HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DBD CG1 (Gemengd-C <15)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprDBD CG113 - 1DZT'62 CG1
9 aprDBD CG18 - 0Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1
2 aprPSV CG17 - 4DBD CG1
26 maaDBD CG15 - 6HZPC/Spio CG1
19 maaDe Treffers CG11 - 8DBD CG1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 18:00 AquAmigos CG1 - De Rog CG1 21 - 2
23 apr 16:30 HZPC/Spio CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 7 - 6
23 apr 16:15 DBD CG1 - DZT'62 CG1 13 - 1
23 apr 15:15 VZV Njord CG1 - De Treffers CG1 16 - 3
23 apr 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - Lutra CG1 1 - 3
23 apr 13:30 PSV CG1 - Arethusa CG1 13 - 3
10 apr 17:45 De Rog CG1 - Lutra CG1 7 - 27
9 apr 19:15 DZT'62 CG1 - PSV CG1 7 - 14
9 apr 17:45 HZPC/Spio CG1 - Arethusa CG1 5 - 4
9 apr 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - VZV Njord CG1 6 - 13
9 apr 16:30 De Treffers CG1 - AquAmigos CG1 0 - 8
9 apr 16:15 DBD CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 8 - 0
2 apr 19:10 HZPC/Spio CG1 - DZT'62 CG1 5 - 2
2 apr 17:40 VZV Njord CG1 - Arethusa CG1 18 - 3
2 apr 17:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - De Rog CG1 4 - 8
2 apr 17:05 AquAmigos CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 11 - 2
2 apr 16:30 Lutra CG1 - De Treffers CG1 14 - 6
2 apr 13:30 PSV CG1 - DBD CG1 7 - 4
27 maa 16:00 DZT'62 CG1 - VZV Njord CG1 5 - 17
26 maa 17:55 Arethusa CG1 - AquAmigos CG1 0 - 10
26 maa 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Lutra CG1 11 - 4
26 maa 16:45 De Treffers CG1 - De Rog CG1 16 - 7
26 maa 16:15 DBD CG1 - HZPC/Spio CG1 5 - 6
26 maa 15:25 PSV CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 14 - 5
20 maa 17:45 De Rog CG1 - PSV CG1 3 - 24
19 maa 17:45 De Treffers CG1 - DBD CG1 1 - 8
19 maa 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - DZT'62 CG1 10 - 4
19 maa 16:45 AquAmigos CG1 - VZV Njord CG1 4 - 11
19 maa 16:30 Lutra CG1 - HZPC/Spio CG1 11 - 3
19 maa 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - Arethusa CG1 3 - 10
13 maa 17:45 De Rog CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 6 - 14
12 maa 17:45 HZPC/Spio CG1 - PSV CG1 1 - 10
12 maa 16:30 Lutra CG1 - Arethusa CG1 17 - 4
12 maa 16:15 VZV Njord CG1 - DBD CG1 16 - 3
12 maa 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - De Treffers CG1 5 - 8
13 feb 17:00 DZT'62 CG1 - Lutra CG1 11 - 5
12 feb 19:40 HZPC/Spio CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 6 - 4
12 feb 18:55 Arethusa CG1 - De Rog CG1 14 - 9
12 feb 16:15 DBD CG1 - AquAmigos CG1 3 - 13
12 feb 15:35 PSV CG1 - VZV Njord CG1 4 - 9
6 feb 17:45 De Rog CG1 - DZT'62 CG1 5 - 20
5 feb 18:50 VZV Njord CG1 - HZPC/Spio CG1 18 - 4
5 feb 18:15 De Treffers CG1 - Arethusa CG1 9 - 9
5 feb 17:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 3 - 7
5 feb 17:05 AquAmigos CG1 - PSV CG1 4 - 3
5 feb 16:30 Lutra CG1 - DBD CG1 9 - 4
30 jan 17:45 De Rog CG1 - DBD CG1 3 - 19
29 jan 17:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - VZV Njord CG1 3 - 15
29 jan 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Arethusa CG1 11 - 6
29 jan 16:30 Lutra CG1 - PSV CG1 1 - 6
27 nov 18:55 Arethusa CG1 - PSV CG1 10 - 15
27 nov 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - HZPC/Spio CG1 11 - 4
27 nov 16:30 De Treffers CG1 - VZV Njord CG1 2 - 17
27 nov 16:15 Lutra CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 15 - 3
20 nov 17:05 AquAmigos CG1 - De Treffers CG1 15 - 1
20 nov 17:00 Lutra CG1 - De Rog CG1 26 - 2
20 nov 16:45 VZV Njord CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 16 - 5
20 nov 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - DBD CG1 7 - 6
14 nov 17:45 De Rog CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 3 - 10
14 nov 16:00 DZT'62 CG1 - HZPC/Spio CG1 9 - 7
13 nov 18:25 Arethusa CG1 - VZV Njord CG1 2 - 30
13 nov 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - AquAmigos CG1 4 - 12
13 nov 16:45 De Treffers CG1 - Lutra CG1 4 - 4
13 nov 16:15 DBD CG1 - PSV CG1 3 - 6
7 nov 18:15 VZV Njord CG1 - DZT'62 CG1 18 - 2
7 nov 17:45 De Rog CG1 - De Treffers CG1 1 - 27
6 nov 19:40 HZPC/Spio CG1 - DBD CG1 7 - 6
6 nov 17:05 AquAmigos CG1 - Arethusa CG1 15 - 1
6 nov 16:30 Lutra CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 2 - 6
6 nov 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - PSV CG1 3 - 15
31 okt 16:00 DZT'62 CG1 - AquAmigos CG1 6 - 8
30 okt 18:25 Arethusa CG1 - Lutra CG1 2 - 14
30 okt 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - De Rog CG1 24 - 4
30 okt 16:40 PSV CG1 - HZPC/Spio CG1 27 - 1
30 okt 16:15 DBD CG1 - VZV Njord CG1 2 - 15
16 okt 17:15 Arethusa CG1 - HZPC/Spio CG1 11 - 7
10 okt 17:45 De Rog CG1 - Arethusa CG1 4 - 20
9 okt 19:15 VZV Njord CG1 - PSV CG1 17 - 7
9 okt 18:15 De Treffers CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 10 - 3
9 okt 18:00 AquAmigos CG1 - DBD CG1 19 - 1
9 okt 16:30 Lutra CG1 - DZT'62 CG1 4 - 9
9 okt 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - HZPC/Spio CG1 5 - 3
3 okt 17:30 DZT'62 CG1 - De Rog CG1 21 - 2
2 okt 18:40 HZPC/Spio CG1 - VZV Njord CG1 4 - 27
2 okt 17:55 Arethusa CG1 - De Treffers CG1 5 - 8
2 okt 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 12 - 1
2 okt 16:30 PSV CG1 - AquAmigos CG1 4 - 6
2 okt 16:15 DBD CG1 - Lutra CG1 10 - 7
26 sep 17:00 DZT'62 CG1 - Arethusa CG1 9 - 3
25 sep 19:10 HZPC/Spio CG1 - De Rog CG1 10 - 7
25 sep 18:10 PSV CG1 - De Treffers CG1 19 - 4
25 sep 17:40 VZV Njord CG1 - Lutra CG1 20 - 1
25 sep 15:30 DBD CG1 - BZ&PC (Boxmeer) CG1 3 - 6
25 sep 15:15 Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 - AquAmigos CG1 1 - 19
19 sep 17:45 De Rog CG1 - VZV Njord CG1 1 - 33
19 sep 16:45 DZT'62 CG1 - Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 24 - 2
18 sep 18:25 Arethusa CG1 - DBD CG1 7 - 15
18 sep 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 - PSV CG1 8 - 16
18 sep 17:00 Lutra CG1 - AquAmigos CG1 1 - 14
18 sep 17:00 De Treffers CG1 - HZPC/Spio CG1 13 - 3