HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp Da1 (Dames)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1OZV Da11635
2Z&PC Rotterdam Da31334
3Aquadraat (SG) Da11431
4Katwijk Da21425
5De Kempvis Da21621
6ZVL-1886 Center Da61219
7Z&PC Rotterdam Da41418
8ZVVS Da3139
9Wave Da1139
10ZPC Numansdorp Da1156
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprZPC Numansdorp Da17 - 4De Kempvis Da2
9 aprOZV Da115 - 2ZPC Numansdorp Da1
19 maaKatwijk Da28 - 2ZPC Numansdorp Da1
12 maaZPC Numansdorp Da112 - 9ZVVS Da3
12 febZPC Numansdorp Da13 - 7Aquadraat (SG) Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1OZV Da1161123351368155
2Z&PC Rotterdam Da3131111341397465
3Aquadraat (SG) Da1141013311297653
4Katwijk Da214815251007129
5De Kempvis Da2167092195143-48
6ZVL-1886 Center Da6126151982739
7Z&PC Rotterdam Da414608189398-5
8ZVVS Da3133010972108-36
9Wave Da1133010958117-59
10ZPC Numansdorp Da1152013679142-63
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:55 ZVVS Da3 - OZV Da1 6 - 8
23 apr 19:30 Wave Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 1 - 10
23 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da2 8 - 6
23 apr 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - De Kempvis Da2 7 - 4
9 apr 19:00 OZV Da1 - ZPC Numansdorp Da1 15 - 2
9 apr 18:45 De Kempvis Da2 - Wave Da1 11 - 6
9 apr 17:10 Z&PC Rotterdam Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4 12 - 5
2 apr 19:30 Wave Da1 - OZV Da1 4 - 12
2 apr 18:30 Katwijk Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 9 - 7
2 apr 16:25 Rotterdam/Ragnar Da4 - De Kempvis Da2 11 - 5
26 maa 19:20 ZVL-1886 Center Da6 - Wave Da1 9 - 3
26 maa 18:55 OZV Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4 5 - 2
26 maa 18:25 De Kempvis Da2 - Katwijk Da2 7 - 5
26 maa 16:35 ZVVS Da3 - Aquadraat (SG) Da1 5 - 10
20 maa 17:15 Rotterdam/Ragnar Da4 - Wave Da1 5 - 7
19 maa 19:15 Katwijk Da2 - ZPC Numansdorp Da1 8 - 2
19 maa 17:10 De Kempvis Da2 - ZVL-1886 Center Da6 8 - 1
19 maa 16:55 Aquadraat (SG) Da1 - OZV Da1 5 - 9
13 maa 16:00 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 6 - 7
12 maa 17:55 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZVL-1886 Center Da6 10 - 7
12 maa 17:45 ZPC Numansdorp Da1 - ZVVS Da3 12 - 9
12 maa 17:15 Katwijk Da2 - OZV Da1 8 - 6
19 feb 17:30 OZV Da1 - De Kempvis Da2 4 - 6
12 feb 20:30 ZVL-1886 Center Da6 - Katwijk Da2 4 - 8
12 feb 17:45 De Kempvis Da2 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 17
12 feb 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Aquadraat (SG) Da1 3 - 7
5 feb 17:45 ZPC Numansdorp Da1 - ZVL-1886 Center Da6 3 - 5
5 feb 17:10 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZVVS Da3 4 - 7
5 feb 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - De Kempvis Da2 18 - 5
5 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da3 - OZV Da1 11 - 11
29 jan 18:15 Katwijk Da2 - ZVVS Da3 12 - 1
29 jan 16:30 De Kempvis Da2 - OZV Da1 5 - 7
29 jan 14:55 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZPC Numansdorp Da1 6 - 4
27 nov 20:45 De Kempvis Da2 - ZPC Numansdorp Da1 8 - 7
27 nov 19:40 OZV Da1 - ZVVS Da3 10 - 4
27 nov 16:45 Katwijk Da2 - Aquadraat (SG) Da1 7 - 7
20 nov 20:55 ZVVS Da3 - ZVL-1886 Center Da6 5 - 6
20 nov 19:45 Wave Da1 - De Kempvis Da2 5 - 6
20 nov 18:00 ZPC Numansdorp Da1 - OZV Da1 5 - 11
20 nov 15:40 Rotterdam/Ragnar Da4 - Z&PC Rotterdam Da3 7 - 13
13 nov 20:10 ZVL-1886 Center Da6 - ZPC Numansdorp Da1 12 - 4
13 nov 19:25 De Kempvis Da2 - Rotterdam/Ragnar Da4 6 - 14
13 nov 18:10 OZV Da1 - Wave Da1 15 - 3
13 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Da3 - Katwijk Da2 6 - 4
6 nov 19:30 Wave Da1 - ZVL-1886 Center Da6 5 - 12
6 nov 18:15 Katwijk Da2 - De Kempvis Da2 9 - 5
6 nov 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da3 10 - 3
6 nov 16:25 Rotterdam/Ragnar Da4 - OZV Da1 5 - 8
30 okt 18:10 OZV Da1 - Katwijk Da2 6 - 5
30 okt 16:30 ZVL-1886 Center Da6 - Rotterdam/Ragnar Da4 9 - 10
30 okt 16:15 ZVVS Da3 - ZPC Numansdorp Da1 12 - 8
30 okt 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da1 9 - 4
23 okt 19:15 Wave Da1 - Katwijk Da2 3 - 8
16 okt 17:55 Wave Da1 - ZPC Numansdorp Da1 4 - 3
9 okt 19:30 Wave Da1 - ZVVS Da3 5 - 9
9 okt 18:15 Katwijk Da2 - ZVL-1886 Center Da6 5 - 6
9 okt 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 18 - 3
9 okt 15:40 Z&PC Rotterdam Da3 - De Kempvis Da2 17 - 3
2 okt 18:30 ZPC Numansdorp Da1 - Wave Da1 6 - 8
2 okt 18:10 OZV Da1 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 6
2 okt 18:00 ZVVS Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4 3 - 8
2 okt 16:55 De Kempvis Da2 - Aquadraat (SG) Da1 5 - 11
25 sep 19:20 ZVVS Da3 - Z&PC Rotterdam Da3 4 - 9
25 sep 18:00 Aquadraat (SG) Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4 6 - 3
25 sep 17:15 ZVL-1886 Center Da6 - OZV Da1 4 - 4
19 sep 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPC Numansdorp Da1 15 - 10
18 sep 18:35 De Kempvis Da2 - ZVVS Da3 6 - 4
18 sep 17:00 Katwijk Da2 - Rotterdam/Ragnar Da4 6 - 3
18 sep 16:25 ZVL-1886 Center Da6 - Aquadraat (SG) Da1 7 - 8
11 sep 16:55 Aquadraat (SG) Da1 - Wave Da1 11 - 4
 
 
Aquadraat (S..
 
De Kempvis D..
 
Katwijk Da2
 
OZV Da1
 
Rotterdam/Ra..
 
Wave Da1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC Numansdo..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS Da3
 
Aquadraat (SG) Da1 18 - 58 - 65 - 96 - 311 - 46 - 718 - 3?10 - 3
De Kempvis Da25 - 11 7 - 55 - 76 - 1411 - 65 - 178 - 78 - 16 - 4
Katwijk Da27 - 79 - 5 8 - 66 - 3?9 - 78 - 25 - 612 - 1
OZV Da1?4 - 66 - 5 5 - 215 - 35 - 615 - 2?10 - 4
Rotterdam/Ragnar Da4?11 - 5?5 - 8 5 - 77 - 136 - 410 - 74 - 7
Wave Da1?5 - 63 - 84 - 12? 1 - 104 - 35 - 125 - 9
Z&PC Rotterdam Da39 - 417 - 36 - 411 - 1112 - 5? 15 - 10??
ZPC Numansdorp Da13 - 77 - 4?5 - 11?6 - 8? 3 - 512 - 9
ZVL-1886 Center Da67 - 8?4 - 84 - 49 - 109 - 3?12 - 4 ?
ZVVS Da35 - 10??6 - 83 - 8?4 - 912 - 85 - 6