HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Z&PC De Gouwe Da3 - Z&PC Rotterdam Da2
zaterdag 29 januari 19:35
De Sniep Waddinxveen

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-1886 Center Da7721
2ZPS Da1821
3ZVVS Da4819
4Poseidon'56 Da1814
5Z&PC De Gouwe Da3813
6Z&PC Rotterdam Da2710
7Waterpolo Residentie (SG) Da189
8De Vliet (SG) Da187
9MNC Dordrecht Da384
10Aquadraat (SG) Da273
11d'ELFT Da290
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janZ&PC De Gouwe Da319:35Z&PC Rotterdam Da2
5 febZ&PC De Gouwe Da318:55De Vliet (SG) Da1
12 febZVVS Da417:45Z&PC De Gouwe Da3
12 maaZ&PC De Gouwe Da321:25Poseidon'56 Da1
20 maaZ&PC De Gouwe Da319:05Aquadraat (SG) Da2

Uitslagen

27 novZVL-1886 Center Da78 - 6Z&PC De Gouwe Da3
20 novZ&PC De Gouwe Da39 - 5Waterpolo Residentie (SG) Da1
7 novZ&PC De Gouwe Da39 - 5d'ELFT Da2
30 oktPoseidon'56 Da16 - 6Z&PC De Gouwe Da3
10 oktZ&PC De Gouwe Da35 - 9ZVVS Da4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-1886 Center Da7770021712546
2ZPS Da1870121634221
3ZVVS Da4861119673037
4Poseidon'56 Da1842214644222
5Z&PC De Gouwe Da384131362539
6Z&PC Rotterdam Da273131042402
7Waterpolo Residentie (SG) Da1830594051-11
8De Vliet (SG) Da1821574170-29
9MNC Dordrecht Da3811642951-22
10Aquadraat (SG) Da2713333759-22
11d'ELFT Da2900902578-53
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:40 ZVL-1886 Center Da7 - ZVVS Da4Vijf Meibad
29 jan 18:45 ZPS Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Hofstee
29 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1Zuiderparkbad
29 jan 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 - Z&PC Rotterdam Da2De Sniep
30 jan 15:45 MNC Dordrecht Da3 - De Vliet (SG) Da1Sportboulevard
5 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da2De Does
5 feb 18:00 MNC Dordrecht Da3 - ZVVS Da4Sportboulevard
5 feb 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 - De Vliet (SG) Da1De Sniep
5 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - d'ELFT Da2Zuiderparkbad
5 feb 21:05 ZVL-1886 Center Da7 - Poseidon'56 Da1Vijf Meibad
12 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da2 - ZPS Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 feb 16:40 d'ELFT Da2 - ZVL-1886 Center Da7Kerkpolder
12 feb 17:45 ZVVS Da4 - Z&PC De Gouwe Da3De Kulk
12 feb 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2Sportcentrum Forum Kwadraat
12 feb 19:00 Poseidon'56 Da1 - MNC Dordrecht Da3De Fakkel
19 feb 18:00 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Center Da7De Fakkel
12 maa 17:10 Z&PC Rotterdam Da2 - De Vliet (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 18:45 ZPS Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da1De Hofstee
12 maa 21:25 Z&PC De Gouwe Da3 - Poseidon'56 Da1De Sniep
13 maa 14:45 MNC Dordrecht Da3 - d'ELFT Da2Sportboulevard
13 maa 16:45 Aquadraat (SG) Da2 - ZVVS Da4De Does
19 maa 17:20 ZVL-1886 Center Da7 - De Vliet (SG) Da1De Zijl
19 maa 18:45 ZPS Da1 - d'ELFT Da2De Hofstee
19 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - ZVVS Da4Zuiderparkbad
20 maa 19:00 MNC Dordrecht Da3 - Z&PC Rotterdam Da2Sportboulevard
20 maa 19:05 Z&PC De Gouwe Da3 - Aquadraat (SG) Da2De Sniep
26 maa 15:50 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da2De Kulk
26 maa 17:50 d'ELFT Da2 - Z&PC De Gouwe Da3Kerkpolder
26 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZPS Da1Sportcentrum Forum Kwadraat
26 maa 20:00 Poseidon'56 Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Fakkel
27 maa 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - ZVL-1886 Center Da7Zuiderparkbad
2 apr 15:40 Z&PC Rotterdam Da2 - Poseidon'56 Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - d'ELFT Da2De Does
2 apr 18:00 ZPS Da1 - ZVL-1886 Center Da7De Hofstee
2 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 - ZVVS Da4Sportcentrum Forum Kwadraat
2 apr 19:30 MNC Dordrecht Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da1Sportboulevard
9 apr 17:00 Poseidon'56 Da1 - De Vliet (SG) Da1De Fakkel
9 apr 17:50 d'ELFT Da2 - Z&PC Rotterdam Da2Kerkpolder
9 apr 18:45 ZVVS Da4 - ZPS Da1De Kulk
9 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3Zuiderparkbad
9 apr 19:35 ZVL-1886 Center Da7 - MNC Dordrecht Da3Vijf Meibad
23 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1De Does
23 apr 18:15 ZVVS Da4 - Poseidon'56 Da1De Kulk
23 apr 18:45 ZPS Da1 - MNC Dordrecht Da3De Hofstee
23 apr 18:55 De Vliet (SG) Da1 - d'ELFT Da2Sportcentrum Forum Kwadraat
24 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Center Da7De Sniep
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:15 Poseidon'56 Da1 - ZVVS Da4 3 - 9
27 nov 19:40 d'ELFT Da2 - De Vliet (SG) Da1 5 - 7
27 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 11 - 5
27 nov 16:30 MNC Dordrecht Da3 - ZPS Da1 3 - 8
27 nov 16:30 ZVL-1886 Center Da7 - Z&PC De Gouwe Da3 8 - 6
20 nov 20:25 Z&PC De Gouwe Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 9 - 5
20 nov 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1 5 - 12
20 nov 18:15 MNC Dordrecht Da3 - ZVL-1886 Center Da7 2 - 12
20 nov 18:00 ZPS Da1 - ZVVS Da4 5 - 4
20 nov 14:55 Z&PC Rotterdam Da2 - d'ELFT Da2 7 - 1
13 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da3 5 - 2
13 nov 19:25 ZVL-1886 Center Da7 - ZPS Da1 8 - 3
13 nov 18:45 ZVVS Da4 - De Vliet (SG) Da1 11 - 5
13 nov 18:15 d'ELFT Da2 - Aquadraat (SG) Da2 0 - 9
13 nov 18:00 Poseidon'56 Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 11 - 5
7 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da3 - d'ELFT Da2 9 - 5
6 nov 19:25 ZVL-1886 Center Da7 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 11 - 2
6 nov 18:45 ZPS Da1 - De Vliet (SG) Da1 17 - 5
6 nov 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - Poseidon'56 Da1 6 - 6
6 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVVS Da4 6 - 6
30 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - ZPS Da1 3 - 7
30 okt 19:00 Poseidon'56 Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 6 - 6
30 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 5 - 6
30 okt 18:25 d'ELFT Da2 - MNC Dordrecht Da3 4 - 7
30 okt 15:30 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da2 15 - 2
10 okt 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVVS Da4 5 - 9
10 okt 14:45 MNC Dordrecht Da3 - Poseidon'56 Da1 3 - 6
9 okt 19:20 ZVL-1886 Center Da7 - d'ELFT Da2 9 - 2
9 okt 18:45 ZPS Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 6 - 5
9 okt 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - De Vliet (SG) Da1 4 - 4
2 okt 20:30 d'ELFT Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 4 - 6
2 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 5 - 12
25 sep 18:55 De Vliet (SG) Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 5 - 3
25 sep 18:00 Poseidon'56 Da1 - d'ELFT Da2 16 - 2
25 sep 18:00 ZPS Da1 - Z&PC De Gouwe Da3 11 - 10
25 sep 17:55 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Center Da7 5 - 6
25 sep 17:15 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da3 6 - 6
19 sep 16:15 MNC Dordrecht Da3 - Z&PC De Gouwe Da3 4 - 5
18 sep 20:25 d'ELFT Da2 - ZVVS Da4 2 - 8
18 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 5 - 8
18 sep 18:00 Poseidon'56 Da1 - ZPS Da1 4 - 6
18 sep 17:10 ZVL-1886 Center Da7 - Aquadraat (SG) Da2 17 - 5
11 sep 17:30 ZVVS Da4 - MNC Dordrecht Da3 5 - 2
 
 
Aquadraat (S..
 
De Vliet (SG..
 
d'ELFT Da2
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
Waterpolo Re..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPS Da1
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da2 4 - 42/46 - 66 - 623/4?5/2??13/3
De Vliet (SG) Da112/2 23/4?5 - 125 - 35 - 125 - 626/3?2/4
d'ELFT Da20 - 95 - 7 4 - 7?4 - 626/39/4?12/22 - 8
MNC Dordrecht Da3?30/113/3 3 - 62/44 - 520/33 - 82 - 125/2
Poseidon'56 Da126/39/416 - 212/2 ?6 - 611 - 54 - 619/23 - 9
Waterpolo Residentie (SG) Da111 - 5?5/25 - 229/1 9/45 - 83 - 727/319/3
Z&PC De Gouwe Da320/35/29 - 5?12/39 - 5 29/1?24/45 - 9
Z&PC Rotterdam Da2?12/37 - 1?2/4?? 12/25 - 66 - 6
ZPS Da129/117 - 519/323/4?12/311 - 106 - 5 2/45 - 4
ZVL-1886 Center Da717 - 519/39 - 29/45/211 - 28 - 6?8 - 3 29/1
ZVVS Da415 - 211 - 5?5 - 223/4?12/226/39/4?