HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde H1 (Heren)

Stand 1e klasse (zuid) A

  Team Gespeeld Punten
1Nayade Classic H11537
2De Schelde H11432
3Aegir H11430
4DZT'62 H21226
5RZ H11425
6ZVDO'74 H11717
7Nuenen H11316
8Argo H11614
9SWNZ (SG) H11413
10De Krabben H11111
11Thalassa H1163
uitgebreide stand »

Uitslagen

9 aprDe Schelde H18 - 8Nayade Classic H1
26 maaDe Schelde H112 - 5ZVDO'74 H1
13 maaSWNZ (SG) H14 - 10De Schelde H1
5 febArgo H19 - 13De Schelde H1
29 janDe Krabben H16 - 6De Schelde H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Nayade Classic H1151212371457966
2De Schelde H1141022321368650
3Aegir H114932301359639
4DZT'62 H212822261129715
5RZ H1148152514410539
6ZVDO'74 H117521017109122-13
7Nuenen H11351716103114-11
8Argo H116421014126164-38
9SWNZ (SG) H1144191373124-51
10De Krabben H1113261186118-32
11Thalassa H11603133116180-64
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 21:15 ZVDO'74 H1 - Aegir H1 8 - 8
23 apr 19:05 Nayade Classic H1 - Argo H1 20 - 5
9 apr 20:45 DZT'62 H2 - ZVDO'74 H1 10 - 8
9 apr 20:30 De Krabben H1 - Argo H1 9 - 9
9 apr 17:30 De Schelde H1 - Nayade Classic H1 8 - 8
9 apr 16:15 Thalassa H1 - Nuenen H1 7 - 8
2 apr 21:15 ZVDO'74 H1 - Thalassa H1 14 - 9
2 apr 20:25 SWNZ (SG) H1 - DZT'62 H2 4 - 8
2 apr 19:15 RZ H1 - Aegir H1 6 - 7
2 apr 17:00 Nayade Classic H1 - De Krabben H1 18 - 2
27 maa 17:30 DZT'62 H2 - RZ H1 11 - 10
26 maa 18:30 De Schelde H1 - ZVDO'74 H1 12 - 5
26 maa 18:00 Aegir H1 - Argo H1 12 - 6
26 maa 16:45 Nuenen H1 - Nayade Classic H1 4 - 10
26 maa 16:15 Thalassa H1 - SWNZ (SG) H1 5 - 5
19 maa 19:45 Argo H1 - ZVDO'74 H1 8 - 6
19 maa 19:15 RZ H1 - SWNZ (SG) H1 12 - 4
19 maa 17:00 Aegir H1 - Thalassa H1 17 - 7
13 maa 19:45 SWNZ (SG) H1 - De Schelde H1 4 - 10
12 maa 20:30 Argo H1 - DZT'62 H2 11 - 11
12 maa 19:15 RZ H1 - Thalassa H1 17 - 10
12 maa 19:00 ZVDO'74 H1 - Nuenen H1 7 - 5
12 feb 20:00 ZVDO'74 H1 - Nayade Classic H1 4 - 8
12 feb 18:15 Nuenen H1 - SWNZ (SG) H1 10 - 5
12 feb 17:45 Thalassa H1 - Argo H1 6 - 11
5 feb 20:00 SWNZ (SG) H1 - ZVDO'74 H1 8 - 3
5 feb 20:00 RZ H1 - Nuenen H1 11 - 7
5 feb 19:00 Argo H1 - De Schelde H1 9 - 13
5 feb 18:45 De Krabben H1 - Thalassa H1 16 - 12
5 feb 17:45 Nayade Classic H1 - Aegir H1 6 - 10
29 jan 20:30 Argo H1 - Nuenen H1 6 - 10
29 jan 19:45 De Krabben H1 - De Schelde H1 6 - 6
29 jan 19:15 RZ H1 - ZVDO'74 H1 8 - 3
29 jan 18:40 Nayade Classic H1 - SWNZ (SG) H1 12 - 2
29 jan 18:00 Aegir H1 - DZT'62 H2 9 - 9
27 nov 20:30 De Krabben H1 - RZ H1 9 - 8
27 nov 20:15 Thalassa H1 - De Schelde H1 10 - 13
27 nov 19:45 Argo H1 - Nayade Classic H1 6 - 8
27 nov 18:00 Aegir H1 - ZVDO'74 H1 9 - 5
21 nov 17:45 SWNZ (SG) H1 - Aegir H1 4 - 10
20 nov 21:15 ZVDO'74 H1 - DZT'62 H2 5 - 7
20 nov 18:15 Nuenen H1 - Thalassa H1 19 - 6
20 nov 18:15 Argo H1 - De Krabben H1 12 - 10
20 nov 17:30 Nayade Classic H1 - De Schelde H1 6 - 2
14 nov 16:45 DZT'62 H2 - SWNZ (SG) H1 13 - 2
13 nov 20:30 De Krabben H1 - Nayade Classic H1 4 - 14
13 nov 19:30 De Schelde H1 - Nuenen H1 7 - 8
13 nov 18:00 Aegir H1 - RZ H1 11 - 8
13 nov 16:15 Thalassa H1 - ZVDO'74 H1 0 - 0
7 nov 17:30 SWNZ (SG) H1 - Thalassa H1 12 - 9
6 nov 20:30 Argo H1 - Aegir H1 6 - 12
6 nov 20:00 RZ H1 - DZT'62 H2 12 - 7
6 nov 19:00 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1 4 - 10
6 nov 16:00 Nayade Classic H1 - Nuenen H1 13 - 7
31 okt 18:50 DZT'62 H2 - Argo H1 8 - 6
30 okt 18:15 Nuenen H1 - ZVDO'74 H1 6 - 14
30 okt 18:00 Aegir H1 - De Krabben H1 11 - 8
30 okt 17:45 Thalassa H1 - RZ H1 7 - 7
30 okt 17:00 De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1 12 - 2
16 okt 16:15 Thalassa H1 - Nayade Classic H1 4 - 6
10 okt 18:15 SWNZ (SG) H1 - Nuenen H1 6 - 4
9 okt 19:45 Argo H1 - Thalassa H1 9 - 3
9 okt 19:30 De Krabben H1 - DZT'62 H2 5 - 9
9 okt 19:15 RZ H1 - De Schelde H1 7 - 9
9 okt 17:30 Nayade Classic H1 - ZVDO'74 H1 6 - 5
2 okt 19:15 ZVDO'74 H1 - SWNZ (SG) H1 9 - 2
2 okt 18:00 Aegir H1 - Nayade Classic H1 4 - 6
2 okt 17:45 Nuenen H1 - RZ H1 7 - 14
2 okt 17:00 De Schelde H1 - Argo H1 11 - 6
2 okt 17:00 Thalassa H1 - De Krabben H1 10 - 11
26 sep 17:00 SWNZ (SG) H1 - Argo H1 13 - 7
26 sep 16:45 De Schelde H1 - Aegir H1 9 - 7
25 sep 19:00 ZVDO'74 H1 - De Krabben H1 9 - 6
25 sep 17:30 Nayade Classic H1 - RZ H1 4 - 12
25 sep 17:00 Thalassa H1 - DZT'62 H2 11 - 15
19 sep 18:15 DZT'62 H2 - De Schelde H1 4 - 14
18 sep 20:30 Argo H1 - RZ H1 9 - 12
18 sep 18:00 Aegir H1 - Nuenen H1 8 - 8
 
 
Aegir H1
 
Argo H1
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
DZT'62 H2
 
Nayade Class..
 
Nuenen H1
 
RZ H1
 
SWNZ (SG) H1
 
Thalassa H1
 
ZVDO'74 H1
 
Aegir H1 12 - 611 - 8?9 - 94 - 68 - 811 - 8?17 - 79 - 5
Argo H16 - 12 12 - 109 - 1311 - 116 - 86 - 109 - 12?9 - 38 - 6
De Krabben H1?9 - 9 6 - 65 - 94 - 14?9 - 8?16 - 12?
De Schelde H19 - 711 - 6? ?8 - 87 - 8?12 - 2?12 - 5
DZT'62 H2?8 - 6?4 - 14 ??11 - 1013 - 2?10 - 8
Nayade Classic H16 - 1020 - 518 - 26 - 2? 13 - 74 - 1212 - 2?6 - 5
Nuenen H1?????4 - 10 7 - 1410 - 519 - 66 - 14
RZ H16 - 7??7 - 912 - 7?11 - 7 12 - 417 - 108 - 3
SWNZ (SG) H14 - 1013 - 7?4 - 104 - 8?6 - 4? 12 - 98 - 3
Thalassa H1?6 - 1110 - 1110 - 1311 - 154 - 67 - 87 - 75 - 5 0 - 0
ZVDO'74 H18 - 8?9 - 64 - 105 - 74 - 87 - 5?9 - 214 - 9