HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)

Volgende wedstrijd:
WZK CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1
zaterdag 30 oktober 18:15
Sterrenbad Wassenaar

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC De Gouwe CM1412
2De Linge/PCG (SG) CM 139
3WZC (SG) CM 136
4Waterpolo Residentie (SG) CM 136
5Sassenheim CM146
6Z&PC Rotterdam CM146
7ZPS CM 133
8Alkemade CM133
9WZK Zwemmen CM143
10SVH CM 143
11ZZ&PC De Devel CM130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktWZK CM*118:15SVH/ZVVS/Delft CM1
6 novSVH/ZVVS/Delft CM115:25Sassenheim/Vivax CM*1
20 novSVH/ZVVS/Delft CM116:45ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1
27 novAlkemade CM118:15SVH/ZVVS/Delft CM1
11 decSVH/ZVVS/Delft CM113:55Z&PC De Gouwe CM1

Uitslagen

9 oktSVH/ZVVS/Delft CM13 - 15WZC (SG) CM1
2 oktDe Linge/PCG CM*128 - 1SVH/ZVVS/Delft CM1
25 sepZPS/BZC CM*14 - 5SVH/ZVVS/Delft CM1
18 sepZ&PC De Gouwe CM129 - 0SVH/ZVVS/Delft CM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC De Gouwe CM144001287582
2De Linge/PCG (SG) CM 13300952745
3WZC (SG) CM 13201626206
4Waterpolo Residentie (SG) CM 13201627252
5Sassenheim CM1420262227-5
6Z&PC Rotterdam CM1420262837-9
7ZPS CM 13102324240
8Alkemade CM1310231419-5
9WZK Zwemmen CM1410331850-32
10SVH CM 141033976-67
11ZZ&PC De Devel CM130030724-17
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 17:25 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - ZPS/BZC CM*1De Hoge Devel B.V.
30 okt 17:45 De Linge/PCG CM*1 - WP Residentie/DES CM 1Berenschot
30 okt 17:55 WZC (SG) CM1 - Z&PC Rotterdam CM1De Veur
30 okt 18:15 WZK CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1Sterrenbad
31 okt 16:00 Sassenheim/Vivax CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Wasbeek
6 nov 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 - WZK CM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 nov 15:25 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1Sportcentrum de Wilgenring
6 nov 15:45 ZPS/BZC CM*1 - De Linge/PCG CM*1De Hofstee
7 nov 15:00 Alkemade CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Tweesprong
7 nov 17:00 WP Residentie/DES CM 1 - WZC (SG) CM1Zuiderparkbad
13 nov 16:00 WZC (SG) CM1 - De Linge/PCG CM*1De Veur
13 nov 17:25 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1De Hoge Devel B.V.
13 nov 17:30 Alkemade CM1 - ZPS/BZC CM*1De Tweesprong
13 nov 17:40 Sassenheim/Vivax CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1Wasbeek
13 nov 18:15 WZK CM*1 - WP Residentie/DES CM 1Sterrenbad
20 nov 15:00 De Linge/PCG CM*1 - WZK CM*1Caribabad
20 nov 15:45 ZPS/BZC CM*1 - WZC (SG) CM1De Hofstee
20 nov 16:45 SVH/ZVVS/Delft CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Kulk
20 nov 18:10 Z&PC De Gouwe CM1 - Alkemade CM1De Sniep
21 nov 17:45 WP Residentie/DES CM 1 - Sassenheim/Vivax CM*1Zuiderparkbad
27 nov 16:40 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1De Hoge Devel B.V.
27 nov 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 - ZPS/BZC CM*1De Sniep
27 nov 17:45 Sassenheim/Vivax CM*1 - De Linge/PCG CM*1Wasbeek
27 nov 18:15 Alkemade CM1 - SVH/ZVVS/Delft CM1De Tweesprong
27 nov 19:00 WZK CM*1 - WZC (SG) CM1Sterrenbad
11 dec 13:55 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Z&PC De Gouwe CM1Sportcentrum de Wilgenring
11 dec 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 - Alkemade CM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 dec 15:45 ZPS/BZC CM*1 - WZK CM*1De Hofstee
11 dec 17:45 WZC (SG) CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Veur
11 dec 18:45 WP Residentie/DES CM 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Zuiderparkbad
18 dec 16:25 Z&PC Rotterdam CM1 - ZPS/BZC CM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 dec 17:45 De Linge/PCG CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Caribabad
18 dec 17:45 WZC (SG) CM1 - Alkemade CM1De Veur
18 dec 19:00 WZK CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sterrenbad
19 dec 16:15 WP Residentie/DES CM 1 - SVH/ZVVS/Delft CM1Zuiderparkbad
15 jan 15:25 SVH/ZVVS/Delft CM1 - ZPS/BZC CM*1Sportcentrum de Wilgenring
15 jan 17:40 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - De Linge/PCG CM*1De Hoge Devel B.V.
15 jan 18:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - WZK CM*1Poelmeer
16 jan 15:15 Alkemade CM1 - WP Residentie/DES CM 1De Tweesprong
16 jan 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 - Z&PC Rotterdam CM1De Sniep
22 jan 17:00 Sassenheim/Vivax CM*1 - ZPS/BZC CM*1Wasbeek
22 jan 17:00 WZC (SG) CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Veur
22 jan 17:15 De Linge/PCG CM*1 - Alkemade CM1Berenschot
23 jan 15:30 WP Residentie/DES CM 1 - Z&PC De Gouwe CM1Overbosch
23 jan 17:15 Z&PC Rotterdam CM1 - SVH/ZVVS/Delft CM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 15:45 ZPS/BZC CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1De Hofstee
29 jan 16:40 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - WZK CM*1De Hoge Devel B.V.
29 jan 17:10 SVH/ZVVS/Delft CM1 - WP Residentie/DES CM 1Kerkpolder
29 jan 17:20 Z&PC De Gouwe CM1 - De Linge/PCG CM*1De Sniep
30 jan 15:30 Alkemade CM1 - WZC (SG) CM1De Tweesprong
5 feb 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 - WP Residentie/DES CM 1Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 15:20 SVH/ZVVS/Delft CM1 - De Linge/PCG CM*1Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:00 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Hoge Devel B.V.
5 feb 17:30 Alkemade CM1 - WZK CM*1De Tweesprong
6 feb 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 - WZC (SG) CM1De Sniep
12 feb 14:00 De Linge/PCG CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1Caribabad
12 feb 18:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - Alkemade CM1Poelmeer
12 feb 18:15 WZK CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Sterrenbad
12 feb 18:45 WP Residentie/DES CM 1 - ZPS/BZC CM*1Zuiderparkbad
12 feb 18:45 WZC (SG) CM1 - SVH/ZVVS/Delft CM1De Veur
12 maa 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 - WZC (SG) CM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 16:30 ZPS/BZC CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Hofstee
12 maa 16:55 SVH/ZVVS/Delft CM1 - WZK CM*1De Kulk
12 maa 17:25 Z&PC De Gouwe CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Sniep
12 maa 19:30 WP Residentie/DES CM 1 - De Linge/PCG CM*1Zuiderparkbad
19 maa 16:10 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Z&PC Rotterdam CM1De Kulk
19 maa 17:15 ZPS/BZC CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Hofstee
19 maa 17:30 Alkemade CM1 - De Linge/PCG CM*1De Tweesprong
19 maa 17:50 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - WZC (SG) CM1De Hoge Devel B.V.
20 maa 17:35 Z&PC De Gouwe CM1 - WP Residentie/DES CM 1De Sniep
26 maa 16:25 WZC (SG) CM1 - WP Residentie/DES CM 1De Veur
26 maa 17:15 De Linge/PCG CM*1 - ZPS/BZC CM*1Berenschot
26 maa 17:55 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Alkemade CM1De Hoge Devel B.V.
26 maa 18:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1Poelmeer
26 maa 19:00 WZK CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1Sterrenbad
2 apr 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 apr 14:45 De Linge/PCG CM*1 - WZC (SG) CM1Berenschot
2 apr 15:45 ZPS/BZC CM*1 - Alkemade CM1De Hofstee
2 apr 18:05 Z&PC De Gouwe CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Sniep
3 apr 16:15 WP Residentie/DES CM 1 - WZK CM*1Zuiderparkbad
9 apr 16:55 WZC (SG) CM1 - ZPS/BZC CM*1De Veur
9 apr 18:15 Alkemade CM1 - Z&PC De Gouwe CM1De Tweesprong
9 apr 18:25 Sassenheim/Vivax CM*1 - WP Residentie/DES CM 1Wasbeek
9 apr 18:30 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1De Hoge Devel B.V.
9 apr 19:00 WZK CM*1 - De Linge/PCG CM*1Sterrenbad
23 apr 14:15 Z&PC Rotterdam CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 15:00 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Alkemade CM1Kerkpolder
23 apr 15:00 De Linge/PCG CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1Caribabad
23 apr 16:30 ZPS/BZC CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1De Hofstee
23 apr 17:45 WZC (SG) CM1 - WZK CM*1De Veur
 
 
Alkemade CM1
 
De Linge/PCG..
 
Sassenheim/V..
 
SVH/ZVVS/Del..
 
WP Residenti..
 
WZC (SG) CM ..
 
WZK CM*1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPS/BZC CM*1
 
ZZ&PC de Dev..
 
Alkemade CM1 19/35 - 727/1116/130/15/29/43 - 813/117/11
De Linge/PCG CM*122/1 23/428 - 130/102/420/1118/1212/226/312 - 0
Sassenheim/Vivax CM*112/227/11 26/39/45 - 1115/131/1013/1122/15 - 4
SVH/ZVVS/Delft CM123/45/26/11 29/13 - 1512/311/1219/315/120/11
WP Residentie/DES CM 1?12/321/1119/12 7/113/423/17 - 1012/211/12
WZC (SG) CM 118/1213/1111/1212/226/3 23/40 - 1230/109/422/1
WZK CM*14 - 69/47 - 530/1013/1127/11 12/226/36 - 818/12
Z&PC De Gouwe CM120/1129/112/329 - 020/36/231 - 1 16/127/112/4
Z&PC Rotterdam CM111/126 - 122/423/15/212/36/114 - 15 18/1223/4
ZPS/BZC CM*12/46/1119/34 - 512 - 1320/1111/1223/429/1 12/3
ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*126/315/15/29/43 - 719/329/113/1127/1130/10