HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1SCOMZeehondDuck (SG) CJ11545
2De Kempvis CJ11537
3MNC Dordrecht CJ11734
4ZPB H&L Productions CJ 21633
5ZZ&PC De Devel CJ 11527
6Z&PC Rotterdam CJ11625
7NieMo Barracuda CJ11514
8SVH CJ11513
9WZC (SG) CJ2148
10De Vliet (SG) CJ1146
11Waterpolo Residentie (SG) CJ 1140
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprNieMo Barracuda CJ*11 - 2De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
9 aprDe Vliet/Delft/ZVVS CJ13 - 17SCOMZeehondDuck (SG) CJ1
2 aprZZ&PC De Devel CJ110 - 4De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
26 maaZPB H&L Productions CJ214 - 3De Vliet/Delft/ZVVS CJ1
12 maaDe Vliet/Delft/ZVVS CJ13 - 11MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SCOMZeehondDuck (SG) CJ11515004526745222
2De Kempvis CJ1151212371637885
3MNC Dordrecht CJ11712143420182119
4ZPB H&L Productions CJ 2161105331488860
5ZZ&PC De Devel CJ 115906271189028
6Z&PC Rotterdam CJ116817251441413
7NieMo Barracuda CJ1154291458114-56
8SVH CJ11541101364119-55
9WZC (SG) CJ2142210835154-119
10De Vliet (SG) CJ1142012655168-113
11Waterpolo Residentie (SG) CJ 1140014027201-174
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 15:30 WP Residentie/DES CJ 1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 2 - 14
23 apr 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 1 - 15
23 apr 17:00 WZC (SG) CJ2 - Z&PC Rotterdam CJ1 3 - 5
23 apr 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 1 - 2
23 apr 13:25 De Kempvis CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2 4 - 2
10 apr 13:30 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - De Kempvis CJ1 7 - 10
9 apr 18:15 ZPB H&L Productions CJ2 - NieMo Barracuda CJ*1 8 - 2
9 apr 16:35 SVH CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1 6 - 0
9 apr 16:10 WZC (SG) CJ2 - ZZ&PC De Devel CJ1 3 - 4
9 apr 15:45 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 3 - 17
3 apr 17:00 WP Residentie/DES CJ 1 - Z&PC Rotterdam CJ1 3 - 11
2 apr 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2 14 - 0
2 apr 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 10 - 4
2 apr 17:00 NieMo Barracuda CJ*1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 2 - 15
2 apr 13:30 De Kempvis CJ1 - SVH CJ1 9 - 7
27 maa 15:00 WZC (SG) CJ2 - WP Residentie/DES CJ 1 5 - 2
26 maa 15:55 SVH CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 2 - 2
26 maa 15:35 ZPB H&L Productions CJ2 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 14 - 3
26 maa 15:30 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 9 - 11
26 maa 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 - De Kempvis CJ1 6 - 10
19 maa 18:55 Z&PC Rotterdam CJ1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 11 - 11
19 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1 26 - 2
19 maa 17:05 ZZ&PC De Devel CJ1 - SVH CJ1 9 - 3
19 maa 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - De Kempvis CJ1 1 - 3
19 maa 14:45 ZPB H&L Productions CJ2 - WZC (SG) CJ2 13 - 1
12 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - SVH CJ1 18 - 3
12 maa 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2 8 - 10
12 maa 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - Z&PC Rotterdam CJ1 7 - 9
12 maa 15:00 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 3 - 11
12 maa 13:30 De Kempvis CJ1 - WZC (SG) CJ2 5 - 5
12 feb 19:30 WP Residentie/DES CJ 1 - ZZ&PC De Devel CJ1 2 - 8
12 feb 18:00 WZC (SG) CJ2 - NieMo Barracuda CJ*1 2 - 2
12 feb 17:00 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2 12 - 8
12 feb 16:35 SVH CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 4 - 6
12 feb 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 9 - 20
5 feb 17:15 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - ZZ&PC De Devel CJ1 8 - 3
5 feb 17:15 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - Z&PC Rotterdam CJ1 6 - 12
5 feb 15:10 De Kempvis CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1 14 - 1
5 feb 14:05 ZPB H&L Productions CJ2 - SVH CJ1 13 - 6
30 jan 16:35 ZPB H&L Productions CJ2 - Z&PC Rotterdam CJ1 14 - 6
29 jan 16:20 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - SVH CJ1 10 - 2
28 nov 14:45 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1 22 - 3
27 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - ZZ&PC De Devel CJ1 14 - 1
27 nov 17:30 Z&PC Rotterdam CJ1 - WZC (SG) CJ2 10 - 2
27 nov 16:40 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 7 - 10
27 nov 14:45 ZPB H&L Productions CJ2 - De Kempvis CJ1 3 - 11
21 nov 15:30 WP Residentie/DES CJ 1 - SVH CJ1 2 - 8
20 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 25 - 0
20 nov 17:35 De Kempvis CJ1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 2 - 14
20 nov 17:15 ZZ&PC De Devel CJ1 - WZC (SG) CJ2 17 - 0
20 nov 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - ZPB H&L Productions CJ2 3 - 9
13 nov 19:40 SVH CJ1 - De Kempvis CJ1 4 - 12
13 nov 15:30 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 15 - 2
13 nov 14:55 Z&PC Rotterdam CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1 16 - 5
13 nov 14:00 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - ZZ&PC De Devel CJ1 3 - 13
13 nov 13:55 ZPB H&L Productions CJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 6 - 7
7 nov 16:15 WP Residentie/DES CJ 1 - WZC (SG) CJ2 3 - 5
6 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 8 - 3
6 nov 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - SVH CJ1 4 - 3
6 nov 13:30 De Kempvis CJ1 - Z&PC Rotterdam CJ1 16 - 5
30 okt 17:15 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 13 - 4
30 okt 17:10 WZC (SG) CJ2 - De Kempvis CJ1 2 - 24
30 okt 14:00 ZPB H&L Productions CJ2 - ZZ&PC De Devel CJ1 8 - 4
30 okt 13:30 Z&PC Rotterdam CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 5 - 6
10 okt 17:25 ZPB H&L Productions CJ2 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 6 - 5
9 okt 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - Z&PC Rotterdam CJ1 20 - 2
9 okt 18:10 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - SVH CJ1 7 - 9
9 okt 17:00 ZZ&PC De Devel CJ1 - WP Residentie/DES CJ 1 17 - 0
9 okt 16:25 De Kempvis CJ1 - De Linge/PCG CJ1 27 - 3
9 okt 16:00 NieMo Barracuda CJ*1 - WZC (SG) CJ2 10 - 3
3 okt 17:45 WP Residentie/DES CJ 1 - De Kempvis CJ1 2 - 28
2 okt 18:55 Z&PC Rotterdam CJ1 - De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 16 - 6
2 okt 16:45 WZC (SG) CJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 2 - 31
2 okt 16:40 ZZ&PC De Devel CJ1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 4 - 8
2 okt 16:05 SVH CJ1 - ZPB H&L Productions CJ2 2 - 13
2 okt 15:30 De Linge/PCG CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 2 - 17
25 sep 18:15 ZPB H&L Productions CJ2 - De Linge/PCG CJ1 24 - 2
25 sep 17:25 WZC (SG) CJ2 - MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 1 - 24
25 sep 16:25 ZZ&PC De Devel CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 8 - 4
25 sep 15:40 Z&PC Rotterdam CJ1 - SVH CJ1 13 - 1
25 sep 14:15 De Kempvis CJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 2 - 18
18 sep 18:55 Z&PC Rotterdam CJ1 - ZZ&PC De Devel CJ1 8 - 11
18 sep 18:10 De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 - De Kempvis CJ1 1 - 13
18 sep 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 - NieMo Barracuda CJ*1 23 - 2
18 sep 15:30 MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 - De Linge/PCG CJ1 23 - 0
18 sep 15:20 SVH CJ1 - WZC (SG) CJ2 4 - 1
18 sep 14:55 ZPB H&L Productions CJ2 - WP Residentie/DES CJ 1 21 - 0
 
 
De Kempvis C..
 
De Vliet/Del..
 
MNC Dordrech..
 
NieMo Barrac..
 
SCOMZeehondD..
 
SVH CJ1
 
WP Residenti..
 
WZC (SG) CJ2
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZZ&PC De Dev..
 
De Kempvis CJ1 ?2 - 14?2 - 189 - 714 - 15 - 516 - 54 - 2?
De Vliet/Delft/ZVVS CJ11 - 13 3 - 117 - 103 - 177 - 9??6 - 12?3 - 13
MNC Dordrecht/Wiekslag CJ17 - 1013 - 4 15 - 29 - 1110 - 222 - 3??12 - 88 - 3
NieMo Barracuda CJ*11 - 31 - 22 - 15 ?4 - 3?10 - 37 - 93 - 9?
SCOMZeehondDuck (SG) CJ1?25 - 08 - 323 - 2 18 - 326 - 2?20 - 214 - 014 - 1
SVH CJ14 - 124 - 6?2 - 2? 6 - 04 - 1?2 - 13?
WP Residentie/DES CJ 12 - 28?2 - 14??2 - 8 3 - 53 - 11?2 - 8
WZC (SG) CJ22 - 24?1 - 242 - 22 - 31?5 - 2 3 - 5?3 - 4
Z&PC Rotterdam CJ16 - 1016 - 611 - 115 - 69 - 2013 - 116 - 510 - 2 ?8 - 11
ZPB H&L Productions CJ 23 - 1114 - 36 - 58 - 26 - 713 - 621 - 013 - 114 - 6 8 - 4
ZZ&PC De Devel CJ 1?10 - 44 - 88 - 41 - 159 - 317 - 017 - 0?8 - 10