HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1VZV Njord CG1412
2DZT'62 CG1412
3AquAmigos CG1412
4De Treffers CG149
5PSV CG146
6BZ&PC (Boxmeer) CG146
7DBD CG146
8Waterproof CG143
9Arethusa CG143
10HZPC CG143
11Lutra CG140
12De Rog CG140
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktDe Treffers CG117:30Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1
6 novWaterproof-Zwemsport Parkstad CG115:15PSV CG1
14 novDe Rog CG117:45Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1
20 novWaterproof-Zwemsport Parkstad CG115:15DBD CG1
27 novLutra CG116:15Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1

Uitslagen

9 oktWaterproof-Zwemsport Parkstad CG15 - 3HZPC/Spio CG1
2 oktBZ&PC (Boxmeer) CG112 - 1Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1
25 sepWaterproof-Zwemsport Parkstad CG11 - 19AquAmigos CG1
19 sepDZT'62 CG124 - 2Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZV Njord CG1440012971384
2DZT'62 CG1440012631152
3AquAmigos CG144001258751
4De Treffers CG14301935305
5PSV CG142026463511
6BZ&PC (Boxmeer) CG1420262930-1
7DBD CG1420262939-10
8Waterproof CG141033958-49
9Arethusa CG1410333536-1
10HZPC CG1410332052-32
11Lutra CG1400401353-40
12De Rog CG1400401484-70
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 okt 17:15 Arethusa CG1 - HZPC/Spio CG1Golfbad Oss
30 okt 16:15 DBD CG1 - VZV Njord CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
30 okt 16:40 PSV CG1 - HZPC/Spio CG1De Tongelreep
30 okt 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - De Rog CG1Zwembad t Hoogkoor
30 okt 17:30 De Treffers CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1Combibad Kwekkelstijn
30 okt 18:25 Arethusa CG1 - Lutra CG1Golfbad Oss
31 okt 16:00 DZT'62 CG1 - AquAmigos CG1LACO sportcentrum
6 nov 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - PSV CG1Geusseltbad
6 nov 16:30 Lutra CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Recreatiebad De Wissen
6 nov 17:05 AquAmigos CG1 - Arethusa CG1Zwembad Olympia
6 nov 19:40 HZPC/Spio CG1 - DBD CG1Feel Fit Center Venray
7 nov 17:45 De Rog CG1 - De Treffers CG1De IJzeren Man
7 nov 18:15 VZV Njord CG1 - DZT'62 CG1Zwembad Den Ekkerman
13 nov 16:15 DBD CG1 - PSV CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
13 nov 16:45 De Treffers CG1 - Lutra CG1Combibad Kwekkelstijn
13 nov 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - AquAmigos CG1Zwembad t Hoogkoor
13 nov 18:25 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1Golfbad Oss
14 nov 16:00 DZT'62 CG1 - HZPC/Spio CG1LACO sportcentrum
14 nov 17:45 De Rog CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1De IJzeren Man
20 nov 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - DBD CG1Geusseltbad
20 nov 16:45 VZV Njord CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Zwembad Den Ekkerman
20 nov 17:00 Lutra CG1 - De Rog CG1Recreatiebad De Wissen
20 nov 17:05 AquAmigos CG1 - De Treffers CG1Zwembad Olympia
21 nov 16:00 PSV CG1 - DZT'62 CG1Sportcentrum voor studenten
27 nov 16:15 Lutra CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1Recreatiebad De Wissen
27 nov 16:30 De Treffers CG1 - VZV Njord CG1Combibad Kwekkelstijn
27 nov 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - HZPC/Spio CG1Zwembad t Hoogkoor
27 nov 18:55 Arethusa CG1 - PSV CG1Golfbad Oss
28 nov 17:45 DZT'62 CG1 - DBD CG1LACO sportcentrum
28 nov 17:45 De Rog CG1 - AquAmigos CG1De IJzeren Man
11 dec 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - DZT'62 CG1Geusseltbad
11 dec 16:45 DBD CG1 - Arethusa CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
11 dec 17:00 HZPC/Spio CG1 - De Treffers CG1Zwembad De Berkel
11 dec 17:40 VZV Njord CG1 - De Rog CG1Zwembad Den Ekkerman
11 dec 18:30 AquAmigos CG1 - Lutra CG1Zwembad Olympia
12 dec 13:20 PSV CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Sportcentrum voor studenten
18 dec 15:35 PSV CG1 - Lutra CG1De Tongelreep
18 dec 16:00 VZV Njord CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1Zwembad Den Ekkerman
18 dec 16:15 DBD CG1 - De Rog CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
18 dec 17:45 Arethusa CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Golfbad Oss
18 dec 19:40 HZPC/Spio CG1 - AquAmigos CG1Feel Fit Center Venray
19 dec 17:00 DZT'62 CG1 - De Treffers CG1LACO sportcentrum
15 jan 17:05 AquAmigos CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1Zwembad Olympia
15 jan 17:15 Arethusa CG1 - DZT'62 CG1Golfbad Oss
15 jan 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - DBD CG1Zwembad t Hoogkoor
15 jan 17:15 Lutra CG1 - VZV Njord CG1Recreatiebad De Wissen
15 jan 18:00 De Treffers CG1 - PSV CG1Combibad Kwekkelstijn
16 jan 17:25 De Rog CG1 - HZPC/Spio CG1De IJzeren Man
22 jan 15:45 DBD CG1 - De Treffers CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 16:05 VZV Njord CG1 - AquAmigos CG1Zwembad Den Ekkerman
22 jan 17:40 HZPC/Spio CG1 - Lutra CG1Zwembad De Berkel
22 jan 17:45 Arethusa CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1Golfbad Oss
23 jan 12:30 PSV CG1 - De Rog CG1Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:00 DZT'62 CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1LACO sportcentrum
29 jan 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - VZV Njord CG1Geusseltbad
29 jan 16:30 Lutra CG1 - PSV CG1Recreatiebad De Wissen
29 jan 17:05 AquAmigos CG1 - HZPC/Spio CG1Zwembad Olympia
29 jan 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Arethusa CG1Zwembad t Hoogkoor
29 jan 18:00 De Treffers CG1 - DZT'62 CG1Combibad Kwekkelstijn
30 jan 17:45 De Rog CG1 - DBD CG1De IJzeren Man
5 feb 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Geusseltbad
5 feb 16:30 Lutra CG1 - DBD CG1Recreatiebad De Wissen
5 feb 17:05 AquAmigos CG1 - PSV CG1Zwembad Olympia
5 feb 18:15 De Treffers CG1 - Arethusa CG1Combibad Kwekkelstijn
5 feb 18:50 VZV Njord CG1 - HZPC/Spio CG1Zwembad Den Ekkerman
6 feb 17:45 De Rog CG1 - DZT'62 CG1De IJzeren Man
12 feb 15:35 PSV CG1 - VZV Njord CG1De Tongelreep
12 feb 16:15 DBD CG1 - AquAmigos CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - De Treffers CG1Zwembad t Hoogkoor
12 feb 18:55 Arethusa CG1 - De Rog CG1Golfbad Oss
12 feb 19:40 HZPC/Spio CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1Feel Fit Center Venray
13 feb 17:00 DZT'62 CG1 - Lutra CG1LACO sportcentrum
12 maa 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - De Treffers CG1Geusseltbad
12 maa 16:15 VZV Njord CG1 - DBD CG1Zwembad Den Ekkerman
12 maa 16:30 Lutra CG1 - Arethusa CG1Recreatiebad De Wissen
12 maa 17:45 HZPC/Spio CG1 - PSV CG1Zwembad De Berkel
12 maa 17:50 AquAmigos CG1 - DZT'62 CG1Zwembad Olympia
13 maa 17:45 De Rog CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1De IJzeren Man
19 maa 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - Arethusa CG1Geusseltbad
19 maa 16:30 Lutra CG1 - HZPC/Spio CG1Recreatiebad De Wissen
19 maa 16:45 AquAmigos CG1 - VZV Njord CG1Zwembad Olympia
19 maa 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - DZT'62 CG1Zwembad t Hoogkoor
19 maa 17:45 De Treffers CG1 - DBD CG1Combibad Kwekkelstijn
20 maa 17:45 De Rog CG1 - PSV CG1De IJzeren Man
26 maa 15:25 PSV CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1De Tongelreep
26 maa 16:15 DBD CG1 - HZPC/Spio CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 16:45 De Treffers CG1 - De Rog CG1Combibad Kwekkelstijn
26 maa 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Lutra CG1Zwembad t Hoogkoor
26 maa 17:55 Arethusa CG1 - AquAmigos CG1Golfbad Oss
27 maa 16:00 DZT'62 CG1 - VZV Njord CG1LACO sportcentrum
2 apr 13:30 PSV CG1 - DBD CG1De Tongelreep
2 apr 16:30 Lutra CG1 - De Treffers CG1Recreatiebad De Wissen
2 apr 17:05 AquAmigos CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Zwembad Olympia
2 apr 17:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - De Rog CG1Geusseltbad
2 apr 17:40 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1Zwembad Den Ekkerman
2 apr 19:10 HZPC/Spio CG1 - DZT'62 CG1Feel Fit Center Venray
9 apr 16:15 DBD CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 16:30 De Treffers CG1 - AquAmigos CG1Combibad Kwekkelstijn
9 apr 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - VZV Njord CG1Zwembad t Hoogkoor
9 apr 17:45 HZPC/Spio CG1 - Arethusa CG1Zwembad De Berkel
9 apr 19:15 DZT'62 CG1 - PSV CG1LACO sportcentrum
10 apr 17:45 De Rog CG1 - Lutra CG1De IJzeren Man
23 apr 13:30 PSV CG1 - Arethusa CG1De Tongelreep
23 apr 15:15 VZV Njord CG1 - De Treffers CG1Zwembad Den Ekkerman
23 apr 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - Lutra CG1Geusseltbad
23 apr 16:15 DBD CG1 - DZT'62 CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 18:00 AquAmigos CG1 - De Rog CG1Zwembad Olympia
23 apr 19:00 HZPC/Spio CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1Feel Fit Center Venray
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:45 De Rog CG1 - Arethusa CG1 4 - 20
9 okt 19:15 VZV Njord CG1 - PSV CG1 17 - 7
9 okt 18:15 De Treffers CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 10 - 3
9 okt 18:00 AquAmigos CG1 - DBD CG1 19 - 1
9 okt 16:30 Lutra CG1 - DZT'62 CG1 4 - 9
9 okt 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - HZPC/Spio CG1 5 - 3
3 okt 17:30 DZT'62 CG1 - De Rog CG1 21 - 2
2 okt 18:40 HZPC/Spio CG1 - VZV Njord CG1 4 - 27
2 okt 17:55 Arethusa CG1 - De Treffers CG1 5 - 8
2 okt 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 12 - 1
2 okt 16:30 PSV CG1 - AquAmigos CG1 4 - 6
2 okt 16:15 DBD CG1 - Lutra CG1 10 - 7
26 sep 17:00 DZT'62 CG1 - Arethusa CG1 9 - 3
25 sep 19:10 HZPC/Spio CG1 - De Rog CG1 10 - 7
25 sep 18:10 PSV CG1 - De Treffers CG1 19 - 4
25 sep 17:40 VZV Njord CG1 - Lutra CG1 20 - 1
25 sep 15:30 DBD CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 3 - 6
25 sep 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - AquAmigos CG1 1 - 19
19 sep 17:45 De Rog CG1 - VZV Njord CG1 1 - 33
19 sep 16:45 DZT'62 CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 24 - 2
18 sep 18:25 Arethusa CG1 - DBD CG1 7 - 15
18 sep 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - PSV CG1 8 - 16
18 sep 17:00 Lutra CG1 - AquAmigos CG1 1 - 14
18 sep 17:00 De Treffers CG1 - HZPC/Spio CG1 13 - 3
 
 
AquAmigos CG..
 
Arethusa CG1
 
BZ&PC (Boxme..
 
DBD CG1
 
De Rog CG1
 
De Treffers ..
 
DZT'62 CG1
 
HZPC/Spio CG..
 
Lutra CG1
 
PSV CG1
 
VZV Njord CG..
 
Waterproof-Z..
 
AquAmigos CG1 6/112/419 - 123/420/1112/329/111/125/219/315/1
Arethusa CG126/3 18/127 - 1512/25 - 815/116/1030/1027/1113/1122/1
BZ&PC (Boxmeer) CG113/1129/1 15/130/1012/219/327/1126/38 - 169/412 - 1
DBD CG112/211/123 - 6 18/1222/123/426/310 - 713/1130/109/4
De Rog CG128/114 - 2013/330/1 7/116/216/110/420/31 - 3314/11
De Treffers CG19/45/210 - 319/326/3 29/113 - 313/1115/127/1130/10
DZT'62 CG131/109 - 323/128/1121 - 219/12 14/1113/29/427/324 - 2
HZPC/Spio CG118/129/423/46/1110 - 711/122/4 22/112/34 - 2712/2
Lutra CG11 - 1412/36/115/220/112/44 - 919/3 29/115/127/11
PSV CG14 - 623/412/122/423/119 - 421/1130/1018/12 12/226/3
VZV Njord CG122/12/420/1112/311/1223/47/115/220 - 117 - 7 18/12
Waterproof-Zwemsport Parkstad CG11 - 1919/35/220/112/412/311/125 - 323/46/1129/1