HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1AZC CJ11854
2WIDEX GZC DONK CJ21848
3ZVVS CJ11838
4WZC (SG) CJ11737
5ZVL-1886 Center CJ21837
6Z&PC De Gouwe CJ11727
7NZ&PC CJ 11816
8Sassenheim CJ11615
9Zwemvereniging Westland CJ11613
10Waterpolo Den Haag (SG) CJ11612
11WZK Zwemmen CJ11812
12Katwijk CJ1180
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprWZK/AZL CJ 12 - 13ZVVS CJ1
9 aprZVVS CJ12 - 2WZC (SG) CJ1
2 aprZ&PC De Gouwe CJ13 - 9ZVVS CJ1
26 maaZVVS CJ111 - 4WP Den Haag/de Reigers CJ*1
19 maaZVVS CJ11 - 5Widex GZC DONK CJ*2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AZC CJ11818005427055215
2WIDEX GZC DONK CJ21816024822477147
3ZVVS CJ11812243820863145
4WZC (SG) CJ11712143718376107
5ZVL-1886 Center CJ21812153721012090
6Z&PC De Gouwe CJ1179082715510946
7NZ&PC CJ 118511216123213-90
8Sassenheim CJ116501115109173-64
9Zwemvereniging Westland CJ11641111382174-92
10Waterpolo Den Haag (SG) CJ116401212100139-39
11WZK Zwemmen CJ11840141284228-144
12Katwijk CJ1180018046367-321
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 16:15 Widex GZC DONK CJ*2 - ZVL-1886 Center CJ2 14 - 7
23 apr 19:00 WZK/AZL CJ 1 - ZVVS CJ1 2 - 13
23 apr 18:40 Z&PC De Gouwe CJ1 - WZC (SG) CJ1 7 - 11
23 apr 17:25 Zwemvereniging Westland CJ1 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 6 - 5
23 apr 16:00 NZ&PC CJ*1 - AZC CJ1 7 - 14
23 apr 15:30 Katwijk CJ1 - Sassenheim CJ1 1 - 16
10 apr 16:00 Sassenheim CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 3 - 11
9 apr 17:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - WZK/AZL CJ 1 12 - 2
9 apr 16:45 Katwijk CJ1 - Z&PC De Gouwe CJ1 8 - 17
9 apr 16:30 ZVVS CJ1 - WZC (SG) CJ1 2 - 2
9 apr 15:45 AZC CJ1 - Zwemvereniging Westland CJ1 19 - 3
9 apr 14:55 ZVL-1886 Center CJ2 - NZ&PC CJ*1 17 - 6
2 apr 19:00 WZK/AZL CJ 1 - AZC CJ1 1 - 16
2 apr 18:50 Z&PC De Gouwe CJ1 - ZVVS CJ1 3 - 9
2 apr 18:25 Zwemvereniging Westland CJ1 - ZVL-1886 Center CJ2 2 - 13
2 apr 17:00 WZC (SG) CJ1 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 10 - 1
2 apr 16:40 Widex GZC DONK CJ*2 - Katwijk CJ1 20 - 3
2 apr 15:15 NZ&PC CJ*1 - Sassenheim CJ1 11 - 6
26 maa 18:00 AZC CJ1 - WZC (SG) CJ1 13 - 6
26 maa 17:40 Sassenheim CJ1 - Zwemvereniging Westland CJ1 14 - 1
26 maa 16:20 ZVL-1886 Center CJ2 - WZK/AZL CJ 1 21 - 3
26 maa 16:20 Widex GZC DONK CJ*2 - Z&PC De Gouwe CJ1 10 - 3
26 maa 16:00 Katwijk CJ1 - NZ&PC CJ*1 1 - 19
26 maa 14:20 ZVVS CJ1 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 11 - 4
19 maa 18:15 WZK/AZL CJ 1 - Zwemvereniging Westland CJ1 7 - 5
19 maa 17:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - Katwijk CJ1 22 - 2
19 maa 16:45 Z&PC De Gouwe CJ1 - ZVL-1886 Center CJ2 13 - 7
19 maa 16:10 ZVVS CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 1 - 5
19 maa 14:05 AZC CJ1 - Sassenheim CJ1 22 - 0
13 maa 17:40 Z&PC De Gouwe CJ1 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 12 - 5
12 maa 19:00 WZK/AZL CJ 1 - Sassenheim CJ1 7 - 3
12 maa 18:15 WZC (SG) CJ1 - ZVL-1886 Center CJ2 9 - 5
12 maa 17:00 Zwemvereniging Westland CJ1 - Katwijk CJ1 13 - 2
12 maa 16:30 ZVVS CJ1 - AZC CJ1 3 - 12
12 maa 15:15 NZ&PC CJ*1 - Widex GZC DONK CJ*2 6 - 16
19 feb 15:15 Widex GZC DONK CJ*2 - WZK/AZL CJ 1 14 - 5
12 feb 17:20 AZC CJ1 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 18 - 2
12 feb 16:35 ZVL-1886 Center CJ2 - ZVVS CJ1 3 - 7
12 feb 16:00 NZ&PC CJ*1 - Z&PC De Gouwe CJ1 4 - 7
12 feb 15:15 Katwijk CJ1 - WZK/AZL CJ 1 6 - 15
12 feb 15:15 Widex GZC DONK CJ*2 - Zwemvereniging Westland CJ1 15 - 2
5 feb 18:15 WZK/AZL CJ 1 - Widex GZC DONK CJ*2 1 - 12
5 feb 18:10 Z&PC De Gouwe CJ1 - AZC CJ1 1 - 7
5 feb 18:00 ZVVS CJ1 - Sassenheim CJ1 21 - 3
5 feb 17:10 Zwemvereniging Westland CJ1 - NZ&PC CJ*1 6 - 8
5 feb 17:00 WZC (SG) CJ1 - Katwijk CJ1 18 - 4
5 feb 16:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - ZVL-1886 Center CJ2 2 - 9
30 jan 14:55 AZC CJ1 - ZVL-1886 Center CJ2 17 - 3
29 jan 18:15 WZK/AZL CJ 1 - NZ&PC CJ*1 5 - 7
29 jan 18:00 WZC (SG) CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 4 - 7
29 jan 16:45 ZVVS CJ1 - Katwijk CJ1 28 - 0
28 nov 14:50 AZC CJ1 - NZ&PC CJ*1 18 - 3
28 nov 14:15 WZC (SG) CJ1 - Z&PC De Gouwe CJ1 6 - 5
27 nov 18:30 Sassenheim CJ1 - Katwijk CJ1 30 - 1
27 nov 18:10 ZVVS CJ1 - WZK/AZL CJ 1 20 - 0
27 nov 16:35 ZVL-1886 Center CJ2 - Widex GZC DONK CJ*2 11 - 7
20 nov 18:55 Z&PC De Gouwe CJ1 - Katwijk CJ1 14 - 1
20 nov 18:15 WZK/AZL CJ 1 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 2 - 13
20 nov 18:00 WZC (SG) CJ1 - ZVVS CJ1 6 - 2
20 nov 17:10 Zwemvereniging Westland CJ1 - AZC CJ1 0 - 18
20 nov 16:40 Widex GZC DONK CJ*2 - Sassenheim CJ1 13 - 4
20 nov 16:00 NZ&PC CJ*1 - ZVL-1886 Center CJ2 8 - 18
14 nov 17:50 Sassenheim CJ1 - NZ&PC CJ*1 10 - 6
13 nov 17:10 ZVL-1886 Center CJ2 - Zwemvereniging Westland CJ1 10 - 2
13 nov 17:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - WZC (SG) CJ1 2 - 10
13 nov 16:00 Katwijk CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 1 - 18
13 nov 15:00 AZC CJ1 - WZK/AZL CJ 1 19 - 1
13 nov 14:45 ZVVS CJ1 - Z&PC De Gouwe CJ1 5 - 1
7 nov 17:00 Z&PC De Gouwe CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 7 - 10
6 nov 19:00 WZK/AZL CJ 1 - ZVL-1886 Center CJ2 4 - 20
6 nov 17:40 Zwemvereniging Westland CJ1 - Sassenheim CJ1 7 - 4
6 nov 16:45 WZC (SG) CJ1 - AZC CJ1 2 - 6
6 nov 15:15 NZ&PC CJ*1 - Katwijk CJ1 23 - 3
6 nov 14:30 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - ZVVS CJ1 5 - 8
30 okt 19:15 Katwijk CJ1 - Zwemvereniging Westland CJ1 3 - 14
30 okt 18:25 Sassenheim CJ1 - WZK/AZL CJ 1 9 - 2
30 okt 17:45 AZC CJ1 - ZVVS CJ1 6 - 5
30 okt 17:15 ZVL-1886 Center CJ2 - WZC (SG) CJ1 9 - 6
30 okt 17:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - Z&PC De Gouwe CJ1 4 - 6
30 okt 15:55 Widex GZC DONK CJ*2 - NZ&PC CJ*1 14 - 1
9 okt 19:00 WZK/AZL CJ 1 - Katwijk CJ1 18 - 2
9 okt 18:55 ZVVS CJ1 - ZVL-1886 Center CJ2 8 - 8
9 okt 17:30 Z&PC De Gouwe CJ1 - NZ&PC CJ*1 25 - 1
9 okt 17:15 WZC (SG) CJ1 - Sassenheim CJ1 25 - 3
9 okt 17:10 Zwemvereniging Westland CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 6 - 16
9 okt 15:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - AZC CJ1 5 - 14
2 okt 17:45 Sassenheim CJ1 - ZVVS CJ1 0 - 20
2 okt 16:30 AZC CJ1 - Z&PC De Gouwe CJ1 14 - 6
2 okt 16:00 NZ&PC CJ*1 - Zwemvereniging Westland CJ1 9 - 9
2 okt 15:40 Katwijk CJ1 - WZC (SG) CJ1 3 - 22
25 sep 17:40 Zwemvereniging Westland CJ1 - WZC (SG) CJ1 3 - 10
25 sep 17:00 Sassenheim CJ1 - ZVL-1886 Center CJ2 3 - 10
25 sep 16:45 Z&PC De Gouwe CJ1 - WZK/AZL CJ 1 13 - 6
25 sep 16:20 Widex GZC DONK CJ*2 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 17 - 5
25 sep 16:00 NZ&PC CJ*1 - ZVVS CJ1 0 - 24
25 sep 15:45 Katwijk CJ1 - AZC CJ1 2 - 30
18 sep 18:30 WZC (SG) CJ1 - WZK/AZL CJ 1 23 - 3
18 sep 18:25 Sassenheim CJ1 - Z&PC De Gouwe CJ1 1 - 15
18 sep 17:00 WP Den Haag/de Reigers CJ*1 - NZ&PC CJ*1 7 - 3
18 sep 16:40 ZVVS CJ1 - Zwemvereniging Westland CJ1 21 - 3
18 sep 15:35 AZC CJ1 - Widex GZC DONK CJ*2 7 - 5
18 sep 14:55 ZVL-1886 Center CJ2 - Katwijk CJ1 30 - 3
11 sep 17:05 ZVL-1886 Center CJ2 - WP Den Haag/de Reigers CJ*1 9 - 6
11 sep 16:35 WZC (SG) CJ1 - NZ&PC CJ*1 13 - 1
 
 
AZC CJ1
 
Katwijk CJ1
 
NZ&PC CJ*1
 
Sassenheim C..
 
Widex GZC DO..
 
WP Den Haag/..
 
WZC (SG) CJ1
 
WZK/AZL CJ 1
 
Z&PC De Gouw..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS CJ1
 
Zwemverenigi..
 
AZC CJ1 ?18 - 322 - 07 - 518 - 213 - 619 - 114 - 617 - 36 - 519 - 3
Katwijk CJ12 - 30 1 - 191 - 161 - 18?3 - 226 - 158 - 17??3 - 14
NZ&PC CJ*17 - 1423 - 3 11 - 66 - 16???4 - 78 - 180 - 249 - 9
Sassenheim CJ1?30 - 110 - 6 3 - 11??9 - 21 - 153 - 100 - 2014 - 1
Widex GZC DONK CJ*2?20 - 314 - 113 - 4 17 - 5?14 - 510 - 314 - 7?15 - 2
WP Den Haag/de Reigers CJ*15 - 1422 - 27 - 3?? 2 - 1012 - 24 - 62 - 95 - 8?
WZC (SG) CJ12 - 618 - 413 - 125 - 34 - 710 - 1 23 - 36 - 59 - 56 - 2?
WZK/AZL CJ 11 - 1618 - 25 - 77 - 31 - 122 - 13? ?4 - 202 - 137 - 5
Z&PC De Gouwe CJ11 - 714 - 125 - 1?7 - 1012 - 57 - 1113 - 6 13 - 73 - 9?
ZVL-1886 Center CJ2?30 - 317 - 6?11 - 79 - 69 - 621 - 3? 3 - 710 - 2
ZVVS CJ13 - 1228 - 0?21 - 31 - 511 - 42 - 220 - 05 - 18 - 8 21 - 3
Zwemvereniging Westland CJ10 - 1813 - 26 - 87 - 46 - 166 - 53 - 10??2 - 13?