HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterproof H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Waterproof H1 - Spio H1
zaterdag 29 januari 18:15
Geusseltbad Maastricht

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Dokkelaers H1927
2Lutra H1924
3Waterproof H1921
4Spio H1918
5DZT'62 H3915
6BZ&PC (Boxmeer) H1915
7Aegir H2912
8Zwemsport Parkstad H1812
9HZPC H396
10Hellas-Glana H296
11BZ&PC (Boxmeer) H283
12Spio H290
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janWaterproof H118:15Spio H1
5 febWaterproof H116:15BZ&PC (Boxmeer) H1
12 febHZPC H319:45Waterproof H1
12 maaWaterproof H116:15BZ&PC (Boxmeer) H2
19 maaWaterproof H116:00De Dokkelaers H1

Uitslagen

27 novLutra H15 - 4Waterproof H1
20 novWaterproof H112 - 9DZT'62 H3
13 novZwemsport Parkstad H17 - 13Waterproof H1
6 novWaterproof H115 - 6Spio H2
30 oktBZ&PC (Boxmeer) H28 - 13Waterproof H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dokkelaers H1990027952867
2Lutra H1980124944945
3Waterproof H1970221924745
4Spio H1960318705317
5DZT'62 H3950415927517
6BZ&PC (Boxmeer) H1950415755421
7Aegir H29405126264-2
8Zwemsport Parkstad H184041250491
9HZPC H39207654106-52
10Hellas-Glana H2920763797-60
11BZ&PC (Boxmeer) H2810736299-37
12Spio H29009049111-62
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:30 Hellas-Glana H2 - HZPC H3Combibad De Nieuwe Hateboer
29 jan 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Aegir H2Zwembad t Hoogkoor
29 jan 18:15 Waterproof H1 - Spio H1Geusseltbad
29 jan 18:45 Zwemsport Parkstad H1 - DZT'62 H3Zwembad Dr Pool
29 jan 18:55 BZ&PC (Boxmeer) H1 - De Dokkelaers H1Zwembad t Hoogkoor
29 jan 20:30 Lutra H1 - Spio H2Recreatiebad De Wissen
5 feb 16:15 Waterproof H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1Geusseltbad
5 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
5 feb 19:20 Hellas-Glana H2 - Spio H2Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 19:30 Zwemsport Parkstad H1 - Aegir H2Zwembad Dr Pool
5 feb 19:45 Spio H1 - HZPC H3Feel Fit Center Venray
5 feb 20:30 Lutra H1 - DZT'62 H3Recreatiebad De Wissen
12 feb 17:00 Aegir H2 - Lutra H1Ir. Ottenbad
12 feb 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2Zwembad t Hoogkoor
12 feb 18:30 De Dokkelaers H1 - Zwemsport Parkstad H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
12 feb 19:45 HZPC H3 - Waterproof H1Zwembad De Berkel
12 feb 20:25 Spio H2 - Spio H1Feel Fit Center Venray
13 feb 17:45 DZT'62 H3 - Hellas-Glana H2LACO sportcentrum
12 maa 16:15 Waterproof H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2Geusseltbad
12 maa 18:00 Zwemsport Parkstad H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1Zwembad Dr Pool
12 maa 18:30 HZPC H3 - Spio H2Zwembad De Berkel
12 maa 19:00 Lutra H1 - De Dokkelaers H1Recreatiebad De Wissen
12 maa 19:20 Hellas-Glana H2 - Aegir H2Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 19:45 Spio H1 - DZT'62 H3Feel Fit Center Venray
19 maa 16:00 Waterproof H1 - De Dokkelaers H1Geusseltbad
19 maa 16:30 Hellas-Glana H2 - Spio H1Combibad De Nieuwe Hateboer
19 maa 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - DZT'62 H3Zwembad t Hoogkoor
19 maa 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Aegir H2Zwembad t Hoogkoor
19 maa 19:30 Zwemsport Parkstad H1 - Spio H2Zwembad Dr Pool
19 maa 19:45 Lutra H1 - HZPC H3Recreatiebad De Wissen
26 maa 17:00 Aegir H2 - Spio H1Ir. Ottenbad
26 maa 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Zwemsport Parkstad H1Zwembad t Hoogkoor
26 maa 18:30 De Dokkelaers H1 - Hellas-Glana H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
26 maa 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Lutra H1Zwembad t Hoogkoor
26 maa 19:00 Spio H2 - Waterproof H1Feel Fit Center Venray
27 maa 16:45 DZT'62 H3 - HZPC H3LACO sportcentrum
2 apr 18:00 Hellas-Glana H2 - BZ&PC (Boxmeer) H1Combibad De Nieuwe Hateboer
2 apr 18:15 Waterproof H1 - Zwemsport Parkstad H1Geusseltbad
2 apr 19:45 HZPC H3 - Aegir H2Zwembad De Berkel
2 apr 20:30 Lutra H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2Recreatiebad De Wissen
2 apr 20:40 Spio H2 - DZT'62 H3Feel Fit Center Venray
2 apr 21:25 Spio H1 - De Dokkelaers H1Feel Fit Center Venray
9 apr 17:00 Aegir H2 - Spio H2Ir. Ottenbad
9 apr 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Hellas-Glana H2Zwembad t Hoogkoor
9 apr 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Spio H1Zwembad t Hoogkoor
9 apr 19:15 De Dokkelaers H1 - HZPC H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
9 apr 19:30 Zwemsport Parkstad H1 - Lutra H1Zwembad Dr Pool
9 apr 20:00 DZT'62 H3 - Waterproof H1LACO sportcentrum
23 apr 16:15 Waterproof H1 - Lutra H1Geusseltbad
23 apr 16:30 Hellas-Glana H2 - Zwemsport Parkstad H1Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 18:00 HZPC H3 - BZ&PC (Boxmeer) H1Zwembad De Berkel
23 apr 19:45 Spio H2 - De Dokkelaers H1Feel Fit Center Venray
23 apr 21:20 Spio H1 - BZ&PC (Boxmeer) H2Feel Fit Center Venray
24 apr 16:45 DZT'62 H3 - Aegir H2LACO sportcentrum
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:30 Zwemsport Parkstad H1 - Hellas-Glana H2 7 - 2
27 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - Spio H2 12 - 6
27 nov 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - HZPC H3 22 - 2
27 nov 18:45 Lutra H1 - Waterproof H1 5 - 4
27 nov 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Spio H1 3 - 12
27 nov 17:00 Aegir H2 - DZT'62 H3 7 - 10
20 nov 21:00 Lutra H1 - Zwemsport Parkstad H1 8 - 4
20 nov 20:30 Spio H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 4 - 2
20 nov 19:45 Spio H2 - Aegir H2 6 - 12
20 nov 18:45 HZPC H3 - De Dokkelaers H1 1 - 14
20 nov 16:30 Hellas-Glana H2 - BZ&PC (Boxmeer) H2 11 - 6
20 nov 16:15 Waterproof H1 - DZT'62 H3 12 - 9
14 nov 17:45 DZT'62 H3 - Spio H2 17 - 2
13 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - Spio H1 11 - 2
13 nov 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Hellas-Glana H2 13 - 2
13 nov 18:45 Zwemsport Parkstad H1 - Waterproof H1 7 - 13
13 nov 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Lutra H1 10 - 16
13 nov 17:00 Aegir H2 - HZPC H3 15 - 3
6 nov 21:10 Spio H1 - Aegir H2 12 - 3
6 nov 20:30 Lutra H1 - BZ&PC (Boxmeer) H1 10 - 6
6 nov 18:45 HZPC H3 - DZT'62 H3 8 - 10
6 nov 18:15 Hellas-Glana H2 - De Dokkelaers H1 1 - 8
6 nov 16:15 Waterproof H1 - Spio H2 15 - 6
31 okt 18:05 DZT'62 H3 - Spio H1 10 - 12
30 okt 19:00 Spio H2 - HZPC H3 9 - 11
30 okt 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Zwemsport Parkstad H1 3 - 8
30 okt 18:30 De Dokkelaers H1 - Lutra H1 5 - 4
30 okt 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - Waterproof H1 8 - 13
30 okt 17:00 Aegir H2 - Hellas-Glana H2 9 - 6
9 okt 19:45 Spio H1 - Spio H2 12 - 2
9 okt 19:30 Zwemsport Parkstad H1 - De Dokkelaers H1 2 - 5
9 okt 19:00 Lutra H1 - Aegir H2 8 - 4
9 okt 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - BZ&PC (Boxmeer) H1 5 - 9
9 okt 17:15 Hellas-Glana H2 - DZT'62 H3 1 - 13
9 okt 16:15 Waterproof H1 - HZPC H3 10 - 3
3 okt 18:15 DZT'62 H3 - Lutra H1 7 - 11
2 okt 21:30 HZPC H3 - Spio H1 6 - 7
2 okt 19:00 Spio H2 - Hellas-Glana H2 5 - 6
2 okt 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Waterproof H1 6 - 5
2 okt 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - De Dokkelaers H1 5 - 15
2 okt 17:00 Aegir H2 - Zwemsport Parkstad H1 7 - 6
26 sep 18:30 DZT'62 H3 - BZ&PC (Boxmeer) H1 14 - 4
25 sep 21:25 Spio H1 - Lutra H1 4 - 10
25 sep 20:40 Spio H2 - BZ&PC (Boxmeer) H2 9 - 16
25 sep 18:45 HZPC H3 - Zwemsport Parkstad H1 6 - 10
25 sep 17:00 Aegir H2 - De Dokkelaers H1 5 - 7
25 sep 16:15 Waterproof H1 - Hellas-Glana H2 14 - 3
18 sep 20:15 Lutra H1 - Hellas-Glana H2 22 - 5
18 sep 19:30 Zwemsport Parkstad H1 - Spio H1 6 - 5
18 sep 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 - Spio H2 10 - 4
18 sep 18:30 De Dokkelaers H1 - DZT'62 H3 18 - 2
18 sep 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 - HZPC H3 9 - 14
18 sep 17:00 Aegir H2 - Waterproof H1 0 - 6
 
 
Aegir H2
 
BZ&PC (Boxme..
 
BZ&PC (Boxme..
 
De Dokkelaer..
 
DZT'62 H3
 
Hellas-Glana..
 
HZPC H3
 
Lutra H1
 
Spio H1
 
Spio H2
 
Waterproof H..
 
Zwemsport Pa..
 
Aegir H2 ??5 - 77 - 109 - 615 - 312/226/39/40 - 67 - 6
BZ&PC (Boxmeer) H119/3 12/229/1?13 - 222 - 226/39/410 - 46 - 53 - 8
BZ&PC (Boxmeer) H229/15 - 9 5 - 1519/39/49 - 1410 - 163 - 12?8 - 1326/3
De Dokkelaers H1??5/2 18 - 226/39/45 - 411 - 212 - 6?12/2
DZT'62 H324/414 - 4?? 13/227/37 - 1110 - 1217 - 29/4?
Hellas-Glana H212/32/411 - 61 - 81 - 13 29/1?19/35/2?23/4
HZPC H32/423/4?1 - 148 - 10? ?6 - 712/312/26 - 10
Lutra H18 - 410 - 62/412/35/222 - 519/3 ?29/15 - 48 - 4
Spio H112 - 34 - 223/42/412/3?5/24 - 10 12 - 2??
Spio H26 - 12?9 - 1623/42/45 - 69 - 11?12/2 26/3?
Waterproof H1?5/212/319/312 - 914 - 310 - 323/429/115 - 6 2/4
Zwemsport Parkstad H15/212/3?2 - 529/17 - 2?9/46 - 519/37 - 13