HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)

Volgende wedstrijd:
MNC Dordrecht CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
zaterdag 30 oktober 17:15
Sportboulevard Dordrecht

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1SCOMZeehondDuck (SG) CJ1412
2ZPB H&L Productions CJ 2412
3MNC Dordrecht CJ149
4De Kempvis CJ149
5ZZ&PC De Devel CJ 149
6Z&PC Rotterdam CJ146
7NieMo Barracuda CJ146
8SVH CJ146
9De Vliet (SG) CJ130
10Waterpolo Residentie (SG) CJ 130
11WZC (SG) CJ240
12De Linge/PCG (SG) CJ140
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktMNC Dordrecht CJ117:15De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
6 novDe Vliet/Delft/ZVVS CJ117:30ZPB H&L Productions CJ2
13 novDe Vliet/Delft/ZVVS CJ114:00ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1
20 novSCOMZeehondDuck (SG) CJ117:45De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
27 novDe Vliet/Delft/ZVVS CJ116:40NieMo Barracuda CJ*1

Uitslagen

9 oktDe Vliet/Delft/ZVVS CJ17 - 9SVH CJ*1
2 oktZ&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*116 - 6De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
18 sepDe Vliet/Delft/ZVVS CJ11 - 13De Kempvis CJ*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SCOMZeehondDuck (SG) CJ144001292884
2ZPB H&L Productions CJ 244001264955
3MNC Dordrecht CJ143019601149
4De Kempvis CJ143019702446
5ZZ&PC De Devel CJ 143019402020
6Z&PC Rotterdam CJ14202639381
7NieMo Barracuda CJ1420263336-3
8SVH CJ1420261634-18
9De Vliet (SG) CJ1300301438-24
10Waterpolo Residentie (SG) CJ 130030266-64
11WZC (SG) CJ240040769-62
12De Linge/PCG (SG) CJ140040791-84
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 13:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - NieMo Barracuda CJ*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 okt 14:00 ZPB H&L Productions CJ2 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Inge de Bruijn Zwembad
30 okt 16:05 SVH CJ*1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Sportcentrum de Wilgenring
30 okt 16:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1Berenschot
30 okt 17:10 WZC (SG) CJ2 - De Kempvis CJ*1De Veur
30 okt 17:15 MNC Dordrecht CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1Sportboulevard
6 nov 13:30 De Kempvis CJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Rivièrabad
6 nov 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - SVH CJ*1Polderbad
6 nov 17:15 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - De Linge/PCG (SG) CJ1De Hoge Devel B.V.
6 nov 17:30 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2De Kulk
6 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Rozenburcht
7 nov 16:15 WP Residentie/DES CJ 1 - WZC (SG) CJ2Zuiderparkbad
13 nov 13:55 ZPB H&L Productions CJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Inge de Bruijn Zwembad
13 nov 14:00 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1De Kulk
13 nov 14:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - WP Residentie/DES CJ 1Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 nov 15:15 WZC (SG) CJ2 - De Linge/PCG (SG) CJ1De Veur
13 nov 15:30 MNC Dordrecht CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1Sportboulevard
13 nov 19:40 SVH CJ*1 - De Kempvis CJ*1Sportcentrum de Wilgenring
20 nov 14:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Caribabad
20 nov 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ2Polderbad
20 nov 17:15 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - WZC (SG) CJ2De Hoge Devel B.V.
20 nov 17:35 De Kempvis CJ*1 - MNC Dordrecht CJ1Rivièrabad
20 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1De Rozenburcht
21 nov 15:30 WP Residentie/DES CJ 1 - SVH CJ*1Overbosch
27 nov 14:45 ZPB H&L Productions CJ2 - De Kempvis CJ*1Inge de Bruijn Zwembad
27 nov 16:05 SVH CJ*1 - De Linge/PCG (SG) CJ1Sportcentrum de Wilgenring
27 nov 16:40 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1Kerkpolder
27 nov 17:30 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - WZC (SG) CJ2Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1De Rozenburcht
28 nov 14:45 MNC Dordrecht CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1Sportboulevard
11 dec 13:30 De Kempvis CJ*1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1Rivièrabad
11 dec 15:20 De Linge/PCG (SG) CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Berenschot
11 dec 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Polderbad
11 dec 17:15 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1De Hoge Devel B.V.
12 dec 15:00 WZC (SG) CJ2 - SVH CJ*1De Veur
12 dec 15:30 WP Residentie/DES CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ2Overbosch
18 dec 16:15 WZC (SG) CJ2 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1De Veur
18 dec 16:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Berenschot
18 dec 16:45 De Kempvis CJ*1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Rivièrabad
18 dec 17:10 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ2Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 dec 19:00 SVH CJ*1 - MNC Dordrecht CJ1Sportcentrum de Wilgenring
19 dec 16:15 WP Residentie/DES CJ 1 - NieMo Barracuda CJ*1Overbosch
15 jan 14:40 SVH CJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Polderbad
15 jan 16:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2Berenschot
15 jan 18:10 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1Sportcentrum Forum Kwadraat
15 jan 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - De Kempvis CJ*1De Rozenburcht
16 jan 18:00 MNC Dordrecht CJ1 - WZC (SG) CJ2Sportboulevard
22 jan 15:20 SVH CJ*1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 16:15 De Kempvis CJ*1 - NieMo Barracuda CJ*1Rivièrabad
22 jan 16:15 WZC (SG) CJ2 - ZPB H&L Productions CJ2De Veur
22 jan 16:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1Berenschot
22 jan 18:45 WP Residentie/DES CJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Zuiderparkbad
23 jan 15:30 MNC Dordrecht CJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Sportboulevard
29 jan 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - WP Residentie/DES CJ 1Polderbad
29 jan 16:20 MNC Dordrecht CJ1 - SVH CJ*1Sportboulevard
29 jan 17:25 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - De Kempvis CJ*1De Hoge Devel B.V.
29 jan 17:30 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - WZC (SG) CJ2De Kulk
29 jan 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - De Linge/PCG (SG) CJ1De Rozenburcht
30 jan 16:35 ZPB H&L Productions CJ2 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 14:05 ZPB H&L Productions CJ2 - SVH CJ*1Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 15:10 De Kempvis CJ*1 - WP Residentie/DES CJ 1Rivièrabad
5 feb 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - De Linge/PCG (SG) CJ1Polderbad
5 feb 17:15 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1De Kulk
5 feb 17:15 MNC Dordrecht CJ1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Sportboulevard
5 feb 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - WZC (SG) CJ2De Rozenburcht
12 feb 13:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - De Kempvis CJ*1Caribabad
12 feb 14:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 feb 16:05 SVH CJ*1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 17:00 MNC Dordrecht CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2Sportboulevard
12 feb 18:00 WZC (SG) CJ2 - NieMo Barracuda CJ*1De Veur
12 feb 19:30 WP Residentie/DES CJ 1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Zuiderparkbad
12 maa 13:30 De Kempvis CJ*1 - WZC (SG) CJ2Rivièrabad
12 maa 15:00 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Kerkpolder
12 maa 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Polderbad
12 maa 17:15 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ2De Hoge Devel B.V.
12 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - SVH CJ*1De Rozenburcht
12 maa 18:45 WP Residentie/DES CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1Zuiderparkbad
19 maa 14:45 ZPB H&L Productions CJ2 - WZC (SG) CJ2Inge de Bruijn Zwembad
19 maa 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - De Kempvis CJ*1Polderbad
19 maa 16:55 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - De Linge/PCG (SG) CJ1De Kulk
19 maa 17:05 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - SVH CJ*1De Hoge Devel B.V.
19 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1De Rozenburcht
19 maa 18:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - MNC Dordrecht CJ1Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 14:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - De Kempvis CJ*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 15:25 SVH CJ*1 - NieMo Barracuda CJ*1Sportcentrum de Wilgenring
26 maa 15:30 MNC Dordrecht CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1Sportboulevard
26 maa 15:35 ZPB H&L Productions CJ2 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1Inge de Bruijn Zwembad
26 maa 18:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1Caribabad
27 maa 15:00 WZC (SG) CJ2 - WP Residentie/DES CJ 1De Veur
2 apr 13:30 De Kempvis CJ*1 - SVH CJ*1Rivièrabad
2 apr 16:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - WZC (SG) CJ2Berenschot
2 apr 17:00 NieMo Barracuda CJ*1 - MNC Dordrecht CJ1Polderbad
2 apr 17:15 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1De Hoge Devel B.V.
2 apr 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2De Rozenburcht
3 apr 17:00 WP Residentie/DES CJ 1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1Zuiderparkbad
9 apr 14:10 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - De Linge/PCG (SG) CJ1Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 apr 15:45 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1De Kulk
9 apr 16:05 SVH CJ*1 - WP Residentie/DES CJ 1Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 16:10 WZC (SG) CJ2 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1De Veur
9 apr 18:15 ZPB H&L Productions CJ2 - NieMo Barracuda CJ*1Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 13:30 MNC Dordrecht CJ1 - De Kempvis CJ*1Sportboulevard
23 apr 13:25 De Kempvis CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ2Rivièrabad
23 apr 14:15 De Linge/PCG (SG) CJ1 - SVH CJ*1Caribabad
23 apr 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1Polderbad
23 apr 17:00 WZC (SG) CJ2 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1De Veur
23 apr 17:15 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1De Hoge Devel B.V.
24 apr 15:30 WP Residentie/DES CJ 1 - MNC Dordrecht CJ1Overbosch
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:25 ZPB H&L Productions CJ2 - MNC Dordrecht CJ1 6 - 5
9 okt 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 20 - 2
9 okt 18:10 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - SVH CJ*1 7 - 9
9 okt 17:00 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - WP Residentie/DES CJ 1 17 - 0
9 okt 16:25 De Kempvis CJ*1 - De Linge/PCG (SG) CJ1 27 - 3
9 okt 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - WZC (SG) CJ2 10 - 3
3 okt 17:45 WP Residentie/DES CJ 1 - De Kempvis CJ*1 2 - 28
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 16 - 6
2 okt 16:45 WZC (SG) CJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 2 - 31
2 okt 16:40 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - MNC Dordrecht CJ1 4 - 8
2 okt 16:05 SVH CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ2 2 - 13
2 okt 15:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 2 - 17
25 sep 18:15 ZPB H&L Productions CJ2 - De Linge/PCG (SG) CJ1 24 - 2
25 sep 17:25 WZC (SG) CJ2 - MNC Dordrecht CJ1 1 - 24
25 sep 16:25 ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 - NieMo Barracuda CJ*1 8 - 4
25 sep 15:40 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - SVH CJ*1 13 - 1
25 sep 14:15 De Kempvis CJ*1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 2 - 18
18 sep 18:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 - ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 8 - 11
18 sep 18:10 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - De Kempvis CJ*1 1 - 13
18 sep 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 23 - 2
18 sep 15:30 MNC Dordrecht CJ1 - De Linge/PCG (SG) CJ1 23 - 0
18 sep 15:20 SVH CJ*1 - WZC (SG) CJ2 4 - 1
18 sep 14:55 ZPB H&L Productions CJ2 - WP Residentie/DES CJ 1 21 - 0
 
 
De Kempvis C..
 
De Linge/PCG..
 
De Vliet/Del..
 
MNC Dordrech..
 
NieMo Barrac..
 
SCOMZeehondD..
 
SVH CJ*1
 
WP Residenti..
 
WZC (SG) CJ2
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZZ&PC De Dev..
 
De Kempvis CJ*1 27 - 311/1220/1122/12 - 182/45/212/36/1123/418/12
De Linge/PCG (SG) CJ112/2 22/111/122 - 1718/1223/430/102/420/1115/126/3
De Vliet/Delft/ZVVS CJ11 - 1319/3 12/327/119/47 - 915/129/15/26/1113/11
MNC Dordrecht CJ110/423 - 030/10 13/1126/329/128/1116/123/112/25/2
NieMo Barracuda CJ*119/35/223/42/4 11/126/1129/110 - 312/320/1115/1
SCOMZeehondDuck (SG) CJ115/129/120/116/1123 - 2 12/319/35/220 - 22/427/11
SVH CJ*113/1127/1112/218/1226/330/10 9/44 - 115/12 - 1322/1
WP Residentie/DES CJ 12 - 2812/3?24/419/1222/121/11 7/113/412/1212/2
WZC (SG) CJ230/1013/1118/121 - 2412/22 - 3112/1227/3 23/422/19/4
Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*126/39/416 - 619/330/1012/213 - 113/1127/11 18/128 - 11
ZPB H&L Productions CJ 227/1124 - 226/36 - 59/413/115/221 - 019/330/1 30/10
ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*129/16/112/44 - 88 - 423/419/317 - 020/1111/1212/3