HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
PSV DG1 - De Schelde DG1
zondag 30 januari 12:30

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1PSV DG1927
2ZPC De Zeeuwse Kust DG1821
3VZV Njord DG2818
4De Schelde DG1715
5SBC2000 DG199
6De Warande DG196
7Hieronymus DG183
8De Vennen DG180
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janPSV DG112:30De Schelde DG1
5 febZPC De Zeeuwse Kust DG116:00De Schelde DG1
12 febDe Schelde DG116:00De Vennen DG1
12 maaSBC2000 DG114:20De Schelde DG1
19 maaDe Schelde DG116:00SBC2000 DG1

Uitslagen

27 novDe Schelde DG16 - 5SBC2000 DG1
13 novDe Schelde DG14 - 9ZPC De Zeeuwse Kust DG1
6 novDe Schelde DG14 - 14PSV DG1
16 oktHieronymus-De Krabben DG16 - 14De Schelde DG1
9 oktDe Schelde DG118 - 2De Warande DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1PSV DG199002719730167
2ZPC De Zeeuwse Kust DG18701211242797
3VZV Njord DG28602181244282
4De Schelde DG1750215844440
5SBC2000 DG19306960110-50
6De Warande DG19207646144-98
7Hieronymus DG18107334124-90
8De Vennen DG18008012160-148
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:00 De Warande DG1 - SBC2000 DG1De Warande
29 jan 16:30 VZV Njord DG2 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad Den Ekkerman
29 jan 18:15 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Vennen DG1De Schelp
30 jan 12:30 PSV DG1 - De Schelde DG1Sportcentrum voor studenten
5 feb 15:30 De Vennen DG1 - PSV DG1De Vennen
5 feb 16:00 VZV Njord DG2 - De Warande DG1Zwembad Den Ekkerman
5 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 16:15 SBC2000 DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1Zwembad de Wisselaar
12 feb 14:45 PSV DG1 - SBC2000 DG1De Tongelreep
12 feb 16:00 De Schelde DG1 - De Vennen DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1Vrijburgbad Vlissingen
12 feb 18:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - VZV Njord DG2Zwembad De Stok
12 maa 14:20 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1Zwembad de Wisselaar
12 maa 15:30 De Vennen DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Vennen
12 maa 16:00 De Warande DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1De Warande
13 maa 18:15 VZV Njord DG2 - PSV DG1Zwembad Den Ekkerman
19 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Vennen DG1Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 16:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 maa 19:00 PSV DG1 - VZV Njord DG2De Tongelreep
19 maa 19:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Warande DG1De Schelp
26 maa 14:20 SBC2000 DG1 - De Vennen DG1Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:30 De Warande DG1 - PSV DG1De Warande
26 maa 16:30 VZV Njord DG2 - De Schelde DG1Zwembad Den Ekkerman
26 maa 19:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Schelp
2 apr 14:20 SBC2000 DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1Zwembad de Wisselaar
2 apr 16:00 De Schelde DG1 - De Warande DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
2 apr 16:30 De Vennen DG1 - VZV Njord DG2De Vennen
9 apr 15:15 VZV Njord DG2 - SBC2000 DG1Zwembad Den Ekkerman
9 apr 15:30 De Warande DG1 - De Vennen DG1De Warande
9 apr 19:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Schelde DG1De Schelp
10 apr 12:30 PSV DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Sportcentrum voor studenten
23 apr 14:20 SBC2000 DG1 - De Warande DG1Zwembad de Wisselaar
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - VZV Njord DG2Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 16:00 De Schelde DG1 - PSV DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 16:30 De Vennen DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1De Vennen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - VZV Njord DG2Vrijburgbad Vlissingen
6 mei 00:00 De Vennen DG1 - De Schelde DG1De Vennen
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 14:50 PSV DG1 - VZV Njord DG2 14 - 8
27 nov 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Warande DG1 8 - 14
27 nov 16:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1 6 - 5
27 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Vennen DG1 20 - 0
20 nov 16:00 VZV Njord DG2 - Hieronymus-De Krabben DG1 17 - 1
20 nov 16:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 1 - 21
20 nov 14:20 SBC2000 DG1 - PSV DG1 6 - 18
14 nov 12:30 PSV DG1 - De Vennen DG1 42 - 2
13 nov 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - SBC2000 DG1 4 - 10
13 nov 17:00 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 4 - 9
13 nov 15:30 De Warande DG1 - VZV Njord DG2 2 - 21
6 nov 16:00 De Schelde DG1 - PSV DG1 4 - 14
6 nov 15:30 De Vennen DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1 5 - 12
6 nov 14:20 SBC2000 DG1 - De Warande DG1 10 - 7
30 okt 16:00 De Warande DG1 - De Vennen DG1 10 - 3
30 okt 15:15 VZV Njord DG2 - SBC2000 DG1 13 - 7
30 okt 14:45 PSV DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 9 - 5
16 okt 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Schelde DG1 6 - 14
9 okt 17:10 PSV DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1 25 - 0
9 okt 16:00 De Schelde DG1 - De Warande DG1 18 - 2
9 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 19 - 3
9 okt 15:30 De Vennen DG1 - VZV Njord DG2 1 - 14
2 okt 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 2 - 19
2 okt 16:20 De Warande DG1 - PSV DG1 2 - 24
2 okt 15:15 VZV Njord DG2 - De Schelde DG1 8 - 11
2 okt 14:20 SBC2000 DG1 - De Vennen DG1 11 - 1
25 sep 16:50 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 16
25 sep 16:45 VZV Njord DG2 - Hieronymus-De Krabben DG1 20 - 1
25 sep 15:30 De Vennen DG1 - De Schelde DG1 0 - 27
25 sep 14:20 SBC2000 DG1 - PSV DG1 3 - 27
18 sep 16:50 De Warande DG1 - VZV Njord DG2 5 - 23
18 sep 16:00 De Vennen DG1 - PSV DG1 0 - 24
18 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 15 - 5
 
 
De Schelde D..
 
De Vennen DG..
 
De Warande D..
 
Hieronymus-D..
 
PSV DG1
 
SBC2000 DG1
 
VZV Njord DG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
De Schelde DG1 12/218 - 2?4 - 146 - 5?4 - 9
De Vennen DG10 - 27 ?5 - 120 - 24?1 - 1412/3
De Warande DG1?10 - 3 12/32 - 2429/12 - 211 - 21
Hieronymus-De Krabben DG16 - 1429/18 - 14 ?4 - 1012/22 - 19
PSV DG130/142 - 2?25 - 0 12/214 - 89 - 5
SBC2000 DG112/311 - 110 - 75/26 - 18 ??
VZV Njord DG28 - 11?5/217 - 113/313 - 7 29/1
ZPC De Zeeuwse Kust DG15/220 - 012/2??19 - 323/4