HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Zuidwesthoek Da139
2De Krabben Da139
3De Warande Da239
4ZVDO'74 Da136
5De Treffers Da344
6SBC2000 Da123
7SWNZ (SG) Da233
8AquAmigos Da231
9De Vennen Da230
10De Schelde Da130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktDe Schelde Da118:00SWNZ (SG) Da2
6 novZVDO'74 Da118:15De Schelde Da1
13 novDe Schelde Da118:30SBC2000 Da1
20 novAquAmigos Da217:50De Schelde Da1
27 novDe Treffers Da319:15De Schelde Da1

Uitslagen

2 oktDe Schelde Da12 - 10De Zuidwesthoek Da1
26 sepDe Schelde Da16 - 11De Krabben-Hieronymus Da1
18 sepDe Warande Da28 - 3De Schelde Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Zuidwesthoek Da13300934529
2De Krabben Da133009301020
3De Warande Da23300926620
4ZVDO'74 Da1320161316-3
5De Treffers Da3411242236-14
6SBC2000 Da1210131416-2
7SWNZ (SG) Da2310231725-8
8AquAmigos Da2301211222-10
9De Vennen Da2300301125-14
10De Schelde Da1300301129-18
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 14:20 SBC2000 Da1 - ZVDO'74 Da1Zwembad de Wisselaar
30 okt 18:00 De Schelde Da1 - SWNZ (SG) Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
30 okt 18:30 De Warande Da2 - De Zuidwesthoek Da1De Warande
30 okt 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Vennen Da2Zwembad De Stok
6 nov 17:50 AquAmigos Da2 - SBC2000 Da1Zwembad Olympia
6 nov 18:15 ZVDO'74 Da1 - De Schelde Da1Optisport AquaAltena
6 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1LACO zwembad Hoogerheide
7 nov 16:00 SWNZ (SG) Da2 - De Treffers Da3Zwembad Molenheide
13 nov 16:20 De Warande Da2 - SWNZ (SG) Da2De Warande
13 nov 17:30 De Vennen Da2 - AquAmigos Da2De Vennen
13 nov 18:15 De Treffers Da3 - ZVDO'74 Da1Combibad Kwekkelstijn
13 nov 18:30 De Schelde Da1 - SBC2000 Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
20 nov 15:15 SBC2000 Da1 - De Treffers Da3Zwembad de Wisselaar
20 nov 17:50 AquAmigos Da2 - De Schelde Da1Zwembad Olympia
20 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Vennen Da2LACO zwembad Hoogerheide
20 nov 20:30 ZVDO'74 Da1 - De Warande Da2Optisport AquaAltena
21 nov 17:00 SWNZ (SG) Da2 - De Krabben-Hieronymus Da1Zwembad Molenheide
27 nov 17:50 De Warande Da2 - SBC2000 Da1De Warande
27 nov 19:15 De Treffers Da3 - De Schelde Da1Combibad Kwekkelstijn
27 nov 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - AquAmigos Da2LACO zwembad Hoogerheide
27 nov 19:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - ZVDO'74 Da1De Schelp
11 dec 15:15 SBC2000 Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1Zwembad de Wisselaar
11 dec 18:30 De Schelde Da1 - De Warande Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
11 dec 19:15 SWNZ (SG) Da2 - De Vennen Da2Zwembad Molenheide
11 dec 19:15 AquAmigos Da2 - De Treffers Da3Zwembad Olympia
18 dec 15:15 SBC2000 Da1 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad de Wisselaar
18 dec 19:30 De Schelde Da1 - De Vennen Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
18 dec 20:00 De Warande Da2 - De Krabben-Hieronymus Da1De Warande
19 dec 16:00 SWNZ (SG) Da2 - AquAmigos Da2Zwembad Molenheide
15 jan 17:40 De Warande Da2 - De Treffers Da3De Warande
15 jan 18:00 De Vennen Da2 - ZVDO'74 Da1De Vennen
15 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - SWNZ (SG) Da2LACO zwembad Hoogerheide
15 jan 19:30 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Schelde Da1Zwembad De Stok
22 jan 15:15 SBC2000 Da1 - De Vennen Da2Zwembad de Wisselaar
22 jan 17:45 De Treffers Da3 - De Krabben-Hieronymus Da1Combibad Kwekkelstijn
22 jan 19:15 ZVDO'74 Da1 - De Zuidwesthoek Da1Optisport AquaAltena
23 jan 14:20 De Warande Da2 - AquAmigos Da2De Warande
29 jan 16:30 De Vennen Da2 - De Schelde Da1De Vennen
29 jan 17:50 AquAmigos Da2 - SWNZ (SG) Da2Zwembad Olympia
29 jan 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Warande Da2Zwembad De Stok
29 jan 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - SBC2000 Da1LACO zwembad Hoogerheide
5 feb 17:30 De Vennen Da2 - De Treffers Da3De Vennen
5 feb 17:50 AquAmigos Da2 - De Krabben-Hieronymus Da1Zwembad Olympia
5 feb 18:15 SWNZ (SG) Da2 - ZVDO'74 Da1Zwembad Molenheide
5 feb 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Schelde Da1LACO zwembad Hoogerheide
12 feb 15:15 SBC2000 Da1 - SWNZ (SG) Da2Zwembad de Wisselaar
12 feb 16:50 De Warande Da2 - De Vennen Da2De Warande
12 feb 19:00 De Treffers Da3 - De Zuidwesthoek Da1Combibad Kwekkelstijn
12 feb 19:15 ZVDO'74 Da1 - AquAmigos Da2Optisport AquaAltena
12 maa 17:30 ZVDO'74 Da1 - SBC2000 Da1Optisport AquaAltena
12 maa 18:10 De Vennen Da2 - De Krabben-Hieronymus Da1De Vennen
12 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Warande Da2LACO zwembad Hoogerheide
13 maa 20:45 SWNZ (SG) Da2 - De Schelde Da1Zwembad Molenheide
19 maa 17:30 AquAmigos Da2 - De Warande Da2Zwembad Olympia
19 maa 17:30 De Vennen Da2 - SBC2000 Da1De Vennen
19 maa 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Treffers Da3Zwembad De Stok
19 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - ZVDO'74 Da1LACO zwembad Hoogerheide
26 maa 14:20 SBC2000 Da1 - AquAmigos Da2Zwembad de Wisselaar
26 maa 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad De Stok
26 maa 19:30 De Schelde Da1 - ZVDO'74 Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 16:00 De Treffers Da3 - SWNZ (SG) Da2Combibad Kwekkelstijn
2 apr 15:15 SBC2000 Da1 - De Schelde Da1Zwembad de Wisselaar
2 apr 17:50 AquAmigos Da2 - De Vennen Da2Zwembad Olympia
2 apr 19:40 SWNZ (SG) Da2 - De Warande Da2Zwembad Molenheide
2 apr 20:30 ZVDO'74 Da1 - De Treffers Da3Optisport AquaAltena
9 apr 16:30 De Vennen Da2 - De Zuidwesthoek Da1De Vennen
9 apr 18:10 De Warande Da2 - ZVDO'74 Da1De Warande
9 apr 18:30 De Schelde Da1 - AquAmigos Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
9 apr 18:45 De Krabben-Hieronymus Da1 - SWNZ (SG) Da2Zwembad De Stok
9 apr 19:00 De Treffers Da3 - SBC2000 Da1Combibad Kwekkelstijn
23 apr 15:15 SBC2000 Da1 - De Warande Da2Zwembad de Wisselaar
23 apr 18:30 De Schelde Da1 - De Treffers Da3Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 20:30 AquAmigos Da2 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad Olympia
23 apr 20:30 ZVDO'74 Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1Optisport AquaAltena
1 mei 16:50 De Vennen Da2 - SWNZ (SG) Da2De Vennen
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 16:00 SWNZ (SG) Da2 - SBC2000 Da1 6 - 12
9 okt 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Treffers Da3 12 - 2
9 okt 18:00 De Vennen Da2 - De Warande Da2 1 - 8
9 okt 17:15 AquAmigos Da2 - ZVDO'74 Da1 4 - 7
2 okt 20:30 De Krabben-Hieronymus Da1 - AquAmigos Da2 9 - 2
2 okt 18:30 ZVDO'74 Da1 - SWNZ (SG) Da2 1 - 10
2 okt 18:00 De Treffers Da3 - De Vennen Da2 12 - 8
2 okt 18:00 De Schelde Da1 - De Zuidwesthoek Da1 2 - 10
26 sep 18:00 SWNZ (SG) Da2 - De Zuidwesthoek Da1 1 - 12
26 sep 15:45 De Schelde Da1 - De Krabben-Hieronymus Da1 6 - 11
25 sep 20:00 De Treffers Da3 - De Warande Da2 2 - 10
25 sep 18:15 ZVDO'74 Da1 - De Vennen Da2 5 - 2
18 sep 19:30 De Treffers Da3 - AquAmigos Da2 6 - 6
18 sep 18:35 De Krabben-Hieronymus Da1 - SBC2000 Da1 10 - 2
18 sep 17:40 De Warande Da2 - De Schelde Da1 8 - 3
 
 
AquAmigos Da..
 
De Krabben-H..
 
De Schelde D..
 
De Treffers ..
 
De Vennen Da..
 
De Warande D..
 
De Zuidwesth..
 
SBC2000 Da1
 
SWNZ (SG) Da..
 
ZVDO'74 Da1
 
AquAmigos Da2 5/220/1111/122/419/323/46/1129/14 - 7
De Krabben-Hieronymus Da19 - 2 15/119/330/1029/126/310 - 29/427/11
De Schelde Da19/46 - 11 23/418/1211/122 - 1013/1130/1026/3
De Treffers Da36 - 622/127/11 12 - 82 - 1012/29/427/313/11
De Vennen Da213/1112/329/15/2 1 - 89/419/31/515/1
De Warande Da223/118/128 - 315/112/2 30/1027/1113/119/4
De Zuidwesthoek Da127/116/115/212 - 220/1112/3 29/115/119/3
SBC2000 Da126/311/122/420/1122/123/418/12 12/230/10
SWNZ (SG) Da219/1221/1113/37/1111/122/41 - 126 - 12 5/2
ZVDO'74 Da112/223/46/112/45 - 220/1122/112/31 - 10