HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Waterpolo Den Haag (SG) Da2412
2WZC (SG) Da239
3ZPB H&L Productions Da336
4d'ELFT Da123
5Sassenheim Da113
6Wiekslag Da223
7MNC Dordrecht Da233
8ZVVS Da233
9De Kempvis Da110
10ZVL-1886 Center Da630
11Z&PC Rotterdam Da230
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktZVL-1886 Center Da618:15Waterpolo Den Haag Da2
15 oktWaterpolo Den Haag Da217:00Sassenheim Da1
19 novd'ELFT Da118:30Waterpolo Den Haag Da2
26 novWaterpolo Den Haag Da217:00WZC (SG) Da2
3 decZVVS Da220:00Waterpolo Den Haag Da2

Uitslagen

1 oktWaterpolo Den Haag Da24 - 0MNC Dordrecht Da2
24 sepWaterpolo Den Haag Da210 - 3De Kempvis Da1
17 sepZPB H&L Productions Da35 - 7Waterpolo Den Haag Da2
10 sepWaterpolo Den Haag Da29 - 6ZVL-1886 Center Da6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Waterpolo Den Haag (SG) Da2440012301416
2WZC (SG) Da233009301020
3ZPB H&L Productions Da33201617161
4d'ELFT Da12101318810
5Sassenheim Da111003312
6Wiekslag Da221013844
7MNC Dordrecht Da2310231116-5
8ZVVS Da2310231925-6
9De Kempvis Da110010310-7
10ZVL-1886 Center Da6300301625-9
11Z&PC Rotterdam Da230030733-26
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 18:15 ZVL-1886 Center Da6 - Waterpolo Den Haag Da2Vijf Meibad
8 okt 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 - De Kempvis Da1Zwemcentrum Rotterdam
8 okt 20:15 d'ELFT Da1 - ZVVS Da2Kerkpolder
9 okt 14:45 MNC Dordrecht Da2 - Wiekslag Da2Sportboulevard
9 okt 17:50 Sassenheim Da1 - WZC (SG) Da2Wasbeek
15 okt 17:00 Waterpolo Den Haag Da2 - Sassenheim Da1Hofbad
15 okt 17:00 WZC (SG) Da2 - d'ELFT Da1De Veur
15 okt 17:40 De Kempvis Da1 - MNC Dordrecht Da2Rivièrabad
15 okt 19:00 Wiekslag Da2 - ZVL-1886 Center Da6Sportcentrum Papendrecht
15 okt 20:10 ZPB H&L Productions Da3 - Z&PC Rotterdam Da2Inge de Bruijn Zwembad
22 okt 14:15 ZVL-1886 Center Da6 - Sassenheim Da1De Zijl
5 nov 19:10 WZC (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Veur
5 nov 19:15 d'ELFT Da1 - De Kempvis Da1Kerkpolder
5 nov 19:55 Sassenheim Da1 - ZVVS Da2Wasbeek
5 nov 21:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-1886 Center Da6Sportboulevard
12 nov 17:40 ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da2Inge de Bruijn Zwembad
12 nov 18:00 Wiekslag Da2 - d'ELFT Da1Sportcentrum Papendrecht
12 nov 18:20 ZVL-1886 Center Da6 - Z&PC Rotterdam Da2De Zijl
12 nov 21:20 De Kempvis Da1 - WZC (SG) Da2Rivièrabad
13 nov 18:00 MNC Dordrecht Da2 - Sassenheim Da1Sportboulevard
19 nov 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - MNC Dordrecht Da2Zwemcentrum Rotterdam
19 nov 18:30 d'ELFT Da1 - Waterpolo Den Haag Da2Kerkpolder
19 nov 18:40 WZC (SG) Da2 - Wiekslag Da2De Veur
19 nov 19:45 ZVVS Da2 - De Kempvis Da1De Kulk
19 nov 20:40 Sassenheim Da1 - ZPB H&L Productions Da3Wasbeek
26 nov 15:20 ZVL-1886 Center Da6 - d'ELFT Da1Vijf Meibad
26 nov 17:00 Waterpolo Den Haag Da2 - WZC (SG) Da2Hofbad
26 nov 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - Sassenheim Da1Zwemcentrum Rotterdam
26 nov 18:30 De Kempvis Da1 - ZPB H&L Productions Da3Rivièrabad
26 nov 20:10 Wiekslag Da2 - ZVVS Da2Sportcentrum Papendrecht
3 dec 18:00 WZC (SG) Da2 - ZVL-1886 Center Da6De Veur
3 dec 18:30 d'ELFT Da1 - MNC Dordrecht Da2Kerkpolder
3 dec 20:00 ZVVS Da2 - Waterpolo Den Haag Da2De Kulk
3 dec 21:30 Sassenheim Da1 - De Kempvis Da1Wasbeek
4 dec 15:55 ZPB H&L Productions Da3 - Wiekslag Da2Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 17:00 Waterpolo Den Haag Da2 - ZPB H&L Productions Da3Hofbad
10 dec 17:00 MNC Dordrecht Da2 - WZC (SG) Da2Sportboulevard
10 dec 17:05 ZVL-1886 Center Da6 - ZVVS Da2De Zijl
10 dec 18:00 Wiekslag Da2 - De Kempvis Da1Sportcentrum Papendrecht
11 dec 15:30 Z&PC Rotterdam Da2 - d'ELFT Da1Zwemcentrum Rotterdam
17 dec 18:00 Wiekslag Da2 - Waterpolo Den Haag Da2Sportcentrum Papendrecht
17 dec 18:30 d'ELFT Da1 - Sassenheim Da1Kerkpolder
17 dec 18:40 ZVVS Da2 - Z&PC Rotterdam Da2De Kulk
17 dec 18:40 De Kempvis Da1 - ZVL-1886 Center Da6Rivièrabad
18 dec 19:25 ZPB H&L Productions Da3 - MNC Dordrecht Da2Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 17:40 WZC (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da2De Veur
14 jan 18:00 Wiekslag Da2 - Sassenheim Da1Sportcentrum Papendrecht
14 jan 19:35 ZVVS Da2 - MNC Dordrecht Da2De Kulk
14 jan 20:00 ZPB H&L Productions Da3 - ZVL-1886 Center Da6Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 21:00 De Kempvis Da1 - Waterpolo Den Haag Da2Rivièrabad
21 jan 16:00 Waterpolo Den Haag Da2 - Wiekslag Da2Hofbad
21 jan 16:50 ZVL-1886 Center Da6 - De Kempvis Da1De Zijl
21 jan 17:30 MNC Dordrecht Da2 - ZPB H&L Productions Da3Sportboulevard
21 jan 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVVS Da2Zwemcentrum Rotterdam
21 jan 19:55 Sassenheim Da1 - d'ELFT Da1Wasbeek
28 jan 17:35 ZVL-1886 Center Da6 - Wiekslag Da2Vijf Meibad
28 jan 18:10 Z&PC Rotterdam Da2 - ZPB H&L Productions Da3Zwemcentrum Rotterdam
28 jan 18:45 MNC Dordrecht Da2 - De Kempvis Da1Sportboulevard
28 jan 19:00 d'ELFT Da1 - WZC (SG) Da2Kerkpolder
28 jan 19:55 Sassenheim Da1 - Waterpolo Den Haag Da2Wasbeek
4 feb 18:35 WZC (SG) Da2 - Sassenheim Da1De Veur
4 feb 18:55 Wiekslag Da2 - MNC Dordrecht Da2Sportcentrum Papendrecht
4 feb 18:55 ZVVS Da2 - d'ELFT Da1De Kulk
4 feb 19:25 De Kempvis Da1 - Z&PC Rotterdam Da2Rivièrabad
11 feb 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - Waterpolo Den Haag Da2Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 18:15 d'ELFT Da1 - ZPB H&L Productions Da3Kerkpolder
4 maa 18:30 Z&PC Rotterdam Da2 - Wiekslag Da2Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 18:45 MNC Dordrecht Da2 - Waterpolo Den Haag Da2Sportboulevard
4 maa 19:10 Sassenheim Da1 - ZVL-1886 Center Da6Wasbeek
4 maa 19:30 WZC (SG) Da2 - ZVVS Da2De Veur
11 maa 17:00 Waterpolo Den Haag Da2 - Z&PC Rotterdam Da2Hofbad
11 maa 17:55 ZVVS Da2 - Sassenheim Da1De Kulk
11 maa 18:10 De Kempvis Da1 - d'ELFT Da1Rivièrabad
11 maa 19:05 ZVL-1886 Center Da6 - MNC Dordrecht Da2Vijf Meibad
12 maa 18:30 ZPB H&L Productions Da3 - WZC (SG) Da2Inge de Bruijn Zwembad
18 maa 19:10 De Kempvis Da1 - Wiekslag Da2Rivièrabad
25 maa 17:25 ZVVS Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Kulk
25 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Center Da6Zwemcentrum Rotterdam
25 maa 18:15 WZC (SG) Da2 - De Kempvis Da1De Veur
25 maa 18:30 d'ELFT Da1 - Wiekslag Da2Kerkpolder
25 maa 20:40 Sassenheim Da1 - MNC Dordrecht Da2Wasbeek
1 apr 14:40 ZPB H&L Productions Da3 - Sassenheim Da1Inge de Bruijn Zwembad
1 apr 17:00 Waterpolo Den Haag Da2 - d'ELFT Da1Hofbad
1 apr 19:00 Wiekslag Da2 - WZC (SG) Da2Sportcentrum Papendrecht
1 apr 20:05 De Kempvis Da1 - ZVVS Da2Rivièrabad
2 apr 17:45 MNC Dordrecht Da2 - Z&PC Rotterdam Da2Sportboulevard
15 apr 16:40 ZVVS Da2 - Wiekslag Da2De Kulk
15 apr 17:00 WZC (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag Da2De Veur
15 apr 18:15 d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Center Da6Kerkpolder
15 apr 19:55 Sassenheim Da1 - Z&PC Rotterdam Da2Wasbeek
15 apr 20:40 ZPB H&L Productions Da3 - De Kempvis Da1Inge de Bruijn Zwembad
22 apr 17:00 Waterpolo Den Haag Da2 - ZVVS Da2Hofbad
22 apr 17:45 ZVL-1886 Center Da6 - WZC (SG) Da2Vijf Meibad
22 apr 18:00 Wiekslag Da2 - ZPB H&L Productions Da3Sportcentrum Papendrecht
22 apr 18:25 De Kempvis Da1 - Sassenheim Da1Rivièrabad
23 apr 17:45 MNC Dordrecht Da2 - d'ELFT Da1Sportboulevard
 
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT Da1
 
MNC Dordrech..
 
Sassenheim D..
 
Waterpolo De..
 
Wiekslag Da2
 
WZC (SG) Da2
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS Da2
 
De Kempvis Da1 11/315/1022/414/118/312/114/226/1117/121/4
d'ELFT Da15/11 3/1217/1219/1125/328/114 - 34/315/48/10
MNC Dordrecht Da228/123/4 13/114/39/1010/122/421/15/118 - 6
Sassenheim Da13/1221/125/3 28/13 - 19/1015/419/114/35/11
Waterpolo Den Haag (SG) Da210 - 31/44 - 015/10 21/126/1111/310/129 - 622/4
Wiekslag Da210/1212/114/214/117/12 1/47 - 122/415/1026/11
WZC (SG) Da225/315/106 - 34/215/419/11 14/15/113/124/3
Z&PC Rotterdam Da28/1011/1219/1126/1111/24/33 - 12 28/125/321/1
ZPB H&L Productions Da315/45 - 418/121/45 - 74/1212/315/10 14/112/11
ZVL-1886 Center Da621/126/1111/322/108/1028/122/412/115 - 7 10/12
ZVVS Da219/114/214/111/33/1215/44 - 1217/1225/39 - 5