HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19)

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1MNC Dordrecht BJ 11543
2Zwemvereniging Westland AJ11437
3Waterpolo Residentie (SG) AJ 11425
4ZPB H&L Productions BJ 21322
5WZC (SG) BJ11421
6Z&PC Rotterdam AJ 11618
7De Linge/PCG (SG) AJ11417
8Katwijk AJ11416
9BZ&PC AJ1156
10De Kempvis BJ1133
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprZPB H&L Productions BJ212 - 1Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1
9 aprZ&PC Rotterdam/de Lansingh AJ15 - 4De Kempvis BJ*1
2 aprZwemvereniging Westland AJ111 - 0Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1
26 maaZ&PC Rotterdam/de Lansingh AJ13 - 9WZC BJ*1
19 maaZ&PC Rotterdam/de Lansingh AJ10 - 18MNC Dordrecht BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1MNC Dordrecht BJ 11514104319741156
2Zwemvereniging Westland AJ1141211371506189
3Waterpolo Residentie (SG) AJ 11481525977423
4ZPB H&L Productions BJ 213715221068818
5WZC (SG) BJ114707218198-17
6Z&PC Rotterdam AJ 1165381889117-28
7De Linge/PCG (SG) AJ1145271798124-26
8Katwijk AJ1145181693119-26
9BZ&PC AJ1152013664163-99
10De Kempvis BJ1131012351141-90
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:40 Zwemvereniging Westland AJ1 - BZ&PC/OZV AJ*1 12 - 1
23 apr 16:15 Katwijk AJ*1 - WZC BJ*1 10 - 5
23 apr 14:45 ZPB H&L Productions BJ2 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 12 - 1
23 apr 14:10 De Kempvis BJ*1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 4 - 14
10 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - Zwemvereniging Westland AJ1 3 - 6
9 apr 18:15 BZ&PC/OZV AJ*1 - WZC BJ*1 3 - 9
9 apr 17:55 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - De Kempvis BJ*1 5 - 4
9 apr 16:45 MNC Dordrecht BJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 31 - 1
3 apr 18:45 ZPB H&L Productions BJ2 - MNC Dordrecht BJ1 3 - 13
2 apr 20:00 WZC BJ*1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 3 - 4
2 apr 19:10 Zwemvereniging Westland AJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 11 - 0
2 apr 17:30 Katwijk AJ*1 - BZ&PC/OZV AJ*1 7 - 3
27 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - BZ&PC/OZV AJ*1 8 - 6
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Katwijk AJ*1 12 - 12
26 maa 16:15 MNC Dordrecht BJ1 - De Kempvis BJ*1 19 - 1
26 maa 15:40 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - WZC BJ*1 3 - 9
19 maa 19:40 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - MNC Dordrecht BJ1 0 - 18
19 maa 19:15 WZC BJ*1 - ZPB H&L Productions BJ2 8 - 3
19 maa 18:25 Zwemvereniging Westland AJ1 - De Kempvis BJ*1 17 - 4
19 maa 15:50 BZ&PC/OZV AJ*1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 4 - 10
12 maa 18:00 Katwijk AJ*1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 7 - 5
12 maa 17:45 Zwemvereniging Westland AJ1 - MNC Dordrecht BJ1 7 - 7
12 maa 16:00 BZ&PC/OZV AJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 5 - 3
12 maa 15:35 ZPB H&L Productions BJ2 - De Linge/PCG (SG) AJ1 11 - 3
12 maa 14:15 De Kempvis BJ*1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 5 - 11
12 feb 18:30 MNC Dordrecht BJ1 - WZC BJ*1 12 - 1
12 feb 17:10 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 4 - 4
12 feb 16:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 - De Kempvis BJ*1 9 - 4
5 feb 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 8 - 6
5 feb 18:15 Katwijk AJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 3 - 6
5 feb 17:30 De Kempvis BJ*1 - ZPB H&L Productions BJ2 4 - 11
5 feb 16:45 BZ&PC/OZV AJ*1 - MNC Dordrecht BJ1 2 - 18
30 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - MNC Dordrecht BJ1 4 - 8
29 jan 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 - ZPB H&L Productions BJ2 15 - 6
29 jan 19:00 Katwijk AJ*1 - De Kempvis BJ*1 7 - 4
29 jan 18:45 WZC BJ*1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 5 - 10
27 nov 19:00 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - ZPB H&L Productions BJ2 10 - 10
27 nov 18:55 BZ&PC/OZV AJ*1 - Zwemvereniging Westland AJ1 3 - 14
27 nov 16:00 WZC BJ*1 - Katwijk AJ*1 5 - 1
20 nov 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 7 - 5
20 nov 17:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 - MNC Dordrecht BJ1 6 - 7
20 nov 17:15 WZC BJ*1 - BZ&PC/OZV AJ*1 11 - 5
20 nov 15:20 De Kempvis BJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 5 - 13
14 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - WZC BJ*1 6 - 7
13 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 5 - 10
13 nov 18:40 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - Zwemvereniging Westland AJ1 6 - 10
13 nov 17:00 MNC Dordrecht BJ1 - ZPB H&L Productions BJ2 7 - 2
13 nov 16:10 BZ&PC/OZV AJ*1 - Katwijk AJ*1 6 - 13
6 nov 19:00 Katwijk AJ*1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 5 - 9
6 nov 19:00 BZ&PC/OZV AJ*1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 5 - 11
6 nov 18:15 WZC BJ*1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 4 - 2
6 nov 15:45 De Kempvis BJ*1 - MNC Dordrecht BJ1 1 - 12
6 nov 14:55 ZPB H&L Productions BJ2 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 15 - 5
31 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 - Zwemvereniging Westland AJ1 5 - 3
30 okt 19:15 De Linge/PCG (SG) AJ1 - ZPB H&L Productions BJ2 5 - 13
30 okt 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - De Kempvis BJ*1 9 - 3
30 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - Katwijk AJ*1 14 - 8
30 okt 15:00 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - BZ&PC/OZV AJ*1 9 - 5
9 okt 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 19 - 1
9 okt 19:00 Katwijk AJ*1 - ZPB H&L Productions BJ2 7 - 10
9 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 6 - 5
9 okt 18:45 WZC BJ*1 - MNC Dordrecht BJ1 4 - 16
9 okt 17:10 De Kempvis BJ*1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 4 - 12
3 okt 19:55 ZPB H&L Productions BJ2 - De Kempvis BJ*1 8 - 3
3 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 - BZ&PC/OZV AJ*1 17 - 4
2 okt 19:40 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - Katwijk AJ*1 16 - 5
2 okt 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - WZC BJ*1 8 - 8
2 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Zwemvereniging Westland AJ1 6 - 8
26 sep 17:05 ZPB H&L Productions BJ2 - BZ&PC/OZV AJ*1 16 - 5
25 sep 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 5 - 10
25 sep 18:00 De Linge/PCG (SG) AJ1 - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 3 - 6
25 sep 17:15 Katwijk AJ*1 - Zwemvereniging Westland AJ1 6 - 17
25 sep 15:00 De Kempvis BJ*1 - WZC BJ*1 8 - 7
19 sep 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 - ZPB H&L Productions BJ2 7 - 1
18 sep 19:40 Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 - De Linge/PCG (SG) AJ1 6 - 6
18 sep 19:15 WZC BJ*1 - Zwemvereniging Westland AJ1 3 - 15
18 sep 18:40 BZ&PC/OZV AJ*1 - De Kempvis BJ*1 7 - 5
18 sep 17:00 MNC Dordrecht BJ1 - Katwijk AJ*1 7 - 2
 
 
BZ&PC/OZV AJ..
 
De Kempvis B..
 
De Linge/PCG..
 
Katwijk AJ*1
 
MNC Dordrech..
 
Waterpolo Re..
 
WZC BJ*1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
Zwemverenigi..
 
BZ&PC/OZV AJ*1 7 - 54 - 106 - 132 - 185 - 113 - 95 - 3?3 - 14
De Kempvis BJ*1? 4 - 12?1 - 124 - 148 - 75 - 134 - 11?
De Linge/PCG (SG) AJ1?9 - 4 12 - 126 - 73 - 6??5 - 136 - 8
Katwijk AJ*17 - 37 - 45 - 9 ?7 - 510 - 53 - 67 - 106 - 17
MNC Dordrecht BJ 117 - 419 - 131 - 17 - 2 ?12 - 1?7 - 25 - 3
Waterpolo Residentie (SG) AJ 18 - 6??14 - 84 - 8 6 - 76 - 57 - 13 - 6
WZC BJ*111 - 5?5 - 105 - 14 - 163 - 4 4 - 28 - 33 - 15
Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ19 - 55 - 46 - 616 - 50 - 184 - 43 - 9 10 - 106 - 10
ZPB H&L Productions BJ 216 - 58 - 311 - 3?3 - 13??12 - 1 ?
Zwemvereniging Westland AJ112 - 117 - 48 - 6?7 - 77 - 5?11 - 015 - 6