HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde Da1 (Dames)

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Krabben Da11337
2SBC2000 Da11332
3De Zuidwesthoek Da11231
4De Schelde Da11323
5De Warande Da21321
6AquAmigos Da21312
7De Treffers Da31511
8SWNZ (SG) Da21310
9ZVDO'74 Da11510
10De Vennen Da2100
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprDe Schelde Da116 - 6De Treffers Da3
9 aprDe Schelde Da114 - 5AquAmigos Da2
26 maaDe Schelde Da119 - 4ZVDO'74 Da1
19 maaSWNZ (SG) Da23 - 9De Schelde Da1
5 febDe Zuidwesthoek Da19 - 6De Schelde Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Krabben Da11312103716252110
2SBC2000 Da1131021321285573
3De Zuidwesthoek Da11210113113938101
4De Schelde Da113724231207446
5De Warande Da213634218182-1
6AquAmigos Da2133371274102-28
7De Treffers Da31532101164153-89
8SWNZ (SG) Da2133191066109-43
9ZVDO'74 Da11531111065131-66
10De Vennen Da2100010034137-103
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:30 ZVDO'74 Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1 4 - 18
23 apr 18:30 De Schelde Da1 - De Treffers Da3 16 - 6
23 apr 15:15 SBC2000 Da1 - De Warande Da2 9 - 6
9 apr 19:00 De Treffers Da3 - SBC2000 Da1 1 - 14
9 apr 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - SWNZ (SG) Da2 16 - 4
9 apr 18:30 De Schelde Da1 - AquAmigos Da2 14 - 5
9 apr 18:10 De Warande Da2 - ZVDO'74 Da1 3 - 2
9 apr 16:30 De Vennen Da2 - De Zuidwesthoek Da1 4 - 16
2 apr 20:30 ZVDO'74 Da1 - De Treffers Da3 5 - 5
2 apr 19:40 SWNZ (SG) Da2 - De Warande Da2 3 - 8
2 apr 17:50 AquAmigos Da2 - De Vennen Da2 15 - 4
27 maa 16:00 De Treffers Da3 - SWNZ (SG) Da2 4 - 10
26 maa 19:30 De Schelde Da1 - ZVDO'74 Da1 19 - 4
26 maa 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Zuidwesthoek Da1 6 - 6
26 maa 14:20 SBC2000 Da1 - AquAmigos Da2 11 - 8
19 maa 18:45 SWNZ (SG) Da2 - De Schelde Da1 3 - 9
19 maa 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Treffers Da3 18 - 3
19 maa 17:30 De Vennen Da2 - SBC2000 Da1 2 - 24
19 maa 17:30 AquAmigos Da2 - De Warande Da2 5 - 5
12 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Warande Da2 19 - 5
12 maa 17:30 ZVDO'74 Da1 - SBC2000 Da1 3 - 8
12 feb 19:15 ZVDO'74 Da1 - AquAmigos Da2 3 - 7
12 feb 19:00 De Treffers Da3 - De Zuidwesthoek Da1 1 - 11
12 feb 15:15 SBC2000 Da1 - SWNZ (SG) Da2 9 - 5
5 feb 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Schelde Da1 9 - 6
5 feb 18:15 SWNZ (SG) Da2 - ZVDO'74 Da1 6 - 8
5 feb 17:50 AquAmigos Da2 - De Krabben-Hieronymus Da1 3 - 6
5 feb 17:30 De Vennen Da2 - De Treffers Da3 2 - 9
29 jan 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Warande Da2 15 - 7
27 nov 19:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - ZVDO'74 Da1 13 - 5
27 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - AquAmigos Da2 16 - 0
27 nov 19:15 De Treffers Da3 - De Schelde Da1 0 - 15
27 nov 17:50 De Warande Da2 - SBC2000 Da1 0 - 0
21 nov 17:00 SWNZ (SG) Da2 - De Krabben-Hieronymus Da1 2 - 13
20 nov 20:30 ZVDO'74 Da1 - De Warande Da2 9 - 10
20 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Vennen Da2 18 - 1
20 nov 17:50 AquAmigos Da2 - De Schelde Da1 7 - 7
20 nov 15:15 SBC2000 Da1 - De Treffers Da3 15 - 3
13 nov 18:30 De Schelde Da1 - SBC2000 Da1 7 - 7
13 nov 18:15 De Treffers Da3 - ZVDO'74 Da1 8 - 5
13 nov 17:30 De Vennen Da2 - AquAmigos Da2 6 - 10
13 nov 16:20 De Warande Da2 - SWNZ (SG) Da2 8 - 8
7 nov 16:00 SWNZ (SG) Da2 - De Treffers Da3 6 - 2
6 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1 4 - 7
6 nov 18:15 ZVDO'74 Da1 - De Schelde Da1 2 - 9
6 nov 17:50 AquAmigos Da2 - SBC2000 Da1 2 - 8
30 okt 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Vennen Da2 20 - 4
30 okt 18:30 De Warande Da2 - De Zuidwesthoek Da1 3 - 6
30 okt 18:00 De Schelde Da1 - SWNZ (SG) Da2 7 - 2
30 okt 14:20 SBC2000 Da1 - ZVDO'74 Da1 9 - 2
10 okt 16:00 SWNZ (SG) Da2 - SBC2000 Da1 6 - 12
9 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Treffers Da3 12 - 2
9 okt 18:00 De Vennen Da2 - De Warande Da2 1 - 8
9 okt 17:15 AquAmigos Da2 - ZVDO'74 Da1 4 - 7
2 okt 20:30 De Krabben-Hieronymus Da1 - AquAmigos Da2 9 - 2
2 okt 18:30 ZVDO'74 Da1 - SWNZ (SG) Da2 1 - 10
2 okt 18:00 De Treffers Da3 - De Vennen Da2 12 - 8
2 okt 18:00 De Schelde Da1 - De Zuidwesthoek Da1 2 - 10
26 sep 18:00 SWNZ (SG) Da2 - De Zuidwesthoek Da1 1 - 12
26 sep 15:45 De Schelde Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1 6 - 11
25 sep 20:00 De Treffers Da3 - De Warande Da2 2 - 10
25 sep 18:15 ZVDO'74 Da1 - De Vennen Da2 5 - 2
18 sep 19:30 De Treffers Da3 - AquAmigos Da2 6 - 6
18 sep 18:35 De Krabben-Hieronymus Da1 - SBC2000 Da1 10 - 2
18 sep 17:40 De Warande Da2 - De Schelde Da1 8 - 3
 
 
AquAmigos Da..
 
De Krabben-H..
 
De Schelde D..
 
De Treffers ..
 
De Vennen Da..
 
De Warande D..
 
De Zuidwesth..
 
SBC2000 Da1
 
SWNZ (SG) Da..
 
ZVDO'74 Da1
 
AquAmigos Da2 3 - 67 - 7?15 - 45 - 5?2 - 8?4 - 7
De Krabben-Hieronymus Da19 - 2 ?18 - 320 - 415 - 76 - 610 - 216 - 413 - 5
De Schelde Da114 - 56 - 11 16 - 6??2 - 107 - 77 - 219 - 4
De Treffers Da36 - 6?0 - 15 12 - 82 - 101 - 111 - 144 - 108 - 5
De Vennen Da26 - 10??2 - 9 1 - 84 - 162 - 24??
De Warande Da2??8 - 3?? 3 - 60 - 08 - 83 - 2
De Zuidwesthoek Da116 - 04 - 79 - 612 - 218 - 119 - 5 ???
SBC2000 Da111 - 8??15 - 3?9 - 6? 9 - 59 - 2
SWNZ (SG) Da2?2 - 133 - 96 - 2?3 - 81 - 126 - 12 6 - 8
ZVDO'74 Da13 - 74 - 182 - 95 - 55 - 29 - 10?3 - 81 - 10