HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1
zaterdag 30 oktober 17:00

Stand 1e klasse (zuid) A

  Team Gespeeld Punten
1De Schelde H1412
2RZ H149
3ZVDO'74 H136
4Nayade Classic H136
5DZT'62 H236
6SWNZ (SG) H136
7De Krabben H133
8Argo H143
9Nuenen H131
10Aegir H131
11Thalassa H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktDe Schelde H117:00SWNZ (SG) H1
6 novZVDO'74 H119:00De Schelde H1
13 novDe Schelde H119:30Nuenen H1
20 novNayade Classic H117:30De Schelde H1
27 novThalassa H120:15De Schelde H1

Uitslagen

9 oktRZ H17 - 9De Schelde H1
2 oktDe Schelde H111 - 6Argo H1
26 sepDe Schelde H19 - 7Aegir H1
19 sepDZT'62 H24 - 14De Schelde H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde H1440012432419
2RZ H143019452916
3ZVDO'74 H13201623149
4Nayade Classic H1320161621-5
5DZT'62 H2320162830-2
6SWNZ (SG) H13201621201
7De Krabben H1310232228-6
8Argo H1410333139-8
9Nuenen H1301211928-9
10Aegir H1301211923-4
11Thalassa H1300302435-11
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 okt 16:15 Thalassa H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Wissen
30 okt 17:00 De Schelde H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum Vliegende Vaart
30 okt 17:45 Thalassa H1 - RZ H1Recreatiebad De Wissen
30 okt 18:00 Aegir H1 - De Krabben H1Ir. Ottenbad
30 okt 18:15 Nuenen H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum voor studenten
31 okt 18:50 DZT'62 H2 - Argo H1LACO sportcentrum
6 nov 16:00 Nayade Classic H1 - Nuenen H1Sportcentrum voor studenten
6 nov 19:00 ZVDO'74 H1 - De Schelde H1Optisport AquaAltena
6 nov 20:00 RZ H1 - DZT'62 H2Recreatiebad De Roerdomp
6 nov 20:30 Argo H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
7 nov 17:30 SWNZ (SG) H1 - Thalassa H1Zwembad Molenheide
13 nov 16:15 Thalassa H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Wissen
13 nov 18:00 Aegir H1 - RZ H1Ir. Ottenbad
13 nov 19:30 De Schelde H1 - Nuenen H1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 nov 20:30 De Krabben H1 - Nayade Classic H1De Schelp
14 nov 16:45 DZT'62 H2 - SWNZ (SG) H1LACO sportcentrum
20 nov 17:30 Nayade Classic H1 - De Schelde H1Sportcentrum voor studenten
20 nov 18:15 Nuenen H1 - Thalassa H1Sportcentrum voor studenten
20 nov 18:15 Argo H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
20 nov 21:15 ZVDO'74 H1 - DZT'62 H2Optisport AquaAltena
21 nov 17:45 SWNZ (SG) H1 - Aegir H1Zwembad Molenheide
27 nov 18:00 Aegir H1 - ZVDO'74 H1Ir. Ottenbad
27 nov 19:45 Argo H1 - Nayade Classic H1Zwembad Molenheide
27 nov 20:15 Thalassa H1 - De Schelde H1Recreatiebad De Wissen
27 nov 20:30 De Krabben H1 - RZ H1De Schelp
28 nov 19:15 DZT'62 H2 - Nuenen H1LACO sportcentrum
11 dec 16:45 Nuenen H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
11 dec 17:30 De Schelde H1 - DZT'62 H2Sportcentrum Vliegende Vaart
11 dec 19:15 RZ H1 - Argo H1Recreatiebad De Roerdomp
11 dec 19:45 Nayade Classic H1 - Thalassa H1Sportcentrum voor studenten
11 dec 20:00 SWNZ (SG) H1 - De Krabben H1Zwembad Molenheide
18 dec 18:30 De Schelde H1 - De Krabben H1Sportcentrum Vliegende Vaart
18 dec 20:00 ZVDO'74 H1 - RZ H1Optisport AquaAltena
18 dec 20:15 Nuenen H1 - Argo H1Sportcentrum voor studenten
19 dec 17:45 SWNZ (SG) H1 - Nayade Classic H1Zwembad Molenheide
19 dec 19:15 DZT'62 H2 - Aegir H1LACO sportcentrum
15 jan 17:00 Aegir H1 - De Schelde H1Ir. Ottenbad
15 jan 18:15 Argo H1 - SWNZ (SG) H1Zwembad de Neul
15 jan 19:15 RZ H1 - Nayade Classic H1Recreatiebad De Roerdomp
15 jan 20:30 De Krabben H1 - ZVDO'74 H1De Schelp
16 jan 20:05 DZT'62 H2 - Thalassa H1LACO sportcentrum
22 jan 16:15 Thalassa H1 - Aegir H1Recreatiebad De Wissen
22 jan 18:15 Nuenen H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
22 jan 20:00 ZVDO'74 H1 - Argo H1Optisport AquaAltena
22 jan 20:00 SWNZ (SG) H1 - RZ H1Zwembad Molenheide
23 jan 18:30 DZT'62 H2 - Nayade Classic H1LACO sportcentrum
29 jan 18:00 Aegir H1 - DZT'62 H2Ir. Ottenbad
29 jan 18:40 Nayade Classic H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
29 jan 19:15 RZ H1 - ZVDO'74 H1Recreatiebad De Roerdomp
29 jan 19:45 De Krabben H1 - De Schelde H1De Schelp
29 jan 20:30 Argo H1 - Nuenen H1Zwembad de Neul
5 feb 17:45 Nayade Classic H1 - Aegir H1Sportcentrum voor studenten
5 feb 18:45 De Krabben H1 - Thalassa H1De Schelp
5 feb 19:00 Argo H1 - De Schelde H1Zwembad de Neul
5 feb 20:00 SWNZ (SG) H1 - ZVDO'74 H1Zwembad Molenheide
5 feb 20:00 RZ H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Roerdomp
12 feb 17:30 De Schelde H1 - RZ H1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 17:45 Thalassa H1 - Argo H1Recreatiebad De Wissen
12 feb 18:15 Nuenen H1 - SWNZ (SG) H1Sportcentrum voor studenten
12 feb 20:00 ZVDO'74 H1 - Nayade Classic H1Optisport AquaAltena
13 feb 18:30 DZT'62 H2 - De Krabben H1LACO sportcentrum
12 maa 18:15 De Krabben H1 - Aegir H1De Schelp
12 maa 19:00 ZVDO'74 H1 - Nuenen H1Optisport AquaAltena
12 maa 20:00 RZ H1 - Thalassa H1Recreatiebad De Roerdomp
12 maa 20:30 Argo H1 - DZT'62 H2Zwembad de Neul
13 maa 19:45 SWNZ (SG) H1 - De Schelde H1Zwembad Molenheide
19 maa 17:35 Nayade Classic H1 - DZT'62 H2Sportcentrum voor studenten
19 maa 18:00 Aegir H1 - Thalassa H1Ir. Ottenbad
19 maa 19:15 RZ H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Roerdomp
19 maa 19:45 Argo H1 - ZVDO'74 H1Zwembad de Neul
19 maa 21:00 De Krabben H1 - Nuenen H1De Schelp
26 maa 16:15 Thalassa H1 - SWNZ (SG) H1Recreatiebad De Wissen
26 maa 16:45 Nuenen H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum voor studenten
26 maa 18:00 Aegir H1 - Argo H1Ir. Ottenbad
26 maa 18:30 De Schelde H1 - ZVDO'74 H1Sportcentrum Vliegende Vaart
27 maa 17:30 DZT'62 H2 - RZ H1LACO sportcentrum
2 apr 16:00 Nuenen H1 - De Schelde H1Sportcentrum voor studenten
2 apr 17:00 Nayade Classic H1 - De Krabben H1Sportcentrum voor studenten
2 apr 20:00 RZ H1 - Aegir H1Recreatiebad De Roerdomp
2 apr 20:25 SWNZ (SG) H1 - DZT'62 H2Zwembad Molenheide
2 apr 21:15 ZVDO'74 H1 - Thalassa H1Optisport AquaAltena
9 apr 16:15 Thalassa H1 - Nuenen H1Recreatiebad De Wissen
9 apr 17:30 De Schelde H1 - Nayade Classic H1Sportcentrum Vliegende Vaart
9 apr 18:00 Aegir H1 - SWNZ (SG) H1Ir. Ottenbad
9 apr 20:30 De Krabben H1 - Argo H1De Schelp
9 apr 20:45 DZT'62 H2 - ZVDO'74 H1LACO sportcentrum
23 apr 16:45 Nuenen H1 - DZT'62 H2Sportcentrum voor studenten
23 apr 17:30 De Schelde H1 - Thalassa H1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 19:05 Nayade Classic H1 - Argo H1Sportcentrum voor studenten
23 apr 19:15 RZ H1 - De Krabben H1Recreatiebad De Roerdomp
23 apr 21:15 ZVDO'74 H1 - Aegir H1Optisport AquaAltena
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:15 SWNZ (SG) H1 - Nuenen H1 6 - 4
9 okt 19:45 Argo H1 - Thalassa H1 9 - 3
9 okt 19:30 De Krabben H1 - DZT'62 H2 5 - 9
9 okt 19:15 RZ H1 - De Schelde H1 7 - 9
9 okt 17:30 Nayade Classic H1 - ZVDO'74 H1 6 - 5
2 okt 19:15 ZVDO'74 H1 - SWNZ (SG) H1 9 - 2
2 okt 18:00 Aegir H1 - Nayade Classic H1 4 - 6
2 okt 17:45 Nuenen H1 - RZ H1 7 - 14
2 okt 17:00 Thalassa H1 - De Krabben H1 10 - 11
2 okt 17:00 De Schelde H1 - Argo H1 11 - 6
26 sep 17:00 SWNZ (SG) H1 - Argo H1 13 - 7
26 sep 16:45 De Schelde H1 - Aegir H1 9 - 7
25 sep 19:00 ZVDO'74 H1 - De Krabben H1 9 - 6
25 sep 17:30 Nayade Classic H1 - RZ H1 4 - 12
25 sep 17:00 Thalassa H1 - DZT'62 H2 11 - 15
19 sep 18:15 DZT'62 H2 - De Schelde H1 4 - 14
18 sep 20:30 Argo H1 - RZ H1 9 - 12
18 sep 18:00 Aegir H1 - Nuenen H1 8 - 8
 
 
Aegir H1
 
Argo H1
 
De Krabben H..
 
De Schelde H..
 
DZT'62 H2
 
Nayade Class..
 
Nuenen H1
 
RZ H1
 
SWNZ (SG) H1
 
Thalassa H1
 
ZVDO'74 H1
 
Aegir H1 26/330/1015/129/14 - 68 - 813/119/419/327/11
Argo H16/11 20/115/212/327/1129/19 - 1215/19 - 319/3
De Krabben H112/39/4 29/15 - 913/1119/327/11?5/215/1
De Schelde H19 - 711 - 618/12 11/129/413/1112/230/1023/426/3
DZT'62 H219/1231/1013/24 - 14 23/128/1127/314/1116/19/4
Nayade Classic H15/223/42/420/1119/3 6/114 - 1229/111/126 - 5
Nuenen H111/1218/1222/12/423/426/3 7 - 1412/220/1130/10
RZ H12/411/1223/47 - 96/1115/15/2 19/312/329/1
SWNZ (SG) H121/1113 - 711/1213/32/419/126 - 422/1 7/115/2
Thalassa H122/112/210 - 1127/1111 - 1516/109/430/1026/3 13/11
ZVDO'74 H123/422/19 - 66/1120/1112/212/318/129 - 22/4