag H5 - De Kempvis H5 4 - 13
5 feb 16:15 WZC (SG) H8 - Poseidon'56 H3 14 - 2
30 jan 17:40 Z&PC De Gouwe H6 - De Kempvis H5 4 - 7
30 jan 15:45 ZPB H&L Productions H8 - MNC Dordrecht H10 10 - 7
28 nov 15:45 WZC (SG) H8 - OZV H3 7 - 8
28 nov 15:30 MNC Dordrecht H10 - Poseidon'56 H3 9 - 3
27 nov 15:35 ZPB H&L Productions H8 - Wiekslag H5 10 - 3
21 nov 16:15 Z&PC De Gouwe H6 - ZPB H&L Productions H8 5 - 6
20 nov 18:15 OZV H3 - Poseidon'56 H3 19 - 1
20 nov 16:50 De Kempvis H5 - BZC H4 8 - 5
14 nov 19:35 ZPB H&L Productions H8 - WZC (SG) H8 8 - 8
14 nov 14:45 MNC Dordrecht H10 - De Kempvis H5 5 - 12
13 nov 16:15 BZC H4 - Wiekslag H5 3 - 8
6 nov 19:35 Z&PC De Gouwe H6 - BZC H4 3 - 8
6 nov 18:30 Wiekslag H5 - MNC Dordrecht H10 10 - 7
6 nov 14:15 De Kempvis H5 - Poseidon'56 H3 23 - 4
31 okt 14:45 MNC Dordrecht H10 - Z&PC De Gouwe H6 3 - 4
30 okt 20:30 BZC H4 - WZC (SG) H8 8 - 4
30 okt 20:00 Poseidon'56 H3 - Wiekslag H5 8 - 6
30 okt 14:45 ZPB H&L Productions H8 - OZV H3 6 - 6
10 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H6 - Poseidon'56 H3 10 - 3
9 okt 20:15 WZC (SG) H8 - MNC Dordrecht H10 13 - 6
2 okt 20:30 De Kempvis H5 - Wiekslag H5 12 - 5
2 okt 18:55 OZV H3 - Z&PC De Gouwe H6 8 - 4
2 okt 18:30 Poseidon'56 H3 - WZC (SG) H8 3 - 16
2 okt 18:00 BZC H4 - ZPB H&L Productions H8 4 - 8
25 sep 18:15 MNC Dordrecht H10 - BZC H4 9 - 13
25 sep 17:15 Wiekslag H5 - WZC (SG) H8 4 - 10
19 sep 15:30 MNC Dordrecht H10 - OZV H3 3 - 7
18 sep 21:30 WZC (SG) H8 - Z&PC De Gouwe H6 14 - 3
18 sep 17:15 BZC H4 - Poseidon'56 H3 10 - 8
18 sep 14:05 ZPB H&L Productions H8 - De Kempvis H5 4 - 6