HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterproof Da1 (Dames)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Treffers Da21327
2Argo Da11119
3Nayade Classic Da1919
4Waterproof Da11018
5VZV Njord Da21316
6DZT'62 Da11115
7DBD Da11113
8Lutra Da2126
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprWaterproof Da18 - 3Lutra Da2
9 aprDBD Da111 - 9Waterproof Da1
2 aprWaterproof Da15 - 10Argo Da1
12 maaWaterproof Da13 - 0De Treffers Da2
5 febWaterproof Da15 - 2VZV Njord Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Treffers Da21390427846024
2Argo Da1116141968599
3Nayade Classic Da196121953476
4Waterproof Da1106041859536
5VZV Njord Da213517167679-3
6DZT'62 Da111506157073-3
7DBD Da111416136580-15
8Lutra Da212201065377-24
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 17:30 DZT'62 Da1 - Argo Da1 6 - 5
23 apr 17:35 Nayade Classic Da1 - De Treffers Da2 4 - 8
23 apr 17:15 Waterproof Da1 - Lutra Da2 8 - 3
10 apr 17:00 De Treffers Da2 - DZT'62 Da1 8 - 6
9 apr 19:30 DBD Da1 - Waterproof Da1 11 - 9
9 apr 18:15 Argo Da1 - Lutra Da2 3 - 4
9 apr 16:15 VZV Njord Da2 - Nayade Classic Da1 3 - 5
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 - VZV Njord Da2 12 - 8
2 apr 19:15 Waterproof Da1 - Argo Da1 5 - 10
2 apr 18:00 Lutra Da2 - De Treffers Da2 4 - 7
26 maa 19:15 De Treffers Da2 - Argo Da1 1 - 2
26 maa 18:30 VZV Njord Da2 - Lutra Da2 11 - 4
19 maa 21:15 De Treffers Da2 - DBD Da1 9 - 3
19 maa 20:00 DZT'62 Da1 - Nayade Classic Da1 2 - 3
12 maa 18:15 Argo Da1 - VZV Njord Da2 3 - 3
12 maa 17:45 Nayade Classic Da1 - DBD Da1 7 - 2
12 maa 17:15 Waterproof Da1 - De Treffers Da2 3 - 0
12 feb 18:30 DBD Da1 - DZT'62 Da1 6 - 7
12 feb 16:15 VZV Njord Da2 - De Treffers Da2 8 - 5
5 feb 19:15 Waterproof Da1 - VZV Njord Da2 5 - 2
5 feb 18:00 Lutra Da2 - DBD Da1 6 - 9
29 jan 18:15 Argo Da1 - DBD Da1 9 - 6
27 nov 19:00 Argo Da1 - DZT'62 Da1 9 - 5
27 nov 18:15 De Treffers Da2 - Nayade Classic Da1 4 - 6
27 nov 17:00 Lutra Da2 - Waterproof Da1 2 - 4
21 nov 18:45 DZT'62 Da1 - De Treffers Da2 4 - 10
20 nov 18:30 Lutra Da2 - Argo Da1 6 - 7
20 nov 17:15 Waterproof Da1 - DBD Da1 7 - 1
20 nov 16:00 Nayade Classic Da1 - VZV Njord Da2 10 - 9
14 nov 16:00 De Treffers Da2 - Lutra Da2 8 - 4
13 nov 18:35 VZV Njord Da2 - DZT'62 Da1 5 - 6
6 nov 18:15 Argo Da1 - De Treffers Da2 5 - 8
6 nov 18:00 Lutra Da2 - VZV Njord Da2 4 - 6
6 nov 17:15 Waterproof Da1 - De Rog Da1 13 - 2
30 okt 19:35 DBD Da1 - Nayade Classic Da1 7 - 7
30 okt 19:00 De Treffers Da2 - Waterproof Da1 9 - 5
30 okt 16:15 VZV Njord Da2 - Argo Da1 8 - 6
10 okt 18:30 DZT'62 Da1 - DBD Da1 9 - 10
9 okt 21:00 De Treffers Da2 - VZV Njord Da2 7 - 6
9 okt 16:00 Nayade Classic Da1 - De Rog Da1 5 - 3
3 okt 18:45 De Rog Da1 - DZT'62 Da1 5 - 12
2 okt 18:30 DBD Da1 - Lutra Da2 8 - 7
2 okt 16:15 VZV Njord Da2 - Waterproof Da1 4 - 10
25 sep 17:45 DBD Da1 - VZV Njord Da2 2 - 3
25 sep 17:15 Waterproof Da1 - DZT'62 Da1 3 - 11
25 sep 16:00 Nayade Classic Da1 - Lutra Da2 4 - 3
19 sep 17:30 DZT'62 Da1 - Lutra Da2 2 - 6
18 sep 19:45 Argo Da1 - Nayade Classic Da1 9 - 7
18 sep 16:15 VZV Njord Da2 - De Rog Da1 17 - 5
 
 
Argo Da1
 
DBD Da1
 
De Treffers ..
 
DZT'62 Da1
 
Lutra Da2
 
Nayade Class..
 
VZV Njord Da..
 
Waterproof D..
 
Argo Da1 9 - 65 - 89 - 53 - 49 - 73 - 3?
DBD Da1? ?6 - 78 - 77 - 72 - 311 - 9
De Treffers Da21 - 29 - 3 8 - 68 - 44 - 67 - 69 - 5
DZT'62 Da16 - 59 - 104 - 10 2 - 62 - 312 - 8?
Lutra Da26 - 76 - 94 - 7? ?4 - 62 - 4
Nayade Classic Da1?7 - 24 - 8?4 - 3 10 - 9?
VZV Njord Da28 - 6?8 - 55 - 611 - 43 - 5 4 - 10
Waterproof Da15 - 107 - 13 - 03 - 118 - 3?5 - 2