HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

AZC Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Z&PC De Gouwe Da4 - AZC Da2
zaterdag 29 januari 18:05
De Sniep Waddinxveen

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Sassenheim Da2821
2ZVL-1886 Center Da8819
3De Linge/PCG (SG) Da2816
4De Kempvis Da3712
5De Reigers (SG) Da1810
6Zwemvereniging Westland Da1710
7SCOMZeehondDuck (SG) Da179
8AZC Da275
9BZ&PC Da374
10Z&PC De Gouwe Da471
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janZ&PC De Gouwe Da418:05AZC Da2
5 febAZC Da218:05Sassenheim Da2
12 febDe Linge/PCG (SG) Da215:30AZC Da2
12 maaAZC Da215:25SCOMZeehondDuck (SG) Da1
19 maaZwemvereniging Westland Da117:40AZC Da2

Uitslagen

27 novDe Kempvis Da36 - 1AZC Da2
13 novZVL-1886 Center Da86 - 6AZC Da2
6 novAZC Da25 - 5De Reigers (SG) Da1
30 oktSCOMZeehondDuck (SG) Da16 - 5AZC Da2
9 oktAZC Da21 - 8De Linge/PCG (SG) Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Sassenheim Da2870121672740
2ZVL-1886 Center Da8861119553718
3De Linge/PCG (SG) Da2851216453015
4De Kempvis Da3740312392811
5De Reigers (SG) Da183141047416
6Zwemvereniging Westland Da173131041383
7SCOMZeehondDuck (SG) Da17304939345
8AZC Da2712453241-9
9BZ&PC Da3711543160-29
10Z&PC De Gouwe Da4701611474-60
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:10 BZ&PC Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1De Kuil
29 jan 17:15 De Kempvis Da3 - De Reigers (SG) Da1Rivièrabad
29 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 - AZC Da2De Sniep
29 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 - Sassenheim Da2Zwembad Maesemunde
5 feb 15:55 BZ&PC Da3 - De Reigers (SG) Da1De Kuil
5 feb 15:55 De Kempvis Da3 - ZVL-1886 Center Da8Rivièrabad
5 feb 18:05 AZC Da2 - Sassenheim Da2AquaRijn
5 feb 18:40 Zwemvereniging Westland Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2Zwembad Maesemunde
12 feb 15:30 De Linge/PCG (SG) Da2 - AZC Da2Caribabad
12 feb 18:15 ZVL-1886 Center Da8 - BZ&PC Da3De Zijl
12 feb 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Zwemvereniging Westland Da1De Rozenburcht
12 feb 19:10 Sassenheim Da2 - Z&PC De Gouwe Da4Wasbeek
12 maa 15:25 AZC Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1AquaRijn
12 maa 17:00 Sassenheim Da2 - De Linge/PCG (SG) Da2Wasbeek
12 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Da1 - De Reigers (SG) Da1Zwembad Maesemunde
13 maa 18:25 Z&PC De Gouwe Da4 - De Kempvis Da3De Sniep
19 maa 15:40 De Kempvis Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Rivièrabad
19 maa 17:40 Zwemvereniging Westland Da1 - AZC Da2Zwembad Maesemunde
19 maa 18:20 BZ&PC Da3 - De Linge/PCG (SG) Da2De Kuil
20 maa 18:20 Z&PC De Gouwe Da4 - ZVL-1886 Center Da8De Sniep
26 maa 17:40 De Kempvis Da3 - BZ&PC Da3Rivièrabad
26 maa 17:50 ZVL-1886 Center Da8 - Zwemvereniging Westland Da1De Zijl
26 maa 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 - Z&PC De Gouwe Da4Berenschot
26 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 - AZC Da2De Waterthor
27 maa 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Sassenheim Da2Rivièrabad
2 apr 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Berenschot
2 apr 17:20 AZC Da2 - ZVL-1886 Center Da8AquaRijn
2 apr 17:50 Sassenheim Da2 - De Reigers (SG) Da1Wasbeek
2 apr 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 - BZ&PC Da3De Sniep
9 apr 15:40 De Kempvis Da3 - Zwemvereniging Westland Da1Rivièrabad
9 apr 15:40 ZVL-1886 Center Da8 - Sassenheim Da2Vijf Meibad
9 apr 18:30 De Reigers (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2Overbosch
9 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4De Rozenburcht
23 apr 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 - ZVL-1886 Center Da8Caribabad
23 apr 18:10 Zwemvereniging Westland Da1 - BZ&PC Da3Zwembad Maesemunde
23 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Reigers (SG) Da1De Rozenburcht
23 apr 18:35 AZC Da2 - De Kempvis Da3AquaRijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 9
27 nov 18:25 De Kempvis Da3 - AZC Da2 6 - 1
27 nov 17:00 BZ&PC Da3 - Zwemvereniging Westland Da1 7 - 5
27 nov 15:00 ZVL-1886 Center Da8 - De Linge/PCG (SG) Da2 2 - 6
20 nov 19:40 Z&PC De Gouwe Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 1 - 13
20 nov 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 - De Kempvis Da3 6 - 4
20 nov 17:50 Sassenheim Da2 - ZVL-1886 Center Da8 4 - 6
20 nov 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 - De Reigers (SG) Da1 5 - 4
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center Da8 - AZC Da2 6 - 6
13 nov 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Sassenheim Da2 2 - 10
13 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Linge/PCG (SG) Da2 2 - 4
13 nov 15:20 BZ&PC Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 4 - 4
6 nov 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 - ZVL-1886 Center Da8 9 - 11
6 nov 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 - De Linge/PCG (SG) Da2 1 - 13
6 nov 17:30 AZC Da2 - De Reigers (SG) Da1 5 - 5
6 nov 17:00 BZ&PC Da3 - De Kempvis Da3 5 - 7
6 nov 17:00 Sassenheim Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 7 - 4
30 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Zwemvereniging Westland Da1 7 - 1
30 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 - Sassenheim Da2 2 - 10
30 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - AZC Da2 6 - 5
30 okt 16:30 De Kempvis Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 12 - 3
30 okt 15:45 ZVL-1886 Center Da8 - WZC (SG) Da4 9 - 3
10 okt 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 - Sassenheim Da2 2 - 12
9 okt 18:00 WZC (SG) Da4 - De Reigers (SG) Da1 1 - 2
9 okt 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 7 - 3
9 okt 17:30 BZ&PC Da3 - ZVL-1886 Center Da8 7 - 14
9 okt 17:10 AZC Da2 - De Linge/PCG (SG) Da2 1 - 8
3 okt 16:45 Sassenheim Da2 - AZC Da2 9 - 4
2 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 - BZ&PC Da3 10 - 4
2 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - WZC (SG) Da4 7 - 5
2 okt 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 - Zwemvereniging Westland Da1 5 - 5
25 sep 19:15 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-1886 Center Da8 2 - 5
25 sep 19:10 AZC Da2 - WZC (SG) Da4 5 - 2
25 sep 17:45 Sassenheim Da2 - BZ&PC Da3 10 - 3
25 sep 17:30 Z&PC De Gouwe Da4 - Zwemvereniging Westland Da1 1 - 8
25 sep 17:15 De Linge/PCG (SG) Da2 - De Kempvis Da3 2 - 5
18 sep 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 12 - 2
18 sep 17:50 De Kempvis Da3 - Sassenheim Da2 4 - 5
18 sep 17:10 BZ&PC Da3 - AZC Da2 1 - 10
18 sep 17:00 WZC (SG) Da4 - Zwemvereniging Westland Da1 2 - 6
18 sep 15:40 ZVL-1886 Center Da8 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 2
11 sep 17:50 ZVL-1886 Center Da8 - De Kempvis Da3 6 - 1
 
 
AZC Da2
 
BZ&PC Da3
 
De Kempvis D..
 
De Linge/PCG..
 
De Reigers (..
 
Sassenheim D..
 
SCOMZeehondD..
 
Z&PC De Gouw..
 
ZVL-1886 Cen..
 
Zwemverenigi..
 
AZC Da2 ?23/41 - 85 - 55/212/3?2/4?
BZ&PC Da31 - 10 5 - 719/35/2?29/14 - 47 - 147 - 5
De Kempvis Da36 - 126/3 ?29/14 - 519/312 - 35/29/4
De Linge/PCG (SG) Da212/2?2 - 5 5 - 42 - 102/426/323/45 - 5
De Reigers (SG) Da126/310 - 4?9/4 2 - 105 - 912 - 22 - 57 - 1
Sassenheim Da29 - 410 - 3?12/32/4 7 - 412/24 - 6?
SCOMZeehondDuck (SG) Da16 - 5??2 - 423/427/3 9/4?12/2
Z&PC De Gouwe Da429/12/413/31 - 13?2 - 121 - 13 20/31 - 8
ZVL-1886 Center Da86 - 612/26 - 12 - 6?9/45 - 2? 26/3
Zwemvereniging Westland Da119/323/46 - 45/212/329/17 - 3?9 - 11