HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Wiekslag H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Wiekslag H3 - ZVVS H3
zaterdag 17 september 20:00

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1NieMo Barracuda H100
2Katwijk H400
3Sassenheim H200
4ZPS H100
5Waterpolo Residentie (SG) H200
6De Reigers (SG) H300
7De Kempvis H300
8Wiekslag H300
9ZPB H&L Productions H500
10Z&PC Rotterdam H300
11ZVVS H300
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 sepWiekslag H320:00ZVVS H3
25 sepWaterpolo Residentie (SG) H219:30Wiekslag H3
1 oktWiekslag H318:50Z&PC Rotterdam H3
8 oktDe Kempvis H317:45Wiekslag H3
15 oktWiekslag H318:50Sassenheim H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1NieMo Barracuda H100000000
2Katwijk H400000000
3Sassenheim H200000000
4ZPS H100000000
5Waterpolo Residentie (SG) H200000000
6De Reigers (SG) H300000000
7De Kempvis H300000000
8Wiekslag H300000000
9ZPB H&L Productions H500000000
10Z&PC Rotterdam H300000000
11ZVVS H300000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 17:40 [Concept]De Kempvis H3 - ZPB H&L Productions H5Rivièrabad
17 sep 18:45 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - Waterpolo Residentie (SG) H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 sep 19:30 [Concept]De Reigers (SG) H3 - Sassenheim H2De Waterthor
17 sep 20:00 [Concept]Wiekslag H3 - ZVVS H3Sportcentrum Papendrecht
17 sep 20:00 [Concept]Katwijk H4 - NieMo Barracuda H1Aquamar
24 sep 16:30 [Concept]ZVVS H3 - Katwijk H4De Kulk
24 sep 18:00 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - Z&PC Rotterdam H3Inge de Bruijn Zwembad
24 sep 19:15 [Concept]Sassenheim H2 - De Kempvis H3Wasbeek
24 sep 20:30 [Concept]De Reigers (SG) H3 - ZPS H1De Waterthor
25 sep 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - Wiekslag H3Zuiderparkbad
1 okt 17:05 [Concept]Katwijk H4 - De Kempvis H3Aquamar
1 okt 18:30 [Concept]ZPS H1 - ZPB H&L Productions H5De Hofstee
1 okt 18:50 [Concept]Wiekslag H3 - Z&PC Rotterdam H3Sportcentrum Papendrecht
1 okt 19:00 [Concept]NieMo Barracuda H1 - Waterpolo Residentie (SG) H2Polderbad
1 okt 19:45 [Concept]ZVVS H3 - De Reigers (SG) H3De Kulk
8 okt 16:25 [Concept]ZVVS H3 - NieMo Barracuda H1De Kulk
8 okt 17:45 [Concept]De Kempvis H3 - Wiekslag H3Rivièrabad
8 okt 19:55 [Concept]Sassenheim H2 - Katwijk H4Wasbeek
8 okt 20:30 [Concept]De Reigers (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H3De Waterthor
8 okt 21:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - ZPS H1Zuiderparkbad
15 okt 17:05 [Concept]Katwijk H4 - ZPB H&L Productions H5Aquamar
15 okt 17:30 [Concept]NieMo Barracuda H1 - De Reigers (SG) H3Polderbad
15 okt 18:50 [Concept]Wiekslag H3 - Sassenheim H2Sportcentrum Papendrecht
15 okt 19:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - De Kempvis H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 okt 19:30 [Concept]ZPS H1 - ZVVS H3De Hofstee
5 nov 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - ZVVS H3Zuiderparkbad
5 nov 20:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - Katwijk H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 nov 20:45 [Concept]Sassenheim H2 - ZPS H1Wasbeek
5 nov 21:00 [Concept]De Reigers (SG) H3 - Wiekslag H3De Waterthor
5 nov 21:15 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - NieMo Barracuda H1Inge de Bruijn Zwembad
12 nov 17:05 [Concept]Katwijk H4 - Wiekslag H3Aquamar
12 nov 17:10 [Concept]ZVVS H3 - ZPB H&L Productions H5De Kulk
12 nov 19:00 [Concept]NieMo Barracuda H1 - Sassenheim H2Polderbad
12 nov 19:30 [Concept]ZPS H1 - De Kempvis H3De Hofstee
13 nov 17:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - De Reigers (SG) H3Zuiderparkbad
19 nov 17:45 [Concept]De Kempvis H3 - NieMo Barracuda H1Rivièrabad
19 nov 19:30 [Concept]De Reigers (SG) H3 - Katwijk H4De Waterthor
19 nov 20:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - ZPS H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 nov 21:10 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - Waterpolo Residentie (SG) H2Inge de Bruijn Zwembad
20 nov 17:30 [Concept]Sassenheim H2 - ZVVS H3Wasbeek
26 nov 16:45 [Concept]NieMo Barracuda H1 - Z&PC Rotterdam H3Polderbad
26 nov 17:50 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - De Reigers (SG) H3Inge de Bruijn Zwembad
26 nov 18:30 [Concept]ZVVS H3 - De Kempvis H3De Kulk
26 nov 19:30 [Concept]ZPS H1 - Wiekslag H3De Hofstee
27 nov 18:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - Sassenheim H2Zuiderparkbad
3 dec 18:50 [Concept]De Kempvis H3 - Waterpolo Residentie (SG) H2Rivièrabad
3 dec 19:00 [Concept]Wiekslag H3 - NieMo Barracuda H1Sportcentrum Papendrecht
3 dec 20:00 [Concept]Katwijk H4 - ZPS H1Aquamar
3 dec 20:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - ZVVS H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 dec 20:45 [Concept]Sassenheim H2 - ZPB H&L Productions H5Wasbeek
10 dec 16:50 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - De Kempvis H3Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 17:45 [Concept]Sassenheim H2 - De Reigers (SG) H3Wasbeek
10 dec 17:55 [Concept]ZVVS H3 - Wiekslag H3De Kulk
10 dec 19:00 [Concept]NieMo Barracuda H1 - Katwijk H4Polderbad
11 dec 17:45 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - Z&PC Rotterdam H3Zuiderparkbad
17 dec 17:05 [Concept]Katwijk H4 - Waterpolo Residentie (SG) H2Aquamar
17 dec 17:55 [Concept]De Kempvis H3 - De Reigers (SG) H3Rivièrabad
17 dec 18:50 [Concept]Wiekslag H3 - ZPB H&L Productions H5Sportcentrum Papendrecht
17 dec 19:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - Sassenheim H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 dec 20:00 [Concept]ZPS H1 - NieMo Barracuda H1De Hofstee
14 jan 16:05 [Concept]Katwijk H4 - ZVVS H3Aquamar
14 jan 18:50 [Concept]Wiekslag H3 - Waterpolo Residentie (SG) H2Sportcentrum Papendrecht
14 jan 19:30 [Concept]ZPS H1 - De Reigers (SG) H3De Hofstee
14 jan 20:15 [Concept]De Kempvis H3 - Sassenheim H2Rivièrabad
14 jan 21:00 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - ZPB H&L Productions H5Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 jan 17:10 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - Wiekslag H3Inge de Bruijn Zwembad
21 jan 18:10 [Concept]NieMo Barracuda H1 - ZPS H1Polderbad
21 jan 20:45 [Concept]Sassenheim H2 - Z&PC Rotterdam H3Wasbeek
21 jan 21:00 [Concept]De Reigers (SG) H3 - De Kempvis H3De Waterthor
21 jan 21:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - Katwijk H4Zuiderparkbad
28 jan 15:20 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - Katwijk H4Inge de Bruijn Zwembad
28 jan 18:30 [Concept]ZVVS H3 - ZPS H1De Kulk
28 jan 19:30 [Concept]De Kempvis H3 - Z&PC Rotterdam H3Rivièrabad
28 jan 20:30 [Concept]De Reigers (SG) H3 - NieMo Barracuda H1De Waterthor
29 jan 18:30 [Concept]Sassenheim H2 - Wiekslag H3Wasbeek
4 feb 17:05 [Concept]Katwijk H4 - Sassenheim H2Aquamar
4 feb 18:15 [Concept]NieMo Barracuda H1 - ZVVS H3Polderbad
4 feb 18:35 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - De Reigers (SG) H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 feb 19:30 [Concept]ZPS H1 - Waterpolo Residentie (SG) H2De Hofstee
4 feb 19:50 [Concept]Wiekslag H3 - De Kempvis H3Sportcentrum Papendrecht
4 maa 16:25 [Concept]De Kempvis H3 - Katwijk H4Rivièrabad
4 maa 16:30 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - Wiekslag H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 maa 17:00 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - ZPS H1Inge de Bruijn Zwembad
4 maa 19:30 [Concept]De Reigers (SG) H3 - ZVVS H3De Waterthor
4 maa 21:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - NieMo Barracuda H1Zuiderparkbad
11 maa 17:05 [Concept]Katwijk H4 - Z&PC Rotterdam H3Aquamar
11 maa 18:15 [Concept]NieMo Barracuda H1 - ZPB H&L Productions H5Polderbad
11 maa 18:45 [Concept]ZVVS H3 - Waterpolo Residentie (SG) H2De Kulk
11 maa 18:50 [Concept]Wiekslag H3 - De Reigers (SG) H3Sportcentrum Papendrecht
11 maa 19:30 [Concept]ZPS H1 - Sassenheim H2De Hofstee
25 maa 18:35 [Concept]De Kempvis H3 - ZPS H1Rivièrabad
25 maa 20:00 [Concept]Wiekslag H3 - Katwijk H4Sportcentrum Papendrecht
25 maa 20:40 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - ZVVS H3Inge de Bruijn Zwembad
25 maa 21:00 [Concept]De Reigers (SG) H3 - Waterpolo Residentie (SG) H2De Waterthor
25 maa 21:30 [Concept]Sassenheim H2 - NieMo Barracuda H1Wasbeek
1 apr 18:15 [Concept]Katwijk H4 - De Reigers (SG) H3Aquamar
1 apr 19:30 [Concept]ZPS H1 - Z&PC Rotterdam H3De Hofstee
1 apr 21:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - ZPB H&L Productions H5Zuiderparkbad
2 apr 16:00 [Concept]ZVVS H3 - Sassenheim H2De Kulk
2 apr 17:15 [Concept]NieMo Barracuda H1 - De Kempvis H3Polderbad
15 apr 19:05 [Concept]De Kempvis H3 - ZVVS H3Rivièrabad
15 apr 19:45 [Concept]De Reigers (SG) H3 - ZPB H&L Productions H5De Waterthor
15 apr 20:00 [Concept]Wiekslag H3 - ZPS H1Sportcentrum Papendrecht
15 apr 20:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 - NieMo Barracuda H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 apr 20:45 [Concept]Sassenheim H2 - Waterpolo Residentie (SG) H2Wasbeek
22 apr 18:05 [Concept]ZPB H&L Productions H5 - Sassenheim H2Inge de Bruijn Zwembad
22 apr 19:00 [Concept]NieMo Barracuda H1 - Wiekslag H3Polderbad
22 apr 19:30 [Concept]ZPS H1 - Katwijk H4De Hofstee
22 apr 19:55 [Concept]ZVVS H3 - Z&PC Rotterdam H3De Kulk
23 apr 17:45 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 - De Kempvis H3Zuiderparkbad
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Kempvis H..
 
De Reigers (..
 
Katwijk H4
 
NieMo Barrac..
 
Sassenheim H..
 
Waterpolo Re..
 
Wiekslag H3
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPS H1
 
ZVVS H3
 
De Kempvis H3 17/124/319/1114/13/128/1028/117/925/315/4
De Reigers (SG) H321/1 19/1128/117/925/35/118/1015/424/94/3
Katwijk H41/101/4 17/94/217/1212/1111/315/103/1214/1
NieMo Barracuda H12/415/1010/12 12/111/1022/426/1111/321/14/2
Sassenheim H224/910/128/1025/3 15/429/121/13/125/1120/11
Waterpolo Residentie (SG) H223/413/1121/14/327/11 25/911/121/48/105/11
Wiekslag H34/211/325/33/1215/1014/1 1/1017/1215/417/9
Z&PC Rotterdam H315/104/25/1115/417/1217/94/3 14/119/113/12
ZPB H&L Productions H510/1226/1128/15/1122/419/1121/124/9 4/325/3
ZPS H112/1114/122/417/1211/34/226/111/41/10 15/10
ZVVS H326/111/1024/98/102/411/310/1222/412/1128/1