HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC De Gouwe CM1824
2De Linge/PCG (SG) CM 1721
3WZC (SG) CM 1816
4Sassenheim CM1815
5Z&PC Rotterdam CM1710
6Waterpolo Residentie (SG) CM 179
7ZZ&PC De Devel CM179
8Alkemade CM176
9ZPS CM 186
10WZK Zwemmen CM196
11SVH CM 183
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janSVH/ZVVS/Delft CM117:10WP Residentie/DES CM 1
5 febSVH/ZVVS/Delft CM115:50De Linge/PCG CM*1
12 febWZC (SG) CM118:45SVH/ZVVS/Delft CM1
12 maaSVH/ZVVS/Delft CM116:55WZK CM*1
19 maaSVH/ZVVS/Delft CM116:55Z&PC Rotterdam CM1

Uitslagen

27 novAlkemade CM14 - 0SVH/ZVVS/Delft CM1
20 novSVH/ZVVS/Delft CM10 - 7ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1
6 novSVH/ZVVS/Delft CM11 - 10Sassenheim/Vivax CM*1
30 oktWZK CM*18 - 3SVH/ZVVS/Delft CM1
9 oktSVH/ZVVS/Delft CM13 - 15WZC (SG) CM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC De Gouwe CM188002416911158
2De Linge/PCG (SG) CM 17700211092188
3WZC (SG) CM 185121662548
4Sassenheim CM18503154756-9
5Z&PC Rotterdam CM17313105160-9
6Waterpolo Residentie (SG) CM 1730494359-16
7ZZ&PC De Devel CM1730493653-17
8Alkemade CM1720562453-29
9ZPS CM 1820664683-37
10WZK Zwemmen CM1920764388-45
11SVH CM 18107313105-92
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:45 ZPS/BZC CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1De Hofstee
29 jan 16:40 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - WZK CM*1De Hoge Devel B.V.
29 jan 17:10 SVH/ZVVS/Delft CM1 - WP Residentie/DES CM 1Kerkpolder
29 jan 17:20 Z&PC De Gouwe CM1 - De Linge/PCG CM*1De Sniep
30 jan 15:30 Alkemade CM1 - WZC (SG) CM1De Tweesprong
5 feb 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 - WP Residentie/DES CM 1Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 15:50 SVH/ZVVS/Delft CM1 - De Linge/PCG CM*1Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:00 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Hoge Devel B.V.
5 feb 17:30 Alkemade CM1 - WZK CM*1De Tweesprong
6 feb 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 - WZC (SG) CM1De Sniep
12 feb 14:00 De Linge/PCG CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1Caribabad
12 feb 18:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - Alkemade CM1Poelmeer
12 feb 18:15 WZK CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Sterrenbad
12 feb 18:45 WZC (SG) CM1 - SVH/ZVVS/Delft CM1De Veur
12 feb 18:45 WP Residentie/DES CM 1 - ZPS/BZC CM*1Zuiderparkbad
12 maa 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 - WZC (SG) CM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 16:30 ZPS/BZC CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Hofstee
12 maa 16:55 SVH/ZVVS/Delft CM1 - WZK CM*1De Kulk
12 maa 17:25 Z&PC De Gouwe CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Sniep
12 maa 18:45 WP Residentie/DES CM 1 - De Linge/PCG CM*1Zuiderparkbad
19 maa 16:55 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Z&PC Rotterdam CM1De Kulk
19 maa 17:15 ZPS/BZC CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1De Hofstee
19 maa 17:30 Alkemade CM1 - De Linge/PCG CM*1De Tweesprong
19 maa 17:50 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - WZC (SG) CM1De Hoge Devel B.V.
20 maa 17:35 Z&PC De Gouwe CM1 - WP Residentie/DES CM 1De Sniep
26 maa 16:25 WZC (SG) CM1 - WP Residentie/DES CM 1De Veur
26 maa 17:15 De Linge/PCG CM*1 - ZPS/BZC CM*1Berenschot
26 maa 17:55 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Alkemade CM1De Hoge Devel B.V.
26 maa 18:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1Poelmeer
26 maa 19:00 WZK CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1Sterrenbad
2 apr 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
2 apr 14:45 De Linge/PCG CM*1 - WZC (SG) CM1Berenschot
2 apr 15:45 ZPS/BZC CM*1 - Alkemade CM1De Hofstee
2 apr 18:05 Z&PC De Gouwe CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Sniep
3 apr 16:15 WP Residentie/DES CM 1 - WZK CM*1Zuiderparkbad
9 apr 16:55 WZC (SG) CM1 - ZPS/BZC CM*1De Veur
9 apr 18:15 Alkemade CM1 - Z&PC De Gouwe CM1De Tweesprong
9 apr 18:25 Sassenheim/Vivax CM*1 - WP Residentie/DES CM 1Wasbeek
9 apr 18:30 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1De Hoge Devel B.V.
9 apr 19:00 WZK CM*1 - De Linge/PCG CM*1Sterrenbad
23 apr 14:15 Z&PC Rotterdam CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 15:00 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Alkemade CM1Kerkpolder
23 apr 15:00 De Linge/PCG CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1Caribabad
23 apr 16:30 ZPS/BZC CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1De Hofstee
23 apr 17:45 WZC (SG) CM1 - WZK CM*1De Veur
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 WZK CM*1 - WZC (SG) CM1 3 - 6
27 nov 18:15 Alkemade CM1 - SVH/ZVVS/Delft CM1 4 - 0
27 nov 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 - ZPS/BZC CM*1 24 - 0
21 nov 17:45 WP Residentie/DES CM 1 - Sassenheim/Vivax CM*1 3 - 5
20 nov 18:10 Z&PC De Gouwe CM1 - Alkemade CM1 15 - 2
20 nov 16:45 SVH/ZVVS/Delft CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 0 - 7
20 nov 15:45 ZPS/BZC CM*1 - WZC (SG) CM1 4 - 6
20 nov 15:00 De Linge/PCG CM*1 - WZK CM*1 14 - 2
13 nov 18:15 WZK CM*1 - WP Residentie/DES CM 1 6 - 7
13 nov 17:40 Sassenheim/Vivax CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1 8 - 6
13 nov 17:30 Alkemade CM1 - ZPS/BZC CM*1 2 - 10
13 nov 17:25 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1 2 - 24
13 nov 16:00 WZC (SG) CM1 - De Linge/PCG CM*1 6 - 13
7 nov 17:00 WP Residentie/DES CM 1 - WZC (SG) CM1 5 - 9
7 nov 14:15 Alkemade CM1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 2 - 9
6 nov 15:55 SVH/ZVVS/Delft CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1 1 - 10
6 nov 15:45 ZPS/BZC CM*1 - De Linge/PCG CM*1 5 - 16
6 nov 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 - WZK CM*1 8 - 6
31 okt 16:00 Sassenheim/Vivax CM*1 - Z&PC De Gouwe CM1 2 - 19
30 okt 18:15 WZK CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1 8 - 3
30 okt 17:55 WZC (SG) CM1 - Z&PC Rotterdam CM1 9 - 9
30 okt 17:45 De Linge/PCG CM*1 - WP Residentie/DES CM 1 14 - 1
30 okt 17:25 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - ZPS/BZC CM*1 11 - 3
9 okt 18:15 Alkemade CM1 - Sassenheim/Vivax CM*1 5 - 7
9 okt 18:15 Z&PC De Gouwe CM1 - WZK CM*1 31 - 1
9 okt 15:45 ZPS/BZC CM*1 - WP Residentie/DES CM 1 12 - 13
9 okt 15:00 SVH/ZVVS/Delft CM1 - WZC (SG) CM1 3 - 15
9 okt 14:10 Z&PC Rotterdam CM1 - De Linge/PCG CM*1 6 - 12
3 okt 16:15 WP Residentie/DES CM 1 - Z&PC Rotterdam CM1 7 - 10
2 okt 18:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 5 - 4
2 okt 17:30 WZC (SG) CM1 - Z&PC De Gouwe CM1 0 - 12
2 okt 16:15 De Linge/PCG CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1 28 - 1
25 sep 19:00 WZK CM*1 - Sassenheim/Vivax CM*1 7 - 5
25 sep 17:15 ZPS/BZC CM*1 - SVH/ZVVS/Delft CM1 4 - 5
25 sep 16:30 De Linge/PCG CM*1 - ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 12 - 0
25 sep 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 - Z&PC De Gouwe CM1 4 - 15
19 sep 14:30 Alkemade CM1 - Z&PC Rotterdam CM1 3 - 8
18 sep 19:10 Sassenheim/Vivax CM*1 - WZC (SG) CM1 5 - 11
18 sep 19:00 WZK CM*1 - ZPS/BZC CM*1 6 - 8
18 sep 17:25 ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 - WP Residentie/DES CM 1 3 - 7
18 sep 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 - SVH/ZVVS/Delft CM1 29 - 0
11 sep 19:00 WZK CM*1 - Alkemade CM1 4 - 6
 
 
Alkemade CM1
 
De Linge/PCG..
 
Sassenheim/V..
 
SVH/ZVVS/Del..
 
WP Residenti..
 
WZC (SG) CM ..
 
WZK CM*1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPS/BZC CM*1
 
ZZ&PC de Dev..
 
Alkemade CM1 19/35 - 74 - 0?30/15/29/43 - 82 - 102 - 9
De Linge/PCG CM*1? 23/428 - 114 - 12/414 - 2?12/226/312 - 0
Sassenheim/Vivax CM*112/2? 26/39/45 - 11?2 - 198 - 6?5 - 4
SVH/ZVVS/Delft CM123/45/21 - 10 29/13 - 1512/3?19/3?0 - 7
WP Residentie/DES CM 1?12/33 - 5? 5 - 93/4?7 - 1012/2?
WZC (SG) CM 1?6 - 13?12/226/3 23/40 - 129 - 99/4?
WZK CM*14 - 69/47 - 58 - 36 - 73 - 6 12/226/36 - 8?
Z&PC De Gouwe CM115 - 229/112/329 - 020/36/231 - 1 ?24 - 02/4
Z&PC Rotterdam CM1?6 - 122/4?5/212/38 - 64 - 15 ?23/4
ZPS/BZC CM*12/45 - 1619/34 - 512 - 134 - 6?23/429/1 12/3
ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*126/3?5/29/43 - 719/329/12 - 24?11 - 3