HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC Numansdorp Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZPC Numansdorp Da1 - OZV Da1
zaterdag 8 oktober 19:45
De Wellen 's-gravendeel

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis Da237
2Aquadraat (SG) Da126
3Z&PC Rotterdam Da436
4Katwijk Da224
5ZPC Numansdorp Da133
6ZVVS Da323
7ZVL-1886 Center Da723
8Wave Da123
9WZC (SG) Da330
10OZV Da120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktZPC Numansdorp Da119:45OZV Da1
15 oktWZC (SG) Da314:45ZPC Numansdorp Da1
5 novZPC Numansdorp Da117:00Aquadraat (SG) Da1
12 novZVL-1886 Center Da719:10ZPC Numansdorp Da1
19 novZPC Numansdorp Da117:00ZVVS Da3

Uitslagen

2 oktDe Kempvis Da213 - 1ZPC Numansdorp Da1
24 sepZPC Numansdorp Da14 - 12Rotterdam/Ragnar Da4
17 sepWave Da16 - 8ZPC Numansdorp Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis Da232107341321
2Aquadraat (SG) Da12200621813
3Z&PC Rotterdam Da43201623167
4Katwijk Da22110415141
5ZPC Numansdorp Da1310231331-18
6ZVVS Da32101312111
7ZVL-1886 Center Da721013990
8Wave Da12101312102
9WZC (SG) Da330030618-12
10OZV Da1200201025-15
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:45 ZVL-1886 Center Da7 - Aquadraat (SG) Da1Vijf Meibad
8 okt 19:15 Katwijk Da2 - Rotterdam/Ragnar Da4Aquamar
8 okt 19:45 ZPC Numansdorp Da1 - OZV Da1De Wellen
15 okt 14:45 WZC (SG) Da3 - ZPC Numansdorp Da1De Veur
15 okt 16:10 De Kempvis Da2 - ZVL-1886 Center Da7Rivièrabad
15 okt 17:40 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da2De Does
15 okt 18:30 Rotterdam/Ragnar Da4 - Wave Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 okt 19:35 OZV Da1 - ZVVS Da3H2O
23 okt 16:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da3De Does
5 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - Aquadraat (SG) Da1De Wellen
5 nov 17:15 Rotterdam/Ragnar Da4 - WZC (SG) Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 nov 19:10 ZVVS Da3 - ZVL-1886 Center Da7De Kulk
5 nov 20:15 Wave Da1 - OZV Da1Kerkpolder
12 nov 16:25 ZVVS Da3 - Katwijk Da2De Kulk
12 nov 18:15 OZV Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4H2O
12 nov 19:10 ZVL-1886 Center Da7 - ZPC Numansdorp Da1De Zijl
12 nov 20:35 De Kempvis Da2 - Wave Da1Rivièrabad
19 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - ZVVS Da3De Wellen
19 nov 17:15 Rotterdam/Ragnar Da4 - De Kempvis Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 nov 19:15 Katwijk Da2 - WZC (SG) Da3Aquamar
19 nov 19:20 Wave Da1 - Aquadraat (SG) Da1Kerkpolder
26 nov 17:15 ZPC Numansdorp Da1 - Katwijk Da2De Wellen
26 nov 17:40 ZVL-1886 Center Da7 - Wave Da1Vijf Meibad
26 nov 18:55 Aquadraat (SG) Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4De Does
26 nov 19:35 OZV Da1 - WZC (SG) Da3H2O
3 dec 17:15 WZC (SG) Da3 - De Kempvis Da2De Veur
3 dec 18:00 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZVL-1886 Center Da7Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 dec 18:30 Katwijk Da2 - OZV Da1Aquamar
3 dec 19:30 Wave Da1 - ZVVS Da3Kerkpolder
10 dec 16:55 Aquadraat (SG) Da1 - WZC (SG) Da3De Does
10 dec 17:00 De Kempvis Da2 - OZV Da1Rivièrabad
10 dec 18:30 ZPC Numansdorp Da1 - Wave Da1De Wellen
17 dec 16:00 WZC (SG) Da3 - ZVVS Da3De Veur
17 dec 19:30 Wave Da1 - Katwijk Da2Kerkpolder
17 dec 20:20 OZV Da1 - ZVL-1886 Center Da7H2O
17 dec 20:30 De Kempvis Da2 - Aquadraat (SG) Da1Rivièrabad
14 jan 14:40 WZC (SG) Da3 - ZVL-1886 Center Da7De Veur
14 jan 18:25 De Kempvis Da2 - Katwijk Da2Rivièrabad
14 jan 18:45 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZPC Numansdorp Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 jan 19:35 OZV Da1 - Aquadraat (SG) Da1H2O
21 jan 16:25 ZVVS Da3 - WZC (SG) Da3De Kulk
21 jan 18:25 ZVL-1886 Center Da7 - OZV Da1De Zijl
21 jan 20:00 Katwijk Da2 - Wave Da1Aquamar
28 jan 18:25 ZVL-1886 Center Da7 - De Kempvis Da2Vijf Meibad
28 jan 19:00 ZPC Numansdorp Da1 - WZC (SG) Da3De Wellen
28 jan 19:15 Katwijk Da2 - Aquadraat (SG) Da1Aquamar
28 jan 20:00 Wave Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4Kerkpolder
29 jan 15:25 ZVVS Da3 - OZV Da1De Kulk
4 feb 17:50 Rotterdam/Ragnar Da4 - Katwijk Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 feb 18:40 De Kempvis Da2 - ZVVS Da3Rivièrabad
4 feb 19:10 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Center Da7De Does
4 feb 19:40 OZV Da1 - ZPC Numansdorp Da1H2O
11 feb 17:40 Aquadraat (SG) Da1 - De Kempvis Da2De Does
4 maa 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - De Kempvis Da2De Wellen
4 maa 19:15 Wave Da1 - WZC (SG) Da3Kerkpolder
4 maa 20:00 Katwijk Da2 - ZVL-1886 Center Da7Aquamar
4 maa 20:10 ZVVS Da3 - Aquadraat (SG) Da1De Kulk
11 maa 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1De Does
11 maa 17:15 WZC (SG) Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4De Veur
11 maa 18:50 OZV Da1 - Wave Da1H2O
11 maa 20:40 ZVL-1886 Center Da7 - ZVVS Da3Vijf Meibad
25 maa 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - ZVL-1886 Center Da7De Wellen
25 maa 17:15 Rotterdam/Ragnar Da4 - OZV Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 maa 19:30 Wave Da1 - De Kempvis Da2Kerkpolder
25 maa 20:00 Katwijk Da2 - ZVVS Da3Aquamar
1 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - Wave Da1De Does
1 apr 18:05 WZC (SG) Da3 - Katwijk Da2De Veur
1 apr 20:55 De Kempvis Da2 - Rotterdam/Ragnar Da4Rivièrabad
2 apr 16:45 ZVVS Da3 - ZPC Numansdorp Da1De Kulk
15 apr 16:15 WZC (SG) Da3 - OZV Da1De Veur
15 apr 17:15 Rotterdam/Ragnar Da4 - Aquadraat (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 apr 17:30 ZVVS Da3 - De Kempvis Da2De Kulk
15 apr 19:15 Wave Da1 - ZVL-1886 Center Da7Kerkpolder
15 apr 20:00 Katwijk Da2 - ZPC Numansdorp Da1Aquamar
22 apr 17:40 De Kempvis Da2 - WZC (SG) Da3Rivièrabad
22 apr 18:10 OZV Da1 - Katwijk Da2H2O
22 apr 19:20 ZVL-1886 Center Da7 - Rotterdam/Ragnar Da4Vijf Meibad
22 apr 20:40 ZVVS Da3 - Wave Da1De Kulk
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
2 okt 16:10 De Kempvis Da2 - ZPC Numansdorp Da1 13 - 1
2 okt 14:15 WZC (SG) Da3 - Wave Da1 2 - 6
24 sep 19:15 Katwijk Da2 - De Kempvis Da2 8 - 8
24 sep 18:55 Aquadraat (SG) Da1 - OZV Da1 12 - 6
24 sep 17:45 ZPC Numansdorp Da1 - Rotterdam/Ragnar Da4 4 - 12
24 sep 17:30 ZVL-1886 Center Da7 - WZC (SG) Da3 3 - 2
17 sep 19:50 Wave Da1 - ZPC Numansdorp Da1 6 - 8
17 sep 18:10 OZV Da1 - De Kempvis Da2 4 - 13
17 sep 16:30 Rotterdam/Ragnar Da4 - ZVVS Da3 7 - 5
17 sep 16:25 WZC (SG) Da3 - Aquadraat (SG) Da1 2 - 9
10 sep 17:45 ZVVS Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4 7 - 4
10 sep 17:15 ZVL-1886 Center Da7 - Katwijk Da2 6 - 7
 
 
Aquadraat (S..
 
De Kempvis D..
 
Katwijk Da2
 
OZV Da1
 
Rotterdam/Ra..
 
Wave Da1
 
WZC (SG) Da3
 
ZPC Numansdo..
 
ZVL-1886 Cen..
 
ZVVS Da3
 
Aquadraat (SG) Da1 11/215/1012 - 626/111/410/1211/34/223/10
De Kempvis Da217/12 14/110/121/412/1122/413 - 115/104/2
Katwijk Da228/18 - 8 3/128/1021/119/1115/44/325/3
OZV Da114/14 - 1322/4 12/1111/326/114/217/1215/10
Rotterdam/Ragnar Da415/419/114/225/3 15/105/1114/13/127 - 5
Wave Da119/1125/317/125/1128/1 4/36 - 815/43/12
WZC (SG) Da32 - 93/121/415/411/32 - 6 15/1014/117/12
ZPC Numansdorp Da15/114/326/118/104 - 1210/1228/1 25/319/11
ZVL-1886 Center Da78/1028/16 - 721/122/426/113 - 212/11 11/3
ZVVS Da34/315/412/1129/17 - 422/421/12/45/11