HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Arethusa Da3 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

9 aprNuenen Da10 - 15Arethusa Da3
26 maaArethusa Da38 - 8Nayade Classic Da2
19 maaNayade Da22 - 14Arethusa Da3
12 febArethusa Da314 - 7Argo Da2
5 febZwemsport Parkstad Da110 - 8Arethusa Da3
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 17:15 Hellas-Glana Da2 - Zwemsport Parkstad Da1 7 - 7
9 apr 21:30 Nuenen Da1 - Arethusa Da3 0 - 15
9 apr 19:20 Nayade Da2 - Nayade Classic Da2 1 - 10
9 apr 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 - Argo Da2 8 - 6
2 apr 18:45 Nayade Classic Da2 - De Punderman / Thalassa da1 3 - 4
2 apr 16:30 Hellas-Glana Da2 - Nayade Da2 10 - 4
26 maa 20:05 Nayade Da2 - Argo Da2 2 - 4
26 maa 18:40 Arethusa Da3 - Nayade Classic Da2 8 - 8
26 maa 18:00 De Punderman / Thalassa da1 - Hellas-Glana Da2 5 - 10
19 maa 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 - Nuenen Da1 8 - 9
19 maa 17:15 Hellas-Glana Da2 - Nayade Classic Da2 12 - 6
19 maa 15:15 Nayade Da2 - Arethusa Da3 2 - 14
12 maa 19:45 Argo Da2 - De Punderman / Thalassa da1 7 - 2
12 feb 19:40 Arethusa Da3 - Argo Da2 14 - 7
12 feb 17:30 Nuenen Da1 - Nayade Classic Da2 7 - 8
12 feb 17:00 De Punderman / Thalassa da1 - Zwemsport Parkstad Da1 7 - 4
5 feb 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 - Arethusa Da3 10 - 8
29 jan 16:00 Nayade Da2 - De Punderman / Thalassa da1 5 - 5
27 nov 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 - Hellas-Glana Da2 10 - 9
20 nov 19:15 Argo Da2 - Zwemsport Parkstad Da1 3 - 6
20 nov 15:15 Nayade Classic Da2 - Nayade Da2 14 - 5
13 nov 18:45 De Punderman / Thalassa da1 - Nayade Classic Da2 5 - 9
13 nov 15:15 Nayade Da2 - Hellas-Glana Da2 5 - 13
6 nov 19:45 Argo Da2 - Nayade Da2 20 - 6
6 nov 16:30 Hellas-Glana Da2 - De Punderman / Thalassa da1 8 - 5
6 nov 15:15 Nayade Classic Da2 - Arethusa Da3 5 - 8
30 okt 20:30 Nayade Da2 - Zwemsport Parkstad Da1 6 - 9
30 okt 19:10 Arethusa Da3 - Hellas-Glana Da2 7 - 7
30 okt 17:00 De Punderman / Thalassa da1 - Argo Da2 3 - 3
23 okt 18:00 Arethusa Da3 - Nuenen Da1 9 - 2
16 okt 17:15 De Punderman / Thalassa da1 - Nuenen Da1 5 - 4
9 okt 19:00 Argo Da2 - Arethusa Da3 6 - 6
9 okt 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 - De Punderman / Thalassa da1 3 - 6
9 okt 15:15 Nayade Classic Da2 - Nuenen Da1 13 - 5
2 okt 18:40 Arethusa Da3 - Zwemsport Parkstad Da1 13 - 0
2 okt 17:00 Nuenen Da1 - Hellas-Glana Da2 2 - 8
25 sep 17:55 Arethusa Da3 - De Punderman / Thalassa da1 8 - 1
18 sep 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 - Nayade Classic Da2 10 - 8
18 sep 18:15 Argo Da2 - Hellas-Glana Da2 8 - 11
18 sep 16:45 Nayade Da2 - Nuenen Da1 2 - 10