HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZPC Numansdorp Da1 - Z&PC Rotterdam Da3
zaterdag 11 december 17:00
De Wellen 's-gravendeel

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC Rotterdam Da3721
2Aquadraat (SG) Da1819
3OZV Da1716
4ZVL-1886 Center Da6713
5Katwijk Da2710
6Z&PC Rotterdam Da479
7De Kempvis Da279
8ZVVS Da386
9Wave Da186
10ZPC Numansdorp Da180
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
11 decZPC Numansdorp Da117:00Z&PC Rotterdam Da3
18 decZPC Numansdorp Da117:00Rotterdam/Ragnar Da4
22 janZPC Numansdorp Da117:00Katwijk Da2
29 janRotterdam/Ragnar Da414:55ZPC Numansdorp Da1
5 febZPC Numansdorp Da117:45ZVL-1886 Center Da6

Uitslagen

27 novDe Kempvis Da28 - 7ZPC Numansdorp Da1
20 novZPC Numansdorp Da15 - 11OZV Da1
13 novZVL-1886 Center Da612 - 4ZPC Numansdorp Da1
30 oktZVVS Da312 - 8ZPC Numansdorp Da1
16 oktWave Da14 - 3ZPC Numansdorp Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC Rotterdam Da3770021753738
2Aquadraat (SG) Da1861119754134
3OZV Da1751116593227
4ZVL-1886 Center Da6741213564115
5Katwijk Da273131044368
6Z&PC Rotterdam Da4730495051-1
7De Kempvis Da2730493967-28
8ZVVS Da3820664462-18
9Wave Da1820663770-33
10ZPC Numansdorp Da1800804688-42
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 dec 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Wellen
11 dec 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Center Da6De Does
11 dec 17:10 Rotterdam/Ragnar Da4 - Katwijk Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 dec 19:20 ZVVS Da3 - De Kempvis Da2De Kulk
18 dec 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4De Wellen
18 dec 17:45 ZVVS Da3 - Katwijk Da2De Kulk
18 dec 18:35 ZVL-1886 Center Da6 - Z&PC Rotterdam Da3Vijf Meibad
18 dec 19:30 Wave Da1 - Aquadraat (SG) Da1Kerkpolder
15 jan 16:25 Rotterdam/Ragnar Da4 - Aquadraat (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 jan 17:10 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVVS Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 jan 18:10 OZV Da1 - ZVL-1886 Center Da6H2O
15 jan 19:15 Katwijk Da2 - Wave Da1Aquamar
22 jan 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Katwijk Da2De Wellen
22 jan 17:50 ZVL-1886 Center Da6 - De Kempvis Da2Vijf Meibad
22 jan 18:15 OZV Da1 - Aquadraat (SG) Da1H2O
22 jan 20:15 Wave Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4Kerkpolder
29 jan 14:55 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZPC Numansdorp Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 15:40 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Center Da6Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 16:30 De Kempvis Da2 - OZV Da1Rivièrabad
29 jan 18:15 Katwijk Da2 - ZVVS Da3Aquamar
5 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da3 - OZV Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - De Kempvis Da2De Does
5 feb 17:10 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZVVS Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 17:45 ZPC Numansdorp Da1 - ZVL-1886 Center Da6De Wellen
12 feb 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Aquadraat (SG) Da1De Wellen
12 feb 17:00 ZVVS Da3 - Wave Da1De Kulk
12 feb 17:45 De Kempvis Da2 - Z&PC Rotterdam Da3Rivièrabad
12 feb 20:30 ZVL-1886 Center Da6 - Katwijk Da2De Zijl
19 feb 17:30 OZV Da1 - De Kempvis Da2H2O
12 maa 17:15 Katwijk Da2 - OZV Da1Aquamar
12 maa 17:45 ZPC Numansdorp Da1 - ZVVS Da3De Wellen
12 maa 17:55 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZVL-1886 Center Da6Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 16:00 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Does
19 maa 16:55 Aquadraat (SG) Da1 - OZV Da1De Does
19 maa 17:10 De Kempvis Da2 - ZVL-1886 Center Da6Rivièrabad
19 maa 19:15 Katwijk Da2 - ZPC Numansdorp Da1Aquamar
20 maa 17:15 Rotterdam/Ragnar Da4 - Wave Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 maa 16:35 ZVVS Da3 - Aquadraat (SG) Da1De Kulk
26 maa 18:25 De Kempvis Da2 - Katwijk Da2Rivièrabad
26 maa 18:55 OZV Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4H2O
26 maa 19:20 ZVL-1886 Center Da6 - Wave Da1De Zijl
2 apr 16:25 Rotterdam/Ragnar Da4 - De Kempvis Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 apr 18:30 Katwijk Da2 - Z&PC Rotterdam Da3Aquamar
2 apr 19:30 Wave Da1 - OZV Da1Kerkpolder
9 apr 17:10 Z&PC Rotterdam Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 apr 18:45 De Kempvis Da2 - Wave Da1Rivièrabad
9 apr 18:50 ZVL-1886 Center Da6 - ZVVS Da3Vijf Meibad
9 apr 19:00 OZV Da1 - ZPC Numansdorp Da1H2O
23 apr 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - De Kempvis Da2De Wellen
23 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da2De Does
23 apr 19:30 Wave Da1 - Z&PC Rotterdam Da3Kerkpolder
23 apr 20:55 ZVVS Da3 - OZV Da1De Kulk
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:45 De Kempvis Da2 - ZPC Numansdorp Da1 8 - 7
27 nov 19:40 OZV Da1 - ZVVS Da3 10 - 4
27 nov 16:45 Katwijk Da2 - Aquadraat (SG) Da1 7 - 7
20 nov 20:55 ZVVS Da3 - ZVL-1886 Center Da6 5 - 6
20 nov 19:45 Wave Da1 - De Kempvis Da2 5 - 6
20 nov 18:00 ZPC Numansdorp Da1 - OZV Da1 5 - 11
20 nov 15:40 Rotterdam/Ragnar Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 7 - 13
13 nov 20:10 ZVL-1886 Center Da6 - ZPC Numansdorp Da1 12 - 4
13 nov 19:25 De Kempvis Da2 - Rotterdam/Ragnar Da4 6 - 14
13 nov 18:10 OZV Da1 - Wave Da1 15 - 3
13 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Da3 - Katwijk Da2 6 - 4
6 nov 19:30 Wave Da1 - ZVL-1886 Center Da6 5 - 12
6 nov 18:15 Katwijk Da2 - De Kempvis Da2 9 - 5
6 nov 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da3 10 - 3
6 nov 16:25 Rotterdam/Ragnar Da4 - OZV Da1 5 - 8
30 okt 18:10 OZV Da1 - Katwijk Da2 6 - 5
30 okt 16:30 ZVL-1886 Center Da6 - Rotterdam/Ragnar Da4 9 - 10
30 okt 16:15 ZVVS Da3 - ZPC Numansdorp Da1 12 - 8
30 okt 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da1 9 - 4
23 okt 19:15 Wave Da1 - Katwijk Da2 3 - 8
16 okt 17:55 Wave Da1 - ZPC Numansdorp Da1 4 - 3
9 okt 19:30 Wave Da1 - ZVVS Da3 5 - 9
9 okt 18:15 Katwijk Da2 - ZVL-1886 Center Da6 5 - 6
9 okt 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 18 - 3
9 okt 15:40 Z&PC Rotterdam Da3 - De Kempvis Da2 17 - 3
2 okt 18:30 ZPC Numansdorp Da1 - Wave Da1 6 - 8
2 okt 18:10 OZV Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 6
2 okt 18:00 ZVVS Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4 3 - 8
2 okt 16:55 De Kempvis Da2 - Aquadraat (SG) Da1 5 - 11
25 sep 19:20 ZVVS Da3 - Z&PC Rotterdam Da3 4 - 9
25 sep 18:00 Aquadraat (SG) Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4 6 - 3
25 sep 17:15 ZVL-1886 Center Da6 - OZV Da1 4 - 4
19 sep 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPC Numansdorp Da1 15 - 10
18 sep 18:35 De Kempvis Da2 - ZVVS Da3 6 - 4
18 sep 17:00 Katwijk Da2 - Rotterdam/Ragnar Da4 6 - 3
18 sep 16:25 ZVL-1886 Center Da6 - Aquadraat (SG) Da1 7 - 8
11 sep 16:55 Aquadraat (SG) Da1 - Wave Da1 11 - 4
 
 
Aquadraat (S..
 
De Kempvis D..
 
Katwijk Da2
 
OZV Da1
 
Rotterdam/Ra..
 
Wave Da1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC Numansdo..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS Da3
 
Aquadraat (SG) Da1 5/223/419/36 - 311 - 413/318 - 311/1210 - 3
De Kempvis Da25 - 11 26/329/16 - 149/412/28 - 719/36 - 4
Katwijk Da27 - 79 - 5 12/36 - 315/12/419/35 - 629/1
OZV Da122/119/26 - 5 26/315 - 35 - 69/415/110 - 4
Rotterdam/Ragnar Da415/12/411/125 - 8 20/37 - 1329/112/35/2
Wave Da118/125 - 63 - 82/422/1 23/44 - 35 - 125 - 9
Z&PC Rotterdam Da39 - 417 - 36 - 45/29/4? 15 - 1029/115/1
ZPC Numansdorp Da112/223/422/15 - 1118/126 - 811/12 5/212/3
ZVL-1886 Center Da67 - 822/112/24 - 49 - 1026/318/1212 - 4 9/4
ZVVS Da326/311/1218/1223/43 - 812/24 - 912 - 85 - 6