HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag Da2 - ZVL-1886 Center Da6
zaterdag 10 september 17:00
Hofbad 's-gravenhage

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Sassenheim Da100
2ZVL-1886 Center Da600
3ZVL-1886 Center Da500
4d'ELFT Da100
5WZC (SG) Da200
6Waterpolo Den Haag (SG) Da200
7De Kempvis Da100
8Wiekslag Da200
9ZPB H&L Productions Da300
10MNC Dordrecht Da200
11Z&PC Rotterdam Da200
12ZVVS Da200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
10 sepWaterpolo Den Haag Da217:00ZVL-1886 Center Da6
17 sepZPB H&L Productions Da320:10Waterpolo Den Haag Da2
24 sepWaterpolo Den Haag Da217:00De Kempvis Da1
1 oktWaterpolo Den Haag Da217:00MNC Dordrecht Da2
8 oktZVL-1886 Center Da618:15Waterpolo Den Haag Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Sassenheim Da100000000
2ZVL-1886 Center Da600000000
3ZVL-1886 Center Da500000000
4d'ELFT Da100000000
5WZC (SG) Da200000000
6Waterpolo Den Haag (SG) Da200000000
7De Kempvis Da100000000
8Wiekslag Da200000000
9ZPB H&L Productions Da300000000
10MNC Dordrecht Da200000000
11Z&PC Rotterdam Da200000000
12ZVVS Da200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 15:00 [Concept]De Kempvis Da1 - ZVL-1886 Center Da5Rivièrabad
10 sep 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - ZVL-1886 Center Da6Hofbad
17 sep 17:10 [Concept]ZVVS Da2 - ZVL-1886 Center Da6De Kulk
17 sep 18:40 [Concept]WZC (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da2De Veur
17 sep 19:00 [Concept]d'ELFT Da1 - Z&PC Rotterdam Da2Kerkpolder
17 sep 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 - ZVL-1886 Center Da5Wasbeek
17 sep 20:10 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - Waterpolo Den Haag Da2Inge de Bruijn Zwembad
24 sep 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - De Kempvis Da1Hofbad
24 sep 18:10 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - WZC (SG) Da2Zwemcentrum Rotterdam
24 sep 18:15 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - ZPB H&L Productions Da3Vijf Meibad
24 sep 18:25 [Concept]Sassenheim Da1 - Wiekslag Da2Wasbeek
24 sep 19:50 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - d'ELFT Da1Vijf Meibad
25 sep 17:15 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - ZVVS Da2Sportboulevard
1 okt 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - MNC Dordrecht Da2Hofbad
1 okt 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - Z&PC Rotterdam Da2Sportcentrum Papendrecht
1 okt 18:55 [Concept]ZVVS Da2 - WZC (SG) Da2De Kulk
2 okt 19:45 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - d'ELFT Da1Inge de Bruijn Zwembad
8 okt 18:15 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - Waterpolo Den Haag Da2Vijf Meibad
8 okt 19:00 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - De Kempvis Da1Zwemcentrum Rotterdam
8 okt 19:05 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - ZPB H&L Productions Da3Vijf Meibad
8 okt 20:15 [Concept]d'ELFT Da1 - ZVVS Da2Kerkpolder
9 okt 14:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - Wiekslag Da2Sportboulevard
9 okt 18:35 [Concept]Sassenheim Da1 - WZC (SG) Da2Wasbeek
15 okt 17:00 [Concept]WZC (SG) Da2 - d'ELFT Da1De Veur
15 okt 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - Sassenheim Da1Hofbad
15 okt 17:40 [Concept]De Kempvis Da1 - MNC Dordrecht Da2Rivièrabad
15 okt 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - ZVL-1886 Center Da6Sportcentrum Papendrecht
15 okt 18:55 [Concept]ZVVS Da2 - ZVL-1886 Center Da5De Kulk
15 okt 20:10 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - Z&PC Rotterdam Da2Inge de Bruijn Zwembad
22 okt 15:20 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - Sassenheim Da1De Zijl
5 nov 18:30 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - Wiekslag Da2Vijf Meibad
5 nov 19:10 [Concept]WZC (SG) Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Veur
5 nov 19:15 [Concept]d'ELFT Da1 - De Kempvis Da1Kerkpolder
5 nov 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 - ZVVS Da2Wasbeek
5 nov 21:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - ZVL-1886 Center Da6Sportboulevard
12 nov 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - ZVL-1886 Center Da5Hofbad
12 nov 17:40 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - ZVVS Da2Inge de Bruijn Zwembad
12 nov 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - d'ELFT Da1Sportcentrum Papendrecht
12 nov 18:20 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - Z&PC Rotterdam Da2De Zijl
12 nov 21:20 [Concept]De Kempvis Da1 - WZC (SG) Da2Rivièrabad
13 nov 18:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - Sassenheim Da1Sportboulevard
19 nov 15:45 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - ZVL-1886 Center Da6De Zijl
19 nov 17:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - MNC Dordrecht Da2Zwemcentrum Rotterdam
19 nov 18:30 [Concept]d'ELFT Da1 - Waterpolo Den Haag Da2Kerkpolder
19 nov 18:40 [Concept]WZC (SG) Da2 - Wiekslag Da2De Veur
19 nov 19:45 [Concept]ZVVS Da2 - De Kempvis Da1De Kulk
19 nov 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 - ZPB H&L Productions Da3Wasbeek
26 nov 15:20 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - d'ELFT Da1Vijf Meibad
26 nov 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - WZC (SG) Da2Hofbad
26 nov 18:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - ZVL-1886 Center Da5Sportboulevard
26 nov 18:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - Sassenheim Da1Zwemcentrum Rotterdam
26 nov 18:30 [Concept]De Kempvis Da1 - ZPB H&L Productions Da3Rivièrabad
26 nov 19:10 [Concept]Wiekslag Da2 - ZVVS Da2Sportcentrum Papendrecht
3 dec 17:25 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - Z&PC Rotterdam Da2Vijf Meibad
3 dec 18:00 [Concept]WZC (SG) Da2 - ZVL-1886 Center Da6De Veur
3 dec 18:30 [Concept]d'ELFT Da1 - MNC Dordrecht Da2Kerkpolder
3 dec 20:00 [Concept]ZVVS Da2 - Waterpolo Den Haag Da2De Kulk
3 dec 21:30 [Concept]Sassenheim Da1 - De Kempvis Da1Wasbeek
4 dec 15:55 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - Wiekslag Da2Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 15:30 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - Sassenheim Da1De Zijl
10 dec 17:00 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - WZC (SG) Da2Sportboulevard
10 dec 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - ZPB H&L Productions Da3Hofbad
10 dec 17:05 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - ZVVS Da2De Zijl
10 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - De Kempvis Da1Sportcentrum Papendrecht
11 dec 15:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - d'ELFT Da1Zwemcentrum Rotterdam
17 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - Waterpolo Den Haag Da2Sportcentrum Papendrecht
17 dec 18:30 [Concept]d'ELFT Da1 - Sassenheim Da1Kerkpolder
17 dec 18:40 [Concept]ZVVS Da2 - Z&PC Rotterdam Da2De Kulk
17 dec 18:40 [Concept]De Kempvis Da1 - ZVL-1886 Center Da6Rivièrabad
17 dec 19:00 [Concept]WZC (SG) Da2 - ZVL-1886 Center Da5De Veur
18 dec 19:25 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - MNC Dordrecht Da2Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 17:40 [Concept]WZC (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da2De Veur
14 jan 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - Sassenheim Da1Sportcentrum Papendrecht
14 jan 19:00 [Concept]d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Center Da5Kerkpolder
14 jan 19:35 [Concept]ZVVS Da2 - MNC Dordrecht Da2De Kulk
14 jan 20:00 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - ZVL-1886 Center Da6Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 21:00 [Concept]De Kempvis Da1 - Waterpolo Den Haag Da2Rivièrabad
21 jan 16:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - Wiekslag Da2Hofbad
21 jan 16:00 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - WZC (SG) Da2De Zijl
21 jan 16:50 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - De Kempvis Da1De Zijl
21 jan 17:30 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - ZPB H&L Productions Da3Sportboulevard
21 jan 18:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - ZVVS Da2Zwemcentrum Rotterdam
21 jan 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 - d'ELFT Da1Wasbeek
28 jan 16:00 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - ZVVS Da2Vijf Meibad
28 jan 17:35 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - Wiekslag Da2Vijf Meibad
28 jan 18:10 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - ZPB H&L Productions Da3Zwemcentrum Rotterdam
28 jan 18:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - De Kempvis Da1Sportboulevard
28 jan 19:00 [Concept]d'ELFT Da1 - WZC (SG) Da2Kerkpolder
28 jan 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 - Waterpolo Den Haag Da2Wasbeek
4 feb 18:35 [Concept]WZC (SG) Da2 - Sassenheim Da1De Veur
4 feb 18:55 [Concept]Wiekslag Da2 - MNC Dordrecht Da2Sportcentrum Papendrecht
4 feb 18:55 [Concept]ZVVS Da2 - d'ELFT Da1De Kulk
4 feb 19:25 [Concept]De Kempvis Da1 - Z&PC Rotterdam Da2Rivièrabad
5 feb 18:15 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - ZVL-1886 Center Da5Inge de Bruijn Zwembad
11 feb 18:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - Waterpolo Den Haag Da2Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 18:10 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - De Kempvis Da1Vijf Meibad
4 maa 18:15 [Concept]d'ELFT Da1 - ZPB H&L Productions Da3Kerkpolder
4 maa 18:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - Wiekslag Da2Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 18:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - Waterpolo Den Haag Da2Sportboulevard
4 maa 19:10 [Concept]Sassenheim Da1 - ZVL-1886 Center Da6Wasbeek
4 maa 19:30 [Concept]WZC (SG) Da2 - ZVVS Da2De Veur
11 maa 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - Z&PC Rotterdam Da2Hofbad
11 maa 17:55 [Concept]ZVVS Da2 - Sassenheim Da1De Kulk
11 maa 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - ZVL-1886 Center Da5Sportcentrum Papendrecht
11 maa 18:10 [Concept]De Kempvis Da1 - d'ELFT Da1Rivièrabad
11 maa 19:05 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - MNC Dordrecht Da2Vijf Meibad
12 maa 18:30 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - WZC (SG) Da2Inge de Bruijn Zwembad
18 maa 18:00 De Kempvis Da1 - Wiekslag Da2Rivièrabad
25 maa 17:15 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - Waterpolo Den Haag Da2De Zijl
25 maa 17:25 [Concept]ZVVS Da2 - ZPB H&L Productions Da3De Kulk
25 maa 17:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Center Da6Zwemcentrum Rotterdam
25 maa 18:15 [Concept]WZC (SG) Da2 - De Kempvis Da1De Veur
25 maa 18:30 [Concept]d'ELFT Da1 - Wiekslag Da2Kerkpolder
25 maa 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 - MNC Dordrecht Da2Wasbeek
1 apr 14:40 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - Sassenheim Da1Inge de Bruijn Zwembad
1 apr 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - d'ELFT Da1Hofbad
1 apr 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - WZC (SG) Da2Sportcentrum Papendrecht
1 apr 19:40 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - ZVL-1886 Center Da5De Zijl
1 apr 20:05 [Concept]De Kempvis Da1 - ZVVS Da2Rivièrabad
2 apr 17:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - Z&PC Rotterdam Da2Sportboulevard
15 apr 16:40 [Concept]ZVVS Da2 - Wiekslag Da2De Kulk
15 apr 17:00 [Concept]WZC (SG) Da2 - Waterpolo Den Haag Da2De Veur
15 apr 18:15 [Concept]d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Center Da6Kerkpolder
15 apr 19:55 [Concept]Sassenheim Da1 - Z&PC Rotterdam Da2Wasbeek
15 apr 20:10 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 - MNC Dordrecht Da2De Zijl
15 apr 20:40 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 - De Kempvis Da1Inge de Bruijn Zwembad
22 apr 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag Da2 - ZVVS Da2Hofbad
22 apr 17:45 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 - WZC (SG) Da2Vijf Meibad
22 apr 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 - ZPB H&L Productions Da3Sportcentrum Papendrecht
22 apr 18:25 [Concept]De Kempvis Da1 - Sassenheim Da1Rivièrabad
22 apr 18:30 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 - ZVL-1886 Center Da5Zwemcentrum Rotterdam
23 apr 17:45 [Concept]MNC Dordrecht Da2 - d'ELFT Da1Sportboulevard
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT Da1
 
MNC Dordrech..
 
Sassenheim D..
 
Waterpolo De..
 
Wiekslag Da2
 
WZC (SG) Da2
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS Da2
 
De Kempvis Da1 11/315/1022/414/118/312/114/226/1110/917/121/4
d'ELFT Da15/11 3/1217/1219/1125/328/117/94/314/115/48/10
MNC Dordrecht Da228/123/4 13/114/39/1010/122/421/126/115/1125/9
Sassenheim Da13/1221/125/3 28/124/99/1015/419/1117/94/35/11
Waterpolo Den Haag (SG) Da224/91/41/1015/10 21/126/1111/310/1212/1110/922/4
Wiekslag Da210/1212/114/214/117/12 1/41/1022/411/315/1026/11
WZC (SG) Da225/315/1017/94/215/419/11 14/15/1117/123/124/3
Z&PC Rotterdam Da28/1011/1219/1126/1111/24/324/9 28/122/425/321/1
ZPB H&L Productions Da315/42/1018/121/417/94/1212/315/10 5/214/112/11
ZVL-1886 Center Da54/324/915/410/1225/35/1121/13/128/10 19/1128/1
ZVL-1886 Center Da621/126/1111/322/108/1028/122/412/1124/91/4 10/12
ZVVS Da219/114/214/111/33/1215/41/1017/1225/315/1017/9