HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

SVH Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
d'ELFT Da3 - SVH Da3
zaterdag 29 januari 19:25

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC Rotterdam Da5615
2SVH Da3513
3De Plas Da1712
4d'ELFT Da3610
5NieMo Barracuda Da169
6WZC (SG) Da368
7BZ&PC Da457
8BZC Da275
9ZZ&PC De Devel Da181
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 jand'ELFT Da319:25SVH Da3
5 febSVH Da317:20Z&PC Rotterdam Da5
12 febBZ&PC Da416:30SVH Da3
19 maaNieMo Barracuda Da116:45SVH Da3
2 aprSVH Da315:50BZC Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC Rotterdam Da5650115562432
2SVH Da3541013332112
3De Plas Da174031244386
4d'ELFT Da36312102023-3
5NieMo Barracuda Da1630393133-2
6WZC (SG) Da3622282225-3
7BZ&PC Da4521272428-4
8BZC Da2712453555-20
9ZZ&PC De Devel Da1801713149-18
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:45 NieMo Barracuda Da1 - Z&PC Rotterdam Da5Polderbad
29 jan 17:15 WZC (SG) Da3 - BZ&PC Da4De Veur
29 jan 19:25 d'ELFT Da3 - SVH Da3Kerkpolder
5 feb 16:45 NieMo Barracuda Da1 - BZ&PC Da4Polderbad
5 feb 17:20 SVH Da3 - Z&PC Rotterdam Da5Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 - BZC Da2De Hoge Devel B.V.
12 feb 16:30 BZ&PC Da4 - SVH Da3De Kuil
12 feb 17:45 BZC Da2 - De Plas Da1De Hofstee
12 feb 19:25 Z&PC Rotterdam Da5 - d'ELFT Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 15:40 Z&PC Rotterdam Da5 - BZ&PC Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 18:00 d'ELFT Da3 - ZZ&PC De Devel Da1Kerkpolder
12 maa 19:00 WZC (SG) Da3 - BZC Da2De Veur
19 maa 16:45 De Plas Da1 - BZ&PC Da4De Wel
19 maa 16:45 NieMo Barracuda Da1 - SVH Da3Polderbad
19 maa 17:45 WZC (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da5De Veur
19 maa 18:45 d'ELFT Da3 - BZC Da2Kerkpolder
26 maa 17:00 BZ&PC Da4 - d'ELFT Da3De Kuil
26 maa 19:25 ZZ&PC De Devel Da1 - De Plas Da1De Hoge Devel B.V.
26 maa 19:45 BZC Da2 - NieMo Barracuda Da1De Hofstee
2 apr 15:50 SVH Da3 - BZC Da2Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 18:30 WZC (SG) Da3 - ZZ&PC De Devel Da1De Veur
2 apr 18:45 d'ELFT Da3 - De Plas Da1Kerkpolder
9 apr 15:05 SVH Da3 - BZ&PC Da4Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 17:30 De Plas Da1 - WZC (SG) Da3De Wel
9 apr 18:30 BZC Da2 - Z&PC Rotterdam Da5De Hofstee
9 apr 19:15 ZZ&PC De Devel Da1 - NieMo Barracuda Da1De Hoge Devel B.V.
23 apr 15:05 SVH Da3 - ZZ&PC De Devel Da1Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 17:05 BZ&PC Da4 - BZC Da2De Kuil
23 apr 17:30 NieMo Barracuda Da1 - De Plas Da1Polderbad
23 apr 18:00 d'ELFT Da3 - WZC (SG) Da3Kerkpolder
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZ&PC Da4
 
BZC Da2
 
De Plas Da1
 
d'ELFT Da3
 
NieMo Barrac..
 
SVH Da3
 
WZC (SG) Da3
 
Z&PC Rotterd..
 
ZZ&PC De Dev..
 
BZ&PC Da4 23/4?26/3?12/2???
BZC Da2? 12/2?26/3??9/4?
De Plas Da119/3? ???9/4??
d'ELFT Da3?19/32/4 ?29/123/4?12/3
NieMo Barracuda Da15/2?23/4? 19/3?29/1?
SVH Da39/42/4??? ?5/223/4
WZC (SG) Da329/112/3???? 19/32/4
Z&PC Rotterdam Da512/3??12/2??? ?
ZZ&PC De Devel Da1?5/226/3?9/4???