HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Treffers Da1 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

24 aprSWNZ (SG) Da18 - 11De Treffers Da1
10 aprDe Treffers Da13 - 12Hellas-Glana Da1
2 aprLutra Da18 - 4De Treffers Da1
26 maaDe Treffers Da18 - 5ZPC De Zeeuwse Kust Da1
19 maaDe Treffers Da111 - 6TRB-RES Da1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 19:30 SWNZ (SG) Da1 - De Treffers Da1 8 - 11
24 apr 17:00 TRB-RES Da1 - PSV Da3 9 - 12
23 apr 19:35 Arethusa Da2 - Lutra Da1 7 - 5
23 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 - De Warande Da1 4 - 13
23 apr 19:05 Hellas-Glana Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 14 - 6
23 apr 17:50 HZPC Da1 - Nayade Da1 4 - 12
10 apr 19:15 TRB-RES Da1 - Arethusa Da2 3 - 9
10 apr 16:00 De Treffers Da1 - Hellas-Glana Da1 3 - 12
10 apr 15:00 PSV Da3 - Zeester-Meerval Da1 12 - 5
9 apr 18:35 Nayade Da1 - SWNZ (SG) Da1 14 - 6
9 apr 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Lutra Da1 3 - 16
9 apr 17:10 De Warande Da1 - HZPC Da1 8 - 2
2 apr 19:30 Lutra Da1 - De Treffers Da1 8 - 4
2 apr 19:30 Zeester-Meerval Da1 - TRB-RES Da1 10 - 8
2 apr 18:45 SWNZ (SG) Da1 - De Warande Da1 8 - 11
2 apr 18:05 Arethusa Da2 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 16 - 10
2 apr 17:15 Hellas-Glana Da1 - Nayade Da1 14 - 10
2 apr 16:10 PSV Da3 - HZPC Da1 19 - 2
27 maa 18:30 TRB-RES Da1 - HZPC Da1 0 - 0
26 maa 21:05 De Warande Da1 - Hellas-Glana Da1 7 - 13
26 maa 19:30 Zeester-Meerval Da1 - Arethusa Da2 9 - 8
26 maa 19:20 Nayade Da1 - Lutra Da1 2 - 3
26 maa 18:15 De Treffers Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 8 - 5
26 maa 15:35 PSV Da3 - SWNZ (SG) Da1 7 - 4
19 maa 20:15 De Treffers Da1 - TRB-RES Da1 11 - 6
19 maa 19:10 Arethusa Da2 - De Warande Da1 16 - 14
19 maa 18:45 Lutra Da1 - HZPC Da1 8 - 7
19 maa 18:00 Hellas-Glana Da1 - SWNZ (SG) Da1 10 - 9
19 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Zeester-Meerval Da1 6 - 4
19 maa 16:00 Nayade Da1 - PSV Da3 8 - 11
13 maa 18:45 SWNZ (SG) Da1 - TRB-RES Da1 17 - 8
12 maa 19:15 HZPC Da1 - Zeester-Meerval Da1 5 - 9
12 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Nayade Da1 5 - 12
12 maa 17:15 Arethusa Da2 - De Treffers Da1 10 - 2
13 feb 19:15 TRB-RES Da1 - Hellas-Glana Da1 5 - 11
12 feb 19:05 Zeester-Meerval Da1 - SWNZ (SG) Da1 8 - 17
12 feb 17:45 HZPC Da1 - Arethusa Da2 5 - 13
12 feb 17:40 De Warande Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 14 - 6
12 feb 15:15 Nayade Da1 - De Treffers Da1 6 - 6
5 feb 19:30 Lutra Da1 - TRB-RES Da1 17 - 3
5 feb 19:00 SWNZ (SG) Da1 - HZPC Da1 11 - 3
5 feb 18:30 Arethusa Da2 - Nayade Da1 15 - 7
30 jan 18:00 SWNZ (SG) Da1 - Arethusa Da2 6 - 13
29 jan 21:15 De Treffers Da1 - PSV Da3 7 - 12
29 jan 19:30 Lutra Da1 - Zeester-Meerval Da1 21 - 3
29 jan 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - TRB-RES Da1 8 - 7
29 jan 16:45 Nayade Da1 - De Warande Da1 9 - 14
29 jan 16:30 Hellas-Glana Da1 - HZPC Da1 11 - 5
27 nov 20:15 De Treffers Da1 - SWNZ (SG) Da1 6 - 8
27 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Hellas-Glana Da1 6 - 10
27 nov 17:45 Lutra Da1 - Arethusa Da2 10 - 7
27 nov 17:00 PSV Da3 - TRB-RES Da1 16 - 1
27 nov 16:50 De Warande Da1 - Zeester-Meerval Da1 11 - 7
27 nov 15:15 Nayade Da1 - HZPC Da1 12 - 5
21 nov 16:00 SWNZ (SG) Da1 - Nayade Da1 11 - 11
20 nov 20:00 Lutra Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 16 - 3
20 nov 19:05 Zeester-Meerval Da1 - PSV Da3 5 - 14
20 nov 18:40 Arethusa Da2 - TRB-RES Da1 19 - 2
20 nov 18:20 Hellas-Glana Da1 - De Treffers Da1 11 - 3
20 nov 17:45 HZPC Da1 - De Warande Da1 4 - 6
14 nov 17:15 TRB-RES Da1 - Zeester-Meerval Da1 7 - 4
14 nov 17:00 De Treffers Da1 - Lutra Da1 8 - 13
13 nov 19:15 De Warande Da1 - SWNZ (SG) Da1 9 - 10
13 nov 17:50 Nayade Da1 - Hellas-Glana Da1 8 - 13
13 nov 17:45 HZPC Da1 - PSV Da3 5 - 11
13 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Arethusa Da2 5 - 9
7 nov 18:30 SWNZ (SG) Da1 - PSV Da3 5 - 8
6 nov 19:30 Lutra Da1 - Nayade Da1 12 - 14
6 nov 18:40 Arethusa Da2 - Zeester-Meerval Da1 7 - 10
6 nov 17:45 HZPC Da1 - TRB-RES Da1 5 - 5
6 nov 17:15 Hellas-Glana Da1 - De Warande Da1 15 - 13
31 okt 16:45 TRB-RES Da1 - SWNZ (SG) Da1 2 - 13
30 okt 20:00 De Treffers Da1 - Arethusa Da2 5 - 8
30 okt 19:20 De Warande Da1 - Lutra Da1 12 - 9
30 okt 19:05 Zeester-Meerval Da1 - HZPC Da1 14 - 5
30 okt 19:00 Nayade Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 18 - 3
30 okt 16:40 PSV Da3 - Hellas-Glana Da1 10 - 11
16 okt 16:30 Hellas-Glana Da1 - TRB-RES Da1 11 - 4
16 okt 16:05 Nayade Da1 - Zeester-Meerval Da1 7 - 3
10 okt 19:15 SWNZ (SG) Da1 - Zeester-Meerval Da1 9 - 7
9 okt 20:00 De Treffers Da1 - Nayade Da1 4 - 7
9 okt 18:20 Arethusa Da2 - HZPC Da1 20 - 3
9 okt 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Warande Da1 3 - 13
9 okt 18:00 Lutra Da1 - PSV Da3 8 - 12
2 okt 19:30 Zeester-Meerval Da1 - Hellas-Glana Da1 6 - 14
2 okt 19:00 TRB-RES Da1 - Lutra Da1 2 - 11
2 okt 18:30 Nayade Da1 - Arethusa Da2 10 - 8
2 okt 18:30 PSV Da3 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 16 - 6
2 okt 18:00 De Warande Da1 - De Treffers Da1 7 - 6
2 okt 17:00 HZPC Da1 - SWNZ (SG) Da1 6 - 8
26 sep 17:45 TRB-RES Da1 - Nayade Da1 4 - 8
26 sep 16:00 SWNZ (SG) Da1 - Lutra Da1 13 - 14
25 sep 19:05 Zeester-Meerval Da1 - De Treffers Da1 3 - 7
25 sep 18:40 Arethusa Da2 - Hellas-Glana Da1 5 - 14
25 sep 17:45 HZPC Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 3 - 4
18 sep 19:20 De Warande Da1 - TRB-RES Da1 8 - 3
18 sep 19:15 Lutra Da1 - Hellas-Glana Da1 9 - 7
18 sep 18:30 De Treffers Da1 - HZPC Da1 8 - 3
18 sep 18:20 PSV Da3 - Arethusa Da2 6 - 3
18 sep 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - SWNZ (SG) Da1 3 - 8