HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Lansingh H3 - ZPC Numansdorp H1
zondag 31 oktober 17:15
De Lansingh Krimpen aan den ijssel

Stand 4e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1NieMo Barracuda H4412
2Wiekslag H439
3MNC Dordrecht H939
4ZPS H249
5Z&PC Rotterdam H846
6d'ELFT H646
7De Lansingh H344
8Z&PC Rotterdam H644
9ZZ&PC De Devel H240
10SCOMZeehondDuck (SG) H330
11ZPC Numansdorp H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktDe Lansingh H317:15ZPC Numansdorp H1
6 novZPC Numansdorp H117:00Z&PC Rotterdam H8
13 novZPC Numansdorp H117:00ZZ&PC De Devel H2
20 novZPC Numansdorp H116:15SCOMZeehondDuck (SG) H3
27 novZPC Numansdorp H117:00ZPS H2

Uitslagen

9 oktd'ELFT H618 - 9ZPC Numansdorp H1
2 oktNieMo Barracuda H410 - 3ZPC Numansdorp H1
25 sepWiekslag H413 - 4ZPC Numansdorp H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1NieMo Barracuda H4440012311318
2Wiekslag H43300926917
3MNC Dordrecht H9330091789
4ZPS H243019362610
5Z&PC Rotterdam H84202630246
6d'ELFT H64202637316
7De Lansingh H3411241925-6
8Z&PC Rotterdam H6411242529-4
9ZZ&PC De Devel H2400401025-15
10SCOMZeehondDuck (SG) H3300301935-16
11ZPC Numansdorp H1300301641-25
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 14:15 Z&PC Rotterdam H8 - ZZ&PC De Devel H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 okt 16:55 d'ELFT H6 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Kerkpolder
30 okt 18:00 MNC Dordrecht H9 - Wiekslag H4Sportboulevard
30 okt 19:40 NieMo Barracuda H4 - ZPS H2Polderbad
31 okt 17:15 De Lansingh H3 - ZPC Numansdorp H1De Lansingh
6 nov 17:00 ZPC Numansdorp H1 - Z&PC Rotterdam H8De Waterstee
6 nov 17:40 Wiekslag H4 - Z&PC Rotterdam H6Sportcentrum Blokweer
6 nov 18:00 ZPS H2 - d'ELFT H6De Hofstee
6 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 - MNC Dordrecht H9De Hoge Devel B.V.
6 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - De Lansingh H3De Rozenburcht
13 nov 15:40 Z&PC Rotterdam H6 - MNC Dordrecht H9Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 nov 17:00 ZPC Numansdorp H1 - ZZ&PC De Devel H2De Waterstee
13 nov 18:55 NieMo Barracuda H4 - Wiekslag H4Polderbad
13 nov 19:00 De Lansingh H3 - ZPS H2De Lansingh
13 nov 20:10 Z&PC Rotterdam H8 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 nov 16:15 ZPC Numansdorp H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Waterstee
20 nov 16:45 Wiekslag H4 - d'ELFT H6Sportcentrum Blokweer
20 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 - Z&PC Rotterdam H6De Hoge Devel B.V.
20 nov 18:45 ZPS H2 - Z&PC Rotterdam H8De Hofstee
21 nov 16:15 MNC Dordrecht H9 - NieMo Barracuda H4Sportboulevard
27 nov 17:00 ZPC Numansdorp H1 - ZPS H2De Waterstee
27 nov 17:25 d'ELFT H6 - MNC Dordrecht H9Kerkpolder
27 nov 20:00 De Lansingh H3 - Wiekslag H4De Lansingh
27 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - ZZ&PC De Devel H2De Rozenburcht
27 nov 20:25 NieMo Barracuda H4 - Z&PC Rotterdam H6Polderbad
11 dec 16:35 Wiekslag H4 - Z&PC Rotterdam H8Sportcentrum Blokweer
11 dec 18:00 MNC Dordrecht H9 - De Lansingh H3Sportboulevard
11 dec 18:00 ZPS H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Hofstee
11 dec 18:40 Z&PC Rotterdam H6 - d'ELFT H6Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 dec 18:45 ZZ&PC De Devel H2 - NieMo Barracuda H4De Hoge Devel B.V.
18 dec 17:10 d'ELFT H6 - De Lansingh H3Kerkpolder
18 dec 17:30 NieMo Barracuda H4 - Z&PC Rotterdam H8Polderbad
18 dec 17:35 Wiekslag H4 - ZPS H2Sportcentrum Blokweer
18 dec 18:40 Z&PC Rotterdam H6 - ZPC Numansdorp H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 dec 15:00 MNC Dordrecht H9 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Sportboulevard
15 jan 16:20 d'ELFT H6 - NieMo Barracuda H4Kerkpolder
15 jan 17:00 ZPC Numansdorp H1 - Wiekslag H4De Waterstee
15 jan 18:40 Z&PC Rotterdam H8 - MNC Dordrecht H9Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 jan 20:35 ZPS H2 - ZZ&PC De Devel H2De Hofstee
16 jan 17:30 De Lansingh H3 - Z&PC Rotterdam H6De Lansingh
22 jan 17:10 d'ELFT H6 - ZZ&PC De Devel H2Kerkpolder
22 jan 17:30 Wiekslag H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Sportcentrum Blokweer
22 jan 19:40 Z&PC Rotterdam H6 - Z&PC Rotterdam H8Sportfondsenbad Rdam-Noord
22 jan 20:25 NieMo Barracuda H4 - De Lansingh H3Polderbad
23 jan 16:15 MNC Dordrecht H9 - ZPC Numansdorp H1Sportboulevard
29 jan 17:15 ZPC Numansdorp H1 - Z&PC Rotterdam H6De Waterstee
29 jan 18:00 ZPS H2 - Wiekslag H4De Hofstee
29 jan 18:40 Z&PC Rotterdam H8 - NieMo Barracuda H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 20:00 De Lansingh H3 - d'ELFT H6De Lansingh
29 jan 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - MNC Dordrecht H9De Rozenburcht
5 feb 18:45 ZPS H2 - MNC Dordrecht H9De Hofstee
5 feb 19:15 ZZ&PC De Devel H2 - De Lansingh H3De Hoge Devel B.V.
5 feb 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H6De Rozenburcht
5 feb 19:25 Z&PC Rotterdam H8 - d'ELFT H6Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 19:30 ZPC Numansdorp H1 - NieMo Barracuda H4De Waterstee
12 feb 15:30 ZPC Numansdorp H1 - d'ELFT H6De Waterstee
12 feb 17:30 Wiekslag H4 - ZZ&PC De Devel H2Sportcentrum Blokweer
12 feb 19:45 De Lansingh H3 - Z&PC Rotterdam H8De Lansingh
12 feb 20:10 Z&PC Rotterdam H6 - ZPS H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 feb 20:25 NieMo Barracuda H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H3Polderbad
12 maa 15:30 ZPC Numansdorp H1 - De Lansingh H3De Waterstee
12 maa 17:30 Wiekslag H4 - MNC Dordrecht H9Sportcentrum Blokweer
12 maa 18:00 ZPS H2 - NieMo Barracuda H4De Hofstee
12 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H2 - Z&PC Rotterdam H8De Hoge Devel B.V.
12 maa 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - d'ELFT H6De Rozenburcht
19 maa 16:00 ZPC Numansdorp H1 - MNC Dordrecht H9De Waterstee
19 maa 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Wiekslag H4De Rozenburcht
19 maa 20:00 De Lansingh H3 - NieMo Barracuda H4De Lansingh
19 maa 20:50 ZZ&PC De Devel H2 - d'ELFT H6De Hoge Devel B.V.
20 maa 16:30 Z&PC Rotterdam H8 - Z&PC Rotterdam H6Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 17:05 d'ELFT H6 - ZPS H2Kerkpolder
26 maa 17:55 Z&PC Rotterdam H6 - Wiekslag H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 18:40 Z&PC Rotterdam H8 - ZPC Numansdorp H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 19:00 De Lansingh H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Lansingh
27 maa 16:30 MNC Dordrecht H9 - ZZ&PC De Devel H2Sportboulevard
2 apr 15:45 Wiekslag H4 - NieMo Barracuda H4Sportcentrum Blokweer
2 apr 18:45 MNC Dordrecht H9 - Z&PC Rotterdam H6Sportboulevard
2 apr 18:45 ZPS H2 - De Lansingh H3De Hofstee
2 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 - ZPC Numansdorp H1De Hoge Devel B.V.
2 apr 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H8De Rozenburcht
9 apr 14:55 Z&PC Rotterdam H6 - ZZ&PC De Devel H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 apr 17:05 d'ELFT H6 - Wiekslag H4Kerkpolder
9 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 - ZPC Numansdorp H1De Rozenburcht
9 apr 18:40 Z&PC Rotterdam H8 - ZPS H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 apr 20:30 NieMo Barracuda H4 - MNC Dordrecht H9Polderbad
23 apr 15:45 Z&PC Rotterdam H6 - NieMo Barracuda H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 15:45 Wiekslag H4 - De Lansingh H3Sportcentrum Blokweer
23 apr 18:00 ZPS H2 - ZPC Numansdorp H1De Hofstee
23 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Hoge Devel B.V.
24 apr 16:30 MNC Dordrecht H9 - d'ELFT H6Sportboulevard
 
 
De Lansingh ..
 
d'ELFT H6
 
MNC Dordrech..
 
NieMo Barrac..
 
SCOMZeehondD..
 
Wiekslag H4
 
Z&PC Rotterd..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC Numansdo..
 
ZPS H2
 
ZZ&PC De Dev..
 
De Lansingh H3 29/12 - 519/326/327/1116/112/231/1013/116 - 4
d'ELFT H618/12 27/1115/130/109/48 - 58 - 1218 - 926/322/1
MNC Dordrecht H911/1224/4 21/1119/1230/102/44 - 323/18 - 327/3
NieMo Barracuda H422/15 - 39/4 12/213/1127/1118/1210 - 330/105 - 2
SCOMZeehondDuck (SG) H36/1112/329/15 - 11 19/35/22/49/49 - 1527/11
Wiekslag H423/420/1112/32/422/1 6/1111/1213 - 418/1212/2
Z&PC Rotterdam H66 - 611/1213/1123/49 - 526/3 22/118/1212/29/4
Z&PC Rotterdam H810 - 55/215/129/113/115 - 720/3 26/39/430/10
ZPC Numansdorp H112/312/219/35/220/1115/129/16/11 27/1113/11
ZPS H22/46/115/212/311/1229/110 - 520/1123/4 15/1
ZZ&PC De Devel H25/219/36/1111/1223/40 - 620/1112/32/44 - 8